Autor Tema: Crna Gora 2019  (Pročitano 2380 puta)

Odg: Crna Gora 2019
« Odgovor #105 poslato: 05 Januar 2019, 00:08:08 »
A dobro, ipak je specifičan žanr u pitanju, recimo, ja acapella pevanje baš volim..

OGAE Serbia forum

• Josipa.
  • Golden Member
  • dancing alone
  • Zemlja: it
« Odgovor #106 poslato: 05 Januar 2019, 00:11:06 »
I meni nekad odgovaraju ali su mi ovi iz Belgije horor :D

• MarkoV
  • Hero Member
  • #TeamJanaBeo2019
  • Zemlja: se
« Odgovor #107 poslato: 05 Januar 2019, 01:58:34 »
Pa pričate kako su oni ovakvi ili onakvi, loše pesme loša Montevizija ali nas u glasanju uvek ispoštuju i daju nam ogroman broj bodova

Naše je pravo da komentarišemo kako hoćemo, sviđalo se ro tebi ili ne. Naše (ne)sviđanje ne treba da zavisi od toga koliko su nam dali poena na Evrosongu. Na Evrosongu niko nikoga ne treba da „ispoštuje“ glasovima, već da glasa za najbolju pesmu. Bože, da li i dalje postoje osobe koje misle da na Evroviziji treba da se razmenjuju isključivo komšijski poeni...
:al: Mbrëmje e pafund, Hije || :ro: On a Sunday, Skyscraper, Army of Love || :ee: Without You || :lv: Scared of Love || :fr: Tous les deux, Comme une grande || :cz: True Colors

• Milos97
  • Hero Member
  • Zemlja: rs
« Odgovor #108 poslato: 05 Januar 2019, 01:59:10 »
Procitah da ipak nije Nepogrjesiva, vec Nepogrjesivo :D
:al: Hije :cz: True Colors :ee: Soovide puu :fr: Tous les deux :hu: Incomplete :lv: You Make Me So Crazy :ro: Army of love :es: Muerdeme :ch: Carry the Light

• Josipa.
  • Golden Member
  • dancing alone
« Odgovor #109 poslato: 05 Januar 2019, 10:16:39 »
Pa pričate kako su oni ovakvi ili onakvi, loše pesme loša Montevizija ali nas u glasanju uvek ispoštuju i daju nam ogroman broj bodova

Naše je pravo da komentarišemo kako hoćemo, sviđalo se ro tebi ili ne. Naše (ne)sviđanje ne treba da zavisi od toga koliko su nam dali poena na Evrosongu. Na Evrosongu niko nikoga ne treba da „ispoštuje“ glasovima, već da glasa za najbolju pesmu. Bože, da li i dalje postoje osobe koje misle da na Evroviziji treba da se razmenjuju isključivo komšijski poeni...

E bas ovo lol

• Zvezda
  • Full Member
  • Zemlja: ee
« Odgovor #110 poslato: 05 Januar 2019, 15:10:44 »

E sad cu da ti kazem nesto povodom toga:
Slazem se uglavnom sa tobom i skoro pa si potpuno u pravu i treba glasati iskljucivo za najbolju pesmu a ne po politickoj ili komsijskoj liniji i ja sam do pre neku godinu isto tako razmisljao. Medjutim, Evrovizija je to i od svog postojanja UVEK ALI UVEK je bilo i komsijskog (Grcka - Kipar najzastupljenije) i politickog glasanja i Srbija nikako ne treba da bude izuzetak toga zato sto pre svega nas balkanski blok je mozda i najbrojniji i zato sto bi lepo bilo da kapne po neki bod od svake zemlje iako nam pesma u tom trenutku i nije neka. Recimo, sa pravom se Zak Hudek ljutio sto mu Srbija nije dala nijedan bod, OK oni su se 2017. plasirali u finalu a mi nismo, nema veze treba komsiiji dati neki bod iako njegova pesma nije najbolja, jer neke sledece godine oni nece da se plasiraju a mi hocemo pa ce te bodove bar da nam vrate i to ce nam mozda puno znaciti. To ti je ista fora recimo ti i ja smo iz istog komsiluka i pobijemo se nesto, a sutradan se ti zakacis tamo sa nekim iz drugog komsiluka pa ja bi trebalo normalno tebe da podrzim a ne tamo neko externog jer sutradan ces ti komsijski meni isto tako da vratis.
Da li si primetio recimo kako nam Rusi nikada nijedan bod ne daju a Albanija nam uvek da neki bod (3 od zirija zadnje godine)?

Zvezdo, jel ti lijepa Monika?

Riba je vrh vrhova, glupo je, odnosno dosadno je komentarisati o tome, nego daj da vidimo njenu numeru da cujemo pesmu? Kad ce biti izbacena pa onda cu tad Josipa stvarno da je ocenim
« Poslednja izmena: 05 Januar 2019, 19:34:14 Miloš »
Ko pita ne skita, zivot ide dalje

• MarkoV
  • Hero Member
  • #TeamJanaBeo2019
« Odgovor #111 poslato: 05 Januar 2019, 15:20:13 »
Naravno da sam primetio, ali kakve to ima veze? Mislim da tu ima mnogo više od komšijskog glasanja, počevši od samog geografskog položaja, bližem i sličnijem melosu, sličnom vrednovanju muzike i slično... Npr. prošlogodišnji predstavnici iz Balkanike su ujedinili balkanski etno i moderni prizvuk, pa normalno da će pre Albanci da glasaju za nas nego Rusi sa severa... Kulturološki uslovi zapravo imaju veliki uticaj na glasanje žirija, a donekle i publike. Moja mini teorija.

• Josipa.
  • Golden Member
  • dancing alone
« Odgovor #112 poslato: 05 Januar 2019, 15:23:20 »
Zvezdo, jel ti lijepa Monika?

Riba je vrh vrhova, glupo je, odnosno dosadno je komentarisati o tome, nego daj da vidimo njenu numeru da cujemo pesmu? Kad ce biti izbacena pa onda cu tad Josipa stvarno da je ocenim

Ne znam ni hoce li izbacivati pjesme prije Montevizije, ne sjecam se kako je bilo prosle godine

• Zvezda
  • Full Member
  • Zemlja: ee
« Odgovor #113 poslato: 05 Januar 2019, 15:47:52 »
Naravno da sam primetio, ali kakve to ima veze? Mislim da tu ima mnogo više od komšijskog glasanja, počevši od samog geografskog položaja, bližem i sličnijem melosu, sličnom vrednovanju muzike i slično... Npr. prošlogodišnji predstavnici iz Balkanike su ujedinili balkanski etno i moderni prizvuk, pa normalno da će pre Albanci da glasaju za nas nego Rusi sa severa... Kulturološki uslovi zapravo imaju veliki uticaj na glasanje žirija, a donekle i publike. Moja mini teorija.
Mi smo kulturoloski i politicki ko dupe i oko sa Albancima ali na stranu sto Italijanima uvek daju 12, oni bar glasaju posteno. Rusi su uvek bili nekorektni prema nama a i sada su iako nas navodno podrzavaju oko Kosova

« Odgovor #114 poslato: 05 Januar 2019, 15:58:49 »
Prosle su godine samo izbacili refrene nekoliko dana prije Montevizije.

• MarkoV
  • Hero Member
  • #TeamJanaBeo2019
« Odgovor #115 poslato: 05 Januar 2019, 17:08:57 »
Mi smo kulturoloski i politicki ko dupe i oko sa Albancima ali na stranu sto Italijanima uvek daju 12, oni bar glasaju posteno. Rusi su uvek bili nekorektni prema nama a i sada su iako nas navodno podrzavaju oko Kosova

Ovde se već ne slažemo.

« Odgovor #116 poslato: 05 Januar 2019, 20:42:42 »
Хахахахахахахаха како да не, дај мало географије укључи...
1. :amb:  2. :eeb: 3. :grb:

• 022boy
  • Sr. Member
  • Zemlja: rs
« Odgovor #117 poslato: 08 Januar 2019, 15:52:40 »
Iako pesme nisu objavljene, već mogu da zaključim da je to jedan od onih festivala na kojem se pobednik unapred zna. Naime, može da se dogodi da žiri lobira za Andreu.

« Odgovor #118 poslato: 08 Januar 2019, 16:16:59 »
Glasa samo publika.A to za pobjednika je moguce.Mada ko zna ko ce pobjediti.Prosle godine je Katarina imala najbolji tim i najvecu kampanju pa nije pobjedila.Ove godine je Monika ima najbolji tim plus kcerka muzickog urednika RTCG.

• Josipa.
  • Golden Member
  • dancing alone
« Odgovor #119 poslato: 08 Januar 2019, 16:48:30 »
Znaci pobjedjuje D-mol hahaha

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
Crna Gora 2013: Who See - Igranka

Započeo Miloš

1351 Odgovora
35115 Pregleda
Poslednja poruka 15 Septembar 2013, 01:48:29
Petar
xx
U susret Evrosongu 2014 // Crna Gora

Započeo Leo Cezar

50 Odgovora
2988 Pregleda