Autor Tema: Finska 2018: Saara Aalto  (Pročitano 1100 puta)

• Majsta94
  • OGAE member
  • 2018
  • Zemlja: gr
Odg: Finska 2018: Saara Aalto
« Odgovor #15 poslato: 07 Novembar 2017, 13:24:08 »
Konačno da ode! Zaslužila je ;D
Inače mi je u XF uglavnom bila previše teatralna i to mi se ne sviđa, ali nadam se da će izabrati neku pjesmu koja je jaka i moderna, da joj ne uvale neki a la West End pjesmuljak. Neka joj je sa srećom !_!

OGAE Serbia forum

« Odgovor #16 poslato: 07 Novembar 2017, 14:22:48 »
Naravno bila mi je favorit u X faktoru, a iskren da budem nisam ocekivao da ce je pozvati na ESC posle X faktora... Ali kako joj X faktor nije doneo ono sto se mozda ocekivalo - vecu popularnost, vise pesama, nastupa, putovanja.. itd (da budemo realni ni Matt Terriju nije), nekako mi onda ovo dodje kao logican potez, ali ne iz razloga da se opet cuje za nju, vec da se ona iskoristi za priliku, dok je njeno ime jos "sveze", kako bi Finskoj probala doneti novu pobedu. Ne bih imao nista protiv.

Setio sam se necega. Kako Meridian kladionica ima "slobodnu igru" - gde vi ponudite tip igre, a oni vama iskreiraju kvotu - razmisljao sam da li bi mogli da iskreiraju kvotu za igru: Plasman Finske na ESC 2018 u TOP 5 ili TOP 10. Bilo bi interesantno sada u ovo vreme odigrati to, jer mi fanovi sada znamo zasto je realno za ocekivati visok plasman Finske, cak i bez objavljene pesme.  ;D Ako odlucim da odem u Meridian i pristanu da kreiraju kvotu, sto da ne probamo masovno da krenemo da uplacujemo. Uzmimo u obzir da se Finci sem sa grupom Lordi nisu nikada ni plasirali u top 5, morace uskoro opet  ;D
"You've come a long way, Baby"

• stres92
  • OGAE member
  • All Aboard!
  • Zemlja: rs
« Odgovor #17 poslato: 07 Novembar 2017, 14:28:26 »
Ja kontam hype oko cure, ali nešto nisam ubeđen da će ostvariti značajan rezultat... :neznam:
Da će ući u finale to očekujem 100%, ali tamo će naredne godine svaki rezultat biti uspeh, s obzirom na masovni povratak NFa...

« Odgovor #18 poslato: 07 Novembar 2017, 14:45:47 »
ESC je prljava igra onih ljudi od gore, vi im dajte ime kako hocete i zamisljajte ih kako hocete.  Oni se igraju ,sami kreiraju rezultate kako im se svidi, lobiraju za glasove, nude pare i ostalo. Kao i u sportu kada se namestaju utakmice pa dobijate dojavu. Vi idete nekom logikom ako nemate dojavu. Recimo: Prvi tim na tabeli obezbedio je titulu i igra sa ekipom koja u poslednjem kolu lige ako izgubi ispada, a ako odigra nereseno ili pobedi ostaje u najacem rangu takmicenja odredjene drzave. I onda vi odete u kladionicu i kladite se da ekipa sa dna tabele pobedjuje sampiona u zadnjem kolu, ili mu uzima bod. Na kraju se to i desi i shvatite kako stvari u fudbalu funkcionisu. Onda gledate neko muzicko takmicenje, neka tamo ratom zahvacena Ukrajina pobedjuje na tom takmicenju sa nekom prosecnom teatralnom pesmom o ratu sa Rusima, pesma ne postaje svetski popularna jer REALNO nije bila najbolja na takmicenju, i onda shvatite da i u drugoj sferi i u drugim stvarima u zivotu radi isti princip. Sve se to namesti iz ovog ili onog razloga, jer to tako odgovara ovoj ili onoj osobi, ovoj ili onoj naciji... itd

Poenta: Kao sto vam je sada jasna pobeda Portugala, tako ce vam u skorijoj buducnosti biti jasna pobeda Bugarske, koja ce pobediti jer se zaista trudi ? Ne, vec ce pobediti jer ce doci njihov red na promociju.

Poenta 2: Skroz mogu da vidim Finsku u top 10 evo sada u novembru to kazem, jer iz logicnog poteza Finske televizije.

PS: Ovim putem zelim da pozdravim ljude koji misle da svake godine pobedjuje najbolja pesma jer je najbolja  ;D

• Petar
  • Golden Member
  • PMS produkcija™
  • Zemlja: ca
« Odgovor #19 poslato: 07 Novembar 2017, 15:01:12 »
Bravo, Denza ;(:); Lagano tvoj najbolji post koji sam pročitao ;D
Učinilo mi se na trenutak da vas volim. Ne brinite se, prošlo me je.
Anemija - Džamija - Wiwi tetkice - padobranci - bottomčica

• stres92
  • OGAE member
  • All Aboard!
« Odgovor #20 poslato: 07 Novembar 2017, 15:20:54 »
A kad stres počne ovu priču, onda počne paljba kako on lupeta...  ::)

• Petar
  • Golden Member
  • PMS produkcija™
  • Zemlja: ca
« Odgovor #21 poslato: 07 Novembar 2017, 15:29:33 »
Žrtvo :(

« Odgovor #22 poslato: 07 Novembar 2017, 15:43:43 »
A kad stres počne ovu priču, onda počne paljba kako on lupeta...  ::)

Sta te briga ko sta misli? I ja sam verovao u regularnost svega sve dok neke stvari nisu postale ocigledne. Btw, nemoj sad svako malo po forumu pisati "a kad ja ovo, a kad ja ono" "evo vidite sad on ovako, sad oni/ona/one onako" ... Mani se corava posla, drzimo se teme.

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: aq
« Odgovor #23 poslato: 07 Novembar 2017, 16:05:59 »
Видиш Стресе, кад други ураде то што си ти радио добију трајан бан. А ти добио тродневну забрану писања након 12638372393737 упозорења, зато боље ћути и покриј се ушима. Сви се понекад заиграју и оду мало предалеко у тој игри, океј ништа страшно, истрпиш казну и ћутиш. Али глуматати неког великомученика, а имати биографију Марије Магдалене ми је стварно мало дегутантно

• stres92
  • OGAE member
  • All Aboard!
« Odgovor #24 poslato: 07 Novembar 2017, 16:38:16 »
A neko uopšte ne dobija upozorenja...  ::)

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: aq
« Odgovor #25 poslato: 07 Novembar 2017, 16:44:48 »
Тај неко на кога ти циљаш се не бави таквим стварима јер до пласмана на форумским такмичењима ми је стало колико и до лањског снега

• Josipa.
  • Golden Member
  • cold little heart
  • Zemlja: hr
« Odgovor #26 poslato: 07 Novembar 2017, 16:59:58 »
LOl, mislim da nema šanse da Saara pobijedi, ma ni top10 iskreno.

• McSteamy
  • Hero Member
  • SN
  • Zemlja: br
« Odgovor #27 poslato: 07 Novembar 2017, 17:34:48 »
Sve zavisi od pesme, glas i potencijal za top 10 ima. Samo da se i pesma uklopi u sve to
I think it would be downright depressing to sit and watch green bananas turn yellow without my debaucherous little villains.

« Odgovor #28 poslato: 07 Novembar 2017, 19:51:32 »
Ne mora da pobedi Josipa. Neka bude 10. da ja uzmem lovu  ;D

• mirCo
  • Golden Member
  • #INFESrbija
« Odgovor #29 poslato: 07 Novembar 2017, 20:13:14 »
@Denza

Saglasan sam sa poentom posta, ali ne i sa delom da ako pobedi najbolja pesma da će ona da postane (svetski) hit. ;D Ne postoji objektivno najbolja pesma. Ali postoji zaslužena i nezaslužena pobeda. Ukrajinaska može da se smatra zasluženom. Što zbog celokupnog paketa te godine, što zbog truda koji godinama ulažu. ;zv:) Sad to što je pozadina te pobede politika, to je druga stvar. Npr. pobeda Azerbejdžana je nezaslužena, iako i ta pobeda ima pozadinu.

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
Finska 2014: Softengine - Something Better

Započeo Miloš

159 Odgovora
4497 Pregleda
Poslednja poruka 30 Maj 2016, 16:33:56
nidzojko90
xx
U susret Evrosongu 2014 // Finska

Započeo Leo Cezar

44 Odgovora
1162 Pregleda