Autor Tema: Srbija 2017: Tijana Bogićević - In Too Deep  (Pročitano 60831 puta)

• noOne
  • Hero Member
  • Zemlja: hr
Odg: Srbija 2017: Tijana Bogićević - In Too Deep
« Odgovor #4050 poslato: 20 Mart 2017, 22:48:45 »
Mislim da nije problem sto nece raditi Svedjani. Mogu i domaci uraditi nastup, ali problem je sto RTS vjerojatno nije spreman platiti za razne efekte i slicno kakve imaju druge zemlje. A ova pjesma to zahtjeva. I domaci koreografi i redatelji bi mogli napraviti dobar posao, ali uz financijsku podlogu.
:seb: :mkb: :beb: :ilb: :itb: :rsb: :azb: :lvb: :hrb: :frb:

OGAE Serbia forum

• mirCo
  • Golden Member
  • #FujMirko
  • Zemlja: rs
« Odgovor #4051 poslato: 20 Mart 2017, 22:52:19 »
Hvala Bogu da pesma nije nešto, inače bi je uništili. :-\

« Odgovor #4052 poslato: 20 Mart 2017, 22:52:51 »
^ da, ovo je zapravo jedino pozitivno.
Priđi da se pokloniš za glavu da te skratim!

• nikma
  • Golden Member
  • KFY4TK
« Odgovor #4053 poslato: 20 Mart 2017, 22:53:36 »
aj nek ona sad mučenica prvo uđe u finale. ni to više nije sigurno.
* bez Srbije

:gbb: :itb: :seb:  :azb:  :mkb: :ilb: :chb: :hub: :bgb: :cyb:

• Petar
  • Golden Member
  • Vanglobalni moderator
  • Zemlja: kp
« Odgovor #4054 poslato: 20 Mart 2017, 22:53:51 »
Pa možda je Ambra tražila korišćenje nekih efekata koje RTS ne bi mogao da priušti, ali to opet nije razlog da je odbiju, pogotovo što je priuštljiva. Mogli su da joj kažu da nemaju i da ne koriste ništa specijalno. Ali opet kažem, nije problem novac, problem je RTS.

Hvala Bogu da pesma nije nešto, inače bi je uništili. :-\
:+1:
Učinilo mi se na trenutak da vas volim. Ne brinite se, prošlo me je.

:azb: :bgb: :nob: :dkb: :mkb: :itb: :ilb: :chb: :hrb: :alb:

11. :be: 12. :se: 13. :fr: 14. :rs: 15. :ge: 16. :by: 17. :si: 18. :cy: 19. :hu: 20. :de:
Poslednja izmena: 23.03.2017

• Josipa.
  • Golden Member
  • we don't talk anymore
  • Zemlja: hr
« Odgovor #4055 poslato: 20 Mart 2017, 22:54:02 »
Litvanija prošle godine je bila nebitna i završila u top 10. Mislim da sam je samo kod sebe vidio u top 10 i nigdje više :D

Ej, i meni je bila u top10. ;D
A stvarno bezveze za odbijanje tima iz Švedske :o
Eurovision 2017

:itb:  :seb:  :eeb:  :frb:  :chb:  :ilb:  :azb:  :rob:  :beb:  :cyb:

11.  :md: 12.  :ie: 13.  :pl: 14.  :gr: 15.  :au: 16.  :mk: 17.  :pt: 18.  :bg: 19.  :rs: 20.  :lv: 21.  :dk:
 22.  :at: 23.  :hr: 24.  :hu: 25.  :is: 26.  :gb: 27.  :no: 28.  :sm: 29.  :si: 30.  :cz: 31.  :de: 32.  :by:
33.  :nl: 34.  :ge: 35.  :ua: 36.  :me: 37.  :ru: 38.  :al: 39.  :fi: 40.  :mt: 41.  :es: 42.  :am: 43.  :lt:

• mirCo
  • Golden Member
  • #FujMirko
« Odgovor #4056 poslato: 20 Mart 2017, 22:54:10 »
^ da, ovo je zapravo jedino pozitivno.

Koji crnjak. :lol)) :-*

« Odgovor #4057 poslato: 20 Mart 2017, 23:32:33 »
Slazem se da su T. B. i JT nase najneharizmaticnije predstavnice do sada .
A sta je sa  Sanjom  koja je ,,pucala " od harizme sto u intrvjuima sto na predevrovizijskim koncertima , sta se desilo sa njenom harizmom i gde su  njena spontanost i  osmeh na sceni nestali... Reci ce vecina da pesma to sama po sebi namece...OK ...ali setite se samo da je ta ista Sanja pevala i predevrovizijske koncerte i to istu pesmu i to puno puno bolje nego na samom ESC-u. Zasto ? Zato sto je mogla biti svoja,  maksimalno spontana i pritom nije morala da  razmisljala da li ce neko da je pipne za levo rame ili treba da nekog odgurne od sebe i slicno.. Eto, ja kod naseg najharizmaticnijeg predstavnika ni H od harizme nisam ni video ni osetio na ESC sceni..na staranu sto mi je bila lepa ko i obicno ali bled nastup iako je pesma odlicna ... 

Harizmaticnom pevacu  koreograf   mora  dati malo vise  slobode pokreta na sceni, iskoristiti taj potencijal   kako bi to publika na pravi nacin dozivela i osetila. Spontanim pokretima se i pesma donosi na kvalitetniji nacin  . Ali ako se ide i na glumu opet treba  bar pokusati da se bude vest i u tome.

,,Goodbye " je bila rodjena za jednostavnu a efektnu koreografiju i reziju .  Necu biti niti u jednoj ulozi nikada ali imao sam bar ideju ,verujem puno efektniju od ponudjene i vidjene... :-*

Njen fenomenalani look a ako vec ,,igramo " na temu pesme   bih ,, zrtvovao " maksimalno.
 Kako ? Mladu, pritom lepu  zenu , ,,zrtvu nasilnika" kako je vidjena i sa moje strane,  drugacije bih obukao i nasminkao...Njen izgled bi morao biti u  u skladu sa temom, dakle totalno drugaciji look od onog vidjenog a opet podvlacim  iz mog ugla gledano .
Prvi kadar isao bi isao na nju bocno a iz potpunog mraka gde ona sama  i ucveljena sedi na jednoj velikoj steni   ::()  sa snopom svetlosnih  zraka  koju su fokusirani tj padaju pravo  na nju (bocno  sa spajdera snimannje  ide na nju iz publike i pomalo odozgo). Glavu a pomalo rascupane kose,  drzi pognutu i pogled joj  pada na jednu straru sliku u koju fokusiranao  gleda... kadar ide potom preko modrog kolena  ;D do ,,prljavih"   i bosih nogu  ...Sledeci kadar bi  isao na nju ,na njenu facu,direktan ali setan pogled u kameru dok prica svoju pricu kojom salje jasnu poruku pesme... dakle zena . zrtva nasilja sto umerena ali jasna scenska sminka  sama od sebe govori  .  :G)
Potom fokus se premesta lagano  na samu sliku u krupnom kadru , koju  drzi u rukama  a gde se menjaju slike od njenih srecnih do onih losih trenutaka sa njenim dragim(crno bela varijanta slika ) .  ::()
Dakle sa  najminimalnijom dozom  nasilja nad zenama  u samim slikama (kako ne bi izgledalo kao propagiranje istog  i prevazislo okvire dozvoljenog i granicu dobrog ukusa  ). Dakle vesto ali i lukavo igrati  8)

Mnogo toga u tih 3 minuta bih dodao. U drugom delu pesme ustaje   a zadnji deo po izlasku iz modulacije kad kaze ,, Baby stay away this time ... " baca sliku na pod  , malo u slow motion varijanti  ram i slika se raspadaju a ona time pokazuje da se oslobadja svoje proslosti i samog nasilnika . Prateci na sceni ili bilo ko drugi , morali bi iza ,,zavese " Nikakvi specijalni efekti ne bi bili preko potrebni ali detalji bi postojali i u tom delu...previse bih detaljisao ..  ;D Sto se tonova tj boja na sceni tice  isao bih  na kombinaciju crno,belih i plavih tonova ..Sanja bi bila u belom ,   kako bi iz mraka posebno u prvom kadru izgledala efektnije i kako bi potom scenska sminka lakse docarerala pricu..
 Iscrpno ispisah o proslogodisnjem vidjenju naseg nastupa,    :D .. ali voleo bih procitati vase detaljnije i  vidjenje naseg ovogodisnjeg nastupa  ;(:);

Obožavam ovo tvoje detaljisanje, ali ovo opisivanje mi je skroz uvod u erotsku priču. Hahahah, mislim da bi ti dobro išlo pisanje istih.
Btw, ne dramite, biće odličan nastup, garant! Samo pozitivno!

• OGGY
  • Sr. Member
« Odgovor #4058 poslato: 20 Mart 2017, 23:38:00 »
Eeee samo me zanjima odakle vam sve ove informacije oko cene, nastupa, odbijanja itd...
Isto. Ako nešto ne volim to je vođenje neke polemike o nečemu što nije čak ni potvrđeno da je istina.
Ne znam ko bi mogao da uradi pristojan nastup za ovakvu pesmu, Cerovićka sigurno ne, a za Gromilića ne znam što ste se toliko uhvatili kad su svi nastupi u TLZP kopija već postojećih nastupa, tako da ne znam šta je tu tačno on pokazao. U svakom slučaju, ne mora ovo odmah da znači propast, ali ja se samo nadam da neće biti nikakve glume i da neće biti zaljubljeni par iz spota na sceni.

« Odgovor #4059 poslato: 20 Mart 2017, 23:45:47 »
U TLZP nisu bili svi nastupi iskopirani.

« Odgovor #4060 poslato: 21 Mart 2017, 00:05:36 »
Evo ne znam sta da mislim. Taman reko opametili se kad ono medjutim...  :joj:
Kad su vec odabrali poznatog naseg koreografa, tacno mi je Cerovicka pala na pamet i onaj Milos. Tu smo u startu propali. Ne verujem da je Zile, mada znamo na sta je licio nastup Belorusije 2013. koji je radio.
A sto se tice toga da li ce raditi nastup Svedjani ili nasi, fora je sto sa Svedjanima smo bar imali neku sansu da nastup bude dobar, a sa nasima je to gotovo nemoguce.

Nastupe u TLZP su radili Gromilic i ona Stasa sto je radila Sanjin prosle godine, i jesu skoro svi bili prekopirani ili bar inspirisani originalom, nisu oni tu izmisljali neku toplu vodu.

Ali cuj RTS-u je ispod casti da deli tim, pa sto su onda i kompozitora delili. Takvi su smaraci.

• mirCo
  • Golden Member
  • #FujMirko
« Odgovor #4061 poslato: 21 Mart 2017, 00:10:05 »
Bravo, miss.

« Odgovor #4062 poslato: 21 Mart 2017, 00:28:21 »
Pa pesma je mnogo drugačija od svega što smo do sada slali, pa možda i nastup bude nešto sasvim novo. Možda su stvarno potpuno promenili pristup.
Quando la vita si distrae,
Cadono gli uomini.
Occidentali's karma,
Occidentali's karma,
La scimmia si rialza.
Namasté, alé!

• ivans98
  • Sr. Member
  • Uvek navijam za Srbiju ;-)
« Odgovor #4063 poslato: 21 Mart 2017, 00:44:44 »
Ma samo pljujte u maju ću vas pitati kako smo tako visoko završili kad smo tako ,,bedni''.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Top 10:

1. :itb: 2. :azb: 3. :bgb: 4. :dkb: 5. :aub: 6. :beb: 7. :hub: 8. :mkb: 9. :grb: 10. :hrb:

11. :md: 12. :is: 13. :pt: 14. :fi: 15. :at: 16. :il: 17. :no: 18: :am: 19: :ee: 20. :fr:

Srbiju ne racunam

• Majsta94
  • OGAE member
  • #in2deep
  • Zemlja: gr
« Odgovor #4064 poslato: 21 Mart 2017, 00:53:35 »
Pa pesma je mnogo drugačija od svega što smo do sada slali, pa možda i nastup bude nešto sasvim novo. Možda su stvarno potpuno promenili pristup.

Ma samo pljujte u maju ću vas pitati kako smo tako visoko završili kad smo tako ,,bedni''.

Bravo, ljudi. ;(:);

Ovoliko bespotrebne drame oko nastupa koji još nije ni smišljen samo ESC fanovi mogu praviti :D Sad čekam da spuštate pjesmu u topovima jer ste razočarani potezom RTS-a  ;:))
1. :itb: 2. :seb: 3. :hub: 4. :rsb: 5. :ptb: 6. :ilb: 7. :azb: 8. :rub: 9. :dkb: 10. :mkb:
11. :by: 12. :cy: 13.  :no: 14. :at: 15. :ch: 16. :gr: 17. :be: 18. :fr:
19. :lv: 20. :md: 21. :gb: 22. :ie: 23. :au: 24. :bg: 25. :am: 26. :hr:
27. :pl: 28. :de: 29. :nl: 30. :is: 31. :fi: 32. :ee: 33. :ua: 34. :me: 35. :cz:
36. :ro: 37. :si: 38. :mt: 39. :al: 40. :sm: 41. :ge: 42. :lt: 43. :es:

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
Tijana Bogićević

Započeo arheometar

8 Odgovora
490 Pregleda
Poslednja poruka 04 Jul 2015, 01:28:47
Eurovisioner
xx
Deep Zone Project

Započeo Miloš

1 Odgovora
345 Pregleda