Autor Tema: Srbija 2017: Tijana Bogićević - In Too Deep  (Pročitano 156412 puta)

• MrVlaxs
  • OGAE member
  • Zemlja: rs
Odg: Srbija 2017: Tijana Bogićević
« Odgovor #30 poslato: 27 Februar 2017, 19:51:59 »
Hahaha Tijana je poznata siroj javnosti, naravno onima koji prate pop scenu :D nego iritira me sto pored toliko dobrih domacih kompozitora, mi trazimo strance i jos ako nam pesma bude na engleskom onda do .... ali Tijana svakako je dobar izbor  :G) mada i dalje sam ogorcen sto nema nacionalno finale   >:( >:( >:(
Dobre:  :it: :rs: :mk: :ro: :ch: :se: :fr: :il: :ru: :ee: :md: :hu: :gb: :gr: :be: :hr: :fi: :sm: :az: :cy:

Osrednje:  :au: :am: :bg: :me: :at: :al: :by: :de: :ge: :pl: :si: :pt: :mt: :nl: :cz:

Lose:  :is: :ie: :no: :dk: :lv: :es: :ua: :lt:

OGAE Serbia forum

« Odgovor #31 poslato: 27 Februar 2017, 19:52:47 »
Ok ajd da vidimo sta su nam spremili, raduje me sto iza pesme stoji strani tim koji ima dosta bogatog iskustva. Niko jesi tu, pocni da prisustvujes licemerju  :D
"You better keep your mouth shot and let people think you are a fool, than to speak out and remove all doubt"

« Odgovor #32 poslato: 27 Februar 2017, 19:53:01 »
Super je sto su strani za promenu. Svi uzimaju strane, vreme je da i mi pokusamo.
Možda je blago koje tražim već odavno nađeno? Možda je carstvo koje gradiš za neku drugu stvarano, a ja ne znam to!

« Odgovor #33 poslato: 27 Februar 2017, 19:53:36 »
Ијао, ипак се ово обистинило... :o

Naravno treba sacekati pjesmu,ali ne mogu opisati svoje razocaranje sto se opet bira osoba koja je jedva poznata nekome.
Поновићу своје мишљење. Сањиним избором је РТС оставио утисак да жели нешто другачије (због стилова који је до тада издвојила), а притом је изабрао врхунски вокал и сјајну харизму. Тијана је представник „обичног” попа, који нисам сигуран да ли и „Радио С” и даље пушта. Притом је и просек у тој музици, док је „ЗАА” сигурно међу бољим представницима свог стила.
Тако да не бих стављао у исти кош. Дефинитивно не заслужује интерни избор.

Ово јурцање и хваљење страним ауторима ми је тако искомплексирано. Још и хваљење четвртим местом са све узвичником на крају реченице. :-\ Бојим се да не добијемо преглуп клише текст као што је било са Бојаноод тих страних аутора. Или неко ремек дело као Маја Николић са својом раскошном баладом за Беосонг. Једно су страни аутори и имена, али муштерије се доста разликују.

Држимо фиге и надамо се да ћемо коначно имати нешто брзо и модерно да нас представља. ;(:);

• star5
  • Hero Member
« Odgovor #34 poslato: 27 Februar 2017, 19:56:05 »
Tim obecava. Cekamo pesmu.  :)

• Petar
  • Golden Member
  • ICOTYO.
  • Zemlja: bg
« Odgovor #35 poslato: 27 Februar 2017, 19:56:44 »
If love was a crime, then we would be criminals ::) Kakva poezija, 4. mesto.
Učinilo mi se na trenutak da vas volim. Ne brinite se, prošlo me je.
Anemija - Džamija - Wiwi tetkice - padobranci - bottomčica

• Doctor Who
  • OGAE member
  • Many colors and shapes, so many voices to embrace
« Odgovor #36 poslato: 27 Februar 2017, 19:57:05 »
Okej, prepozitivno iznenađenje  ;(:); Stres je bio u pravu ;D

Ali ne zbog Tijane, već zbog autora pesme  :G)
"People demand freedom of speech as a compensation for the freedom of thought which they seldom use."
- Soren Kierkegaard

• Mark
  • Hero Member
  • Zemlja: hr
« Odgovor #37 poslato: 27 Februar 2017, 19:58:47 »
Uaaaa, šta su odabrali ovu, pa nju ni majka rođena ne zna, a kamoli itko drugi. Sorry ali posljednje mjesto u polufinalu, pjesmu ne moramo ni čuti! ::) #hoćemoBalkanikuJerSuOniKul #JKforever

A sad ozbiljno, sretno Tijani i da na kraju razvali u svakom segmentu u inat hejterima. <3
"...en la orilla del mar quiero desnudarte, y volar en el viento a ser parte de tu ser"

« Odgovor #38 poslato: 27 Februar 2017, 20:00:07 »
Super. Ja ću prva da pljunem.  Cura je bez harizme .  Totalno. Što je više gledate, to vam je odbojnija. I kad se smeje, to nije osmeh upućen nekome drugom... nego šta znam... neka vrsta samozadovoljstva.   Kruta je, ukočena, deluje zatvoreno, hladno. Glas joj je potpuno u skladu sa tim: kao iz konzerve, metalan, ispran i lenj. Ne bi bila loš izbor, samo što postoji jedno 20-30 njih koji bi bili neuporedivo bolji izbor kad se svi parametri uzmu u obzir. Za ove naše prilike, dotična je solidna pevačica, ali čak i u tom Grandu postoji bar 10 vokalnih solistica koje su u rangu sa njom (i još 10 boljih, ali njih ne razmatramo zato što su matore/ružne/nepopularne. Čak bi bolji izbor bili pokojna Maja Marković ili pokojni "Peti element" ili polumrtva Saška Janković.Angažovanje insotranih kompozitora od strane nacionalne televizije mi je u ravni nacionalne izdaje, koga propagiraju, kome plaćaju, čiju kulturu treba da oživotvore. Treba ih sve posmenjivati. I da, ako im je tu već neki Tuta Bugarin, najveći hit u Bugarskoj, u zadnjih pet-šest godina , a možda i više je Cecin Trepni, koji je komponovao Bojan Vasić. Zvao li ga je neko, čisto da čuje imaju li domaći autori nekog šlifa. Jednom rečju - bacam hejt najstrašniji. Ako dođe do promene vlasti, red je i da na Nacionalnoj televiziji dođe do vidnog, kadrovskog, sadržajnog, tematskog i stilskog refrešovanja.
Dijaspora glasat neće, drugog puta više sreće!

• titi
  • Hero Member
  • RS
« Odgovor #39 poslato: 27 Februar 2017, 20:00:33 »
Tijana je imala ogroman hit???
Svakako

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Jelena Karleusa Srbija 2018

• Leo Cezar
  • Moderator
  • Florin Cezar Ouatu
« Odgovor #40 poslato: 27 Februar 2017, 20:01:14 »
Napravio sam mini anketu.  ;D

4/5 ljudi starijih od 40 godina u mom okruzenju ne zna ko je Tijana. 1/5 mladjih od 40 godina ne zna ko je ona.
8/10 zna za pesmu Trazim , ali je samo 3/10 znalo da je peva Tijana.
 :D

I kako nemamo nacionalno finale ? Evo ga

" Leo - Državna zajednica Azerbejdžana, Švedske i Rusije sa posebnim ministarstvom za tursku, rumunsku i moldavsku dijasporu "

23.septembar 2014.
Scooby

• Petar
  • Golden Member
  • ICOTYO.
« Odgovor #41 poslato: 27 Februar 2017, 20:01:31 »
Ja mislim da je jedini uslov ovim plaćenim stranim kompozitorima bio da ubace frule na 2. minutu pesme.

I Tijana jeste imala dva hita.

« Odgovor #42 poslato: 27 Februar 2017, 20:02:16 »
Jel bio prilog u dnevniku?

• Ivan.S
  • OGAE member
  • Nu kör vi!
« Odgovor #43 poslato: 27 Februar 2017, 20:04:48 »
Ništa za sad. Još uvek traje, možda kažu na kraju.

• Petar
  • Golden Member
  • ICOTYO.
« Odgovor #44 poslato: 27 Februar 2017, 20:05:57 »
Čekam Mariju Mihajlović da popljuje Tijanu i njenog muža crnca. :D

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
Tijana Bogićević

Započeo arheometar

10 Odgovora
689 Pregleda
Poslednja poruka 15 Jul 2017, 11:38:50
Kakashi
xx
Deep Zone Project

Započeo Miloš

1 Odgovora
404 Pregleda