Autor Tema: ESC 2016 - Polufinala i finale - LIVE  (Pročitano 12248 puta)

Odg: ESC 2016 - Polufinala i finale - LIVE
« Odgovor #30 poslato: 10 Maj 2016, 20:40:43 »
E ove godine očigledno neće pogoditi  8)

OGAE Serbia forum

• Petar
  • Golden Member
  • ICOTYO.
  • Zemlja: ca
« Odgovor #31 poslato: 10 Maj 2016, 20:41:45 »
Nadam se.
Učinilo mi se na trenutak da vas volim. Ne brinite se, prošlo me je.
Anemija - Džamija - Wiwi tetkice - padobranci - bottomčica

• Niko
  • Golden Member
  • Nesudjeni Moderator
  • Zemlja: mk
« Odgovor #32 poslato: 10 Maj 2016, 20:45:14 »
Kada ce poceti youtube stream?

« Odgovor #33 poslato: 10 Maj 2016, 20:50:44 »
Evo za 10 minuta, ko neće da prati preko sajta zbog instalacije onog add-on, evo link za YT: https://www.youtube.com/watch?v=nRR3ppOqBzw

• Gollum
  • Hero Member
  • You can’t ask why, about love…
  • Zemlja: rs
« Odgovor #34 poslato: 10 Maj 2016, 20:51:12 »
Ako nisam rekao (a moguce da jesam) ja se nadam i zelim da u finalu prodju Hrvatska, Ceska, Estonija i Jermenija (koja ulazi i bez da se nadam :D) ... Od ove tri prve koja god da mi ispadne ima da se smorim zestoko :(
:azb:    :amb:    :gbb:    :bgb:    :ptb:

• Niko
  • Golden Member
  • Nesudjeni Moderator
  • Zemlja: mk
« Odgovor #35 poslato: 10 Maj 2016, 20:53:07 »
Hvala @Leonidas, postavili su samo sto sam napisao ovde :D

• Josipa.
  • Golden Member
  • focus on me
  • Zemlja: it
« Odgovor #36 poslato: 10 Maj 2016, 21:00:27 »
Sretno svima ;:)) Osim mojim antifavoritima :G)

• nikma
  • Golden Member
  • KFY4TK
« Odgovor #37 poslato: 10 Maj 2016, 21:23:21 »
evo zamalo da prespavam  :D

« Odgovor #38 poslato: 10 Maj 2016, 21:45:16 »
Ено косовске заставе у публици, додуше, ове године је нешто даље од бине. ;--; ;--;
#хвалатијаниномцрнцу

« Odgovor #39 poslato: 10 Maj 2016, 21:52:24 »
Jermenka je delovala pobednički :)

Послато са SM-J100H уз помоћ Тапатока

« Odgovor #40 poslato: 10 Maj 2016, 22:00:32 »
Ubijte me ako San Marino ne prođe! Holandija, Jermenija, Rusija, Češka sigurno prolaze. Kad je Nina izašla, moj nećak pita - a šta je to Milan Stanković obukao? :) Pobednik: Rusija, Jermenija je moćna, ali nije to dovoljno komercijalno. Mislim da prolaze još Kipar, Francuska, Austrija, Estonija, Hrvatska,  Stedž mi nije ništa posebno. Mans je kjut, a Petra, ako im je najbolji voditelj, nek se samokazne.
Dijaspora glasat neće, drugog puta više sreće!

• tetsujin
  • Golden Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
« Odgovor #41 poslato: 10 Maj 2016, 22:10:28 »
1. armenija
2. rusija
3. hrvatska
4. cipar
5. austrija
6. češka

ostali nebitni zasad...
estonac preloš.. wannabe muška adele i bond song..
evo ove dosadnjače samre koja iskače iz paštete i ne zna o čemu pjeva...

I amar prestar aen. The world is changed. Han matho ne nen. I feel it in the water. Han mathon ned cae. I feel it in the earth. A han noston ned gwilith. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it.

• nikma
  • Golden Member
  • KFY4TK
« Odgovor #42 poslato: 10 Maj 2016, 22:31:28 »
Rus treš totalni. Ovo pobediti kdo publike neće. Kao što ni Šveđanin nije.

• Bebi
  • OGAE member
  • hAjdeeDa...
  • Zemlja: fm
« Odgovor #43 poslato: 10 Maj 2016, 22:31:35 »
Ovde komentarišemo? Okej, ako sam pogrešio sorry te  ;zv:) Slušnuh pesme po prvi put, pa reko aj da podelim utiske o njima, što da ne  8) ;D

01.   Finska – Jako mi je ona Kajza (kako se već zove) fina je pesmica, no nekako mi je samo bila slatka i to je to, videću da li će mi se slušati.
02.   Grčka – Jako mi je loš fjužn, a sve mi je totalno déjà vu u ovoj pesmi.
03.   Moldavija – Neprijatno malo koliko mi je sve prošlo bezveze u ovom performansu, šta znači onaj MoonMan? A i pevačica bez harizme.
04.   Mađarska – Kako volim mađarštine uvek! Pogodili su i ovog puta dobru pesmu, nastup sasvim u skladu! :D
05.   Hrvatska – Jako mi je vilinski i fino, ono kad očekuješ krš a zapravo ide dobra pesma u pozadini. Mogao je malo lepši dekor nastupa uz ovo, to je malo protraćeno ali bože moj.
06.   Holadnija – Jako lepo i zavodljivo, obožavam koketiranje s publikom! Pesma je sasvim korektna, ostavlja dobar utisak svakako.
07.   Jermenija – Bukvalno proždrnula sve predhodne do sad, nastup jako dobar, ona veoma ubedljiva, od prosečne pesme napravila spektakl! Sviđa mi se! :D
08.   San Marino –Počinje kao Leonard Koen, a onda kreće bit kao Dona Samer hahah :D a one šiparice pozadi što pevaju i plešu juju sve mi je tako pogrešno :D kontam da kontaju da je šmekerski, no baš je kontejnerski.
09.   Rusija – Svaka čast kako je odradio nastup, nije mi tačno jasno kako su neki moment izvedeni hahah. Pesma skroz nebitna,  čisto silovanje. No me gusta.
10.    Češka – Ma udavi me cela pesma do kraja, loša joj je ta venčanica. Ne znam ni šta bih dodao još kada nešto ne ostavi nikakav utisak, prošlo ko da nije ni počelo :D
11.   Kipar – Ma kakvo gorenje i rokanje, šta je ovo baš je dobro! Samo su baš ružni ljudi u pm, robijaši neki hahah :D Nastup klasično kad je ovakva pesma, uvek strpaju neki kavez i kao ekstra, manemoj. Minus nastup, pesma prikladna žanru.
12.   Austrija – Joj kakva je sva slatka  i nasmejana i pesmica mi je jako retro ’90 i baš je simpatično, slušljivo i nebitno u isto vreme jer nema neke bitne kulminacije. A slatkicaaaaa :D
13.   Estonija – Ma kakav glas bogte, kad vidiš njega pomisliš biće nešto nanjavo kad ono…sve mi je jako classy i neobično. U momentima nabija tenziju, ali opet mi fali neke jačine i ubedljivosti.
14.   Azerbejdžan – Previše zlata na sceni, džaba ti Roberto džaba ti kavali, kad izgledaš kao da prodaješ užinu na kiosku pored škole. Pesma  ne postoji.
15.   Crna Gora – ŠTA (?) JE (?) OVO (?!) Ne znam da li sam frapiran ili mi se sviđa jer mi je malo više HC i kontam da je ovo tip pesme koji ti se dopadne kako je upakovano, ali radije ne bi sebi pustio ponovo.
16.   Island – UUUUUUU muzika predobra, nastup isto predobar iako već sad svaki počinje da mi liči jedan na drugi hahaha! Dobre vibracije, kupila me Greta ;D
17. BiH - Ma sramota me ovih celofana na početku, stvarno ljudi to radite? Ma i pesma i melodija mi je passé, kad će više da odustanu..op upade reper neki, sad me je ovo dotuklo,  ne drži dobro flow. Deen je bukvalno patka, ova žena s njim ugojena Mirna Radulović sa glasom Nine Badrić ahahha :D
18.   Malta – E ovo ima potpunog potencijala za hit! Na prvu mi se dopala, haljina joj je malo bezveze uz ovaj nastup to mi jedino smeta, ostalo je korektno skroz!
« Poslednja izmena: 10 Maj 2016, 22:35:54 Bebi »

Dana Saric Bebi
Self-Employed

« Odgovor #44 poslato: 10 Maj 2016, 22:33:36 »
Нагорно-Карабах застава у рукама Јерменке.  ::)

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
ESC 2017 - Polufinala i finale - LIVE

Započeo Miloš

2108 Odgovora
15304 Pregleda
Poslednja poruka 23 Maj 2017, 10:25:44
Petar
xx
ESC 2014 - Polufinala i finale - LIVE

Započeo Miloš

292 Odgovora
6128 Pregleda