Autor Tema: Odbrojavanje za Beč  (Pročitano 27500 puta)

Odg: Odbrojavanje za Beč
« Odgovor #825 poslato: 18 Februar 2015, 20:37:52 »
Pa umesto da nabraja hitove koje je snimila za 22 godine karijere, njoj je najveci uspeh REKLAMA ZA KOKAKOLU WOW!

@nikma `nemoj da ti jebem mater k***etino raspala i tebi i p***etini od urednika` - evo ti nove `kletve` hit sa twittera :)
@ivanans - pustili su bajagu, kakve to veze tek ima sa njoma?!

Pa zenski glas koji se cuje u pesmi je ni manje ni vise nego njen. ;D
Inace, ona je otpevala mnogo pesama tokom devedesetih, a nije potpisana ispod njih, vec grupe cije se pevacice svrstavaju u grupu "otvaracice usta"

Halo  :-*
:grb: :itb: :beb: :frb: :nob: :meb: :atb: :amb: :nlb: :mkb: 

:ch: :de: :dk: :ua: :lt: :lv: :cz: :az: :au: :pl:

:hu: :al: :fi: :by: :es: :il: :ro: :md: :si: :ie:

:ge: :se: :pt: :mt: :gb: :hr: :bg: :ee: :ru: :cy: :sm: :is:

OGAE Serbia forum

« Odgovor #826 poslato: 18 Februar 2015, 20:38:24 »
Ona koja soli pamet pobedniku Evrovizije dodje u emisiju i nema sta da pusti od svog rada NEGO VODITELJKA KAZE : Sad cemo cuti Marijin rad, reklama za Koka Kolu?!?!

:D To je i poenta cele priče. Žena je ozlojedjena do koske. Sad se tumara po emisijama, piše statuse na fejsu, šatro ne zna da će novinari preneti ("van konteksta"), a onda ispljuje ljude koji su joj odgovorili što joj se nije svidelo (kako su retardirani, bolesni...). Aleksi je učinjena šteta, ali KO JE ONA, da se time bavi.

• nikma
  • Golden Member
  • lannister always pays his debts
  • Zemlja: rs
« Odgovor #827 poslato: 18 Februar 2015, 20:39:03 »

Ona koja soli pamet pobedniku Evrovizije dodje u emisiju i nema sta da pusti od svog rada NEGO VODITELJKA KAZE : Sad cemo cuti Marijin rad, reklama za Koka Kolu?!?!

Stvarno tuzno. Ja razumem da je ona talentovana i da nije uspela u zivotu. Ali ko joj je kriv? Pa ona sama. Gurala je sa tim dzezom, umesto da je pevala nesto sto prolazi na ovom trzistu.

JAO evo sad pustise Halo. kakav esc hit! Vec vidim ovu pesmu na dodeli gremija! Parastos pesma.

« Odgovor #828 poslato: 18 Februar 2015, 20:40:03 »
Pero, možeš da je zapratiš na fejsu... Tu redovno dogovara svima  :D
Inače, cela ova njena priča se svodi na jedno, a to je da svi trebaju da imaju podjednaku šansu da predstavljaju zemlju, a ne da se nacionalni izbor, kako kaže, pretvara u privatnu manifestaciju - Brega, Kovači, Joksa, Graja... S te strane je delimično u pravu. Svako bi trebao da ima mogućnost da konkuriše i da bude biran, ali finansije...

• Dario
  • banovan član
  • Hero Member
« Odgovor #829 poslato: 18 Februar 2015, 20:41:23 »
Ivana znam ja sta je pevala ali wow to nisu njene pesme. Sto ih nije snimila pod svojim.imenom nego je prvo pljuvala iste pre kao ispod casti mi je da to pevam kao marija mihajlovic a sada kaze u ovoj emisiji da je sa djoganijem u duckom.pomerala granice?!?!?!

@nikma hahahah evo pomenu gremi nakon halo hahahhah
`Ne bavim se prostitucijom, a i da se bavim, nikad ne bih priznala`
Mimi Oro, starleta

• nikma
  • Golden Member
« Odgovor #830 poslato: 18 Februar 2015, 20:41:44 »
Voditeljka ove emisije jos malo pa na nivou Lee Kis.

• Petar
  • Golden Member
  • PMS produkcija™
  • Zemlja: ca
« Odgovor #831 poslato: 18 Februar 2015, 20:42:47 »
Ne znam na kom broju mi je Pink 3, baš bih sad slušao Halo :( Muzičko savršenstvo.
Učinilo mi se na trenutak da vas volim. Ne brinite se, prošlo me je.
Follow: https://twitter.com/petarketchupov / https://www.last.fm/user/PetarListens

• nikma
  • Golden Member
« Odgovor #832 poslato: 18 Februar 2015, 20:43:41 »
Petar - fan svih autsajdera xD

• Petar
  • Golden Member
  • PMS produkcija™
« Odgovor #833 poslato: 18 Februar 2015, 20:48:51 »
:D
Uglavnom jeste tako, ali sam bio sarkastičan u postu iznad. ;D

« Odgovor #834 poslato: 18 Februar 2015, 20:51:19 »
Halo jeste dobra pesma, ali vredna Gremija?! Može da sanja. Nije ona za džabe celog života pevala drugima. Evo koliko je postala poznata posle tog Beosonga 2013. i sa samo jednom pesmom, glumi ludilo, i nekog muzičkog kritičara. To što nema ništa iza sebe nije slučajnost. Priča o kršu i moralu a gostuje na PINK 3  :D

Lepo bi bilo da se NF otvori svima, ali spletkarenja će uvek biti i na kraju neko mora da izvisi ovako ili onako. Pa Graja je izvisio sa Ivanom i Vanjom pa se nije digla tolika medijska prašina iako je njegova pesma bila milion puta bolja od svih takmičarskih.

• Niko
  • Golden Member
  • Nesudjeni Moderator
  • Zemlja: mk
« Odgovor #835 poslato: 18 Februar 2015, 20:55:17 »
Lepo bi bilo da se NF otvori svima, ali spletkarenja će uvek biti i na kraju neko mora da izvisi ovako ili onako. Pa Graja je izvisio sa Ivanom i Vanjom pa se nije digla tolika medijska prašina iako je njegova pesma bila milion puta bolja od svih takmičarskih.

:G)

• Niko
  • Golden Member
  • Nesudjeni Moderator
  • Zemlja: mk
« Odgovor #836 poslato: 18 Februar 2015, 21:20:47 »
Zasto jos uvek nema studio verzija 'Suze za kraj'? ::)

• Petar
  • Golden Member
  • PMS produkcija™
« Odgovor #837 poslato: 18 Februar 2015, 23:26:12 »
I ja je čekam. :(

• Dario
  • banovan član
  • Hero Member
« Odgovor #838 poslato: 19 Februar 2015, 00:26:50 »
Joj brine me ovaj haos u zajecaru oce da svrgnu Mirkovic a nemoj sad pred esc idioti!!!!

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
« Odgovor #839 poslato: 19 Februar 2015, 16:30:17 »
http://www.kurir.rs/stars/video-graja-sprema-tuzbu-ukrali-su-mi-pesmu-u-operaciji-trijumf-culi-ste-demo-snimak-clanak-1685461

Graić je najviše ljut na Mariju Mihajlović, koja, kako kaže, protiv njega priča već nekoliko meseci.- Aleksu je protiv mene napujdala Marija Mihajlović. Ona se iz nepoznatog razloga ostrvila na mene. Nikad nismo ni sarađivali. Samo mi je nekoliko puta pevala prateće vokale krajem devedesetih. Za svoj posao bila je uredno plaćena - ističe Graja.
" Leo - Državna zajednica Azerbejdžana, Švedske i Rusije sa posebnim ministarstvom za tursku, rumunsku i moldavsku dijasporu "

23.septembar 2014.
Scooby

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter