Autor Tema: Odbrojavanje za Beč  (Pročitano 27511 puta)

• nikma
  • Golden Member
  • lannister always pays his debts
  • Zemlja: rs
Odg: Odbrojavanje za Beč
« Odgovor #600 poslato: 16 Februar 2015, 03:19:19 »
Ukusi se razlikuju. Apsolutno mi je jasno da se nekome neka pesma ne svidja, ali da za CSJM kaze da je krs moze samo internet trol ili gluv covek.

A kad je neko trol u realnom zivotu znaci da je olos najgore vrste.

Gadi mi se. Krmaca kojoj je najveci uspeh da je javno zapisava Ivan Ivanovic da govori o radu Graje i Leontine.

OGAE Serbia forum

• titi
  • Hero Member
  • RS
« Odgovor #601 poslato: 16 Februar 2015, 07:49:20 »
Ajte da ne spominjemo iskompleksirane osobe kojima je najveci uspjeh karijere pjevanje umjesto Anabele Bukve i pljuvanje BM
Nasa pjesma je radjena namjenski za esc,zato je jaka od prvog takta i ima stravicno 'privlacnu'  snagu.Sto se tice prelaza odradjen je mnogo bolje nego sto sam ocekivao,jer Bojana to pokriva raskosnim glasom,jedino onaj dance solo kad Bojana ne pjeva treba malo pojacati,i bice ful.
Nasa pjesma je daleko najjaca od do sada izabranih.
Jako sam srecan sto smo uboli big time
Jelena Karleusa Srbija 2019

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
« Odgovor #602 poslato: 16 Februar 2015, 08:44:53 »
Ponovo Mihajlovicka  :D

Jako sam srecna sto na svetu ima pregrst dobre muzike, pa ne moramo da slusamo ovo sto se kompoTuje u Srbiji. Jer ovo sve ovde zvuci i izgleda kao festival u Donjoj Pripizdini 74-te. I pored toliko talenata, opreme i svega sto je potrebno, apsolutno nista ne izlazi. Jel ima neko da mi pusti neku nasu pesmu modernije produkcije koja je hit i da kaze da to zvuci sveCki? Da ima parametre, recimo, makar jedne pesme koja se cula na Grammy dodeli nagrada ove godine. Hit me!

Ja sam prezadovoljan nasom pesmom.Ne znam koliko puta sam je jutros poslusao  ;:)) ;:)) ;:))
" Leo - Državna zajednica Azerbejdžana, Švedske i Rusije sa posebnim ministarstvom za tursku, rumunsku i moldavsku dijasporu "

23.septembar 2014.
Scooby

• Dario
  • banovan član
  • Hero Member
« Odgovor #603 poslato: 16 Februar 2015, 09:09:03 »
Joj aj debeljko nek se iskulira I pojede kilo snikersa. Jasno je da necemo pobediti ali idemo tamo uzdignute glave. Pa ne pobedjuje se svake godine vala tako lako.
`Ne bavim se prostitucijom, a i da se bavim, nikad ne bih priznala`
Mimi Oro, starleta

« Odgovor #604 poslato: 16 Februar 2015, 09:28:58 »
Ponovo Mihajlovicka  :D

Jako sam srecna sto na svetu ima pregrst dobre muzike, pa ne moramo da slusamo ovo sto se kompoTuje u Srbiji. Jer ovo sve ovde zvuci i izgleda kao festival u Donjoj Pripizdini 74-te. I pored toliko talenata, opreme i svega sto je potrebno, apsolutno nista ne izlazi. Jel ima neko da mi pusti neku nasu pesmu modernije produkcije koja je hit i da kaze da to zvuci sveCki? Da ima parametre, recimo, makar jedne pesme koja se cula na Grammy dodeli nagrada ove godine. Hit me!

Ja sam prezadovoljan nasom pesmom.Ne znam koliko puta sam je jutros poslusao  ;:)) ;:)) ;:))

Zato je ona čekala pedeset godina, da izbaci pesmu Gremija vrednu, koja nema sveukupno 60,000 pregleda (i to samo zahvaljujući RTS-u) i raspravlja se sa ljudima na fejsu koji je ne podržavaju. Žena BUDAK!

I meni se naša pesma baš svidjaaaaaaaaa :D I nastup, ma sve cakum, pakum :D

• Mithrandir
  • Moderators
  • Oko mene uzak krug, oko kruga širok prečnik
« Odgovor #605 poslato: 16 Februar 2015, 09:59:27 »
To što Marija komentariše ovako ili onako Bojaninu pesmu je njena stvar. Otkud znate, možda je i Bojani to isto rekla u lice vezano za pesmu. Pa možda i Bojana nije najsrećnija nečim u pesmi? Činjenica je da pesma nije najmodernija (aranžerski) i da se na tome može dosta raditi.
To što vam smeta da Bojanu nazivaju ovako ili onako i sablažnjavate se na to, a onda dođete i ovde tu Mariju nazivate "gadura, krmača, stoka, umobolnica" govori samo o vašim dvostrukim standardima.
Let’s put some light into our lives

• Dario
  • banovan član
  • Hero Member
« Odgovor #606 poslato: 16 Februar 2015, 10:03:23 »
Marija je jedino u pravu za da je izbor namesten I da nije bilo potrebe za istim.

« Odgovor #607 poslato: 16 Februar 2015, 10:14:48 »
@Mithrandir
Ja sam voleo Mariju, mislio sam da je baš pristojna, fina, nenametljiva, dama bre..
A onda sam počeo da čitam njene komentare na fejsu oko ESC-a i shvatio koliko je dvolična. Nije problem šta ona misli o pesmi, niti da li je rekla Bojani, problem je način na koj ona to čini. Objavljivati takve statuse je u najmanju ruku bezobrazno, ovamo, ja te volim, poštujem, al pesma ti je krš, ništa tu ne valja, a bila je prisutna na nacionalnom finalu. Čemu sve to? Mogla je sinoć da joj pridje dok se slikala, kaže Boki takva i takva stvar i da se završi na tome...

« Odgovor #608 poslato: 16 Februar 2015, 10:15:19 »
Nasa pesma mi se bas svidja, Bojana razvaljuje glasom... A ako sagledamo ostalo sto nije vezano za pesmu, dobar je marketinski materijal sto ce Mirkovic znati da iskoristi...
Na prvu mi se nije dopala tako jako jer sam, ne znam ni ja sta ocekivala... Onda sam je cula i drugi put i stala pa cekaj ovo je suuper... Najbolji mi je deo pre drugog refrena, tu mi je muzika nekako najlepsa... Malo mi je onaj dance deo nekako outdate, ako se odlucio vec za tako nesto daj da gruva malo... Ima vremena do roka za predaju, sigurno je nece ostaviti tako... Prateci su kroz celu pesmu odlicno uklopljeni, to ce uzivo biti  :G)... Mada ruku na srce i RTS-ov zvuk je 'fenomenalan'... Studijska verzija ce biti druga prica... Jos na engleskom da je cujemo i bombonica   :G)
Sve tri pesme su bile dobre, Danicina mi se na prvu svidela bas, bas... Znala sam da ima ekstra tekst :) Ali ne znam cime bi se istakla u odnosu na ostale... Vise je za lokalnu upotrebu   :)
Ovi hejteri mogu samo da lupetaju gluposti, sujeta je cudo... Ta Marija bolje da cuti, uspela je od humanitarne emisije da napravi cirkus... A sto ona ne napravi remek delo vredno Gremija kad vec ima sve sto joj treba... Bljuc...
Inace Bojana ima preko 95000 pregleda na RTS-ovom kanalu, ako to ista govori...  :G)

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
« Odgovor #609 poslato: 16 Februar 2015, 10:22:36 »
Oooodavno nisam bio zadovoljniji i celokupnim showom i konacnim ishodom.

Bas sam uzivao sinoc. Sada, nakon sto smo culi sve 3 pesme, mogu da kazem da su sve 3 dobre. O Aleksinoj mi se dosta popravilo misljenje i pocela je i ona da mi se dopada (posebno refren koji sam odmah zapamtio), mada je i dalje losija od Danicine i Bojanije, tako da nisam bio za to da se on posalje u Bec.

Danicina pesma je predivna. Jezio sam se kroz celu pesmu. I vokalno je bila mnogo bolja nego sto sam ocekivao. Razvalila je. Iznenadilo me je to sto joj je ziri dao 1 poen (mada ko je bio u njemu.......), ali sve u svemu, ona je neko na koga treba racunati u buducnosti. Za mene licno otkrovenje  :G)

I na kraju Bojana........sta reci, ovde je sve vrhunsko! Pesma, nastup, glas, harizma, energija........sve. Konacno imamo jednu DOBRU brzu pesmu (pre 2 godine je svakako nismo imali) i vrhunskog izvodjaca pride. Mnogo sam srecan zbog Bojanine pobede, a jednako sam srecan zbog cinjenice da se probila i stigla ovde iskljucivo zbog svog kvaliteta. To je nesto sto je u Srbiji prava retkost i to mi je takodje posebno drago.

Na komentare umobolnika sa portala poput BLJica i slicnih se ne vredi obazirati. To su ljudi zadojeni mrznjom i njima je smisao zivota da sede i pljuju po svemu i svacemu. Na kraju krajeva, uspeh se u Srbiji najteze prasta, to smo naucili odavno. Uzivajmo u svojoj pesmi i u svom predstavniku, jer ove godine definitivno imamo sta da pokazemo.

« Odgovor #610 poslato: 16 Februar 2015, 10:25:42 »
Oooodavno nisam bio zadovoljniji i celokupnim showom i konacnim ishodom.
Na komentare umobolnika sa portala poput BLJica i slicnih se ne vredi obazirati. To su ljudi zadojeni mrznjom i njima je smisao zivota da sede i pljuju po svemu i svacemu. Na kraju krajeva, uspeh se u Srbiji najteze prasta, to smo naucili odavno. Uzivajmo u svojoj pesmi i u svom predstavniku, jer ove godine definitivno imamo sta da pokazemo.
;(:);
Slažem se, imamo super pesmu, pa makar i završili loše, imaću čemu da se iskreno radujem u maju.. Bojana <3

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
« Odgovor #611 poslato: 16 Februar 2015, 10:31:48 »
Ne verujem da cemo proci lose, ali iskreno, radije bih zavrsio poslednji sa ovakvom pesmom i sa ovakvom pevacicom nego se usunjao u finale sa onakvim smecem poput "Ljubav je svuda". Ono bilo i ne ponovilo se.

Ja mislim da glatko ulazimo u finale. Cim sam prvi put cuo pesmu juce, odmah sam je zamislio na velikoj sceni u Becu. Tacno je radjena za te stvari. A ima mnogo potencijala sto se nastupa tice. Cak i aranzman moze dosta da se unapredi, mada ja ne bih tu nista dirao.

« Odgovor #612 poslato: 16 Februar 2015, 10:40:47 »
Meni se nije svidela na prvu ruku, drugi put mi je bila okej ,verovatno nisam hteo preterano da obraćam pažnju da se ne bih razočarao ako ode Aleksa ili Danica. Kad je pobedila (i bez onog belog džaka :D ), mi je bilo savršeno sve :)
I ne mogu da je izbacim iz glave celu noć i celi dan :D

• Petar
  • Golden Member
  • PMS produkcija™
  • Zemlja: ca
« Odgovor #613 poslato: 16 Februar 2015, 11:08:14 »
I ja sam sinoć prokomentarisao da ponovo imamo normalnu brzu pesmu :D

Inače, da li ste primetili sličnost između "Suze za kraj" i "Odlazim"? Čini mi se da je Grajina inspiracija kad je komponovao SZK upravo bila Andreina pesma :) A i nastup malo podseća na spot za "Odlazim" ;D
Učinilo mi se na trenutak da vas volim. Ne brinite se, prošlo me je.
Follow: https://twitter.com/petarketchupov / https://www.last.fm/user/PetarListens

« Odgovor #614 poslato: 16 Februar 2015, 11:21:37 »
Komentari na Kuriru su odvratni da odvratniji ne mogu biti!   :((( :((( :((( Evo jedan komentar sa Kurira:

'''Pesma je krs, zato sto je losa. Sve tri pesme!
Rezime: uvalili su pesme koje su toliko lose da ih niko ne bi zeleo i sada se smeju svima nama komentarisemo, jer mi trosimo vreme, a oni trose pola miliona evra NASEG NOVCA!'''

Ovaj narod je definitivno lud.  U pocetku: Evrovizija, ma ko to jos gleda? A posle svi ti isti gledaju Evroviziju.

:((( :(((
ESC 2019
:al: :am: :au: :at: :az: :by: :be: :hr: :cy: :cz: :dk: :ee: :fi: :fr:
:mk: :ge: :de: :gr: :hu: :is: :ie: :il: :it: :lv: :lt: :mt: :me: :nl:
:no: :pl: :pt: :ro: :rs: :si: :es: :se: :ch: :ua: :gb:
?
:md: :ru: :sm:
X
:ad: :ba: :bg: :lu: :mc: :ma: :sk: :tr:

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter