Autor Tema: Odbrojavanje za Beč  (Pročitano 26690 puta)

• Niko
  • Golden Member
  • Nesudjeni Moderator
  • Zemlja: cz
Odg: Odbrojavanje za Beč
« Odgovor #585 poslato: 16 Februar 2015, 01:39:45 »
Pa nemoguce je da se ne zaljubis prelepa je :-*

OGAE Serbia forum

• mirCo
  • Golden Member
  • Zemlja: rs
« Odgovor #586 poslato: 16 Februar 2015, 01:40:51 »
Moram opet da pomenem pocetak 'Suze za kraj' isti kao kod 'Brod sto tone'

Možda je u tom periodu i nastajala pesma. ;D

« Odgovor #587 poslato: 16 Februar 2015, 01:43:38 »
Jeste, devojka je baš baš baš slatka i divna. Na sceni je prosto blistala ovo veče. I sva je micasta. :-* :-* :-*

Bila bi definitivno miss esc 2015
1. :sib: 2. :eeb: 3. :grb: 4. :cyb: 5. :bgb: 6. :ptb: 7. :dkb: 8. :nob: 9. :esb: 10. :ilb:

11. :md: 12. :hr: 13. :hu: 14. :rs: 15. :al: 16. :ie: 17. :it: 18. :am: 19. :mk: 20. :au: 21. :az: 22. :fi: 23. :cz: 24. :sm: 25. :ua: 26. :se: 27. :ge:

28. :by: 29. :be: 30. :gb: 31. :ru: 32. :ch: 33. :at: 34. :me: 35. :is: 36. :lv: 37. :de: 38. :lt: 39. :mt: 40. :fr: 41. :nl: 42. :ro: 43. :pl:

• Petar
  • Golden Member
  • PMS produkcija™
  • Zemlja: ca
« Odgovor #588 poslato: 16 Februar 2015, 01:47:13 »
Čestitka od Marije Mihajlović:
Citat
Bravo Boko! Šteta što je pesma krš totalni. Kao što sam i očekivala. Staromodna sa scenskim nastupom koji je vec viđen. Ako se misli da se nešto uradi sa ovom pesmom to sve mora drugačije
Učinilo mi se na trenutak da vas volim. Ne brinite se, prošlo me je.
Follow: https://twitter.com/petarketchupov / https://www.last.fm/user/PetarListens

• Lexi
  • Hero Member
  • Zemlja: at
« Odgovor #589 poslato: 16 Februar 2015, 01:47:53 »
Daničina pesma nije za Evroviziju, jer u njenom izvođeđnju zvuči 'već viđeno', ali zaslužuje da bude domaći hit kao Jutro na primer (koja je  iznad svake pesme, svakako), ali to nažalost neće biti, kao i ostale pesme sa naših izbora. :(
Tvoje komentare moram priznati uvek rado citam jer se sa njima uvek gotovo slazem  :G) Svaka cast bruda  ;(:);

« Odgovor #590 poslato: 16 Februar 2015, 01:50:12 »
Citat
Bravo Boko! Šteta što je pesma krš totalni. Kao što sam i očekivala. Staromodna sa scenskim nastupom koji je vec viđen. Ako se misli da se nešto uradi sa ovom pesmom to sve mora drugačije

Koliko god je antipatišem, mislim da je u ovom slučaju bila sarkastična...

Edit: Možda i nije čitajući ostale njene komentare ispod... :( Kompleksi, kompleksi...
« Poslednja izmena: 16 Februar 2015, 01:56:17 EvilSmile »

• mirCo
  • Golden Member
« Odgovor #591 poslato: 16 Februar 2015, 02:14:27 »
Daničina pesma nije za Evroviziju, jer u njenom izvođeđnju zvuči 'već viđeno', ali zaslužuje da bude domaći hit kao Jutro na primer (koja je  iznad svake pesme, svakako), ali to nažalost neće biti, kao i ostale pesme sa naših izbora. :(
Tvoje komentare moram priznati uvek rado citam jer se sa njima uvek gotovo slazem  :G) Svaka cast bruda  ;(:);

O, hvala! ::() ;D (Nadam se da nisi pogrešan post citirao. xD)

Sumnjam da je Marija bila sarkastična. Al' sad znamo da joj u TLZP-u nije sve divno, krasno i bajno, kao što komentariše. ;D

• Bebi
  • OGAE member
  • Belle Époque
  • Zemlja: ps
« Odgovor #592 poslato: 16 Februar 2015, 02:25:11 »
Citat

Pa u pravu je Pokemon :D
Nijedna od ovih pesama ništa specijalno, totalno ti je svejedno dok ih slušaš.

• nikma
  • Golden Member
  • KIJA DO POBEDE!
« Odgovor #593 poslato: 16 Februar 2015, 02:45:15 »
Citat
Gadura odvratna. Mrs stoko!

« Odgovor #594 poslato: 16 Februar 2015, 03:07:18 »
:D ;:))
Treba nam thread : Marija hejter, hejtujmo Mariju!
Ona posle ovoga da se ne pojavljuje na oči (televizor) a kamoli na neko ESC-vezano takmičenje/koncert. Vidi se koliko je u stvari zloćud!

Sumnjam da je Marija bila sarkastična. Al' sad znamo da joj u TLZP-u nije sve divno, krasno i bajno, kao što komentariše. ;D

Ma ona je umobolna definitivno. Ko se još slika sa nekim, smeška a onda ocrni na javno na fejsu pored iste slike. Msm gde je tu pristojnost, da li se ona brine da vredja nečija osećanja time - ne sad svi javno da kažemo šta mislimo:
Marija ti si krš, ko ti kriv što si propala i pevala celog života za Djoganije i majmune, samo se ti smeškaj, podbadaj, gora si od Maje Nikolić (kojoj se bar smeješ pored svog ludila)..

Svašta bih ja necenzurisano rekao, ali je ispod moje časti da podjebavam ljude na osnovu njihovog fizičkog izgleda.

• Petar
  • Golden Member
  • PMS produkcija™
« Odgovor #595 poslato: 16 Februar 2015, 03:09:18 »
Citat
:D

• Niko
  • Golden Member
  • Nesudjeni Moderator
  • Zemlja: cz
« Odgovor #596 poslato: 16 Februar 2015, 03:11:27 »
A stvarno tako izgleda kao dobra zena. Mislim da joj je nesto skoro krenulo naopacke :-\

• Petar
  • Golden Member
  • PMS produkcija™
« Odgovor #597 poslato: 16 Februar 2015, 03:12:06 »
Bitno da je njena pesma s Beosonga čista umetnost koja bi sigurno pobedila na Evroviziji  ;(:);

• mirCo
  • Golden Member
« Odgovor #598 poslato: 16 Februar 2015, 03:13:27 »
Pa ne možeš to da znaš! ;D

« Odgovor #599 poslato: 16 Februar 2015, 03:15:18 »
Kako god, žena je budak nevidjjen..

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter