Autor Tema: Odbrojavanje za Beč  (Pročitano 27518 puta)

• tetsujin
  • Golden Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
Odg: Odbrojavanje za Beč
« Odgovor #555 poslato: 15 Februar 2015, 23:55:56 »
dobra pjesma čestitke..  :G) super show ovo sa projekcijom na haljini.. ima puno prostora da sve još ispadne bolje.. mislim da bi bolje zvučalo na engleskom..

bit će ovaj eurosong dobar  :G)
I amar prestar aen. The world is changed. Han matho ne nen. I feel it in the water. Han mathon ned cae. I feel it in the earth. A han noston ned gwilith. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it.

OGAE Serbia forum

• OGGY
  • Hero Member
  • Zemlja: rs
« Odgovor #556 poslato: 15 Februar 2015, 23:58:21 »
Nisam nikako za projekciju na haljini, to je već viđeno.
Plesači su mi se dopali, čak i oni kostimi koje su nosili.

• Djole89
  • Golden Member
« Odgovor #557 poslato: 16 Februar 2015, 00:00:10 »
Odavno ne čitam naše portale, jer su to uglavnom ljudi bez 2 grama mozga čiji su uzori Sandra Afrika, Soraja i Karleuša. Toliko o tome, jadno do te mere da treba potpuno ignorisati.

Mogu reći da me je Danica oduševila vokalnim izvođenjem. Znao sam da jako dobro peva, ali ovo je premašilo moja očekivanja. Pesma je stvarno preteška, a ona je izvela sve apsolutno maestralno. Nju definitivno treba da pošaljemo u nekoj bližoj budućnosti. Vrhunski talenat.
1. :deb: 2. :ltb: 3. :plb: 4. :aub: 5. :rsb: 6. :dkb: 7. :atb: 8. :rob: 9. :alb: 10. :czb:
11.  :mk: 12.  :nl: 13.  :ie: 14.  :gr: 15.  :is: 16.  :bg: 17.  :ch: 18.  :me: 19.  :se: 20.  :ua:
21.  :fr: 22.  :es: 23.  :lv: 24.  :gb: 25.  :be: 26.  :by: 27.  :hr: 28.  :mt: 29.  :pt: 30.  :am:
31.  :it: 32.  :fi: 33.  :no: 34.  :az: 35.  :si: 36.  :ee: 37.  :ru: 38.  :cy: 39.  :sm: 40.  :md:
41.  :ge: 42.  :il: 43.  :hu:

« Odgovor #559 poslato: 16 Februar 2015, 00:02:28 »

Фали... Нисам за материјалистичко размишаље: ,,Добит (пласман) по сваку цену''. Свакој песми на матерњем језику се радујем и много ценим, а посебно бих био тужан да моја земља прекине већ познату традицију.

Nije to zbog plasmana po svaku cenu, ali realno više ljudi će je zapamtiti ako peva na engleskom... Ja to vidim kao način da se bolje promoviše. Ja jesam za balade na našem jeziku, ali za jednu ovaku pesmu, bilo bi šteta da je jedino Srbija razume.

• nikma
  • Golden Member
  • lannister always pays his debts
« Odgovor #560 poslato: 16 Februar 2015, 00:13:12 »
Ma ide engleski garant. Culi ste Graju i Bojanu. Ovo je elektro pop. Srpski bi ubio pesmu. Zna Mirkovic sta radi.

• marco8
  • Hero Member
  • Zemlja: me
« Odgovor #561 poslato: 16 Februar 2015, 00:17:55 »
Baš je bio dobar šou. Imao sam favorita, ali poslije odslušanih pjesama, onaj osjećaj, vala ko god da pobijedi neće biti blamiranja tipa "Cipela".

Aleksa - Vrcava pjesmica, lagana, pitko, dobar nastup, ali ne bih ja to slao baš za Beč. Ako se desi, mislim se, ok.
Danica - O, curo, odlično. Otpjevala je ono po mjeri. Meni se mnogo dopala atmosfera pjesme i sama Danica, ali razmišljam, ajde da čujem Bojanu... Daj da Srbija pokuša izbjeći poslati baladu, klasičnu.
Bojana - I to je to. Tako su i nastupali, kluminacija večeri. Meni je ovo hit. Odmah sam je zapamtio, na prvu. I ono što se da primjetiti da se može doraditi nastup. Bolje nastup, nego pjesma. Kad je pjesma kršina, džabe. One igrače i projekcije na haljini (zbog Sabine itd...) promijeniti, inače je to cool. Ali da se ne ponavlja.

Super, super, visok plasman sa brzom pjesmom, napokon.

« Odgovor #562 poslato: 16 Februar 2015, 00:22:16 »
Koliko mi je moćan nastup posle proglašenja...

• euronik
  • Hero Member
  • That's all.
« Odgovor #563 poslato: 16 Februar 2015, 00:33:33 »
I već su počeli da greše.. nije StamenKov nego Stamenov!
euronik ESC18 top 10 lista:
:cyb::beb::bgb::grb::eeb::frb::sib::seb::ilb::hrb:

« Odgovor #564 poslato: 16 Februar 2015, 00:37:45 »
Bas mi je drago sto je bojana pobedila!!! Odlican nastup i odlicna pesma!!!  ;(:); Samo neznam gde nestade onaj deo bas je bio mocan.

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: is
« Odgovor #565 poslato: 16 Februar 2015, 00:40:12 »
Meni je ovaj nastup posle proglašenja bio bolji nego ona dva prva  :D

FYRIR ISLAND HM 2018

• Majsta94
  • OGAE member
  • rootz.
  • Zemlja: gr
« Odgovor #566 poslato: 16 Februar 2015, 00:41:30 »
Misliš, bolji od prvog? ;D Kontao sam da su samo pustili prve nastupe opet :D

Malo i meni bezveze ovaj dens prelaz ali ono, očekujem da će se srediti maksimalno!

« Odgovor #567 poslato: 16 Februar 2015, 00:45:38 »
Meni je ovaj nastup posle proglašenja bio bolji nego ona dva prva  :D

Pa to, taj nastup me je skroz uverio da nije greška što Danica nije otišla. Mislim da nema potrebe za menjanjem kostima (cega već), ali samo da nadju neke koji pevaju i igraju... I da nastup bude u ovom maniru, ne statičan nikako :D  ;:))

• euronik
  • Hero Member
  • That's all.
« Odgovor #568 poslato: 16 Februar 2015, 00:49:13 »

« Odgovor #569 poslato: 16 Februar 2015, 00:52:35 »
Davno mi se naša pobednička pesma nije svidela ovoliko :D
I prvi put da pobedi neko za koga sam glasao... :)
Ubedjen sam da studijska verzija na engleskom ekstra zvuči, prelaz mi je bio wtf dok sam gledao, al ispada odličan sad kad su mi se utisci slegli, pogotovo kad razmislim koliko će sve to super biti u finalnoj studijskoj verziji.

Rekao sam ja da će biti Moneta kad je rekla da joj je pesma pola pola  8)

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter