Autor Tema: Odbrojavanje za Beč  (Pročitano 26688 puta)

• titi
  • Hero Member
  • RS
  • Zemlja: rs
Odg: Odbrojavanje za Beč
« Odgovor #255 poslato: 15 Februar 2015, 14:48:10 »
Nije problem sto ne zna engleski,problem je sto se kod nje nazire "sindrom eve boto" dok se Bojana recimo ponasa kao da je Cher,duhovita samouvjerena mocna...
Jelena Karleusa Srbija 2019

OGAE Serbia forum

« Odgovor #256 poslato: 15 Februar 2015, 14:51:23 »
iskreno danica nije za esc jedino da bas ima mnogo bolju pesmu od bojane a ja neverujem u to. tako da se nadam da necemo po ko zna koji put pogresiti i poslati losijeg izvodjaca.

• Lexi
  • Hero Member
  • Zemlja: at
« Odgovor #257 poslato: 15 Februar 2015, 14:52:49 »
Kamo sreće da je žiri bio pre dve godine  ::)
Da je ziri bio pre 2 godine ona glupost ne bi ni usla u finale a pobedili bi ili Svilar ili Saska 100% i onda bi jos prosle godine ucestvovali a ne pravili po meni 2 godine pauze posto sam Boga molio da ne udju u finale po prvi put u zivotu i Bogu hvala uslisio mi molbu !
Inace na Sarenici videh na blic Bojaninu probu i mislim da ce joj nastup biti ,,truba'' jer videh da nekim belim zastavama masu direktno ispred nje za vreme nastupa. Ne razumem zasto ti koji nam pripremaju nastup uvek kao da se trude prosto da ili kostimima ili takvim glupostima uniste nastup ..Bojana osecam odlicnu pesmu ima kao i Danica . Ali Bojana jaku harizmu ima za razliku od Danice tako da njoj mahanje zastava i klovnovi na sceni nisu potrebni uopste ! Jednostavno treba je pustiti da otpeva , odlicne pratece vokale da ima jer cini mi se da se cuju u pesmi i nista vise joj ne treba!
« Poslednja izmena: 15 Februar 2015, 14:57:50 Lexi »

• Majsta94
  • OGAE member
  • nova deca su ukras sveta
  • Zemlja: gr
« Odgovor #258 poslato: 15 Februar 2015, 14:53:26 »
Pa ni Dima nije bio neki Englez :D
:rsb:
:cyb: :itb: :esb: :deb: :ltb: :czb: :sib: :bgb: :frb:
:md: :at: :hu: :ua: :au: :ee: :no: :al:
:dk: :pt: :gb: :ie: :nl: :se: :il: :fi:

• nikma
  • Golden Member
  • KIJA DO POBEDE!
« Odgovor #259 poslato: 15 Februar 2015, 14:59:06 »
I Marija je imala glup nastup na Beoviziji.

« Odgovor #260 poslato: 15 Februar 2015, 15:06:28 »
Marija nije imala glup nastup na Beoviziji. Naprotiv, onaj nastup je bio perfektan!

• nikma
  • Golden Member
  • KIJA DO POBEDE!
« Odgovor #261 poslato: 15 Februar 2015, 15:09:22 »
I kakve zastave? Sad vratih na RTSu. Ima neke oko nje koji joj skinu onu belu haljinu ili sta god.

• AjvanPi
  • Hero Member
  • Come Together
« Odgovor #262 poslato: 15 Februar 2015, 15:10:09 »
@AjvanPi
Meni otvara tri različita klipa, čak sam išao i na izmeni i u linkovima tri različita linka. Ne znam u čemu je stvar.

Bio si stavio tri ista linka, pa sam ja izmenio.

Eto...
Znam ja šta pišem...  ;D
Random top 12 lista :rob: :isb: :bab: :plb: :eeb: :nob: :rsb: :azb: :rub: :czb: :mkb:  :ieb:

• Scooby
  • Golden Member
« Odgovor #263 poslato: 15 Februar 2015, 15:32:39 »
Danica je do sada uvek nastupala na manifestacijama na kojima se promoviše nacionalno nasleđe, i takvi nastupi su totalno drugačiji u odnosu na šou program kakav je Evrovizija. Za dobar rezultat nije vam potrebno samo ta tri minuta na sceni, sve kockice moraju da se poklope da bi te publika zavolela i da bi skrenuo pažnju na sebe. Danica je i sinoć na srpskom odgovarala na pitanja u blic formi, šta bi tek bilo u Beču? Yes, no i happy! Ruku na srce ona zaista prelepo peva i sve to stoji, ali ukoliko bi ona pobedila čisto sumnjam da bi iko i registrovao da učestujemo
1. :grb: 2. :ilb: 3. :beb: 4. :czb: 5. :frb: 6. :ltb: 7. :itb: 8. :rsb: 9. :aub: 10. :esb:
11. :nl: 12. :fi: 13. :cy: 14. :ch: 15. :hr: 16. :mk: 17. :bg: 18. :pl: 19. :am: 20. :lv:
21. :si: 22. :ua: 23. :hu: 24. :al: 25. :md: 26. :ru: 27. :mt: 28. :at: 29. :ee: 30. :dk:
31. :az: 32. :gb: 33. :no: 34. :by: 35. :de: 36. :me: 37. :ie: 38. :pt: 39. :se: 40. :sm:
41. :ge: 42. :ro: 43. :is:

• titi
  • Hero Member
  • RS
« Odgovor #264 poslato: 15 Februar 2015, 15:36:11 »
Da bih glasao veceras za Danicu,ona bi morala da ima bar 10x bolju pjesmu,al cisto sumnjam
Ima li neko neke slike sa proba,da okaci

• nikma
  • Golden Member
  • KIJA DO POBEDE!
« Odgovor #265 poslato: 15 Februar 2015, 15:48:28 »
Danica je do sada uvek nastupala na manifestacijama na kojima se promoviše nacionalno nasleđe, i takvi nastupi su totalno drugačiji u odnosu na šou program kakav je Evrovizija. Za dobar rezultat nije vam potrebno samo ta tri minuta na sceni, sve kockice moraju da se poklope da bi te publika zavolela i da bi skrenuo pažnju na sebe. Danica je i sinoć na srpskom odgovarala na pitanja u blic formi, šta bi tek bilo u Beču? Yes, no i happy! Ruku na srce ona zaista prelepo peva i sve to stoji, ali ukoliko bi ona pobedila čisto sumnjam da bi iko i registrovao da učestujemo
Da, nekako je obezlicena.

• Dario
  • banovan član
  • Hero Member
« Odgovor #266 poslato: 15 Februar 2015, 16:07:41 »
Onda Makedonija da salje Bokija 13 Crna Gora Purasevica Bosna Vanillu Hrvatska Trio Ava Nives Simona Slovenija Salome Bugarska Azisa ...
`Ne bavim se prostitucijom, a i da se bavim, nikad ne bih priznala`
Mimi Oro, starleta

• nikma
  • Golden Member
  • KIJA DO POBEDE!
« Odgovor #267 poslato: 15 Februar 2015, 16:11:02 »
a kakve veze to ima bojanom?

• Scooby
  • Golden Member
« Odgovor #268 poslato: 15 Februar 2015, 16:18:14 »
Znači poređenja ::)

• titi
  • Hero Member
  • RS
« Odgovor #269 poslato: 15 Februar 2015, 16:31:42 »
Bojana i Azis su vrhunski pjevaci,nemojte ih gurati medju ovaj polusvijet

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter