Autor Tema: Odbrojavanje za Beč  (Pročitano 26670 puta)

• Lexi
  • Hero Member
  • Zemlja: at
Odg: Odbrojavanje za Beč
« Odgovor #165 poslato: 15 Februar 2015, 00:27:55 »
Evo 2 Španaca mi se javilo preko Twittera i oboma se više sviđa Danica na osnovu isječka.

To po automatizmu znači da ne treba da glasamo za Danicu. Španci i njihov ukus  :D
Ma Bojana ce razvaliti i bez onih 5 seundi prvobitno pustenih  i bez ovih 12, 13 sekundi ... Preslusao sam ovo 7,8 x   ovo veceras i bas sam pozitivno iznenadjen i Bojanom i Danicom tj pesmama za ESC  a da i Aleksa nesrecnim slucajem pobedi pa i on ima bolju pesmu od one olupine od pre 2 godine ..i krsina je blaga rec za onu glupost.. a uz duzno postovanje devojaka koje inace dobro pevaju ali mlade i bas poletele bile puno, gladne uspeha preko noci i uz to izmanipulisane onom gluposcu......ali Mareee tekstopisac a inace tkz.kompozitor u pokusaju ...ma i danas imam zelju da ga socno pljunem po sred face ako ga ikad sretnem igde isto kao i crnogorski ziri zbog remek dela (koje se jednom radja ) zvanog ,, Jutro ,, zbog kojeg sam te davne vec 2005 kao dete a zajedno sa kevom plakao...Oro...pihhh slaba uteha bar meni.. izvinjavam se ako recnik nije prikladan bas jer me malo emocije ponele ali eto...zivo bice sam   ::()

OGAE Serbia forum

« Odgovor #166 poslato: 15 Februar 2015, 00:28:57 »
Ceo koncept "Ljubav je svuda" je bio pogrešan. Uspeli su da pokvare kliker. Šta bi bilo kad bi bilo se nažalost nije desilo. Devojke su super, to ne sporim, ali pesma... Ne ponovilo se..  :(
1. :sib: 2. :eeb: 3. :grb: 4. :cyb: 5. :bgb: 6. :ptb: 7. :dkb: 8. :nob: 9. :esb: 10. :ilb:

11. :md: 12. :hr: 13. :hu: 14. :rs: 15. :al: 16. :ie: 17. :it: 18. :am: 19. :mk: 20. :au: 21. :az: 22. :fi: 23. :cz: 24. :sm: 25. :ua: 26. :se: 27. :ge:

28. :by: 29. :be: 30. :gb: 31. :ru: 32. :ch: 33. :at: 34. :me: 35. :is: 36. :lv: 37. :de: 38. :lt: 39. :mt: 40. :fr: 41. :nl: 42. :ro: 43. :pl:

• nikma
  • Golden Member
  • KIJA DO POBEDE!
  • Zemlja: rs
« Odgovor #167 poslato: 15 Februar 2015, 00:29:11 »
Mislim da se pojavio jos jedan ozbiljan kandidat za pobedu veceras na esc a to je ona Marijete iz Svedske. Uz Estonce naravno I videcemo sta ve Italija izabrati veceras, mislim da smo sve dalje pobedi,  no sacekacu sutra cele pesme ovo veceras sto sam cuo je nedovoljno.
Nadam se da niko ozbiljno ne ocekuje pobedu Srbije u ovoj krizi.

• Dario
  • banovan član
  • Hero Member
« Odgovor #168 poslato: 15 Februar 2015, 00:30:23 »
Pa nije Kriza :-) Vucic kaze da ga je sramota koliko nam je dobro hahaha
`Ne bavim se prostitucijom, a i da se bavim, nikad ne bih priznala`
Mimi Oro, starleta

• euronik
  • Hero Member
  • That's all.
« Odgovor #169 poslato: 15 Februar 2015, 00:31:42 »
Za Bojanu onako "na slepo" navijam još od Talenta da bude naš predstavnik na ESC-u. Večeras je pokidala! Kad je zapevala Baj baj baj, kad nisam skočio sa kreveta. Odvrnuo sam TV do daske! Isto tako je bilo i u drugoj pesmi "All that bass". Ti njeni pokreti prstom, pozivanje publike na đuskanje, sva onako šljašti, sigurna, ma kao da sam gledao nastup neke svetske dive. Nadam se samo da će sutra biti ubedljiva jer me po onom isečku nije ubedila.
Ustvari, niko me nije ubedio. Ali.. to su samo isečci, tek čekamo cele pesme, nastupe, efekte pa će sve to dobiti priču.
Emisija je inače bila ok, scena mi je recimo bila bolja 2013. nego sada, a voditeljka Dragana Kosjerina mi je super opuštena i super prelepa! Inače vodi Nedeljno popodne.

Sve u svemu bilo je ok veče. Sutra tek očekujem napetost i uzbudljivije veče samim tim što je takmičarsko.
euronik ESC18 top 20 lista:
:beb::bgb::grb::eeb::frb::sib::seb::ilb::hrb::mkb:
:cyb::ptb::byb::lvb::amb::fib::dkb::nob::deb::czb:

• Miloš
  • Administrator
« Odgovor #170 poslato: 15 Februar 2015, 00:32:52 »
Bilo fino veče, a sutra će definitivno biti zanimljivije.
Nadam se da ste pratili naš blog. Po završetku emisije, bilo je još fotkanja, pevanja i davanja izjava za medije. Bićemo i sutra tamo  :)

• nikma
  • Golden Member
  • KIJA DO POBEDE!
« Odgovor #171 poslato: 15 Februar 2015, 00:34:28 »

Danicina garan ovako nesto. Ima iste instrumente cak.

Ivana Pavkovic - Svedok - GK - (TV Grand 17.12.2014.): http://youtu.be/AyFWQc83S1g

« Odgovor #172 poslato: 15 Februar 2015, 00:36:58 »
Da, i ja sam bio u fazonu đuskanja i ton na televizoru do 100 za vreme Baj baj baj. Bokica stvarno kida.

Nisam znao za Kosjerinu, hvala na informaciji. Televizor mi očito služi za ukras. :D

« Odgovor #173 poslato: 15 Februar 2015, 00:37:27 »
Косјерину су могли да ставе и за финално вече. Фино се снашла, а Мају смо већ гледали много пута.

Ceo koncept "Ljubav je svuda" je bio pogrešan. Uspeli su da pokvare kliker. Šta bi bilo kad bi bilo se nažalost nije desilo. Devojke su super, to ne sporim, ali pesma... Ne ponovilo se..  :(
Добро је што је РТС из тог случаја узвукао неке закључке. Нпр. додали су и жири ове године.

Требало је извући закључке и из сцлучаја ,,Ципела'' (који је био неупоредиво блажа варијанта од последњих представница). Обавезно повећати број чланова жирија! Такође би могли размислити и о распоређивању бодова, да публика подели укупан број бодова (исти као онај који даје жири) сразмерно односу који имају гласови за појединачне песме према укупном броју. Мислим да је тако на Мелодију и још неким изборима.
Пошто ми се чини да сам чуо да ће опет бити трочлани жири. Ако би давали 1, 2 и 3 бода, публика би могла да расподели 18 бодова. :)

12 :ee: 10 :no: 8 :bg: 7 :fi: 6 :cz: 5 :by: 4 :mk: 3 :fr: 2 :ua: 1 :me:

• Lexi
  • Hero Member
  • Zemlja: at
« Odgovor #174 poslato: 15 Februar 2015, 00:42:31 »

Slazem se da od ,, Talenta ,, mastam da je vidim na ESC pod srpskom zastavom  ..ali samo sa extra pesmom a verujem da ova ima potencijal da bude bas dobra  ako se uzme u obzir da se svaka  pesma do sredine marta kad se  mora i zvanicno poslati finalna verzija ili cak i druga pesma  kao i jezik na kome ce se izvoditi...  svakako se moze i doraditi pa  i prearanzirati . Bitno je da ima materijal koji se moze doraditi a ako materjala nema onda ni Bog otac tu ne moze pomoci !

« Odgovor #175 poslato: 15 Februar 2015, 00:43:39 »
Bojana mi sve bolje i bolje zvuči...
Nikma jesi li siguran da je ovo tek prvi refren? Ako jeste onda super, ja sam očekivao drugi ili poslednji...

« Odgovor #176 poslato: 15 Februar 2015, 00:44:08 »
Ništa mi se ne sviđa :( Baš skenj. Nadam se da će biti ipak bolje sutra.

• Djole89
  • Golden Member
« Odgovor #177 poslato: 15 Februar 2015, 00:48:23 »
Vrlo lepo veče. Maksimalno sam uživao. Odlična scena, vidi se napredak u smislu zainteresovanosti i samog pristupa. Vrlo prijatno iznenađenje. Pesme? Ovi isečci definitivno ne prikazuju ni 10 procenata istih u pravom svetlu, tako da će mi utisci biti kompletirani sutra. Očekivano, Bojanina pesma mi zvuči najmoćnije i najupečatljjivije, i očekujem neku vrhunsku kulminaciju koja će da oduva. Danica ok, ali imam utisak da takve balade više nisu 'in' na ESC-u, imali smo mnogo primera takvih pokušaja, sve češće bezuspešnih. Ipak se nadam da grešim i da će me sutra demantovati. Aleksa mi nije ispunio očekivanja, nažalost. Bojana mi je večeras izgledala vrlo moćno na sceni, jako je sigurna, harizmatična i apsolutno ima sve kvalitete svetske dive. Nakon večerašnjeg revijalnog dela, dajem joj veliku prednost u odnosu na Danicu i Aleksu, iako su i oni večeras bili vrlo dobri. Aleksi nije legla NLJS, Danici My number one, dok je Bojana u obe pesme prosto briljirala.
1. :deb: 2. :ltb: 3. :plb: 4. :aub: 5. :rsb: 6. :dkb: 7. :atb: 8. :rob: 9. :alb: 10. :czb:
11.  :mk: 12.  :nl: 13.  :ie: 14.  :gr: 15.  :is: 16.  :bg: 17.  :ch: 18.  :me: 19.  :se: 20.  :ua:
21.  :fr: 22.  :es: 23.  :lv: 24.  :gb: 25.  :be: 26.  :by: 27.  :hr: 28.  :mt: 29.  :pt: 30.  :am:
31.  :it: 32.  :fi: 33.  :no: 34.  :az: 35.  :si: 36.  :ee: 37.  :ru: 38.  :cy: 39.  :sm: 40.  :md:
41.  :ge: 42.  :il: 43.  :hu:

• nikma
  • Golden Member
  • KIJA DO POBEDE!
« Odgovor #178 poslato: 15 Februar 2015, 00:50:32 »
Bojana mi sve bolje i bolje zvuči...
Nikma jesi li siguran da je ovo tek prvi refren? Ako jeste onda super, ja sam očekivao drugi ili poslednji...
Da. Garantujem. Jer cuje se taj tipican Grajin stil kad krene polako sa prvim refrenom. Poslusaj Molitvu, Zavet i Verjamem. Prvi sekund je gotovo bez ikakvog tona, kasnije se ukljuce instrumenti.

Kod Danice je verovatno drugi refren, mozda treci. Poslusaj gore Ivanu Pavkovic i kraj drugog refrena. Isti instrumenti, vrlo slicna melodija i isti kraj sa onom visinom.

• mirCo
  • Golden Member
« Odgovor #179 poslato: 15 Februar 2015, 00:51:20 »
Forume, ujedinimo se i svi sutra glasajmo za Bojanu! ;D

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter