Autor Tema: Odbrojavanje za Beč  (Pročitano 27523 puta)

• Majsta94
  • OGAE member
  • rootz.
  • Zemlja: gr
Odg: Odbrojavanje za Beč
« Odgovor #120 poslato: 14 Februar 2015, 23:24:35 »
Mojima se najviše svidjela Danica večeras (kao predstavnica), Bojanina muzika se najviše svima svidjela ali su se svi smorili na tekst a Daničina im je kao prosječna balada, dok od Alekse dosta očekuju od nastupa :D

Meni je Bojanina svakako najbolja po ovom isječku, znači JEDVA ČEKAM da je čujem cijelu! ;(:);

A voditeljka može komotno na ESC samo da otvara usta, donijeće glasove ;D

Ovih kao Danica ima milion na ESCu svake godine.

Evelina Sašenko fazon :D

OGAE Serbia forum

• Niko
  • Golden Member
  • Nesudjeni Moderator
  • Zemlja: mk
« Odgovor #121 poslato: 14 Februar 2015, 23:25:49 »
Ma bilo kako bilo sutra ce na forumu biti skandal :D

« Odgovor #122 poslato: 14 Februar 2015, 23:27:38 »
Mojima se najviše svidjela Danica večeras (kao predstavnica),

E zbog toga sam 99% siguran da će pobediti, jer isti slučaj je i kod mene :(

Ja sam i dalje za Bojanu doduše...

« Odgovor #123 poslato: 14 Februar 2015, 23:28:19 »
  :D Ne zvali se mi Srbi!!

• Niko
  • Golden Member
  • Nesudjeni Moderator
« Odgovor #124 poslato: 14 Februar 2015, 23:29:10 »
  :D Ne zvali se mi Srbi!!

Ma to su ti opsto balkanska posla ne samo srpska :D

• nikma
  • Golden Member
  • lannister always pays his debts
  • Zemlja: rs
« Odgovor #125 poslato: 14 Februar 2015, 23:29:29 »
Pa hajde realno da vidite na nekom portalu vest evo ucesnice ESCa i vidite Danicu da li biste kliknuli?

A Bojanu? Pa naravno. Rekli bi kakav je ovo tenk ?! Tako je i Marija privukla paznju, kao vidi Hari Potera vidi lezbacu.

Ali kad Hari Poter i tenk zapevaju stace na ta 3 minuta svi u Evropi koji ovo gledaju i reci ce, e ovo se jednom radja.

A za Danicu? Jao sto je slatka, mada malo nesigurna, meh... au JBT! Vidi bradata zena, vidi ovu sisatu, vidi koreografiju ovog! I onda - Danica? Sta je to? Zaboravio sam.

• Mithrandir
  • Moderators
  • Oko mene uzak krug, oko kruga širok prečnik
« Odgovor #126 poslato: 14 Februar 2015, 23:30:45 »
Ja od Alekse ni ne očekujem da vokalno parira Danici i Bojani, jer je on vokalno prosečan i glas mu nema volumen potreban za NLjS, dok se u bržim pesmama bolje snalazi, pa i očekujem da sutra bude bolji, mada mu ja ne dajem ni malo šanse za pobedu.
Let’s put some light into our lives

« Odgovor #127 poslato: 14 Februar 2015, 23:31:26 »

Ma to su ti opsto balkanska posla ne samo srpska :D
  :G)

« Odgovor #128 poslato: 14 Februar 2015, 23:31:38 »
Mojima se najviše svidjela Danica večeras (kao predstavnica),

E zbog toga sam 99% siguran da će pobediti, jer isti slučaj je i kod mene :(
Још да је певала неку традиционалну... Мада је одушевила са ,,Јутром''.

Bojana da peva kakav god prosek ostavice jaci utisak od Danice i Alekse.
i da Danica ima bolju pesmu, Bojana je bolji izbor. Ovih kao Danica ima milion na ESCu svake godine.

Ovakva kao Bojana, pojava, glas i harizma sad i nikad vise.
Са овим се потпуно слажем. Све ми се чини да су песме доста лошије него што сам очекивао, али у том случају је убедљиво најбоље решење послати Бојану.

Слажем се да је ,,појела'' остало двоје, као да је и Алекса подбацио на сцени доста.

Уф, сада сам још нестрпљивији. Највише се уздам у комплетну Бојанину песму. То, свакако, може да буде једино ново и оригинално што ћемо чути.
12 :ee: 10 :no: 8 :bg: 7 :fi: 6 :cz: 5 :by: 4 :mk: 3 :fr: 2 :ua: 1 :me:

• OGGY
  • Hero Member
« Odgovor #129 poslato: 14 Februar 2015, 23:34:09 »
nego jeste vi uopšte slušalli muziku u pozadini pre nego je Bojana krenula da peva ;)
Ja cuo i napomenuo gore, ali prodje nezapazeno. Pesma mi nije bitna. Ona ima harizmu, glas, energiju.

Ako ode u Bec ne ocekujem nista manje od top 10 iako pesma bude prosek. Glas je jako bitan. Molitva bez Marije je samo lepa pesma, Euforija bez Loren prosek, a Suus bez one Albanke smor.

Skroz se slažem. Mislim da će Bojanina i Danicina pesma biti približnog kvaliteta, ali sam siguran da će Bojana bolje da iznese pesmu, što mislim da je isto jako važno.
Večeras je zaista bila mnogo bolja od Danice i Alekse.

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
« Odgovor #130 poslato: 14 Februar 2015, 23:34:58 »
nego jeste vi uopšte slušalli muziku u pozadini pre nego je Bojana krenula da peva ;)
Ja cuo i napomenuo gore, ali prodje nezapazeno. Pesma mi nije bitna. Ona ima harizmu, glas, energiju.

Ako ode u Bec ne ocekujem nista manje od top 10 iako pesma bude prosek. Glas je jako bitan. Molitva bez Marije je samo lepa pesma, Euforija bez Loren prosek, a Suus bez one Albanke smor.

Tacno tako!  :G) Zato i rekoh bas da je veceras odskocila.

Jednostavno se iz aviona vidi razlika izmedju nje i ovo dvoje.

Naravno, zaboravih da kazem, ali ko god pobedio, imacemo dobrog predstavnika i necemo morati da crvenimo od sramote kao pre 2 godine. Aleksi ne dajem, doduse ni 1% sanse za trijumf. Borba ce se voditi izmedju Danice i Bojane, ali ocekujem da Bojana bude prva i kod zirija i kod publike.

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: is
« Odgovor #131 poslato: 14 Februar 2015, 23:35:09 »
Ja samo znam da Bojanina pesma izvedena na engleskom jeziku ne da će da razvali na Evroviziji nego će da napravi i odličan uspeh na svetskim toplistama. Da kojim slučajem živi u Americi Bokija bi već do sada gledali na dodelama Gremija. Vesela, pozitivna, harizmatična osoba sa odličnim glasom. I obe pesme koje je večeras izvela izvela je tako samouvereno i tako profi. Nema potrebe da kažem da engleski izgovara jednako dobro kao i srpski (napokon bi to bio neki izvođač sa istoka Evrope koji u stvari ume da pogodi pravilan izgovor engleskog jezika heh)

FYRIR ISLAND HM 2018

• Niko
  • Golden Member
  • Nesudjeni Moderator
« Odgovor #132 poslato: 14 Februar 2015, 23:38:26 »
Au Skubi nadam se da ne preterujes :D

« Odgovor #133 poslato: 14 Februar 2015, 23:40:33 »
Све то и ја мислим за Бојану. Буквално! Због тог потенцијала светске зевзде се баш радујем што је она у игри, али је и велика одговорност. Ако пропустимо ову шансу, ако не оде или ако оде са песмом са којом не може максимално да се покаже, тешко да ће поново бити у игри за ЕЅС. Након овог исечка се плашим, немам утисак да је то то. Надам се да ће комплетна песма бити задовољавајућа.

Naravno, zaboravih da kazem, ali ko god pobedio, imacemo dobrog predstavnika i necemo morati da crvenimo od sramote kao pre 2 godine. Aleksi ne dajem, doduse ni 1% sanse za trijumf.

Да, да. :G)
Овако су ми сви кандидати симпатични и сјајни, волео бих да их сачувамо и за наредне године. :D

• Majsta94
  • OGAE member
  • rootz.
  • Zemlja: gr
« Odgovor #134 poslato: 14 Februar 2015, 23:41:41 »
Ljudi i u moje ime pošaljite glas za Bojanu!!!

Mislim da će žiri 100% biti na njenoj strani a kod publike će biti 2. možda...

Jesu sve 3 odlični ali ja stvarno ne bih volio da Vodi me ide u Beč... nikako.

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter