Autor Tema: Odbrojavanje za Beč  (Pročitano 26712 puta)

• Mark
  • Golden Member
  • Zemlja: hr
Odg: Odbrojavanje za Beč
« Odgovor #105 poslato: 14 Februar 2015, 22:37:29 »
Po ovim isječcima mi najbolje zvuči Daničina pjesma.  :G)

- I want anybody who's ever been hurt by anyone, put your hands up! - Coco

OGAE Serbia forum

• Petar
  • Golden Member
  • PMS produkcija™
  • Zemlja: ca
« Odgovor #106 poslato: 14 Februar 2015, 22:37:37 »
Danica do pobede, definitivno.
Učinilo mi se na trenutak da vas volim. Ne brinite se, prošlo me je.
Follow: https://twitter.com/petarketchupov / https://www.last.fm/user/PetarListens

• Mithrandir
  • Moderators
  • Oko mene uzak krug, oko kruga širok prečnik
  • Zemlja: rs
« Odgovor #107 poslato: 14 Februar 2015, 22:39:10 »
Ovaj Bojanin isečak je zvučao mlako, po prikazanom mi najbolje zvuči Danka  :)

Sačekaj sutra bek vokale, a tek prelaz kad čuješ ;)

Naravno, videću sutra, ali  na osnovu isečaka mi je ovakav utisak  :G)
Let’s put some light into our lives

• nikma
  • Golden Member
  • KIJA DO POBEDE!
« Odgovor #108 poslato: 14 Februar 2015, 22:47:10 »
E sad sam se ishajpovao, a bio sam generalno ladan xD

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: gr
« Odgovor #109 poslato: 14 Februar 2015, 22:50:16 »
Na kladionicama trenutno delimo 6. mesto sa Jermenijom i Norveškom
1. :grb: 2. :ilb: 3. :beb: 4. :czb: 5. :frb: 6. :ltb: 7. :itb: 8. :rsb: 9. :aub: 10. :esb:
11. :nl: 12. :fi: 13. :cy: 14. :ch: 15. :hr: 16. :mk: 17. :bg: 18. :pl: 19. :am: 20. :lv:
21. :si: 22. :ua: 23. :hu: 24. :al: 25. :md: 26. :ru: 27. :mt: 28. :at: 29. :ee: 30. :dk:
31. :az: 32. :gb: 33. :no: 34. :by: 35. :de: 36. :me: 37. :ie: 38. :pt: 39. :se: 40. :sm:
41. :ge: 42. :ro: 43. :is:

« Odgovor #110 poslato: 14 Februar 2015, 22:57:12 »
Sve zvuce mlako mada bojanina zvuci najzanimljivije!

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: gr
« Odgovor #111 poslato: 14 Februar 2015, 22:59:21 »
nego jeste vi uopšte slušalli muziku u pozadini pre nego je Bojana krenula da peva ;)

« Odgovor #112 poslato: 14 Februar 2015, 23:02:49 »
Pokušao, al' ne čuje se mnogo :D Ti si u potpunosti siguran u Bojanu?

Inače nismo šesti na kladionicama, sa kvotom 17 to nas stavlja da delimo 8-10. na jednoj a na drugoj nismo ni u 10 sa kvotom 30... Prilično loše zasad, nadam se da će se promeniti sutra :)

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
« Odgovor #113 poslato: 14 Februar 2015, 23:11:31 »
Dobar show, mada je nekako prekratko trajalo. Ali sve u svemu, dobar koncept  :G)

Neobicno mi je da gledam Kosjerinu u ovoj ulozi, ali se jako dobro snasla. Isto scena odlicna  :G)

Sto se tice kandidata, ovo dvoje su izgledali kao dvoje male dece pored Bojane. Ne znam za vas, ali meni se Bojana poprilicno izdvojila veceras. Bukvalno je pojela ovo dvoje. Em je vokalno bila fenomenalna, em je pokazala kako se vlada scenom. Vidi se i iz najobicnijeg razgovora kakvu harizmu poseduje.

Danica je bila ok, ali dosta bleda i nesigurna. Mislim da je imala preveliku tremu. Ali dobro se pokazala u svakom slucaju.

Jelic je, za mene licno, razocarenje veceri. Joksimovica je izmasakrirao zestoko, Ribak je zvucao kao recitacija (mada je i bend unakazio tu pesmu do neprepoznatljivosti), a u "Princezi" je jednostavno bio neubedljiv. Imam odlicno misljenje o njemu, pogotovo nakon TLZPa, ali ovo veceras je bilo uzasno predstavljanje.

Sto se pesama tice, kao i nakon onih prvih isecaka, Bojanina deluje najmocnije, zatim Danicina (ovo dosta bolje zvuci nego na onom prvom snimku, mada se i meni cini da je u pitanju klasicna balada), a Aleksina zvuci kao da je napisana za 5 minuta, onako bukvalno u poslednji cas. A tako je nekako i on uleteo u celu pricu. Iako je najpoznatiji od ova 3 kandidata, mislim da je 3. mesto, bez ikakve dileme njegovo.

Dok ne cujem full verzije, ovako izgleda moj poredak:

1. Bojana
2. Danica
3. Aleksa

Dakle..........Bojana u Bec! :cheer:

« Odgovor #114 poslato: 14 Februar 2015, 23:14:17 »
Milan Stanković je nastupao 2.,a Nina Radojčić 3. na NF.
1 :itb: 2.:frb: 3.:bgb: 4. :plb:  5. :amb::  6. :fib:  7. :uab: 8. :rsb: 9. :grb: 10. :cyb:
 11. :dk: 12. :be: 13. :me: 14. :mk: 15. :nl: 16. :ru: 17.. :no: 18. :hr: 19. :cz: 20 :au:: 21. :by: 22. :at: 23 :ro: 24. :az: 25. :ee:  26. :lv: 27. :de:
 28. :il: 29 :ge: 30. :se: 31. :hu:  32. :lt:  33. :pt: 34. :ch: 35. :es: 36. :md: 37. :ie: 38. :si: 39. :is: 40. :mt: 41. :al:  42. :sm: 43. :gb:

• Lexi
  • Hero Member
  • Zemlja: at
« Odgovor #115 poslato: 14 Februar 2015, 23:18:17 »
Ako malo preslusate pazljivije pre pocetka gde Bojana krece tj ovaj deo ,,gde seku traku ,,  , cuje se da ima deo gde BOJANA  razvaljuje u visine ali generalno mi se delic Bojaninog refrena nije na prvu  dopao mada sam opet optimista da ce Boki em najbolje i najsigurnije otpevati ( sto se i veceras osetilo da jedina nije imala tremu ) a opet verujem da ce i u celosti pesma biti odlicna i da ce uzeti kartu za Bec i da cu je bodriti i uzivo  :G)  Ma ima po meni neku harizmu kojom me kupila i kupuje pa to ti je !  ;D

DANICA, Po ovom delicu sto sam cuo ima iznenadjujuce dobru i jako kvalitetnu pesmu ( u to sam vec siguran ) a po delicu ovom mozda i najbolju pesmu ali taj sud ostavicu tek kad cujem cele pesme ...ipak je premalo da bih bio siguran . Devojka za primer, divnaaaa.  Ma ozenio bih je odmah  :D

ALEKSA, mislim da su samo teoretske sanse da ode u Bec i kod zirija i kod publike a verujem da je i on sam toga svestan . Za njegovu pesmu vec sad mogu da kazem da mi se ne dopada...malo sam cuo ali i dovoljno za takav moj sud . Mada u principu nisam od njega ni ocekivao puno iako je sjajna osoba  :)

Svo troje su pozitivni i dobri ljudi i

• titi
  • Hero Member
  • RS
« Odgovor #116 poslato: 14 Februar 2015, 23:19:05 »
Jao imam osjecaj da je Bojanina pjesma top
A opet cini mi se da Danicina ima kraj da se najezis,hm slatke muke
Dio kad se vidi kako Bojana pjeva Danicinu pjesmu je neprocjenjiv
« Poslednja izmena: 14 Februar 2015, 23:22:09 titi »
Jelena Karleusa Srbija 2019

« Odgovor #117 poslato: 14 Februar 2015, 23:19:54 »
Bice zanimljivo ako u Becu budemo pevali na Engleskom, ako sto da ne jednom za promenu.

• nikma
  • Golden Member
  • KIJA DO POBEDE!
« Odgovor #118 poslato: 14 Februar 2015, 23:20:01 »
nego jeste vi uopšte slušalli muziku u pozadini pre nego je Bojana krenula da peva ;)
Ja cuo i napomenuo gore, ali prodje nezapazeno. Pesma mi nije bitna. Ona ima harizmu, glas, energiju.

Ako ode u Bec ne ocekujem nista manje od top 10 iako pesma bude prosek. Glas je jako bitan. Molitva bez Marije je samo lepa pesma, Euforija bez Loren prosek, a Suus bez one Albanke smor.

Bojana da peva kakav god prosek ostavice jaci utisak od Danice i Alekse.

• nikma
  • Golden Member
  • KIJA DO POBEDE!
« Odgovor #119 poslato: 14 Februar 2015, 23:23:09 »
milose slazem se!

i da Danica ima bolju pesmu, Bojana je bolji izbor. Ovih kao Danica ima milion na ESCu svake godine.

Ovakva kao Bojana, pojava, glas i harizma sad i nikad vise.

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter