Autor Tema: Odbrojavanje za Beč  (Pročitano 25542 puta)

Odg: Odbrojavanje za Beč
« Odgovor #930 poslato: 21 Februar 2015, 19:14:07 »
Marija i jeste bila prvi kandidat za ovu pesmu ove godine. Verovali ili ne xD

Graja i Mirković su želeli JK, gde bi ona bila jedini kandidat. Međutim, sa RTS-a su želeli ovo što smo videli. Prvi kandidat za pesmu "Ceo svet je moj" (samo što tad još nije postojao tekst, kao i aranžman) bila je Marija Šerifović... "Suze za kraj" su posebno pisane za Danicu, zapravo prilagođena je melodija njoj. Kao što sam i ranije pisao, tražio se treći kandidat i u zavisnosti od toga ko bi bio odabran, bila bi mu data već neka pesma koju je Graja radio - znači pesmu koju je izveo Aleksa, možda ne bismo ni čuli da je izabran neko drugi za izvođača. Što se tiče Aleksinih prozivki na to da je dobio staru pesmu, sam Graja je rekao da je pesma postojala s drugim tekstom koji je pisao Mare i da je Leontina napisala nov tekst, kako bi svi izvođači imali istu autorsku ekipu.

A šta je bilo sa Tropikom?Zašto su oni odustali?

OGAE Serbia forum

« Odgovor #931 poslato: 21 Februar 2015, 19:17:02 »
Надам се да им неће падати више на памет да разматрају о Марији као кандидату, уопште ми се не свиђа та идеја.

Hehe Karleuša i Ceo svet je moj  :D
Bila bi to psihodelična verzija

Mada voleo bih jednom i nju da vidim na ESC, da vidimo šta bi nam to pripremila

Баш и мене занима шта би нам припремила. Видео сам шта је имала на концертима, није ништа од тога било толико спектакуларно и невиђено као што је умела да најављује.

• Majsta94
  • OGAE member
  • 2018
  • Zemlja: gr
« Odgovor #932 poslato: 21 Februar 2015, 19:44:35 »
Samo da kažem da ste za sve vi krivi  :((( Pored pesama sa ovogodišnjem izbora, u emisiji sam danas puštao i pesme ranijih učesnika ESC. I kad smo odslušali "Bal" ja sam u živom programu rekao - Bila je to Božana, koja nas je u startu osvojila, još na dečijoj evroviziji, a sve to potvrdila i pesmom "Bal" koju smo upravo čuli. Svi su me gledali u čudu.. Čuj Božana8)

Božana aaaaahahahaha :D :D :D

Svaka čast Mariji Šerifović za pobjedu ali brate treba dati drugima šansu da se pokažu, hvala Bogu ima ko i da se pokaže.

• AjvanPi
  • Hero Member
  • Come Together
  • Zemlja: rs
« Odgovor #933 poslato: 21 Februar 2015, 21:22:23 »
Marija i jeste bila prvi kandidat za ovu pesmu ove godine. Verovali ili ne xD

Graja i Mirković su želeli JK, gde bi ona bila jedini kandidat. Međutim, sa RTS-a su želeli ovo što smo videli. Prvi kandidat za pesmu "Ceo svet je moj" (samo što tad još nije postojao tekst, kao i aranžman) bila je Marija Šerifović... "Suze za kraj" su posebno pisane za Danicu, zapravo prilagođena je melodija njoj. Kao što sam i ranije pisao, tražio se treći kandidat i u zavisnosti od toga ko bi bio odabran, bila bi mu data već neka pesma koju je Graja radio - znači pesmu koju je izveo Aleksa, možda ne bismo ni čuli da je izabran neko drugi za izvođača. Što se tiče Aleksinih prozivki na to da je dobio staru pesmu, sam Graja je rekao da je pesma postojala s drugim tekstom koji je pisao Mare i da je Leontina napisala nov tekst, kako bi svi izvođači imali istu autorsku ekipu.

A šta je bilo sa Tropikom?Zašto su oni odustali?

Kako su mi moji izvori rekli, nije im se svidela pesma, mada je verovatno i da su sami provalili da je pesma bajata... :D :D :D
Random top 12 lista :rob: :isb: :bab: :plb: :eeb: :nob: :rsb: :azb: :rub: :czb: :mkb:  :ieb:

« Odgovor #934 poslato: 21 Februar 2015, 21:57:20 »
Pa oni su vjerovatno trebali pjevati neku drugu pjesmu.

• Miloš
  • Administrator
« Odgovor #935 poslato: 21 Februar 2015, 21:58:17 »
Ta pesma koju je pevao Aleksa nije za Tropiko, nešto ne verujem da im je to nuđeno, ako im je uopšte ijedna pesma nuđena ili su samo bili u krugu potencijalnih izvođača.

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: aq
« Odgovor #936 poslato: 21 Februar 2015, 22:25:45 »
Ja čisto sumnjam da je Tropiko Grajiću bio uopšte na umu

• nikma
  • Golden Member
  • KFY4TK
« Odgovor #937 poslato: 22 Februar 2015, 00:10:01 »
Drago mi je da je Marija Šerifović odbila ESC. Njoj to više ne treba. Od bivših predstavnika voleo bih da opet vidim Saru Jovanović sa modernom brzom pesmom. Možda i Nevenu Božović. Ostali ne.

• mirCo
  • Golden Member
  • #INFESrbija
« Odgovor #938 poslato: 22 Februar 2015, 00:11:54 »
Ja bih voleo Nevenu i Jelenu. :)
1. Molitva  2. Goodbye (Shelter)  3. Oro  4. Beauty never lies  5. Nije ljubav stvar  6. In too deep  7. Ljubav je svuda  8. Čaroban  9. Ovo je Balkan  10. Cipela
1. Rise like a phoenix  2. Amar pelos dois  3. Satellite  4. Euphoria  5. Only teardrops  6. 1944  7. Believe  8. Heroes  9. Fairytale  10. Running scared

• Majsta94
  • OGAE member
  • 2018
« Odgovor #939 poslato: 22 Februar 2015, 00:14:39 »
I ja Saru isto, za par godina :G) Jelenu prevolim i isto se ne bih žalio da ide ali isto za par godina ;D

« Odgovor #940 poslato: 22 Februar 2015, 00:38:28 »
Ako će sa ovakvim pesmama što sada objavljuje, ne, nikako ne.
Možda je blago koje tražim već odavno nađeno? Možda je carstvo koje gradiš za neku drugu stvarano, a ja ne znam to!

• Majsta94
  • OGAE member
  • 2018
« Odgovor #941 poslato: 22 Februar 2015, 00:44:12 »
Nekima je karijera sa odličnim pjesmama počela tek od te evrovizijske pjesme, tako da :D

« Odgovor #942 poslato: 22 Februar 2015, 00:56:41 »
Jelenu bi i ja volio ponovo viditi.

• nikma
  • Golden Member
  • KFY4TK
« Odgovor #943 poslato: 22 Februar 2015, 01:24:59 »
Ako će sa ovakvim pesmama što sada objavljuje, ne, nikako ne.

Većina naših predstavnika je na ESC-u ionako pevala nešto što inače ne pevaju. Željko prvi put, Jelena, Marija, Bojana, Milan...

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
« Odgovor #944 poslato: 22 Februar 2015, 10:15:34 »
Ja bih voleo iskljucivo Nevenu. Ali naravno, sa pesmom kakva dolikuje!

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter