Autor Tema: Srbija 2015: Bojana Stamenov - Beauty Never Lies  (Pročitano 120466 puta)

• EvilSmile
  • Hero Member
  • Knowledge speaks, but wisdom listens.
  • Zemlja: rs
Odg: Srbija 2015: Bojana Stamenov - Ceo svet je moj
« Odgovor #30 poslato: 16 Februar 2015, 10:53:38 »
Pa ovo sto si mi poslao smo I dalje na istoj poziciji 8-10 mesto :-)
Da ali kvota pada, što znači da su po njima šanse manje. A 42 kvota nije ni približno favorit. Do esc-a očekujem da top 10 bude sa kvatoma do 30 maksimalno...

OGAE Serbia forum

• Dario
  • banovan član
  • Hero Member
« Odgovor #31 poslato: 16 Februar 2015, 10:55:15 »
Kvota je 16 :-) gde ti gledas to :-)
`Ne bavim se prostitucijom, a i da se bavim, nikad ne bih priznala`
Mimi Oro, starleta

• EvilSmile
  • Hero Member
  • Knowledge speaks, but wisdom listens.
« Odgovor #32 poslato: 16 Februar 2015, 11:00:39 »
Treća s' desna kladionica ona updejtuje, leva ne već par dana. I prebaci na decimalne , ovo je komplikovanije sa razlomcima i glupostima, naše kladže koriste decimale :D

« Odgovor #33 poslato: 16 Februar 2015, 11:07:17 »
Upis na temu.. Što neko reče smatram da finale nije upitno, za ostalo ćemo videti u zavisnosti od ostalih pesama..

Kladionice uglavnom pogode pobednika, kvote treba pratiti par dana pred ESC, možda recimo 2 dana pre početak prvog polufinala.. Jedno vreme prošle godine kvota da će Holandija da bude među prvih 10 je bila 3,5, a oni završiše kao 2.  :D

« Odgovor #34 poslato: 16 Februar 2015, 11:14:35 »
Bice ovo u redu, uz malo dorade.  :)  Mislim da smo doneli dobru odluku u svakom slucaju, pesma je drugacija i vec vidim po forumima da privlaci dosta paznje. Naravno, nece se svima svideti, sto je i normalno. Videcemo sta ce biti, jos je rano za bilo kakvu prognozu, ali ima potencijala.

• star5
  • Hero Member
« Odgovor #35 poslato: 16 Februar 2015, 11:29:26 »
Sada posto su se slegli utisci moram da kazem da imamo odlicnu pesmu i Srbija ima ocigledno jako veliki potencijal koji treba dobro da iskoriste i izvuku maksimum iz nastupa u ta 3 minuta. Pesma mi je nikakva do refrena,dakle ne drzi nikakvu paznju. Od refrena je odlicna i sve do kraja. Mislim da ne moze ovo do pobede ali u top 15,top 10 plasman sigurno da moze! Svaka cast Bojani!  ;(:);  bye:)

« Odgovor #36 poslato: 16 Februar 2015, 11:42:55 »
Kao da kladionice znaju. Prosle godine je po njima trebala da pobedi Jermenija, a pobedila je Austrija. Cini mi se  da se bar ove godine necemo izblamirati kao 2009,2010,2013 :)

1.  :itb: 2. :rsb: 3. :nlb:

• Djole89
  • Golden Member
« Odgovor #37 poslato: 16 Februar 2015, 13:02:39 »
Meni je presmešno to da neko kladionice može shvatati ozbiljno 3 meseca pre ESC-a, kada ni polovina pesama nije izabrano. Aman. Kakve su šanse davane Končiti do samog polufinala? Kada sve verzije pesama budu konačne i kada se stekne neki opšti utisak o nastupu, tek onda kladionice mogu dati neko približno predviđanje. Ovo sada mi je totalno nebitno.

Posle prespavane noći, utisak o našoj pesmi mi je još jači. U prilog tome govori i činjenica da mi je refren u glavi otkako sam ustao. Ubeđen sam da će Bokica oduvati, nastup će se skockati do maksimuma i možemo lagano do sjajnog plasmana.

• Petar
  • Golden Member
  • ICOTYO.
  • Zemlja: ca
« Odgovor #38 poslato: 16 Februar 2015, 13:07:49 »
Meni je i dalje pesma samo ok, još ne znam gde bih je stavio u top 10.  :-\ Ostaje i žal za Danicom, jer bi mi ta pesma bila #1 sigurno. Nemam pojma.
Učinilo mi se na trenutak da vas volim. Ne brinite se, prošlo me je.
Anemija - Džamija - Wiwi tetkice - padobranci - bottomčica

• Djole89
  • Golden Member
« Odgovor #39 poslato: 16 Februar 2015, 13:13:34 »
Danicu pothitno da šaljemo u bližoj  budućnosti, rekoh već. Jeste me oduševila, ali sama pesma teško da bi došla do izražaja. Izvlačenje visokih tonova je odavno prestalo da impresionira prosečnog ESC gledaoca. Ja svakako slušam i dalje SZK, pesma je fenomenalna za lokalno tržište. Na ESC-u bi teško bila primećena, nažalost. :(

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: aq
« Odgovor #40 poslato: 16 Februar 2015, 13:17:59 »
Kladionice počinju da liče na nešto ozbiljno onog momenta kad se objave sve pesme, i to njihove finalne verzije. E onda su rezultati manje više predvidljivi po kladionicama. I ES ja stvarno ne znam na koje ti kladionice gledaš, ali koliko ja vidim na nas su kvote za sada 16 i 28, odnosno na drugom smo mestu od izabranih pesama, odmah posle Italije

http://www.oddschecker.com/tv/eurovision/winner

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
« Odgovor #41 poslato: 16 Februar 2015, 13:20:45 »
Evo upravo pustise pesmu i na radiju  ;zv:)

« Odgovor #42 poslato: 16 Februar 2015, 13:33:16 »
Treba malo da se doradi pesma, ubace neke vrhunske pratece vokale (recimo one dve cure iz prve veceri su sjajni prateci vokali bili,sjajno uradise posao) i pesma moze laganoi u finale, a sto ne i u top 10.
FSC Records
Pobede: 3
Top5: 6
Top10: 13
Ucesca: 43
Finala: 30

• Petar
  • Golden Member
  • ICOTYO.
  • Zemlja: ca
« Odgovor #43 poslato: 16 Februar 2015, 13:35:31 »
Pa da, pesma bi trebalo da se doradi kako bi super zvučala i ogromnoj areni :G)

• Dario
  • banovan član
  • Hero Member
« Odgovor #44 poslato: 16 Februar 2015, 13:53:04 »
Pa nemojte tako kladionice znaju I te kako da pogode lepo. Nego ako smo nisko onda ne valjaju ako smo visoko onda su super. Isto tako sa komentarima sad su stranci extra jer nas hvale a srbi ne jer kude pesmu.  Realno ja sam.ocekivao vise, ali sam zqdovoljan nakon subotnjeg pustanja delica iz studija, tu sam se prepao da ce biti uzad uzasa. Al juce sam bio zadovoljan, Danica mi je mnogo bolju pesmu imala, Bojana bolje pevala, Aleksa mi se nista nije svideo.  Elem, izabrali smo sta samo izabrali ma nacin na koji smo izabrali I sad to treba sto bolke spremiti. Dakle na prvom mestu aranzman, zatim tekst I koreografiju na kraju. Bojana kao izvodjac je maksimum sam po sebi I ona nema.sta da se doradjuje. Dakle Graja ako ne zna (a.rekao bih da ne zna) nek uzme nekog Mirkovoc ko zna da odradi aranzman I produkciju imamo u zemlji a I regionu zaista. Nek plate bolje nego da onaj kraj zvuci kao Dr.Iggy 1993. Godine. Tekst ako nije uradjen a cuh da jeste I snimljena pesma na engleskom jos pre izbora, da napise neko proveren a ne esc fan iz Helsingborga I sl. A pesma po sebi je dusu dala za koreografiju iako je Bojana manje pokretna, moze to da se odradi vrhunskiii. Eto. Pa da vidimo koliko Mirkovoc zaosta vredi a ja mu verujem I uzdam se u njega.

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
Bojana Stamenov

Započeo Miloš

0 Odgovora
87 Pregleda
Poslednja poruka 08 Novembar 2016, 13:21:05
Miloš
xx
Second Chance: BEAUTY QUEENS - Zavet

Započeo Miloš

14 Odgovora
6451 Pregleda