Autor Tema: Istorija rezultata predstavnika OGAE Srbija (SCG)  (Pročitano 2508 puta)

• Djudja
  • Hero Member
  • Zemlja: rs
Odg: Istorija rezultata predstavnika OGAE Srbija (SCG)
« Odgovor #15 poslato: 09 Oktobar 2013, 11:04:15 »
A zasto je npr Ana Nikolic bolja do Granda?  :)
I spremačica, i čistačica, i domaćica, i klozetarka.. Koju će još funkciju da mi dodele?!

OGAE Serbia forum

« Odgovor #16 poslato: 09 Oktobar 2013, 11:59:52 »
Она и има скоро исту музику, као нпр. Сека, само што ће људи за Ану рећи да је, као, поп певачица, јер снима за Сити, а Сека фолк, јер снима за Гранд. ;)

И ја сам противник свих предрасуда, па и према Гранду. Има ту сјајних извођача и песама. Ипак ми ,,Аспирин'' није нека песма, поготово у односу на остале које смо слали.

Jedini put kada nisam baš bio zadovoljan jeste kada smo za par poena ispustili pesmu ''Moli moli'' jovane Nikolić i poslali Mariju Š. koja je tada završila na 14. mestu. Ubeđen sam da bi sa Jovanom mnogo bolje prošli.
Сећам се тога. Тада је први пут уведено гласање са просечним оценама. Можда је то грешка. Баш штета због ,,Моли, моли''.

• Djudja
  • Hero Member
« Odgovor #17 poslato: 09 Oktobar 2013, 12:05:23 »
Она и има скоро исту музику, као нпр. Сека, само што ће људи за Ану рећи да је, као, поп певачица, јер снима за Сити, а Сека фолк, јер снима за Гранд. ;)

Upravo to sam htela i da kazem pitanjem koje sam postavila  :)

• Miloš
  • Administrator
« Odgovor #18 poslato: 09 Oktobar 2013, 13:14:50 »

И ја сам противник свих предрасуда, па и према Гранду. Има ту сјајних извођача и песама. Ипак ми ,,Аспирин'' није нека песма, поготово у односу на остале које смо слали.

Jedini put kada nisam baš bio zadovoljan jeste kada smo za par poena ispustili pesmu ''Moli moli'' jovane Nikolić i poslali Mariju Š. koja je tada završila na 14. mestu. Ubeđen sam da bi sa Jovanom mnogo bolje prošli.
Сећам се тога. Тада је први пут уведено гласање са просечним оценама. Можда је то грешка. Баш штета због ,,Моли, моли''.

To je uveo OGAE International, verovatno kako bi se svakoj pesmi dala šansa, pa uglavnom taj sistem i koristimo. Ipak, i ovaj sistem ima svojih mana.

• euronik
  • Hero Member
  • That's all.
« Odgovor #19 poslato: 09 Oktobar 2013, 18:24:24 »

Razumemo se tuto kompleto!

To je uveo OGAE International, verovatno kako bi se svakoj pesmi dala šansa, pa uglavnom taj sistem i koristimo. Ipak, i ovaj sistem ima svojih mana.
Ima li savršenog sistema?! Bitno je da se trude da ga unaprede!
You're not alone...

• Miloš
  • Administrator
« Odgovor #20 poslato: 09 Oktobar 2013, 18:36:18 »
Teško da ima savršenog. Kod ovog sistema je dobro što se svim pesmama daje šansa, pa ako se sluša pažljivo, biće primećene i one alternativne pesme, za koje nisu svi čuli. S druge strane, na ovaj način, neko može namerno svom favoritu da da 10, a ostalima najniže poene.

• euronik
  • Hero Member
  • That's all.
« Odgovor #21 poslato: 19 Septembar 2014, 19:37:01 »
Može li neko da me upozna sa ovom Natašom koja je učestvovala na OGAE SC-u 2003. kao naša predstavnica? Nemam pojma koja je ta cura ni ta pesma ''Verujem''. Pokušao sam da nađem preko neta, ali bezuspešno.

• bojan92
  • Hero Member
« Odgovor #22 poslato: 23 Septembar 2014, 16:31:21 »
Hoces njen broj telefona ili adresu ;D ?

• euronik
  • Hero Member
  • That's all.
« Odgovor #23 poslato: 28 Septembar 2014, 03:27:20 »
Haha.. ma neee.. nego mi nije jasno ko je ona? Ko je nju odabrao? Ok, tada nisam bio član OGAE, ali bez obzira.. želim da čujem pesmu, vdim video na YT, nešto.. ipak mislim.. bira se kao najbolja pesma i sad u istoriji među Joksimovićima, Tomaševićima i ostalim ćima upadne jedna Nataša?!?! Koja Nataša? Jel' Nataša Bekvalac, jel Nataša Đorđević.. Ko je ta Nataša?! Živo me zanima!

« Odgovor #24 poslato: 28 Septembar 2014, 10:18:13 »
Ladno pesma ne postoji.  :D  U potrazi za izgubljenom Natašom.  ;D

• Petar
  • Golden Member
  • PMS produkcija™
  • Zemlja: ca
« Odgovor #25 poslato: 28 Septembar 2014, 10:42:57 »
Juuu, kakav skandal :D
Učinilo mi se na trenutak da vas volim. Ne brinite se, prošlo me je.
Anemija - Džamija - Wiwi tetkice - padobranci - bottomčica

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
« Odgovor #26 poslato: 28 Septembar 2014, 11:16:37 »
To je necija rodjaka iz OGAE. Preko veze otisla  :D :D :D
" Leo - Državna zajednica Azerbejdžana, Švedske i Rusije sa posebnim ministarstvom za tursku, rumunsku i moldavsku dijasporu "

23.septembar 2014.
Scooby

• euronik
  • Hero Member
  • That's all.
« Odgovor #27 poslato: 28 Septembar 2014, 16:11:00 »
Ma neka je i rođaka :D al' daj da je čujem... vidim.. kakav fantom od žene, cure, babe?!!?!

• Miloš
  • Administrator
« Odgovor #28 poslato: 28 Septembar 2014, 18:19:27 »
Otprilike kao što reče Leo, prijateljica tadašnjeg predsednika OGAE SCG (to je bilo doba kad još nismo zvanično formirani kao udruženje, odnosno kada su tu bili neki drugi ljudi). Radi se o Nataši Radovanović-Pročković. Evo pesme: Verujem (MP3).

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
« Odgovor #29 poslato: 28 Septembar 2014, 18:28:28 »
Znaci ne verujem da sam pogodio  :D :D :D

Sad sam gotov. I ovako me po forumu prate price da sam vestac ,Kleopatra i Vidovita Zorka  :D

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
Istorija Evrovizije (Arhiva)

Započeo eurovizijanac

318 Odgovora
37921 Pregleda
Poslednja poruka 26 April 2017, 23:25:44
euronik
xx
OGAE Srbija vam poklanja...

Započeo Miloš

231 Odgovora
12366 Pregleda
Poslednja poruka 24 Novembar 2017, 23:53:14
Miloš
xx
OGAE Srbija: Švedska pobednik

Započeo Miloš

20 Odgovora
4852 Pregleda
Poslednja poruka 04 Jun 2011, 19:35:03
Petar
xx
Nov sajt OGAE Srbija - evropesma.org

Započeo Miloš

24 Odgovora
1596 Pregleda
Poslednja poruka 28 Februar 2016, 18:28:05
Miloš
xx
Okupljanje OGAE Srbija Foruma - 29.07.2010.

Započeo Miloš

32 Odgovora
5181 Pregleda
Poslednja poruka 26 Septembar 2013, 22:43:16
Tutor girl