Autor Tema: Veliki brat  (Pročitano 46033 puta)

Veliki brat
« poslato: 12 Mart 2011, 13:46:12 »

Nova sezona "Velikog brata" u kojoj ove godine učestvuju   takmičari iz Srbije, Hrvatske, Crne Gore, Bosne i Hercegovine i BJR Makedonije, počinje da se prikazuje 13. marta, u nedelju, u 20 časova na Televiziji "Pink". U poznatu kuću na Koštnjaku na tačno 106 dana useliće se 12 stanara.
Ovogodišnji serijal će nositi naziv "Ljubi bližnjeg svog", a novčana nagrada za pobednika će iznositi 100.000 evra.

Izbacivanja će se održavati nedeljom kada će voditelji uživo iz studija ili ispred kuće "Velikog brata" javljati ko će morati da napusti kuću.

Takmičari će biti smešteni u beogradskom Pionirskom gradu, na Košutnjaku, u kući od 400 metara kvadratnih i s 300 kvadrataoko kuće, a šta god da budu radili 24 sata na dan će ih pratiti čak 46 kamera, dok će biti ozvučeni sa 60 mikrofona.

Producentski tim od 200 ljudi ce svakodnevno pratiti stanare, a ukućani će sve vreme na raspolaganju imati i psihologa. 

Evo kako izgleda kuća Velikog Brata u ovoj sezoni:

U voditeljskom tandemu “Velikog brata” će se ove sezone, pored voditeljke iz Hrvatske Antonije Blaće, naći i glumica i voditeljka iz Srbije.

Linkback: http://forum.musicserbia.rs/index.php?topic=740.0
« Poslednja izmena: 03 Jul 2015, 17:33:00 Miloš »

OGAE Serbia forum

• Destroyer
  • OGAE member
  • I learned to die a long time ago...
  • Zemlja: rs
Re: VELIKI BRAT - Ljubi bližnjeg svog
« Odgovor #1 poslato: 12 Mart 2011, 13:52:51 »
Praticu samo da vidim kako ce to izgledati ovog puta. Ali da se ja tu nesto previse unosim i zanosim nema sanse :D I dalje ce mi to biti glup rijaliti show...
Darkness cannot drive out darkness: Only light can do that. Hate cannot drive out hate: only love can do that.

• Simon87
  • OGAE member
  • Konzumirajte diskretno šarm
  • Zemlja: vi
« Odgovor #2 poslato: 12 Mart 2011, 13:54:49 »
Praticu kao i uvek, dok mi ne dosadi
A i ova kuca me smorila, nikad da naprave nesto vece, neka pogledaju vec kakve su kucerine u drugim drzavama kad su vec trailer ukrali  ::)
« Poslednja izmena: 12 Mart 2011, 14:33:50 Simon La France »

• Petar
  • Golden Member
  • PMS produkcija™
  • Zemlja: ca
« Odgovor #3 poslato: 12 Mart 2011, 14:28:21 »
Simone :D :D :D

Jedva čekam da počne, pratim šou već 7 godina, i nastaviću da ga pratim :)
Učinilo mi se na trenutak da vas volim. Ne brinite se, prošlo me je.
Follow: https://twitter.com/petarketchupov / https://www.last.fm/user/PetarListens

« Odgovor #4 poslato: 12 Mart 2011, 18:42:33 »
Produkcija “Emotion” rešila da u novu sezonu realityja “Veliki Brat” u kuću uđu dve lezbejke i dva homoseksualca kako bi iznenadili i šokirali publiku!

Mešano, mešano.
Nova regularna sezona reality show-a “Veliki Brat” je na korak od nas, a po informacijama koje kruže produkcija “Emotion” će ovog puta igrati na kartu raznovrsnosti i drugačijih kandidata nego što smo do sada imali prilke da vidimo.

Ovogdišnja sezona je takođe prva koja će se emitovati u pet exYU republika, a učesnici će biti iz Srbije, BiH, Makedonije, Crne Gore i Hrvatske.

No, ujedinjenje exYU republika neće biti jedino čime će produkcija u samom startu iznenaditi gledaoce, jer će ovo biti prvi reality u kome će biti dva homoseksualca i dve lezbejke.

Navodno, produkcija se na ovakav potez odlučila iz razloga što se u prošlim serijalima digla velika prašina oko seksualnog opredeljenja nekih učesnika, pa su ovog puta rešili da se u kuću usele kandidati koji će otvoreno priznati da su namenjeni sopstvenom polu.

Dakle, više nas neće zanimati samo da li će biti romanse. Već da li će se među kandidatima desiti žensko-ženska ili muško-muška ljubav.

• Petar
  • Golden Member
  • PMS produkcija™
  • Zemlja: ca
« Odgovor #5 poslato: 12 Mart 2011, 18:54:42 »
Jadno.

« Odgovor #6 poslato: 12 Mart 2011, 20:47:51 »
Bilo bi super kad bi prekinuli na recimo godinu-dve sa svim rijalitijima.Dosta mi ih je..
:grb: :itb: :beb: :frb: :nob: :meb: :atb: :amb: :nlb: :mkb: 

:ch: :de: :dk: :ua: :lt: :lv: :cz: :az: :au: :pl:

:hu: :al: :fi: :by: :es: :il: :ro: :md: :si: :ie:

:ge: :se: :pt: :mt: :gb: :hr: :bg: :ee: :ru: :cy: :sm: :is:

« Odgovor #7 poslato: 13 Mart 2011, 21:05:46 »
Počelo je... :)

« Odgovor #8 poslato: 13 Mart 2011, 21:07:19 »
O Bože.  ::)

« Odgovor #9 poslato: 13 Mart 2011, 21:07:41 »
Ja gledam...

Ne se*i da se zove Soraja xDDDD La noche es para mi :D
« Poslednja izmena: 13 Mart 2011, 21:10:18 Miloš »
"People demand freedom of speech as a compensation for the freedom of thought which they seldom use."
- Soren Kierkegaard

• TyKy
  • banovan član
  • Hero Member
  • TyKajla
  • Zemlja: me
« Odgovor #10 poslato: 13 Mart 2011, 22:49:23 »
Ne svidja mi se sto nema nikog iz Montenegra. Pa makar bio kao Dragica.
Ohh... Que ce qu´il est beau, l´homme, quand il - bande...!!!

« Odgovor #11 poslato: 13 Mart 2011, 22:52:27 »
Да ли ови из Хрватске знају да и код њих у абецеди постоји исто слово Ч и Џ, јер ја вечито чујем Ћ и Ђ. Онај лик кад је рекао Ђип  :o. Водитељка ми је симпатична ова Антонија  ;D каже нећемо псовати, а прва је опсовала. Не знам шта је радила ова Македонка на сцени, вероватно је коментарисала за Сител.  Маријана стандард весела.  За сад нема Црногораца.  Отпад је ЕКСТРА. Сад ако буде времена, гледаћу али ми је битнији факс. Избацивања ћу в-но гледати.
1. :amb:  2. :eeb: 3. :grb:

« Odgovor #12 poslato: 13 Mart 2011, 22:54:03 »
Ne svidja mi se sto nema nikog iz Montenegra. Pa makar bio kao Dragica.
Ма биће сигурно следеће недеље, а можда већ сутра.

• TyKy
  • banovan član
  • Hero Member
  • TyKajla
  • Zemlja: me
« Odgovor #13 poslato: 13 Mart 2011, 23:05:11 »
Ko vam se na prvi pogled najvise dopada?

« Odgovor #14 poslato: 13 Mart 2011, 23:21:36 »
Pratio sam, VB je po mom misljenju najbolji rijaliti, samo da se ne ponovo prosla sezona sa nepoznatima, to mi je bilo stvarno lose... Voditeljke jako dobre, Marijanu volim jos iz prethodnih sezona i drugih emisija, a Antonija mi deluje skroz super! Jos je rano govoriti o tome ko mi se dopada, posebno zbog toga sto se redovno predjem, kao npr. sa Enom u prvoj sezoni i sa Viki u prosloj, koje su mi prvo vece delovale cool, a posle ih nisam podnosio... Recimo da su mi najprimetnije Bojana i Ema :)
BEST OF ESC 2018.
:beb: :seb: :ptb: :grb: :atb:

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

lamp
VELIKI BRAT 2017: Đavo je došao po svoje

Započeo Petar

71 Odgovora
2697 Pregleda
Poslednja poruka 24 Novembar 2017, 19:10:06
Bebi
xx
Veliki Brat - 2013 FORUM V.I.P. - Ljubi sliku svoju

Započeo Kakashi

3660 Odgovora
47272 Pregleda