Autor Tema: VIP VB 4 (Sezona 2010)  (Pročitano 10129 puta)

Re: VIP VB 4
« Odgovor #30 poslato: 01 Februar 2010, 11:22:08 »
Nema sta.... :)
FINAL TOP 5:    :hub: :amb: :czb: :lvb: :uab:

OGAE Serbia forum

• etica
  • Hero Member
  • Zemlja: rs
« Odgovor #31 poslato: 01 Februar 2010, 13:24:27 »
VB je neka vrsta marketinga, koja sluzi ambicioznim i znatizeljnim ljudima da sto lakse dodju odnosno "prodju", odnosno opstanu na estradi.
Ako fudbaleri mogu za debele pare da "prodaju" svoj talenat tacnije receno svoje NOGE (ovo je prava definicija postojanja fudbala u danasnje vreme) i ako manekenke "prodaju" svoje telo u svrhu ofingera, a pritom se pored toga bave i nekim drugim poslom,zasto onda recimo Lepa Lukic, pevacica ne bi pokusala da zaradi pare tako sto ce se "uzivo" zabavljati, saliti i pokusati da se prilagodi datoj situaciji. Kuca VB je velika dramska scena na kojoj se odvija realna predstava...... Na toj sceni mogu biti glumci koji stvarno glume, sto se kad tad primeti ili oni koji su "svoji" i potpuno normalni bez preteranog ogoljavanja privatnog zivota..... A mi koji gledamo, gledamo da bi se zabavljali uz dobre fore ili da bi analizirali ljude i date stuacije.... ponekad i iznervirali, ali Boze moj ja se licno iznerviram i kad gledam reklamu, dnevnik, emisiju.....pa sto se ne bih "svadjala" i sa ukucanima VB-a!

« Odgovor #32 poslato: 01 Februar 2010, 21:51:37 »
Slaze se sa eticom

« Odgovor #33 poslato: 01 Februar 2010, 22:10:31 »
Ranije sam pomno pratio svaku sekundu u kuci VB, ali sada sve manje i manje.

Izbor ukucana ove sezone nije los i mislim da ce biti zanimljivo, mada dosta njih i nije bas VIP.

Potrudicu se da pratim povremeno zbog Milana Marica Svabe.
Kako Scooby rece, ,,nazovi glumac'', mozda nije skolovan za to, ali je izabran medju desetinom hiljada za ulogu u odlicnom filmu ,,Rane'', koji je vise puta nagradjivan.
Sto je najvaznije, veoma je dobra i normalna osoba. Odgovorno vam to tvrdim. Njegovi motivi za ulazak u kucu su bili pare (svakome bi dobrodosle) i povratak kakve-takve popularnosti, koja bi mu pomogla da nadje posao, prvenstveno vezan za glumu.

Za sada je najveci favorit i nadam se da ce tako ostati do kraja!
Napred Svabo do pobede! ;(:); :win:
:am: I'm a Liar  :by: Forever  :cz: Lie to Me  :ee: Laura (Walk With Me) / Home  :fr: Mamma Mia

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: aq
« Odgovor #34 poslato: 01 Februar 2010, 22:13:06 »
Aco u ovakvim šou programima uvek pobeđuju oni najljigaviji i najodvratniji.
Normalni ljudi jednostavno nisu interesantni.

« Odgovor #35 poslato: 01 Februar 2010, 22:18:42 »
Ne bih bas rekao.
Ivan Ljuba je bio veoma miran, posten i dobar. Nista ljigavo u sebi nije imao. Ostali pobednici su mozda bili malo kontravezniji, ali i oni su bili bas dobri ljudi.

• ndma11
  • Hero Member
« Odgovor #36 poslato: 01 Februar 2010, 22:28:00 »
Slažem se sa svakim postom koji je napisao član JANBO...
Ja lično sam pogledao ulazak, i na tome sam završio sa ovim VB-om, ne mogu još suditi o ukućanima jer ih nisam gledao, ali ovako površinski, favorit mi je Anabela, koja mi deluje kao fina, uspešna i (za svoje godine) savršeno zgodna devojka... Takođe, mogu da kažem da mi je favorit i Divna, ali samo iz razloge što je majka Jelene Karleuše... :D
1.  :be:  2.  :ge:  3.  :pl:  4.  :lv:  5.  :it:  6.  :fr:  7.  :hu:  8.  :gb:  9.  :ua:  10.  :rs: 

11.  :au:  12.  :mk:  13.  :se:  14.  :az:  15.  :is:

« Odgovor #37 poslato: 02 Februar 2010, 00:05:05 »
Ma Bebicka je super ....! a moze i Anabela

• euronik
  • Hero Member
  • That's all.
« Odgovor #38 poslato: 02 Februar 2010, 02:33:50 »
slazem se ja i sa Eticom i sa Scoobijem..Acom...ali...ljudi....hteli vi to lili ne...ali vi to pratite...komentarisete..eee tuuu lezi zec...da ne kazem uspeh VB-a....mislim da je njihova parola "volite ih ili mrzite al samo ih gledajte"..pa tu je lova od reklama..koje nas ponekad mnoooogo nerviraju!:)
ekipa je looda ..to jednom napisah..tek cemo videti ko je kakav...kako vreme bude odmicalo..
You're not alone...

• etica
  • Hero Member
« Odgovor #39 poslato: 02 Februar 2010, 22:35:16 »
Ja volim da gledam VB-a...... i da komentarisem.......
Boki je mnogo smesan..... Zafrkava onog Bosanca da je u dubini duse zena, pa hoce da ga sminka i tako to, ovaj kao 'oce, pa nece, navodno reko' VB da Boki ne sme da ga sminka i tek ce njemu Boki - Lazes! Zena u GODINI (umesto u "godinama"), a laze! LAZOVKA!
Ili kaze Ervinu da su njih dvojica UBAVICATA I ZVEROT (lepotica i zver)!
Znaci, lud, lud, lud....... :D

• TyKy
  • banovan član
  • Hero Member
  • TyKajla
  • Zemlja: me
« Odgovor #40 poslato: 02 Februar 2010, 22:39:23 »
A jesi gledala kad mu je rekao "bosanska engleskinjo"!??

:D
Ohh... Que ce qu´il est beau, l´homme, quand il - bande...!!!

• etica
  • Hero Member
« Odgovor #41 poslato: 02 Februar 2010, 22:46:49 »
Taj momenat sam propustila...... A kada mu je Lepa rekla - "Sedi Boki, sta se setas k'o usr.. golub!!!  :D
Ko ce ih pohvatati, puni su fora........

« Odgovor #42 poslato: 02 Februar 2010, 23:43:55 »
Deluje zanimljivo sezona...

• ZORAN
  • OGAE member
« Odgovor #43 poslato: 02 Februar 2010, 23:50:56 »
dize se tolika dzeva oko svega toga, potpuno bespotrebno.. ja necu pratiti VB redovno, ali videcu nekada da pogledam.. sve je to showbizz ljudi moji.. :)
:drug:

• euronik
  • Hero Member
  • That's all.
« Odgovor #44 poslato: 03 Februar 2010, 01:26:46 »
hahahahaha...etice...nasmeja me...nisam to odgledao....evo bas pre par trenutaka sam dosao iz setnje i nalazim kevu kako umire od smeha,idu joj suze...hahaha....pa se ja prikljucio kad ono Boki i Lepa igraju neku igru..ovaj nosi masku slona,nista ne vidi,a Lepa ga usmerava...hahaha...jao ne znam ko je smesniji...Lepa sto ne zna kako da ga usmeri da ne obori tamo neke silne stvari ili Boki koji se zacenio ispod maske i hoce da se up**ki....hahaha...jao ludi su skroz....molim te,etice ili bilo ko ako naidjete na neke dobre fore,pisite...da se slatko nasmejem..jer cu sigurno nesto propustiti...

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

lamp
Đavolja večera - SEZONA 2

Započeo Leo Cezar

1054 Odgovora
15392 Pregleda
Poslednja poruka 20 Januar 2018, 12:03:42
Leo Cezar
angry
Vruća stolica - SEZONA 1

Započeo Pejko

13 Odgovora
184 Pregleda