Autor Tema: VIP VB 4 (Sezona 2010)  (Pročitano 10134 puta)

• Simon87
  • OGAE member
  • Konzumirajte diskretno šarm
  • Zemlja: vi
Re: VIP VB 4
« Odgovor #15 poslato: 31 Januar 2010, 01:28:12 »
Every commercial and posting the links to the other forums and websites on any other section of the forum, including the signature, personal text and contents of the private messages are forbidden, except if the posters are sponsors of OGAE Serbia and if the destinations are acceptable for the forum administrator and the forum moderator. It is allowed to post a desirable website address inside your profile in the section site, but it's not allowed to post any text or graphics with the goal to make other users click on it and visit the website, they are linked with.

OGAE Serbia forum

• Gollum
  • Hero Member
  • You can’t ask why, about love…
  • Zemlja: rs
« Odgovor #16 poslato: 31 Januar 2010, 13:54:51 »
Ne verujem da cu pratiti VB, necu da se navucem .. al sam pogledao ko je usao

Muka mi je od Ere i Drljace, takve sirovine moj zeludac slabo vari, al dobro, mora i neko takav da udje u kucu...
Volim Anu Bebic, jako fina i vaspitana devojka, mislim da moze daleko da dogura ..
Anabela isto uvek deluje pristojno i jako fino, a i jako je lepa :)
Ostali i nisu ostavili neki utisak ..
Ne mogu da razumem toliko sablaznjavanje nad Bokijem 13, covek ima pravo da radi sa sobom sta hoce, ne znam sta je toliko sokantno u njegovoj pojavi ..
:azb:    :amb:    :gbb:    :bgb:    :ptb:

• TyKy
  • banovan član
  • Hero Member
  • TyKajla
  • Zemlja: me
« Odgovor #17 poslato: 31 Januar 2010, 14:05:48 »
Slazem se u svemu sa tobom, JANBO.

A od Drljace mi bi se digla kosa na glavi da nisam celav!
Zamisli izjavu da su nenormalni mladi koji u parku setaju pse umjesto dijece, a on ima skoro 70 godina, a sinova od 20???

Sokiran sam
Ohh... Que ce qu´il est beau, l´homme, quand il - bande...!!!

• etica
  • Hero Member
« Odgovor #18 poslato: 31 Januar 2010, 15:07:34 »
Ana Bebic je bas fina cura!
Ne znam koliko Lepa Lukic ima godina, 70-ak sigurno i ne znam kakav ce utisak ostaviti, ali divim se njenoj mladalackoj energiji i smislu za humor u tim godinama.....svaka cast!
Boki je jako hrabar odnosno bolje reci da je jako flegmatican cim ima hrabrosti da se ponasa i da radi sta hoce i samim tim da "podnosi" sve negativne komentare i ponizavanja na racun svog izgleda i ponasanja...... Nikad nisam sama sa sobom da li se ovakvim osobama cudim ili divim?

« Odgovor #19 poslato: 31 Januar 2010, 15:26:15 »
Ne verujem da cu pratiti VB, necu da se navucem .. al sam pogledao ko je usao

Muka mi je od Ere i Drljace, takve sirovine moj zeludac slabo vari, al dobro, mora i neko takav da udje u kucu...
Volim Anu Bebic, jako fina i vaspitana devojka, mislim da moze daleko da dogura ..
Anabela isto uvek deluje pristojno i jako fino, a i jako je lepa :)
Ostali i nisu ostavili neki utisak ..
Ne mogu da razumem toliko sablaznjavanje nad Bokijem 13, covek ima pravo da radi sa sobom sta hoce, ne znam sta je toliko sokantno u njegovoj pojavi ..

Era i Drljača su makar ljudi , a za ovog se ne zna šta je....

• Gollum
  • Hero Member
« Odgovor #20 poslato: 31 Januar 2010, 15:28:29 »
Boki je jako hrabar odnosno bolje reci da je jako flegmatican cim ima hrabrosti da se ponasa i da radi sta hoce i samim tim da "podnosi" sve negativne komentare i ponizavanja na racun svog izgleda i ponasanja...... Nikad nisam sama sa sobom da li se ovakvim osobama cudim ili divim?
JA se divim svakome ko ima m*da da bude drugaciji i tera svoje bez obzira na negativne komentare i dobacivanja ... ako njemu prija da se tako oblaci ima sva prava to da radi, pogotovo sto je to uspeo i da unovci ..
veci je cudak Era Ojdanic koji je usao u kucu i poceo da psuje i kuka kako nece zajedno u kucu sa Lepom, pa se pozdravljao redom sa ljudima i kad je dosao do Bokija poceo da zuri u njega kao da vidi vanzemaljca, pa Ani Bebic kad je prisao u stilu 'sta si ti Bosanka? Crnogorka?' ... takvo ponasanje je meni mnogo odvratnije i za vece sablaznjavanje od nekoga ko se oblaci u zenske stvari a ponasa se fino i postuje ostale i drugacije ...

• Gollum
  • Hero Member
« Odgovor #21 poslato: 31 Januar 2010, 15:30:35 »
Era i Drljača su makar ljudi , a za ovog se ne zna šta je....
tebi su ljudi oni koji ne postuju druge, koji ne mogu u VB kucu sa ovim ili onim, koji varaju zene i time se hvale na sva usta i u 60 godina .. a nije ti covek neko ko voli da se oblaci u zensku garderobu, a pritom coveka i ne poznajes niti si cuo njegove stavove i video njegovo ponasanje i odnos sa ostalim ljudima ?

nemam sta dalje da diskutujem

• Veronica
  • Hero Member
  • I'll shoot you
  • Zemlja: hr
« Odgovor #22 poslato: 31 Januar 2010, 16:39:05 »
Bebićka bi u OT pobjedila da se nije pjevalo :D

Ako vam treba imam ja višak otvarača za konzerve,slobodno se javite ;)
When life gives you Bad Romance. Show everyone your PokerFace and Teeth. When you have Eh Nothing Else to Say, buy a Telephone, and call Alejandro. When you’re kissing someone with Brown eyes, and realized that You Were born This Way. When you’re Beautiful Dirty and Rich, and playing LoveGames with someone Wonderful, When the Paparazzi’s come in the room and trying to Video Phone you, Just Dance.If someone has left you Speechless, remember that you Like it Rough. Just Dance In The Dark!

« Odgovor #23 poslato: 31 Januar 2010, 16:59:13 »

Ne diraj mi BEBICKU !!!!  :((( :((( :((( :((( >:D
FINAL TOP 5:    :hub: :amb: :czb: :lvb: :uab:

• Veronica
  • Hero Member
  • I'll shoot you
  • Zemlja: hr
« Odgovor #24 poslato: 31 Januar 2010, 17:07:56 »

Ne diraj mi BEBICKU !!!!  :((( :((( :((( :((( >:D

pa i meni je ona simpa i ovo se moglo iščitati kao da ce pobjediti hhhhhh jer rekla sma da se u OT nije pjevalo dobila bi jer je baš dobra bila u kući itd :D

• Djole89
  • Golden Member
« Odgovor #25 poslato: 31 Januar 2010, 20:55:33 »
Ja samo ne znam sta ce tu Lepa Lukic, Era, Drljaca i Divna Karleusa.... Ostali su OK... Al' ajde, reklama dobro dodje svakom, pa i njima. A naravno, i debeli honorar se tu racuna... Inace, nisam ljubitelj VIP Velikog brata, jer sam misljenja da poznate licnosti nemaju sta tu da traze prvenstveno iz razloga sto su se (valjda) profesionalno ostvarili i apsolutno im ne treba takva vrsta javnog eksponiranja... Tako da ne verujem da cu pomno pratiti ovaj serijal. Povremeno cu da bacim pogled i nista vise. :)

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
« Odgovor #26 poslato: 31 Januar 2010, 22:45:01 »
Solidni ukucani  :) Najjace mi je sto je Lepa Lukic pristala da ucestvuje  :D :D :D Pa jos se i pravda "moram sve da probam, kao majmun"  :D :D :D

Jedino ne znam zasto je Era tako poseban, pa je opet u igri  :-\

• etica
  • Hero Member
« Odgovor #27 poslato: 31 Januar 2010, 23:05:48 »
Najjace mi je sto je Lepa Lukic pristala da ucestvuje  :D :D :D Pa jos se i pravda "moram sve da probam, kao majmun"  :D :D :D

Pa, luda skroz! Danas su igrali neku igru, u fazonu da treba da nabrajaju reci na slovo K i ko se ne seti reci ili ponovi rec ispada. Na kraju ostala ona manekenka iz CG i Lepa i tako nabrajajuci Lepa odvali "kao" rec "kuku meni"....... pala sam od smeha!
A tek ona dvojica, Bokica i snagator Ervin...... njihova komunikacija je sou!!!

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: aq
« Odgovor #28 poslato: 01 Februar 2010, 01:06:08 »
Kuku mene ne mogu da verujem da sam čak i gledao te ukućane (mislim da polako ali sigurno propadam moralno - moram da bežim iz provincije), ali teško da ću nastaviti sa praćenjem.
Kad Boru vidim nemam napretka sedmicu dana, Eri žena umrla pre tri meseca i on jadan sav ožalošćen pravo u VB, Leposava je očigledno prokockala i ono malo para što je imala pa sad daj šta daš (a i recesija je brate), dobišmo ponovo i drugu Karleušu na javnoj sceni.
Tu su i dve manekenke, jedna izgleda ko mrtvac (mislim na crnogorku), a ova druga odlikaš mali pametni (pazi bogati diplomirala u bijeljini), makedonac brate ona haljina ti ne stoji nikako (promeni stajling što bi reko modni mačak, suviše si čip u tome).
Anabela će opet da kuka kako je oatila u životu, Bebićka (srce moje) što upade u ovo sve (ali mora se od nečega i živeti, a Beograd je skup grad).
Tu je i VIP bivši dečko (nešto mi smršo, ali kako i nebi kad je bio sa Sekom tj. mašinom za uništavanje kalorija), jedan nazovi glumac, pa još jedan nazovi BH glumac (za koga ni u Sarajevu nemaju pojma ko je).
Ervine brate što ti je ovo trebalo (jedini normalan lik u svemu ovome)!!!!
Dobro došli u još jednu sezonu s**nja i neukusa koju će nam priuštiti naši nazovi Very Important Personsi!
Neka nam je Bog na pomoći, a i svima vama što ste čitali ovo jer ne znam šta mi bi pa sve ovo ispisa.
(U stvari znam, malo sam "veseliji" pa valjda zato)

• Djole89
  • Golden Member
« Odgovor #29 poslato: 01 Februar 2010, 11:10:52 »
Skubi, svaka cast na ovome... ;) Svaka ti je na mestu. :) :) :D

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

lamp
Đavolja večera - SEZONA 2

Započeo Leo Cezar

1057 Odgovora
15512 Pregleda
Poslednja poruka 21 Januar 2018, 20:24:02
Scooby
angry
Vruća stolica - SEZONA 1

Započeo Pejko

20 Odgovora
334 Pregleda