Autor Tema: Parovi  (Pročitano 579 puta)

Odg: Parovi
« Odgovor #15 poslato: 14 Mart 2016, 00:05:49 »
hhahahah, blago vama  :D :D

OGAE Serbia forum

• Petar
  • Golden Member
  • ICOTYO.
  • Zemlja: bg
« Odgovor #16 poslato: 19 Mart 2016, 00:25:32 »

Ovo je jezivo. Da ostanu u rijalitiju godinama?! :o Wtf.. Dobro je što su, po Ustavu, ljudska prava zagarantovana i ne može se bilo ko odreći istih.
Učinilo mi se na trenutak da vas volim. Ne brinite se, prošlo me je.
Anemija - Džamija - Wiwi tetkice - padobranci - bottomčica

« Odgovor #17 poslato: 27 Jul 2016, 00:22:11 »
Da li je neko slučajno na minut gledao ove ljombere iz Maldiva na Hepatitis TV, pardon, na Hepi TV? :D

Ne znam iz koje ustanove su ih dovukli, ali ovo je toliko besmisleno i treš da nemam reči :D Šatro muzičko takmičenje, a svi stoje pred LCD-om i krevelje se kad skontaju da ih kamera peca.

Sent from my Samsung Galaxy Grand Prime using Tapatalk

« Odgovor #18 poslato: 27 Jul 2016, 14:37:07 »
Ali hepatitis tv  :D :D :D
Meni keva rekla da su se jednom ukljucili uzivo i imali su orgije u sred bela dana, sasvim obican dan na njihovom programu.
1.:aub: 2.:mtb: 3.:eeb: 4.:nob: 5.:isb: 6.:cyb: 7.:rub: 8.:byb: 9.:azb: 10.:nlb:

;zv:)  ESC 2016 - MY TOP 10  ;zv:)

« Odgovor #19 poslato: 26 Oktobar 2016, 20:24:49 »
Kakav je ovo sajam garažiranih polovnjača i orki kitoubica na Hepatitis TV, gde ih samo nalaze?

Sad posle Maldiva emituju neke "Snajke". Dovukli polovnjače sa splavova i iz divljih bordela da im traže muževe. Ako će takve da se udaju, onda biram da živim ceo život u celibatu. :-\

• stres92
  • OGAE member
  • #Lisbon2018
  • Zemlja: rs
« Odgovor #20 poslato: 16 Jun 2017, 00:48:51 »
Vrtim kanale večeras i vidim u uglu gore piše Roditeljski sastanak. --;) --;) --;)
Spread the love, not hate! <3

• Boxy
  • Sr. Member
« Odgovor #21 poslato: 17 Jun 2017, 10:47:10 »
     Nije to ništa. Pre neko veče su uživo isterivali đavola iz neke od učesnica.  :o Kako niko od nadležnih ne preduzima ništa, to pomeranje granica u emitovanju neukusa se preliva i na druge tv kanale; kvalitet tv programa je nikad gori. Na Pinku su ponovo angažovali Karamelu u novoj emisiji "Mirotvorci" gde on tobože pokušava da pomiri posvađane članove porodica, a zapravo ih podstiče da se verbalno i fizički još više obračunavaju pred kamerama. "DNK" je "mala beba" u odnosu na ovo.

• stres92
  • OGAE member
  • #Lisbon2018
« Odgovor #22 poslato: 17 Jun 2017, 11:36:02 »
Hahahahaha, da li me ložiš? :D
Još pročitah negde da su ostavili dva matorca kao redovne učesnike... ;D

Za Karamelu sam video, a DNK sam gledao pre samo zbog Nataše... :)

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter