Autor Tema: FIFA World Cup - Rusija 2018  (Pročitano 32909 puta)

• Scooby
  • Golden Member
  • Sova ili?
  • Zemlja: va
Odg: FIFA World Cup - Rusija 2018
« Odgovor #2460 poslato: 17 Jul 2018, 16:11:32 »
Kolinda jeste bila simpaticna, i okej je to navijanje i sva ta euforija. Ali pobogu ti si predsednik drzave, a ne voditelj Grand parade i kao takvoj joj ne prilici da upada u svlacionicu i grli se sa polugolim igracima. U redu je cestitati ali ono grljenje i ljubljenje svakog u radijusu od sto metara je bilo stvarno malo poremeceno, delovala je ko neka pijandura.

Joj kad se setim Tome i Dragice u Riju haha

Poslato uz blagoslov Wiwi tetkica

OGAE Serbia forum

• Niko
  • Golden Member
  • Cheerio
  • Zemlja: mk
« Odgovor #2461 poslato: 17 Jul 2018, 16:32:21 »
Meni je Kolinda pravi pobednik ovog svetskog. Ne znam kako vodi politiku, al lepo je videti da neko na visokoj poziciji nema metlu zakucanu u znate gde. Ovo je svakako nastan zabavnog karaktera i ne znam zasto bi morala ponasati se nadmeno.

Sent from my CUBOT_NOTE_S using Tapatalk

« Odgovor #2462 poslato: 17 Jul 2018, 16:57:46 »
Da ne lazem, ja bi pre gledao Kolindu nego Vucka koga organski ne podnosim.  ;D
ESC 2019
:al: :am: :au: :at: :az: :by: :be: :hr: :cy: :cz: :dk: :ee: :fi: :fr:
:mk: :ge: :de: :gr: :hu: :is: :ie: :il: :it: :lv: :lt: :mt: :md: :me:
:nl: :no: :pl: :pt: :ro: :ru: :sm: :rs: :si: :es: :se: :ch: :ua: :gb:

• tetsujin
  • Golden Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
« Odgovor #2463 poslato: 17 Jul 2018, 17:21:54 »
ja samo zgodne.. rebić  :-* pjaca  :-* pivarić  :-* ;zv:)
blanka vlašić je isto malo mutava ali ajde bar drži jezik za zubima.. osim što joj gospa svaki put pomogne da preskoči 2m... ali nema gospe u zadne vrijeme pa nema ni blanke blah...
Joj, ovo ti je bas bezveze. Pa sta ako ona vjeruje da joj je Gospa donijela uspjehe, vjernica je i moli se i za to kao i za ostalo u zivotu valjda. Nemam nista protiv ateista, ali mrzim kad se vjernicima prebacuje sto spominju ono u sta ONI vjeruju i kome se mole.

I Dalic je ogroman vjernik i svaka mu cast sto to javno govori. Da su kojim slucajem dozivjeli neuspjeh na SP vecina bi se sprdala s tim, ali ovako im je heroj. Narod je ogromna djubrad i u trenutcima uspjeha svima je heroj, a jedan kiks povlaci ismijavanje i sprdnju na racun necega sto je valjda nekome sveto.
elaborirat ću. nemam ništa protiv vjernika dok nisu fanatici. bilo koje vjere.. od katolika pa nadalje. nažalost, ne mogu provariti priče koje je započeo bivši rukometni izbornik. nije se zahvaljivao svojim rukometašima već je sve svaljivao na boga i gospu i ne znam koga sve ne. gle vjera je ok, budi skroman, ponizan i sve ok. ali ne uzimaj drugima zasluge. ista stvar s blankom s time što je ona svaku drugu prebacivala na vjeru. ok, vjera ti daje snagu kul. ali mi onda ne piši po instagramu i novinama bog i hrvati... ili kako je bog bio u ratu na strani hrvata i da je gospa jedino hrvatska. ne prisvajaj to. ne uvlači nešto što bi trebalo biti osobno i nema veze s nacijom..

ne znam više kako da to objasnim. umjereni vjernici su ok, ali mi na nerve idu ovi koji su postali izuzetno agresivni. kunu se u toleranciju svega, a s druge strane napadaju sve koji nisu kao oni. od seksualnih orijentacija do drugih naroda koji im nisu po volji. komentiram situaciju u HR. i najviše ne volim da se crkva i država slizaju..

da mogu uspostavio bih francuski model u hrvatskoj. svjetovna država, zaštićene vjeroispovijesti..

budi što jesi dok drugome ne radiš nažao...
I amar prestar aen. The world is changed. Han matho ne nen. I feel it in the water. Han mathon ned cae. I feel it in the earth. A han noston ned gwilith. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it.

• Micky
  • Hero Member
  • Zemlja: pl
« Odgovor #2464 poslato: 17 Jul 2018, 18:12:31 »
Kolinda jeste bila simpaticna, i okej je to navijanje i sva ta euforija. Ali pobogu ti si predsednik drzave, a ne voditelj Grand parade i kao takvoj joj ne prilici da upada u svlacionicu i grli se sa polugolim igracima. U redu je cestitati ali ono grljenje i ljubljenje svakog u radijusu od sto metara je bilo stvarno malo poremeceno, delovala je ko neka pijandura.

Joj kad se setim Tome i Dragice u Riju haha

Poslato uz blagoslov Wiwi tetkica

Kako Skubi ne!? Pa to je najbolje od svega i Kolindica voli da oseti kako braća hrvati kažu gušt svega toga, toliko testosterona na jednom mestu  ;D 8)
A ne ozbiljno ja joj ništa ne zameram, ona je čak fino i francuzima čestitala na pobedi. Najjača mi je scena ipak kada svi stoje na kiši a Putin pod kišobranom  :D

• Gollum
  • Hero Member
  • Zemlja: rs
« Odgovor #2465 poslato: 17 Jul 2018, 18:13:17 »
Slazem se u potpunosti.. postuj svoje i druge i ne nameci drugima... Kod nas crkva vec odavno lici na mafiju a imaju podrsku drzave.. ne placaju ni porez..

Putin pod kisobranom mi je mnogo veci blam od Kolindinog ponasanja

• tetsujin
  • Golden Member
« Odgovor #2466 poslato: 17 Jul 2018, 18:18:33 »
Slazem se u potpunosti.. postuj svoje i druge i ne nameci drugima... Kod nas crkva vec odavno lici na mafiju a imaju podrsku drzave.. ne placaju ni porez..

Putin pod kisobranom mi je mnogo veci blam od Kolindinog ponasanja
ista stvar ovdje. tražilo se čak da se oporezuju pa kao imamo potpisan ugovor s vatikanom pa se ne može.

• Petar
  • Golden Member
  • PMS produkcija™
  • Zemlja: ca
« Odgovor #2467 poslato: 17 Jul 2018, 18:42:13 »
Zasto mnogo ljudi oko mene gotivi Mamica, jel ok osoba, pored toga sto je zabavan?

Blanka Vlasic <3 meni je ona prelepa iako mozda i nije
Preeegotivna osoba
Učinilo mi se na trenutak da vas volim. Ne brinite se, prošlo me je.
Follow: https://twitter.com/petarketchupov / https://www.last.fm/user/PetarListens

« Odgovor #2468 poslato: 18 Jul 2018, 21:47:09 »
Kod nas crkva vec odavno lici na mafiju a imaju podrsku drzave.. ne placaju ni porez..
Aјд ти мени реци искрено, коју земљу знаш из окружења да црква плаћа порез држави?
И црква СПЦ је рекла да нема ништа против да плаћа порез кад јој се врати сва имовина одузета после 1945.
1. :amb:  2. :eeb: 3. :grb:

• tetsujin
  • Golden Member
« Odgovor #2469 poslato: 20 Jul 2018, 16:33:45 »
 :D :D :D :D :D :D

SP kao Igra prijestolja  ;D

Njemačka - Ned Stark

Nitko nije mislio da će umrijeti, ali su mu odrubili glavu već u prvoj rundi.

Belgija - Olenna Tyrell

Ubije sve glavne likove prije nego što i sama strada u odlučujućoj borbi.

Brazil - Joffrey Baratheon

Napravio je jako puno scena prije nego što ga je Olenna otrovala.

Argentina - Oberyn Martell

Na početku nije bio u centru pažnje, ali je odjednom ušao u igru. Malo je plesao, a onda su ga brutalno ubili.

Hrvatska - Jon Snow

Ultimativni autsajder. Toliko puta je bio na rubu poraza, svi su mislili da je mrtav, a onda se uzdigao iz pepela. Ima zgodnu kraljicu koja leti na hladna i mokra mjesta kako bi ga podržavala.

Engleska - Hodor

Bez prestanka ponavlja istu rečenicu i umire braneći vodstvo.

Rusija - Sansa Stark

Svi misle da je gotova od prvog dana. No, nekako se izmigoljila i odlično odigrala. Nekako je povezana s Jonom Snowom i na kraju popusti njegovoj volji.

Španjolska - Peter Baelish

Puno prometa, mala zarada. Na kraju ga glave dođe Sansa za koju je mislio da je pod njegovom kontrolom.

Francuska - Night King

Cijelo vrijeme je sveprisutan, iako se nitko o njemu ne usudi govoriti. S vremenom postaje strašno opasan. Ni u jednom trenutku ne gubi tlo pod nogama i slama i najjače obrane. Najviše voli plavu i bijelu boju. Ljude iz svih krajeva svijeta uspijeva pridobiti pod svoju zastavu. Samo Jon Snow mu je stajao na putu k totalnoj dominaciji.

• Josipa.
  • Golden Member
  • dancing alone
  • Zemlja: it
« Odgovor #2470 poslato: 20 Jul 2018, 18:56:42 »
Jao, ovo je predobro :D

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
  • Zemlja: rs
« Odgovor #2471 poslato: 22 Jul 2018, 16:25:22 »
Sve u svemu, ovo je definitivno uspeh kako hrvatskog tako i celog ex-yu fudbala. Ovo ce biti tesko ponoviti ali ostace zapisano u istoriji.

Francuzi  su na ovom prvenstvu najzad pokazali zasto su najskuplja reprezentacija na svetu. Zasluzeno su osvojili SP jer su bili najkonstantniji na svim utakmicama. HR odlicna u prvom poluvremenu ali autogol i penal su presudili. Sve u svemu fantastican rezultat i dobar vetar u ledja za kompletan fudbal na Balkanu  :G)

A Tompsona ne zelim da komentarisem.........pozitivno je sto je dobar deo normalnih ljudi kao i poznatih licnosti osudilo to sto je bio na doceku.  To svakako uliva nadu za buducnost.

Ova paralela sa GoTom je pobednicka   ;zv:)  ;(:);

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
FIFA World Cup - Brazil 2014

Započeo Majsta94

1114 Odgovora
18416 Pregleda
Poslednja poruka 16 Jul 2014, 14:35:32
tetsujin
clip
173. FSC - World Cup 2018.

Započeo tetsujin

744 Odgovora
14121 Pregleda