Autor Tema: Kladionica  (Pročitano 353 puta)

Odg: Kladionica
« Odgovor #15 poslato: 07 Oktobar 2017, 14:14:33 »
Evo jos nekih predloga za danas

:by: - :nl:

Holandija u poslednje vreme na svim takmicenjima igra sa dosta golova, kako su u poslednjih 20ak godina (mozda i duze) u najlosijoj situaciji realno je ocekivati i da protivnici cesce tresu njihovu mrezu. Igra 3+ , 4 + pa cak i 5+ izgleda realno, a sto da ne i GG3+. Ali za siguricu bolje igrati cisto 3+ jer tesko je ocekivati od Belorusa golove, u ovim kvalifikacijama postigli su samo 4 gola u 8 meceva, a primili 16.

:ba: - :be:

Bosancima, kao sto rekoh, je jako neophodna pobeda veceras ako zele da ostanu u trci za baraz. Kec je hrabra igra, i ako se opredelite za pobedu domacina trebalo bi je igrati samo u singlu bez vezivanja sa drugim parovima. Uzimajuci u obzir da na teren danas nece Miralem Pjanic zadatak moze biti malo tezi. Ukoliko se odlucite na golove, 3+ bi bila opcija. Na pet od sedam poslednjih utakmica obe ekipe su postizale po gol, pa ni igra GG / GG 3+ ne zvuci tako lose.

Gibraltar - :ee:

Estonija je bez poraza u poslednja tri meca, ali je Estonija jedna od retkih ekipa koja je uspela da kiksne protiv Gibraltara (2014. u prijateljskom mecu bilo je 1:1). Ne treba ocekivati senzaciju Gibraltara, ali nije ni sigurno koliko cvrsto ce Estonci uci u mec posto nema nekog posebnog znacaja ova utakmica. Moj predlog je da ovaj mec treba izbeci, a ako ipak zelite da ga igrate probajte neku od igara sa golovima: 1+ I 2+ II (1 gol u prvom, 2 gola u drugom), 2+ I. Ako bi vijali vecu kvotu , X na poluvremenu moze doci s obzirom da obe ekipe verovatno ovu utakmicu dozivljavaju kao prijateljsku.

Kostarika - Honduras

Kostariku pobeda vodi na Mundijal, pa je kec izvestan, a i kvota je lepa- oko 1.7 . Kostarika je nanizala pet meceva bez poraza, Honduras tri, nekome niz moze biti prekinut kasno veceras. Uz to vredi pomenuti da je Honduras ocajan gost, vrlo su domacinska ekipa pa uglavnom kuci uzimaju bodove.

:fr: - :bg:

Francuzima treba pobeda da bi "zakoracili" u Rusiju, pa se ocekuje da ce ici na sto vise golova, Bugari matematicki imaju sanse - jos su i domacini, pa je realno ocekivati i njih u napadu. Tacan rezultat 2:1 za Francusku, GG 3+ ili 3+ zvuci primamljivo.

"You've come a long way, Baby"

OGAE Serbia forum

Odg: Kladionica
« Odgovor #16 poslato: 08 Oktobar 2017, 00:40:53 »
Evo jos nekih predloga za danas

:by: - :nl:

Holandija u poslednje vreme na svim takmicenjima igra sa dosta golova, kako su u poslednjih 20ak godina (mozda i duze) u najlosijoj situaciji realno je ocekivati i da protivnici cesce tresu njihovu mrezu. Igra 3+ , 4 + pa cak i 5+ izgleda realno, a sto da ne i GG3+. Ali za siguricu bolje igrati cisto 3+ jer tesko je ocekivati od Belorusa golove, u ovim kvalifikacijama postigli su samo 4 gola u 8 meceva, a primili 16.

:ba: - :be:

Bosancima, kao sto rekoh, je jako neophodna pobeda veceras ako zele da ostanu u trci za baraz. Kec je hrabra igra, i ako se opredelite za pobedu domacina trebalo bi je igrati samo u singlu bez vezivanja sa drugim parovima. Uzimajuci u obzir da na teren danas nece Miralem Pjanic zadatak moze biti malo tezi. Ukoliko se odlucite na golove, 3+ bi bila opcija. Na pet od sedam poslednjih utakmica obe ekipe su postizale po gol, pa ni igra GG / GG 3+ ne zvuci tako lose.

Gibraltar - :ee:

Estonija je bez poraza u poslednja tri meca, ali je Estonija jedna od retkih ekipa koja je uspela da kiksne protiv Gibraltara (2014. u prijateljskom mecu bilo je 1:1). Ne treba ocekivati senzaciju Gibraltara, ali nije ni sigurno koliko cvrsto ce Estonci uci u mec posto nema nekog posebnog znacaja ova utakmica. Moj predlog je da ovaj mec treba izbeci, a ako ipak zelite da ga igrate probajte neku od igara sa golovima: 1+ I 2+ II (1 gol u prvom, 2 gola u drugom), 2+ I. Ako bi vijali vecu kvotu , X na poluvremenu moze doci s obzirom da obe ekipe verovatno ovu utakmicu dozivljavaju kao prijateljsku.

Kostarika - Honduras

Kostariku pobeda vodi na Mundijal, pa je kec izvestan, a i kvota je lepa- oko 1.7 . Kostarika je nanizala pet meceva bez poraza, Honduras tri, nekome niz moze biti prekinut kasno veceras. Uz to vredi pomenuti da je Honduras ocajan gost, vrlo su domacinska ekipa pa uglavnom kuci uzimaju bodove.

:fr: - :bg:

Francuzima treba pobeda da bi "zakoracili" u Rusiju, pa se ocekuje da ce ici na sto vise golova, Bugari matematicki imaju sanse - jos su i domacini, pa je realno ocekivati i njih u napadu. Tacan rezultat 2:1 za Francusku, GG 3+ ili 3+ zvuci primamljivo.

Evo da se pohvalim da sam sve dobro predvideo.

Holandija je pobedila 3:1 pa je prosla igra 3+ , 4+ i GG 3+

Za Bosnu i Belgiju sam bio u pravu da treba igrati golove, cak 7 golova na tom mecu, borila se Bosna ali na kraju nije uspela da pobedi.

Estonija takodje dosla kako sam ocekivao 1+ I poluvreme / 2+ II poluvreme. Cak 6 golova na ovom mecu.

Jedino sam malo Francuze precenio, ipak, dosla je pobeda ali tesna.

Gvineja - Tunis 2 - Tunis bi ovom pobedom jednom nogom bio u Rusiji.

Libija - Kongo 2 i/ili 3 + - Kongo mora da dobije ovaj mec ukoliko zeli da ostane u trci, a i jedna su od ekipa koja u ovim kvalifikacijama i prima i daje dosta golova.

Maroko - Gabon 1 / 1X 2+ - Pobeda Maroko stavlja na prvo mesto u grupi, ali nisu se bas pokazali kao ekipa koja daje dosta golova, a i Gabon je jos u trci pa remi ne bi bio iznenadjenje otud ova dupla sansa uz dva gola na mecu.

Cape Verde - Senegal 2 - Niz dobrih rezultata malenih ostrva moraju stati, mislim da sutra ispadaju iz trke za svetsko.

Farska O - Letonija 1 / 0-2 / X - Interesantni Farani igraju najbolje kvalifikacije u istoriji zemlje, do sada imaju 8 bodova iz 2 pobede i 2 remija. Ako si hrabar igraj cistog 1 ili X, ako si manje hrabar igraj od 0-2. Jer i jedna i druga ekipa u proseku daju manje od 1 gola po mecu.

Kipar - Grcka 0-2 / 2-3 - Mali broj golova svakako.

Ovo su mecevi koje sam postavio na prosloj strani. Mnogo stvari sam pogodio, ali danas nista nisam dobio jer ih nisam bas dobro rasporedio po tiketima  ;D

Gvineja 1:4 Tunis - Skoro osiguran plasman na Mundijal

Libija 1:2 Kongo - 2 i 3+   :G)

Maroko 3:0 Gabon - Cista pobeda i vise od 2 gola , bilo je ocekivano

Cape Verde 0:2 Senegal - Kvota na Senegal je bila 2.05. Nije mi jasno zasto toliko velika kvota, ne zaboravite da se Senegal vise puta pojavljivao na velikim takmicenjima.

Farska O 0:0 Letonija - Igra od 0-2 je bila cista sigurica, X donekle ocekivan.

Kipar 1:2 Grcka - Kao sto rekoh mali broj golova 0-2 ili 2-3. Ovo su dve ekipe koje ne postizu bas cesto vise od 2 gola po mecu.

Eto, nadam se da je nekom pomoglo. Sutra kacim nove.  :)

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
Forumska kladionica 2016

Započeo Leo Cezar

114 Odgovora
2783 Pregleda
Poslednja poruka 24 Maj 2016, 19:11:21
mostar036
xx
Forumska kladionica 2017

Započeo Leo Cezar

206 Odgovora
3312 Pregleda