Autor Tema: Kladionica  (Pročitano 371 puta)

Kladionica
« poslato: 30 Septembar 2017, 14:45:08 »
Vec neko vreme razmisljam o ovoj temi. Zamislio sam je kao stranicu na kojoj bi pisali iskljucivo o tipovanju, kladionici generalno - njenim igrama, sansama, dojavama, kvotama, interesantnim clancima, pretpostavkama, statistici i svim interesantnim podacima koje, forumasima koji posecuju kladionice, moze pomoci da ugrabe koji dinar.

Postoji mnostvo kladionica u Srbiji : Meridian, Millenium, PinBet, Soccer, BalkanBet, Mozzart, PlanetWin 365, ZeroBet, Olimp... i mnoge druge.

Da li neko od vas posecuje sportske kladionice ?  :)

Linkback: http://forum.musicserbia.rs/index.php?topic=2274.0
"You've come a long way, Baby"

OGAE Serbia forum

Odg: Kladionica
« Odgovor #1 poslato: 30 Septembar 2017, 14:53:28 »
Pa evo temu cu poceti ruskom ligom.

Danas su na programu 4 duela ruske premijer lige. Zanimljivo će da bude u Moskvi, gde Spartak dočekuje Ural. Branilac titule je najzad uspeo da veže četiri kola bez neuspeha, ali u tom perioodu trijumfovao je samo jednom.

Četa Masima Karere (Spartak) pobedila je samo jednom na šest prethodnih mečeva, a na šest od minulih devet okršaja na Otkritije areni nije primila gol. Takođe, treba znati da je slavila protiv Urala na tri poslednja dvoboja. Sa druge strane, Ural je sakupio dva boda više, ali mu je glavna karakteristika remi. Pravi je "Mister X". Tim iz Jekaterinburga igrao je nerešeno sedam puta na 11 dosadašnjih utakmica, a na sedam od devet igrao je GG (oba tima daju gol).

Amkar je na sedam od minulih osam gostovanja igrao 0-2 (do 2 gola na mecu), a kako je i Rubin na četiri vezana duela igrao meč sa najviše dva gola onda je jasno da ne treba očekivati hrpu pogodaka.

Petak
Arsenal 1:0 Krasnodar

Subota
Habarovsk - Rostov
Tosno - Ahmat
Rubin - Amkar
Spartak M. - Ural

Nedelja

CSKA - Ufa
Lok. Moskva - Dinamo M.
Anzi - Zenit

Ovo je trenutno stanje na tabeli Ruske premijer lige

• stres92
  • OGAE member
  • All Aboard!
  • Zemlja: rs
« Odgovor #2 poslato: 30 Septembar 2017, 15:02:27 »
Kako si Brazil mogao da izostaviš? :shock:

« Odgovor #3 poslato: 30 Septembar 2017, 15:17:57 »
Danasnji mecevi na koje treba obratiti posebnu paznju su:

:gb: (Engleska 1)

Celzi - Mancester Siti

Niko u derbiju čela Premijer lige neće popustiti ni za pedalj! Čelsi sa 1:2 potukao madridski Atletiko u Ligi šampiona, a Sitiju nije bilo teško da pobedi Šahtjor sa 2:0. Bitno je znati i da je Čelsijev napad u poslednjem meču Premijer lige u gol Stouka plasirao četiri pogotka, a da je Kristal Palas stradao od Mančester Sitija sa 5:0. Čelsi je slavio u poslednja dva susreta ovoga para, a interesantno je da su se od 2015. na susretima Čelsija i Mančester Sitija svaki put isplatilo UG (ukupno golova) 3+ tipovanje.

:es: (Spanija 1)

Sevilja - Malaga

Izgubljena utakmica od Atletika sa 2:0, promenila je reputaciju nepobedive Sevilje. Malaga je u istom trenutku uzela prvi bod odigravši 3:3 sa Atletik Bilbaom. Pre toga, išli su iz poraza u poraz. Treba znati da je na poslednje tri utakmice Sevilje i Malage lagano pobeđivao današnji domaćin, a da je pri tom prolazilo i GG(oba tima daju gol) tipovanje.

:de: (Nemacka 1)

Hamburger - Verder

Dalekih godina, meč Hamburgera i Verdera smatran je derbijem. Sada su se stvari promenile, pa Hamburger gledamo kao ekipu koja je izgubila poslednje četiri utakmice, a pritom nije postigla gol. Verder na istom broju mečeva ima tri remija i jedan poraz. Na poslednjoj međusobnoj utakmici pobedio je Verder, a UG 3+ i GG utakmice su im konstanta još od 2015.

A iskusni kladionicari nude ove tikete za tipovanje danas, od najslabije do najjace kvote, od najrealnijeg do najludjeg tiketa:

Tiket 1
(FRA 1) Nantes - Metz 1 
(GER 1) Augsburg - Dortmund 2 
(ESP 1) Leganes - At. Madrid 2 
(TUR 1) Galatasary - Kaldemir 1

Ukupna kvota oko 4.70 (kvote se razlikuju od kladionice do kladionice, ali su dosta slicne pa bi se ovaj tiket kretao oko pomenute kvote)

Tiket 2
(ENG 1) Chelsea - Man. City 1
(FRA 1) Nantes - Metz 1
(TUR 1) Galatasary - Kaldemir 1 i GG (pobeda domacina i oba tima daju gol)

Ukupna kvota oko 13,85

Tiket 3
(ENG 2) Reading - Norwich GG3+ (oba tima daju gol, ukupno golova vise od 3)
(GER 1) Hamburger - Werder 1
(POR 1) Rio Ave - Setubal X2 (nereseno ili pobeda gostiju)
(ESP 1) Leganes - Atl. Madrid 2 i 2+ (pobeda gostiju i ukupno golova na mecu vise od 2)

Ukupna kvota oko 25,00

Tiket 4
(FRA 1) Nantes - Metz 1 i 0-2 (pobeda domacina, ukupno golova na mecu do 2)
(GER 1) Augsburg - Dortmund 2 i GG (pobeda gostiju i oba tima daju gol)
(TUR 1) Galatasary - Kardemir 1

Ukupna kvota oko 28,40

Tiket 5
(ENG 1) Chelsea - Man. City 1
(ENG 2) Reading - Norwich GG3+
(FRA 1) Nantes - Metz 1
(POR 1) Rio Ave - Setubal X2
(ESP 1) Leganes - At. Madrid 2
(TUR 1) Galatasary - Kaldemir 1

Ukupna kvota oko 144.50

« Odgovor #4 poslato: 01 Oktobar 2017, 01:54:15 »
Kako si Brazil mogao da izostaviš? :shock:

tek sad vidim tvoj post  :D U Somboru nema Brazil, mozda zato  :D

• stres92
  • OGAE member
  • All Aboard!
« Odgovor #5 poslato: 02 Oktobar 2017, 19:16:32 »
Sram te bilo. :P

Ja sam prvi tiket uplatio u Brazilu.  8)

Btw, da li imaš neku dojavu za tekmu sa Austrijom?  :)

« Odgovor #6 poslato: 02 Oktobar 2017, 19:38:33 »
Ja се кладим онлајн на Моцарту и Макс бету. Лепше ми је тако него да улазим у смрдљиве пушионице.
#хвалатијаниномцрнцу

« Odgovor #7 poslato: 02 Oktobar 2017, 19:51:20 »
Za Austriju nece igrati 6 standardnih igraca, 3 kljucna. Sigurna igra bi bila nesto tipa x2 uz 2 gola minimum, a ako zelis da vijas vecu kvotu igraj samo na pobedu Srbije. Bice kvota sigurno negde oko 1.9 - 2.1

Ja imam nalog u balkanbetu, a i posecujem ih. Obozavam lucky six da igram  ;D Dobio sam dva puta 10.000 na lucky six, i dva puta po 5.000 u roku od 3 meseca.

• stres92
  • OGAE member
  • All Aboard!
« Odgovor #8 poslato: 02 Oktobar 2017, 23:52:25 »
Ma slabi su dobici na kladionici.
Tombola je zakon.  ;D

• Ro
  • Hero Member
  • Tajni agent CIA-e
  • Zemlja: hr
« Odgovor #9 poslato: 06 Oktobar 2017, 17:13:05 »
Austrija - Srbija 2
Turska - Island pik X
Hrvatska - Finska  Perišić daje gol
Gruzija - Wales 2
Španjolska - Albanija  Asensio daje gol + 1

Ovo ću ja danas odigrat  ;D

« Odgovor #10 poslato: 06 Oktobar 2017, 23:27:51 »
Moj tiket je izgledao ovako

Hrvatska - Finska - 1 i I poluvreme 1+ - pao
Italija - Makedonija  - GG - prosao
Austrija - Srbija - G 1/1 (gost daje gol u oba poluvremena) - prosao

Ono sto je delovalo najociglednije to me srusilo. Inace dobitak mi je bio oko 2600 na 200 dinara uplate.
« Poslednja izmena: 06 Oktobar 2017, 23:31:56 Denza_Sombor »

« Odgovor #11 poslato: 06 Oktobar 2017, 23:48:42 »
Oprostice mi moderatori sto pisem post za postom...

Cirilicni Milane, evo nekoliko predloga za sutra, nesto od ovoga cu i ja odigrati.

Gvineja - Tunis 2 - Tunis bi ovom pobedom jednom nogom bio u Rusiji.

Libija - Kongo 2 i/ili 3 + - Kongo mora da dobije ovaj mec ukoliko zeli da ostane u trci, a i jedna su od ekipa koja u ovim kvalifikacijama i prima i daje dosta golova.

Maroko - Gabon 1 / 1X 2+ - Pobeda Maroko stavlja na prvo mesto u grupi, ali nisu se bas pokazali kao ekipa koja daje dosta golova, a i Gabon je jos u trci pa remi ne bi bio iznenadjenje otud ova dupla sansa uz dva gola na mecu.

Juzna Afrika - Burkina Faso 2 - Ja sam uz Burkinu do kraja, svaki put im malo nedostaje, mislim da ovog puta mogu na svetsko.

Cape Verde - Senegal 2 - Niz dobrih rezultata malenih ostrva moraju stati, mislim da sutra ispadaju iz trke za svetsko.

Andora - Portugal I 2+ - Portugal ume da iznenadi u nekim mecevima sa malim brojem golova, ali  ne u ovakvim mecevima, ako zelis vijati vecu kvotu bolje odigrati 2+ u prvom poluvremenu, nego ici na 4+ ili nesto vece od toga.

Farska O - Letonija 1 / 0-2 / X - Interesantni Farani igraju najbolje kvalifikacije u istoriji zemlje, do sada imaju 8 bodova iz 2 pobede i 2 remija. Ako si hrabar igraj cistog 1 ili X, ako si manje hrabar igraj od 0-2. Jer i jedna i druga ekipa u proseku daju manje od 1 gola po mecu.

BiH - Belgija 1 (samo za hrabre) - Bosanci su trenutno najlosije drugoplasirana ekipa kvalifikacija i hitno im trebaju bodovi ukoliko zele da ,ako ostanu drugi u grupi, odu u baraz.

Kipar - Grcka 0-2 / 2-3 - Mali broj golova svakako.

• stres92
  • OGAE member
  • All Aboard!
« Odgovor #12 poslato: 07 Oktobar 2017, 01:16:29 »
Denza koja je bila kvota na X-1 i 5+ golova za našu tekmu?

« Odgovor #13 poslato: 07 Oktobar 2017, 02:32:04 »
Pa ne znam napamet. Recimo samo X - 1  negde izmedju 8 i 10. A sto se tice vise od pet golova, isto tako iznad 7-8.

• stres92
  • OGAE member
  • All Aboard!
« Odgovor #14 poslato: 07 Oktobar 2017, 03:29:54 »
Tu je mogla da bude dobra zarada.

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter

xx
Forumska kladionica 2017

Započeo Leo Cezar

206 Odgovora
3351 Pregleda
Poslednja poruka 21 Maj 2017, 19:06:13
sergio
xx
Forumska kladionica 2016

Započeo Leo Cezar

114 Odgovora
2811 Pregleda