Autor Tema: Ostali sportovi  (Pročitano 19258 puta)

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: aq
Odg: Ostali sportovi
« Odgovor #930 poslato: 17 Januar 2018, 00:15:56 »
Ми јадни ни криви ни дужни на крају прођосмо. Продужише нам Хрвати агонију за још три утакмице
Zemlja čuda u Lisabon
a onda Beograd 2019.

OGAE Serbia forum

• mirCo
  • Golden Member
  • Zemlja: rs
« Odgovor #931 poslato: 17 Januar 2018, 00:16:42 »
Realno, je l' imamo bar sa Belorusijom neke šanse?

• Petar
  • Golden Member
  • PMS produkcija™
  • Zemlja: ca
« Odgovor #932 poslato: 17 Januar 2018, 00:17:26 »
Ми јадни ни криви ни дужни на крају прођосмо. Продужише нам Хрвати агонију за још три утакмице
Pa stvarno.
Učinilo mi se na trenutak da vas volim. Ne brinite se, prošlo me je.
Anemija - Džamija - Wiwi tetkice - padobranci - bottomčica
:fr: Paradis/Mamma Mia :am: Escape/Poison (Ari ari) :ch: Stones/A Thousand Years :no: You Got Me :gb: Crazy/Astronaut :es: Lejos De Tu Piel/Lo Malo :se: All the Feels :dk: Higher Ground/Unfound :rs: Zemlja čuda/Beži od mene/Ruža sudbine :is: Battleline :me: Neželjena/Inje/Dišem
Follow: https://twitter.com/petarketchupov / https://www.last.fm/user/PetarListens

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: aq
« Odgovor #933 poslato: 17 Januar 2018, 00:25:29 »
Realno, je l' imamo bar sa Belorusijom neke šanse?
Играли смо са Белорусима сад у квалификацијама за ово првенство и одерали су нас на домаћем терену са 27:36. У узврату је било нерешено

• tetsujin
  • Golden Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
« Odgovor #934 poslato: 17 Januar 2018, 11:53:44 »
yap. tko se umisli opako rokne. meni i drago da su spušili malo će se zamisliti.. nadam se... ali euro je prečudan.

islanđani razbili šveđane u prvoj tekmi, mi dobili vas 10 razlike, česi dobili dance, slovenci dobili njemce pa im oduzeli pobjedu, a isto tako makedonci gubili pa dobili slovence, na kraju vi dobili islanđane mi spušili od šveđana.. i od svih na kraju islanđani idu doma. presmješno.. a slovenci danas odlučuju jel odlaze s eura... danci se moraju vaditi .. kao i mi... francuzi nisu u prvoj briljirali... prečudno.. vjerojatno skandinavci dobivaju prvenstvo...
I amar prestar aen. The world is changed. Han matho ne nen. I feel it in the water. Han mathon ned cae. I feel it in the earth. A han noston ned gwilith. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it.

« Odgovor #935 poslato: 17 Januar 2018, 21:10:03 »
Da bas je cudno to Hrvatska nas pokidala, Svedska nas pokidala, Island dobio Svedsku, mi dobijemo Island  :D
1. :alb: 2. :frb: 3. :itb: 4. :czb: 5. :chb: 6. :byb: 7. :gbb: 8. :grb: 9. :dkb: 10. :esb:
11. :mt: 12. :me:

:rs: - Sanja Ilic i Balkanika, Biber, Igor Lazarevic, Maja Nikolic, Danijel Pavlovic
:am: - Tamar Kaprelian, Angel, Asmik, Lusine Mardanyan, Maria's Secret
:ee: - Elina Nechayeva, Stig Rasta, Vaje
:md: - DoReDoS, Sandy C & Aaron Sibley
:no: - Alexander Rybak

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
  • Zemlja: rs
« Odgovor #936 poslato: 18 Januar 2018, 13:30:58 »
Zali Boze ovaj prolaz. Mislim, dobro jeste za nas ali....mislim da ce da nam presedne vrlo brzo. Ovo je klasicna teorija verovatnoce, ako izgubis 7 utakmica uzastopno, jednom moras i (nekako) da pobedis  :(  :D

Norvezani ne verujem da ce nas odvaliti (mada ako im se otvori rano, nije iskljuceno) ali ocekujem rutinsku pobedu. Francuzi s druge strane ce nas oduciti od zivota. Ako budu zaigrali kako znaju, bice dvocifrena razlika i to s pola gasa.

Za Belorusiju ne znam ali se i ja secam da su nas razbili u Beogradu. Ovde jedino mozda imamo koliko-toliko sanse da makar ne budemo porazeni.

• tetsujin
  • Golden Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
« Odgovor #937 poslato: 18 Januar 2018, 22:05:15 »
super mi je naziv mučenici  :D
evo i s ove strane granice gro mučenika svaku večer u 20.30.. za razliku od vas naši za bezveze organizirali prvenstvo  :D

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter