Autor Tema: Ostali sportovi  (Pročitano 17954 puta)

• mirCo
  • Golden Member
  • #INFESrbija
  • Zemlja: rs
Odg: Ostali sportovi
« Odgovor #900 poslato: 01 Oktobar 2017, 19:01:41 »
Šta reći, K R A Lj I C E.
1. Molitva  2. Goodbye (Shelter)  3. Oro  4. Beauty never lies  5. Nije ljubav stvar  6. In too deep  7. Ljubav je svuda  8. Čaroban  9. Ovo je Balkan  10. Cipela
1. Rise like a phoenix  2. Amar pelos dois  3. Satellite  4. Euphoria  5. Only teardrops  6. 1944  7. Believe  8. Heroes  9. Fairytale  10. Running scared

OGAE Serbia forum

« Odgovor #901 poslato: 01 Oktobar 2017, 19:01:53 »
 ;:)) ;:)) ;:)) ;:)) ;:))

• stres92
  • OGAE member
  • Bem-vinido
« Odgovor #902 poslato: 01 Oktobar 2017, 19:04:17 »

Vidi Kromira foliranta, sad ih diže u nebesa, a do juče nije znao za njih. :P
2K18

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: aq
« Odgovor #903 poslato: 01 Oktobar 2017, 19:06:56 »
Али стварно су издоминирале цело првенство и ладно сте поигравале са противницама. Одлична година за наш екипни спорт

« Odgovor #904 poslato: 01 Oktobar 2017, 19:21:49 »
Bravo za odbojkašice!  ;(:); ;(:); ;(:);
:rub: :aub: :geb: :cyb: :itb:

:ua: :pl: :rs: :mk: :pt: :by: :nl: :al: :mt:

• mirCo
  • Golden Member
  • #INFESrbija
« Odgovor #905 poslato: 01 Oktobar 2017, 19:56:12 »

ha ha. Pratim ja svako evropsko i svetsko prvenstvo u svakom sportu, ali su me devojke toliko obradovale prošle godine na OI da su zavredile da posebno obratim pažnju na njih.

Toliko su pričali o povredama, o tome kako je naša ekipa dosta promenjena u odnosu na OI i kako nismo bil među glavnim favoritima (?!) K'o da nisu osvojile bronzu na GP i bile potpuno dominatne na GP pre mesec i po. Još tad su u mojim očima imale ovo zlato u rukama, ja drugačiji scenario nisam mogao da zamislim.

Ja sam našao neke kladionice uoči početka prvenstva i tu smo imali istu kvotu k'o Rusija i delili smo prvo mesto. Ne znam kakve su to kladionice, al' meni je delovalo totalno objektivno. A sad komentator priča kao ko se nadao ovome pre početka prvenstva. Izgleda (kao) da sam ja živeo u svom svetu. ;D

Više puta sam pominjao Holandiju kad smo igrali GP, jer se nismo susreli sa njima, al' eto, sad su nam nekako i obeležili ovo prvenstvo.

Streše, sutra da si se nacrtao ispred skupštine na dočeku, jer će ga, naravno, biti! ;D

Stefi, Branki i Tića osvojile i pojadinačne nagrade, ponosan sam jako. :-*

• Miloš
  • Administrator
« Odgovor #906 poslato: 01 Oktobar 2017, 21:23:51 »
Doček odbojkašica Srbije koje su osvojile zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu u odbojci održaće se sutra, 2. oktobra u 19.30 časova na platou ispred Starog dvora, najavio je gradonačelnik Beograda Siniša Mali.

– Pozivam sve navijače reprezentacije da naše zlatne šampionke dočekamo zajedno i da što masovnijem prisustvom pokažemo koliko poštujemo njihov trud i trijumf – istakao je gradonačelnik Beograda.

• stres92
  • OGAE member
  • Bem-vinido
« Odgovor #907 poslato: 02 Oktobar 2017, 18:41:50 »

ha ha. Pratim ja svako evropsko i svetsko prvenstvo u svakom sportu, ali su me devojke toliko obradovale prošle godine na OI da su zavredile da posebno obratim pažnju na njih.

Toliko su pričali o povredama, o tome kako je naša ekipa dosta promenjena u odnosu na OI i kako nismo bil među glavnim favoritima (?!) K'o da nisu osvojile bronzu na GP i bile potpuno dominatne na GP pre mesec i po. Još tad su u mojim očima imale ovo zlato u rukama, ja drugačiji scenario nisam mogao da zamislim.

Ja sam našao neke kladionice uoči početka prvenstva i tu smo imali istu kvotu k'o Rusija i delili smo prvo mesto. Ne znam kakve su to kladionice, al' meni je delovalo totalno objektivno. A sad komentator priča kao ko se nadao ovome pre početka prvenstva. Izgleda (kao) da sam ja živeo u svom svetu. ;D

Više puta sam pominjao Holandiju kad smo igrali GP, jer se nismo susreli sa njima, al' eto, sad su nam nekako i obeležili ovo prvenstvo.

Streše, sutra da si se nacrtao ispred skupštine na dočeku, jer će ga, naravno, biti! ;D

Stefi, Branki i Tića osvojile i pojadinačne nagrade, ponosan sam jako. :-*

Pa pratim i ja i moram da kažem da sam nešto zaključio.

Košarkaši otišli u krnjem sastavu, žalili se na povrede - 2. mesto
Odbojkašice otišle u krnjem sastavu, žalile se na povrede - 1. mesto

Znači za ESC moramo da napravimo neku dramu, da nam predstavnik/ca ima bronhitis ili tako neku boljku i eto nas u vrhu.  :D

• mirCo
  • Golden Member
  • #INFESrbija
« Odgovor #908 poslato: 02 Oktobar 2017, 18:48:24 »
Pa nije baš ista situacija kao kod košarkaša. Mislim da su ovde namerno to potencirali, kako bi izbegli ulogu favorita i pritisak. :neznam:

Mene su odbojkaši iznenadili, jer ih dugo nisam pratio. ;zv:)

Pa zar nisi rekao da se za ESC sprema nešto veliko, šta će nam bronhitis? ;D

• stres92
  • OGAE member
  • Bem-vinido
« Odgovor #909 poslato: 02 Oktobar 2017, 18:55:37 »
U društvu u kome sam ja se sprema nešto veliko. Ne znam za druge.
A što se tiče bronhitisa, ta priča treba da počne posle izbora predstavnika/ce.  8)

• stres92
  • OGAE member
  • Bem-vinido
« Odgovor #910 poslato: 12 Oktobar 2017, 14:35:23 »
Kombank Arena je dobila novog sponzora i promeniće ime u Štark Arena i tako će biti narednih pet godina. :)

• mirCo
  • Golden Member
  • #INFESrbija
« Odgovor #911 poslato: 12 Oktobar 2017, 22:59:46 »
Bez veze zvuči, al' barem je domaća firma. ;zv:)

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter