Autor Tema: Ostali sportovi  (Pročitano 17948 puta)

• tetsujin
  • Golden Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
Odg: Ostali sportovi
« Odgovor #735 poslato: 25 Jul 2017, 23:52:24 »
Kako bih voleo da Grcka zaigra u finalu  ;:))
nema šanse pored domaćina. jasno je da u malim sportovima domaćini imaju itekako vjetar u leđa. iako, zadnje 2-3 godine je grčka jako dobra.. def. top 5 svjetskog vaterpola.
I amar prestar aen. The world is changed. Han matho ne nen. I feel it in the water. Han mathon ned cae. I feel it in the earth. A han noston ned gwilith. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it.

OGAE Serbia forum

• mirCo
  • Golden Member
  • #INFESrbija
  • Zemlja: rs
« Odgovor #736 poslato: 25 Jul 2017, 23:58:39 »
Znači sa Hrvatima za finale, fino, biće uzbudljivo. Mada ne mora da znači. ;D
1. Molitva  2. Goodbye (Shelter)  3. Oro  4. Beauty never lies  5. Nije ljubav stvar  6. In too deep  7. Ljubav je svuda  8. Čaroban  9. Ovo je Balkan  10. Cipela
1. Rise like a phoenix  2. Amar pelos dois  3. Satellite  4. Euphoria  5. Only teardrops  6. 1944  7. Believe  8. Heroes  9. Fairytale  10. Running scared

• tetsujin
  • Golden Member
« Odgovor #737 poslato: 26 Jul 2017, 00:10:54 »
inače, sada sam prvi put u životu išao gledati ranking država u vaterpolu. pa evo našao na onoj glupo fininoj stranici muške...

01 - srbija
02 - mađarska
03 - hrvatska
04 - crna gora
05 - italija
06 - grčka
07 - kazahstan
08 - australija
09 - kanada
10 - španjolska
11 - kina
12 - brazil
13 - japan
14 - rumunjska
15 - njemačka
16 - rusija
...

dakle to je bez 2017. malo čudnih pozicija ima.. LOL.. sad će se promijeniti  :G) rusi i japanci ugodno iznenađenje... španjolci i ameri razočaravajući do kraja.. mislim na SP

« Odgovor #738 poslato: 26 Jul 2017, 14:13:36 »
Tu izmedju Grcke i Kazahstana duva puno vetra. Blagi povetarac je izmedju Italije i Grcke. Realno tabela je sranje, gde je SAD, nisu oni toliko losi, samo ne znam sta im se sada desilo :neznam:
FSC Records
Pobede: 3
Top5: 6
Top10: 13
Ucesca: 43
Finala: 30

• tetsujin
  • Golden Member
« Odgovor #739 poslato: 26 Jul 2017, 19:01:35 »
propali. kao i brazilci koji su pod rudićem napravili dobar napredak i sada propadoše...

• tetsujin
  • Golden Member
« Odgovor #740 poslato: 27 Jul 2017, 23:18:43 »
FINALE!  :shock: :ooo: :dq: :let:

kakva dobra tekma. finale prije finala. def. hr i srbija trenutno najbolji vaterpolo igraju.  ;(:); čestitke oba tima za odličnu igru  ;zv:)
« Poslednja izmena: 27 Jul 2017, 23:22:00 tetsujin »

• mirCo
  • Golden Member
  • #INFESrbija
  • Zemlja: rs
« Odgovor #741 poslato: 27 Jul 2017, 23:19:36 »
Jbg, moralo je i to da se desi, bilo im je suđeno da pobede, bilo je jasno čim su na kraju svake četvrtine u poslednjim sekundama dolazili do izjednačenja. ;zv:) Srećno momcima u borbi za bronzu! ;(:);

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: aq
« Odgovor #742 poslato: 27 Jul 2017, 23:39:15 »
Е дошао је и тај дан након неколико година. Срећно Хрватима у финалу

« Odgovor #743 poslato: 27 Jul 2017, 23:42:10 »
Znala sam da veče neće izaći na dobro posle onakve igre Zvezde protiv Sparte..

Čestitke Hrvatskoj, našima srećno u borbi za 3. mesto, pa da osvojimo bar tu bronzu (kad ne može više).. ;(:); ;(:);
:rub: :aub: :geb: :cyb: :itb:

:ua: :pl: :rs: :mk: :pt: :by: :nl: :al: :mt:

• Ro
  • Sr. Member
  • Zemlja: hr
« Odgovor #744 poslato: 27 Jul 2017, 23:57:50 »
Pobjeda Osijeka , pobjeda Dinama , remi Hajduka , pobjeda Hrvatske
#Pivaj
Ne moram ni poželjeti sreću Srbiji za treće mjesto jer im sreća ni ne treba , jači su od Grčke i pomest će ih , a mi idemo dobit sad lijepo i domaćine  ;D

• tetsujin
  • Golden Member
« Odgovor #745 poslato: 28 Jul 2017, 00:00:35 »
Pobjeda Osijeka , pobjeda Dinama , remi Hajduka , pobjeda Hrvatske
#Pivaj
Ne moram ni poželjeti sreću Srbiji za treće mjesto jer im sreća ni ne treba , jači su od Grčke i pomest će ih , a mi idemo dobit sad lijepo i domaćine  ;D
taman 10 godina od prošlog naslova prvaka ;D

• Ro
  • Sr. Member
  • Zemlja: hr
« Odgovor #746 poslato: 28 Jul 2017, 00:17:32 »
Da , iako se ja bojim Mađara samo zbog sudaca , jer su oni domaćini , ako bude sve pošteno onda smo mi favoriti jer smo dobili najbolje na svijetu

• tetsujin
  • Golden Member
« Odgovor #747 poslato: 28 Jul 2017, 00:37:07 »
Da , iako se ja bojim Mađara samo zbog sudaca , jer su oni domaćini , ako bude sve pošteno onda smo mi favoriti jer smo dobili najbolje na svijetu
kao što rekoh. u malim sportovima domaćini imaju veliku prednost tako je i ovdje. ali su se naši pokazali protiv najjačih pa će valjda (italija, srbija) i protiv mađara koji nisu oni od prije koji su stalno mljeli.. 
« Poslednja izmena: 28 Jul 2017, 00:55:58 tetsujin »

« Odgovor #748 poslato: 28 Jul 2017, 00:55:09 »
Gledala sam nešto malo protiv Grčke i čini mi se da nisu imali neku preteranu podršku kod sudija, koliko su sami shvatili u drugom poluvremenu gde su grešili (i to poravili), a uz to su Grci bili skroz pali u igri (pa im onda možda nije ni trebalo toliko). Dok su se Grci držali, bila je skroz egal utakmica, čak sam mislila da će biti u fazonu ove naše, ali su Mađari dali tri uzastopna gola i uz pomenuti pad Grka, to je bilo to.

• tetsujin
  • Golden Member
« Odgovor #749 poslato: 28 Jul 2017, 00:57:07 »
di si gledala? eurosport, sk i ostale sportske televizije uopće ne prenose vaterpolo. čak su stalno prenosili uz (klasika) plivanja i skokove u vodu. samo nacionalne. kod nas HRT samo Hr utakmice. znači vaterpolo je zanimljiv nikome. valjda samo 4-5 država koje ga igraju. ostalo katastrofa.

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter