Autor Tema: Ostali sportovi  (Pročitano 17946 puta)

• tetsujin
  • Golden Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
Odg: Ostali sportovi
« Odgovor #180 poslato: 01 Oktobar 2014, 20:27:28 »
EEE Koliko ih prolazi dalje?

Mi dobili Japan!!!!  ;:)) ;:)) ;:)) ;:)) ;:)) ;:)) ;:)) ;:)) ;:))

p.s. mislim da su obje paklene. druga faza je baš za prste polizati i nema lakih protivnika.  :-*
« Poslednja izmena: 01 Oktobar 2014, 20:32:01 tetsujin »
I amar prestar aen. The world is changed. Han matho ne nen. I feel it in the water. Han mathon ned cae. I feel it in the earth. A han noston ned gwilith. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it.

OGAE Serbia forum

« Odgovor #181 poslato: 01 Oktobar 2014, 20:54:56 »
Mislim da po troje ide dalje, ako se ne varam.

Mi dobismo Holandiju 3:0, mada nije bila laka utakmica uopste.
:rub: :aub: :geb: :cyb: :itb:

:ua: :pl: :rs: :mk: :pt: :by: :nl: :al: :mt:

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
  • Zemlja: rs
« Odgovor #182 poslato: 01 Oktobar 2014, 20:57:54 »
da 3/8 i onda dve grupe po troje .
Nadam se da mozemo da dobijemo Rusiju ili SAD da bi dosli do tog treceg mesta ali mislim da je ipak nemoguce  :(
Prejaka je grupa za razliku od suprotne .
" Leo - Državna zajednica Azerbejdžana, Švedske i Rusije sa posebnim ministarstvom za tursku, rumunsku i moldavsku dijasporu "

23.septembar 2014.
Scooby

• tetsujin
  • Golden Member
« Odgovor #183 poslato: 09 Oktobar 2014, 22:32:56 »
dobro kakav je ono kretenski sustav natjecanja u odbojci?

iz skupine u skupinu... čak 21 dan traje SP.. tko je to osmislio? strava!

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: aq
« Odgovor #184 poslato: 09 Oktobar 2014, 23:06:59 »
Po meni odličan sistem. Ovde stvarno moraš da budeš najbolji da bi došao do borbi za medalje

• tetsujin
  • Golden Member
« Odgovor #185 poslato: 10 Oktobar 2014, 17:25:40 »
Po meni odličan sistem. Ovde stvarno moraš da budeš najbolji da bi došao do borbi za medalje
najpravedniji sustav bi bio kada bi svi sa svima odigrali. i to je to. liga sustav. i onda dobiješ najboljeg

• Scooby
  • Golden Member
« Odgovor #186 poslato: 16 Oktobar 2014, 15:38:10 »
Kao druga najbolja reprezentacija Evrope, naša ženska odbojkaška selekcija je izborila plasman na Svetski kup u decembru naredne godine u Japanu, prvi kvalifikacijski turnir za olimpijske igre (od tri). To automatski znači da smo u slučaju da se ne kvalifikujemo na tom turniru obezbedili nastup i na naredna dva  ;:))

Muškarci za isto moraju biti među dva na narednom EP

• tetsujin
  • Golden Member
« Odgovor #187 poslato: 08 Novembar 2014, 14:57:15 »
Na SP u Katru sljedeće godine neće biti Bahreina i UAE jer su odustali od natjecanja. Bahrein jer ima loše odnose s Katrom, a UAE službeno zbog tehničkih problema i nedovoljne pripremljenosti momčadi.

Notorne gluposti. Bahrain je onda mogao i sam davno odustati. S druge strane sam si je kriv IHF kao i EHF jer su prvenstveno korumpirana organizacija. Možda čak i više od FIFE i FIBE... Prvo imaju ono glupo pravilo da organizator sam bira u kojoj skupini želi igrati, a drugo ona notorna glupost s Australijom što su napravili je i više nego debilizam! Čime pokazuju da nisu ozbiljna organizacija i time će rukomet samo nazadovati.

• Scooby
  • Golden Member
« Odgovor #188 poslato: 08 Novembar 2014, 16:05:27 »
Videh to za rukomet i tek sada sledi spektakl. Koga staviti umesto njih? Nemačka je umesto Australije uskočila kao najboljeplasirana na svetskoj rang listi, a sledeći tu logiku umesto Bahreina i UAE u Kataru bi trebalo da zaigraju Srbija i Mađarska.

Ja iskreno ne bih voleo da na ta mala vrata odemo na to svetsko prvenstvo jer jednostavno nismo ga zaslužili. I to je to.

• tetsujin
  • Golden Member
« Odgovor #189 poslato: 08 Novembar 2014, 16:47:36 »
Navodno će dobiti Australija (koja je oštećena zbog Njemačke) i Koreja, iako postoji mogućnost da oba mjesta ne dobije Azija već će onda Australija/Koreja i navodno Island.

• Scooby
  • Golden Member
« Odgovor #190 poslato: 08 Novembar 2014, 18:16:35 »
Ali fora bi bilo da dobije baš Australija kojoj su mesec dana oduzeli tu istu kvotu zbog navodnog "nefunkcionisanja saveza". Stvarno prave cirkus od ovog sporta, ne bi me čudilo da rukomet uskoro izgubi status olimpijskog sporta

• tetsujin
  • Golden Member
« Odgovor #191 poslato: 10 Novembar 2014, 21:00:05 »

Danas iz novina:

NAKON što su Ujedinjeni Arapski Emirati i Bahrein odustali od nastupa na Svjetskom prvenstvu u Kataru 2015. godine, Međunarodni rukometni savez mora odlučiti koje će dvije reprezentacije pozvati na svjetsku smotru. Izvršni odbor IHF sastat će se 21. studenog, a nagađa se kako bi pozivnice mogle dobiti Srbija i Mađarska. Mađari su SP u Španjolskoj završili na osmom mjestu, dok je Srbija, koja je izgubila od Češke u kvalifikacijama za SP 2015., bila deseta. U redu za pozivnicu stoje i Južna Koreja, koja je bila pet na Azijskim igrama te Japan koji je isto natjecanje završio na devetom mjestu.

Na što je rukomet spao...

A kad je već rukomet kao sport spao na to da se za svjetsko prvenstvo dijele pozivnice, onda bi IHF mogao jednu rezervirati i za Australiju. Naime, Australija je nakon uspješno završenih kvalifikacija doznala kako ipak neće nastupiti na SP-u. IHF je njihovo mjesto poklonio Njemačkoj, koja je u kvalifikacijama izgubila od Poljske.

• tetsujin
  • Golden Member
« Odgovor #192 poslato: 22 Novembar 2014, 19:59:05 »
Međunarodna rukometna federacija izrekla je kazne za reprezentacije Bahreina i Ujedinjenih Arapskih Emirata te objavila imena njihovih zamjena na svjetskoj smotri.
Nedugo prije početka Svjetskog rukometnog prvenstva, koje će biti održano u Kataru, od nastupa su odustala dva predstavnika Azije, nacionalne selekcije Bahreina i Ujedinjenih Arapskih Emirata.
Međunarodna rukometna federacija (IHF) taj je potez sankcionirala novčanom kaznom od 100.000 švicarskih franaka za svaku reprezentaciju.
Umjesto spomenutih momčadi, u Kataru će nastupiti po jedna momčad iz Europe i Azije. Na temelju "kontinentalnih rezultata", kako je priopćio IHF, iz Europe je izabran Island, a iz Azije Saudijska Arabija.
Islanđani će nastupiti u Skupini C, umjesto Ujedinjenih Arapskih Emirata, te će zaigrati protiv Francuske, Švedske, Češke, Alžira i Egipta, dok Saudijci mijenjanju Bahrein u Skupini D, te će zaigrati protiv Danske, Poljske, Rusije, Njemačke i Argentine.
Hrvatska je smještena u Skupinu B, zajedno s Bosnom i Hercegovinom, Makedonijom, Austrijom, Tunisom i Iranom.

• Scooby
  • Golden Member
« Odgovor #193 poslato: 24 Novembar 2014, 22:10:20 »
Umro Nenad Manojlović  :(
Ovo me baš pogodi kao grom iz vedra neba

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
  • Zemlja: rs
« Odgovor #194 poslato: 25 Novembar 2014, 10:10:07 »
Ne znam sta se desava ovo zadnjih dana  :( Bas sam sokiran ovom vescu.

Neka mu je laka zemlja  :(

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter