Autor Tema: Ostali sportovi  (Pročitano 20793 puta)

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: is
Odg: Ostali sportovi
« Odgovor #945 poslato: 01 Jun 2018, 22:18:40 »
Ма говеда монополска

Poslato uz blagoslov Wiwi tetkica

FYRIR ISLAND HM 2018

OGAE Serbia forum

• mirCo
  • Golden Member
  • Zemlja: rs
« Odgovor #946 poslato: 02 Jun 2018, 02:54:42 »
Ja imam SK, al' nemam arenu pa sam svetski kup gledao onlajn, kvalitet užas. Sramota što RTS ne prenosi!

• mirCo
  • Golden Member
« Odgovor #947 poslato: 07 Jun 2018, 22:31:37 »
Joj Bože, kakav meč sa Holandijom. :o Ako ništa, bar su nam sad vratile za dva poraza na evropskom prvenstvu, tako da će biti uravnotožena situacija ako se sretnu u finalnoj fazi ili na svetskom prvenstvu. ;zv:) #odbojkašice

@Denza_Sombor, pratiš li? Koliko nam treba pobeda za prolaz u finalnu fazu i šta mora da se desi za eventualno ispadanje?  :-\ ;zv:)

• Scooby
  • Golden Member
« Odgovor #948 poslato: 07 Jun 2018, 23:21:45 »
Pa fakticki smo se plasirali na zavrsni turnir. Imaju jos tri utakmice da odigraju

« Odgovor #949 poslato: 08 Jun 2018, 00:05:47 »
Mi smo fakticki jednom nogom u sledecoj fazi jer imamo 7 bodova prednosti u odnosu na Italiju koja je 6. a ona nas jedina i ugrozava. Ukoliko bismo izgubili sve meceve do kraja sa 3:1 ili 3:0 ostali bismo na trenutnom saldu od 28 poena. U tom slucaju Italija moze da prodje, ali mora da dobije minimum dva meca sa 3:0 ili 3:1 i jedan mec sa 3:2, sto je ukupno 8 poena, a toliko im je potrebno da nas prestignu.

Italija ima malo laksi zadatak od nas u zadnjem kolu, sastaju se sa Belgijom, Tajlandom i Brazilom. Uglavnom da neduzim, nama je dovoljna jedna pobeda u poslednje 3 utakmice, a igramo ih protiv SAD,Juzne Koreje i Argentine, kako bismo "pobegli" od Italije na sigurnu distancu. Statistika kaze da nase odbojkasice nikada nisu dozivele sve poraze u jednoj takmicarskoj nedelji.

Eto  :)

edit: Italiji nikako nije odgovarao poraz Srbije od Holandije, ali sreca u nesreci za njih je sto nas Holandjanke nisu dobile sa 3:1 ili 3:0, jer bi u tom slucaju razlika izmedju Holandije i Italije bila 6 poena, ovako imaju teoretske sanse da ipak stignu 5 poena prednosti Holandjanki, jer od pomenutih reprezentacija Holandija ima najtezi zadatak u zadnjem kolu, mecevi protiv Kine, Nemacke i Turske. Zaebana matematika za njih u zadnjem kolu, ali nase devojke samo treba da dobiju Argentinu ili Koreju.
« Poslednja izmena: 08 Jun 2018, 00:10:53 Denza_Sombor »

Ga naar België / Go Belgique / Gehe nach Belgien / Go Belgium

• Scooby
  • Golden Member
« Odgovor #950 poslato: 08 Jun 2018, 00:13:20 »
A Argentina je jedini tim bez pobede do sada, mislim da nisu cak osvojile ni jedan set.

• mirCo
  • Golden Member
« Odgovor #951 poslato: 08 Jun 2018, 00:18:58 »
A, onda nema frke. Hvala. Jedino možda protiv Amerike izgube, al' dobijale su i njih u poslednjim susretima...

Možda je bolje ovako. Prošle godine su bile prve u prvoj fazi, pa posle izgubile u pf u drugoj.

• Miloš
  • Administrator
« Odgovor #952 poslato: 12 Jun 2018, 15:30:28 »
Basketaši Srbije osvojili su zlatnu medalju na SP u Manili, četvrtu na pet odigranih svetskih prvenstava. U finalu je Srbija savladala Holandiju 16:13, pa su srpski basketaši još jednom pokazali da su bez premca u ovom sportu.  ;(:);

• mirCo
  • Golden Member
« Odgovor #953 poslato: 13 Jun 2018, 00:48:22 »
Ma je l' ste gledali odbojkašice?! Praktično su samlele Amerikanke! I to bez Brankice i Boškovićeve! Svaka čast, devojke! Jako sam ponosan.

Koliko god su jak tim, nekako nam leže, za razliku od Brazilkinja.

• mirCo
  • Golden Member
« Odgovor #954 poslato: 17 Jun 2018, 22:35:19 »
Radije gledate neke nebitne nacije u fudbalu, nego Srbiju u odbojci. Strašno! :o

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
« Odgovor #955 poslato: 18 Jun 2018, 08:51:29 »
Ja sam gledao odbojkase . Osigurano mesto na zavrsnom prelak im je raspored do kraja  ;(:);
" Leo - Državna zajednica Azerbejdžana, Švedske i Rusije sa posebnim ministarstvom za tursku, rumunsku i moldavsku dijasporu "

23.septembar 2014.
Scooby

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter