Autor Tema: Ostali sportovi  (Pročitano 22325 puta)

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: is
Odg: Ostali sportovi
« Odgovor #45 poslato: 29 Maj 2014, 22:48:15 »
To jw dokaz da ne moramo da brinemo za naš vaterpolo ni u narednih deeset godina

FYRIR ISLAND HM 2018

OGAE Serbia forum

• tetsujin
  • Golden Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
« Odgovor #46 poslato: 29 Maj 2014, 22:55:33 »
čestitke  :G)

no mislim da će primorje osvojiti ligu prvaka.. predobri su.. i razbucali su sve doslovno.. jadransku ligu su premoćno osvojili kao i hrv.prvenstvo.. 
I amar prestar aen. The world is changed. Han matho ne nen. I feel it in the water. Han mathon ned cae. I feel it in the earth. A han noston ned gwilith. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it.

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
  • Zemlja: rs
« Odgovor #47 poslato: 30 Maj 2014, 11:21:11 »
Hvala na cestitkama :G)

I ja mislim da je Primorje prvi favorit za osvajanje EL, mada mislim da ce pobednik srpskog duela danas slaviti i u finalu.

Mi smo 7 puta gubili od Radnickog ove sezone i mislim da je red da ih jednom i dobijemo. Mozda to bude bas danas  :) Mada ne verujem iskreno, mislim da smo se mnogo potrosili na ovaj mec juce, ali sta god bude dalje, za mene su momci sampioni, kao sto rekoh  :G)

U situaciji kada u klubu igraci cele sezone ne dobijaju platu i kad se nema ni za kiselu vodu, pobediti jedan Pro Reko i izbaciti ga ovako........to je za maksimalan respekt.

Jos jednom je VK Partizan pokazao zasto je najveca institucija koja postoji u ovom sportu. I da boj ne bije novac, nego srce.

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #48 poslato: 31 Maj 2014, 08:57:37 »
Pocepao nas Radnicki, jbg. Prilicno ocekivano, moram reci, momci su se istrosili na Reko, a jos plus je Vujasinovic falio na klupi i sve to skupa je uticalo da izgubimo ubedljivo. U napadu smo cesto bili bez resenja, a, tradicionalno, nismo dobro koristili ni igraca vise. Nekoliko puta smo i bespotrebno pokusavali da, u nedostatku boljih akcija, lobujemo Radica sa velike udaljenosti sto je jednostavno prodat napad. Naravno, i Radnicki je bolja ekipa od nas.....

Sta je tu je, ja sam ponosan na ove momke  ;(:);  :G) Cim se malo klub stabilizuje, bice i vedrijih dana opet za nas u ovom sportu.

Voleo bih da Radnicki veceras osvoji LS, i da tako Srbija ponovo ima prvaka Evrope.
« Poslednja izmena: 31 Maj 2014, 09:02:14 Milos-S »

« Odgovor #49 poslato: 31 Maj 2014, 09:45:29 »
A steta, ali kao sto kazes i bilo je za ocekivati. :(
:grb: :itb: :beb: :frb: :nob: :meb: :atb: :amb: :nlb: :mkb: 

:ch: :de: :dk: :ua: :lt: :lv: :cz: :az: :au: :pl:

:hu: :al: :fi: :by: :es: :il: :ro: :md: :si: :ie:

:ge: :se: :pt: :mt: :gb: :hr: :bg: :ee: :ru: :cy: :sm: :is:

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #50 poslato: 31 Maj 2014, 11:21:35 »
Imali bi vece sanse da smo igrali odma sa njima u prvoj utakmici. Ali onda je opet pitanje da li bi izbacili Reko......realnost je da smo igrali sa, za nas, dva prejaka protivnika u samo dva dana. A cinjenica je i da nam je ekipa mlada i neiskusna. Takve ekipe mogu, po pravilu, svakog da iznenade ali i od svakog da izgube. Da je bar bio dan odmora, ovako se nije moglo vise.............

Obzirom da igramo s Primorjem sad, i tu ocekujem poraz, ali kao sto rekoh, siguran sam da ne postoji nijedan navijac Partizana koji je razocaran. Ako takav i postoji, treba da ga bude sramota.

A Radnickom puno srece, zasluzili su da osvoje LS, jer su bili vise nego dominantni, a da ne pricam da su jedina neporazena ekipa. Iako je Barseloneta domacin, Radnicki je kvalitetniji i on je favorit.

• tetsujin
  • Golden Member
« Odgovor #51 poslato: 31 Maj 2014, 12:32:21 »
primorje odigralo katastrofalnu 2. četvrtinu i ostalo bez finala.. fakat ne kužim što im je bilo. 5-0 drugu odigrali. strašno... a dobro. očekujem da radnički pobijedi..  :G)

• Scooby
  • Golden Member
« Odgovor #52 poslato: 31 Maj 2014, 15:53:50 »
Ne mogu da verujem da je Primorje ispalo od Barselonete  :(
Kako god ubeđen sam da je Radnički novi prvak Evrope  ;:))
Dve godine za redom srpski klubovi osvajaju LŠ

Uzgred i da pomenem sinoćnju pobedu odbojkaša protiv Rusa u Svetskoj ligi. Ja očekivao ubedljiv poraz kad ono..... Svaka čast momci

« Odgovor #53 poslato: 31 Maj 2014, 22:02:41 »
Barseloneta ipak sampion Evrope, iskreno nisam iznenadjena.

• Scooby
  • Golden Member
« Odgovor #54 poslato: 31 Maj 2014, 22:06:58 »
Opet smo dobili Ruse, ovaj put baš ubedljivo, 3:1.  ;(:);

« Odgovor #55 poslato: 31 Maj 2014, 22:09:02 »
Bravo za odbojkase!  ;(:); ;(:);

• Scooby
  • Golden Member
« Odgovor #56 poslato: 31 Maj 2014, 22:12:33 »
A što se vaaterpola tiče ja bio ubeđen da će radnički da zgazi Barselonetu, kad ono  :prc:

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #57 poslato: 31 Maj 2014, 23:27:19 »
Nisam gledao vaterpolo osim same zavrsnice ali steta za Radnicki :( Nisu izgubili niti jedan mec i onda puknu bas ovaj najvazniji. Barseloneta ocigledno osvojila na domaci teren. Nema ta ekipa definitvno kvalitet za ovo, ali jbg, osvojili su i to je to.

Steta, bila je lepa prilika da nas vaterpolo ponovo ima prvaka Evrope.

• euronik
  • Hero Member
  • That's all.
« Odgovor #58 poslato: 01 Jun 2014, 00:34:38 »
Српска атлетичарка Ивана Шпановић поставила је национални рекорд на митингу Дијамантске лиге у Јуџину скоком од 6,88 метара. То је уједно и најбољи светски резултат ове године и прво место у укупном поретку Дијамантске лиге. ЧЕСТИТКЕ!

euronik ESC18 top 20 lista:
:cyb::beb::bgb::grb::eeb::frb::sib::seb::ilb::hrb:
:mkb::ptb::byb::lvb::amb::fib::dkb::nob::deb::czb:

• tetsujin
  • Golden Member
« Odgovor #59 poslato: 01 Jun 2014, 00:51:00 »
dizs odakle se uopće stvorila ta barceloneta?? -.- uglavnom, ajde bar je primorje 3.

anyway, meni je taj vaterpolo propao... govori se da će rukomet izbaciti s OI jer kao više nije previše popularan.. a ako nije rukomet kako je tek vaterpolo koje igra ozbiljno 10 država max -.-  šteta

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter