Autor Tema: Ostali sportovi  (Pročitano 18075 puta)

• tetsujin
  • Golden Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
Odg: Ostali sportovi
« Odgovor #15 poslato: 26 Januar 2014, 22:12:37 »
btw. izašle dodatne kvalifikacije za SP u Kataru 2015.
prolazite li protiv čeha? ima zanimljivih utakmica.. kao npr. njemačka i poljska

čini mi se da njemci opet neće na veliko natjecanje što je katastrofa s obzirom da imaju najjaču ligu na svijetu.

U sjeni događanja u Danskoj, izvučeni su parovi razigravanja za Svjetsko prvenstvo, koje se igra u Kataru 2015. godine
Svjetsko rukometno prvenstvo 2015. igra se u Kataru, a svoje su mjesto već dobili, od europskih zemalja, Španjolska, domaćin smotre 2013. godine i aktualni prvak, te Danska, Francuska i Hrvatska, kao polufinalisti Eura.
Ostale će europske reprezentacije svoje prisustvovanje na smotri u egzotičnom Kataru 2015. godine morati izboriti kroz razigravanje, a u nedjelju je ždrijebom odlučeno kako će izgledati parovi.
Utakmice se igraju 7. odnosno 8. lipnja te 14. odnosno 15. lipnja, a bolji iz dva dvoboja ide u Katar.
Parovi razigravanja:

Mađarska - Slovenija
Rumunjska - Švedska
Poljska - Njemačka
Grčka - Makedonija
Srbija - Češka
Rusija - Litva
BiH - Island
Austrija - Norveška
Crna Gora - Bjelorusija
« Poslednja izmena: 26 Januar 2014, 22:33:01 tetsujin »
I amar prestar aen. The world is changed. Han matho ne nen. I feel it in the water. Han mathon ned cae. I feel it in the earth. A han noston ned gwilith. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it.

OGAE Serbia forum

« Odgovor #16 poslato: 26 Januar 2014, 22:15:54 »
Nikad se ne zna.
A zanimljivo mi kako nam u poslednjim godinama bas cesto zapadne da igramo protiv Ceha. ::)
:rub: :geb: :aub: :cyb: :itb:

:am: :ua: :rs: :pl: :ie: :mk: :pt: :al: :nl: :by: :mt:

« Odgovor #17 poslato: 26 Januar 2014, 23:11:39 »

Koji gol.. :D :D Mada je Zvezda imala i malo srece. :)

• tetsujin
  • Golden Member
« Odgovor #18 poslato: 27 Januar 2014, 23:28:03 »

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
  • Zemlja: rs
" Leo - Državna zajednica Azerbejdžana, Švedske i Rusije sa posebnim ministarstvom za tursku, rumunsku i moldavsku dijasporu "

23.septembar 2014.
Scooby

« Odgovor #20 poslato: 02 Februar 2014, 14:13:29 »
Јао, ми и змски спортови! Гледам јутрос ЕП у биатлону, Миланко четврти целу трку са пар стотинки заостатка и након што се отворила прилика за друго место у последњем гађању, направи свих пет промашаја, на крају заврши 15.  :(
Мислим да је то недопустиво, чак и ако се зна да је знатно бољи у скијашком делу.

Надам се достојном наступу у Сочију. Наравно да се не очекује ништа од њега, треба да то учешће и част да носи заставу на отврању схвати као круну свега што је постигао до сада, да ужива у свему томе и не допусти грешке које су последица притиска и треме.

• tetsujin
  • Golden Member
« Odgovor #21 poslato: 09 Mart 2014, 18:07:27 »
jeste vidjeli molim vas skupine za EP u Budimpešti u vaterpolu. prvo, ovaj len totalno uništava i ovo malo što je ostalo od vaterpola. drugo, kakvo je to EP od dvije skupine.. i pogledajte molim vas te skupine..

NA EUROPSKOM vaterpolskom prvenstvu koje će se igrati od 14. do 26. srpnja u Budimpešti Hrvatska nije imala sreće sa ždrijebom koji ju je svrstao u jaču skupinu B s reprezentacijama Srbije, Mađarske, Njemačke, Francuske i Španjolske.

U A skupini igrat će Crna Gora, Italija, Grčka, Rumunjska, Rusija i Gruzija. Prvu utakmicu na EP naši će vaterpolisti igrati protiv reprezentacije Srbije koja je prije dvije godine u Eindhovenu osvojila naslov prvaka Starog kontinenta, a u daljnju fazu natjecanja plasirat će se po tri prvoplasirane momčadi iz svake skupine.

• Petar
  • Golden Member
  • ICOTYO.
  • Zemlja: ca
« Odgovor #22 poslato: 09 Mart 2014, 18:08:42 »
Ivana Španović osvojila bronzanu medalju na Svetskom dvoranskom prvenstvu u Sopotu, skokom od 6,77m  ;(:);
Učinilo mi se na trenutak da vas volim. Ne brinite se, prošlo me je.
Anemija - Džamija - Wiwi tetkice - padobranci - bottomčica

« Odgovor #23 poslato: 09 Mart 2014, 18:53:10 »
Cestitke Ivani. ;(:); ;(:);

jeste vidjeli molim vas skupine za EP u Budimpešti u vaterpolu. prvo, ovaj len totalno uništava i ovo malo što je ostalo od vaterpola. drugo, kakvo je to EP od dvije skupine.. i pogledajte molim vas te skupine..

NA EUROPSKOM vaterpolskom prvenstvu koje će se igrati od 14. do 26. srpnja u Budimpešti Hrvatska nije imala sreće sa ždrijebom koji ju je svrstao u jaču skupinu B s reprezentacijama Srbije, Mađarske, Njemačke, Francuske i Španjolske.

U A skupini igrat će Crna Gora, Italija, Grčka, Rumunjska, Rusija i Gruzija. Prvu utakmicu na EP naši će vaterpolisti igrati protiv reprezentacije Srbije koja je prije dvije godine u Eindhovenu osvojila naslov prvaka Starog kontinenta, a u daljnju fazu natjecanja plasirat će se po tri prvoplasirane momčadi iz svake skupine.

Ma strasno, u jednoj grupi ce CG i Italija bez problema da prodju (i dobro Grcka i Rusija), dok u ovoj drugoj ima da se medjusobno bijemo samo tako, s obzirom da samo Francusku mogu da otpisem vec sad. Nemacka je mozda malo slabija od ovih ostalih, ali nikako nije za potcenjivanje. ::)

• tetsujin
  • Golden Member
« Odgovor #24 poslato: 09 Mart 2014, 19:44:31 »
pa upravo to.i dalje idu 3 ..i kako je to da 6 ukupno ide dalje pa valjda bi trebalo 8 -.-

EDIT: pročitao u drugim novinama. prvi idu dalje u polufinale a 2. i 3. iz svake skupine razigrava za polufinale.. koja bezvezarija.. sad zamisli umreš u ovoj skupini B gdje smo svi mi.. i onda završiš 2. i igraš dodatnu utakmicu za razliku od one jadne skupine A...

« Poslednja izmena: 09 Mart 2014, 20:04:44 tetsujin »

« Odgovor #25 poslato: 10 Mart 2014, 15:08:23 »
A da, zaboravih da je tako. Mada, onda je to i ok, mada i dalje ostaje konstatacija da je B grupa jaca i teza za proci, a takodje i nezahvalna za prognoziranje. U A grupi se vec zna da ce se za prvu poziciju boriti CG i Italija, i za trece jos Rusija i Grcka, mada i Rumunija moze da iznenadi s obzirom da se sad setih da su dobili srpskog trenera za selektora. Mozda bi ih cak i uporedila sa Nemackom, s obzirom da su otprilike na slicnom nivou. Kad bolje razmislim, sad mi se cini i da nije bas toliko velika razlika u kvalitetu grupa.

• tetsujin
  • Golden Member
« Odgovor #26 poslato: 10 Mart 2014, 16:28:12 »
A da, zaboravih da je tako. Mada, onda je to i ok, mada i dalje ostaje konstatacija da je B grupa jaca i teza za proci, a takodje i nezahvalna za prognoziranje. U A grupi se vec zna da ce se za prvu poziciju boriti CG i Italija, i za trece jos Rusija i Grcka, mada i Rumunija moze da iznenadi s obzirom da se sad setih da su dobili srpskog trenera za selektora. Mozda bi ih cak i uporedila sa Nemackom, s obzirom da su otprilike na slicnom nivou. Kad bolje razmislim, sad mi se cini i da nije bas toliko velika razlika u kvalitetu grupa.
UF PO MENI je b grupa 3x teža. pa vidi tko je to.. pa vidi da će jedna sigurnoizvrsna reprezentacija ispasti.. MAĐARSKA, SRBIJA, HRVATSKA, ŠPANJOLSKA.. i mislim da će to biti hrvatska ili španjolska i to prije hrvatska.. imaju novog trenera koji nije kao rudić i nešto su mijenjali igrače i vidi se da nisu više jaki kao prije

« Odgovor #27 poslato: 10 Mart 2014, 18:01:18 »
Dobro jeste teza, ali sigurno da ni ova druga nije bas toliko slaba koliko pokusavaju da predstave. Meni se cak cini da ce i A grupa da bude zanimljiva za gledanje, bas zbog ujednacenosti izmedju ekipa, posto mislim da su Grcka, Rusija i Rumunija tu negde trenutno, a ne iskljucujem ni mogucnost da iznenade jednu od ove dve ekipe koje su vec proglasene za favorite grupe.

« Odgovor #28 poslato: 05 April 2014, 21:05:54 »
Sad nešto što nije vezano za relacije večitih, RK Metaloplastika iz Šapca je osvojila 1. mesto u regularnom delu Super Ligi i plasirala se u play-off, takođe se plasirala u polufinale challenge cupa i četvrtfinale domaćeg kupa, ajmo plavi!!  ;(:);
Inače u tim su se vratili Dragaš iz Metalurga i Žikica Milosavljević sa 40+ godina, a dobar deo igrača iz prošlih sezona je u klubu, uz naravno standardnog trenera Slavka Novakovića, Mileta Isakovića i Vladicu Spasojevića! :)

• tetsujin
  • Golden Member
Rukomet
« Odgovor #29 poslato: 08 April 2014, 20:58:33 »
mislim da bismo trebali i ovo imati :) ako može admin napraviti logo za rukomet bilo bi super :)

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter