Autor Tema: Ostali sportovi  (Pročitano 13543 puta)

• Miloš
  • Administrator
  • Zemlja: rs
Ostali sportovi
« poslato: 25 Januar 2014, 04:20:31 »

Ova tema je posvećena sportovima koji su nešto manje popularni od onih koji imaju zasebnu temu. Namenjena je diskusiji o atletici, gimnastici, timskim sportovima (odbojka, rukomet, vaterpolo, ragbi, hokej...), streljaštvu, borilačkim veštinama, automobilizmu, zimskim sportovima, vodenim i vazduhoplovnim sportovima i svim drugim o kojima imate šta da kažete.

Linkback: http://forum.musicserbia.rs/index.php?topic=1613.0
« Poslednja izmena: 25 Januar 2014, 04:24:19 Miloš »

OGAE Serbia forum

• Petar
  • Golden Member
  • ICOTYO.
  • Zemlja: bg
Odg: Ostali sportovi
« Odgovor #1 poslato: 25 Januar 2014, 10:03:56 »
Odlično! Bravo! Sad je sve mnogo preglednije.
Učinilo mi se na trenutak da vas volim. Ne brinite se, prošlo me je.
Anemija - Džamija - Wiwi tetkice - padobranci - bottomčica

• tetsujin
  • Hero Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
« Odgovor #2 poslato: 25 Januar 2014, 12:44:03 »
sviđa mi se što ste uveli preglednost..

btw. mislim da smo si mi sami krivi za poraz. odigrali su savršeni prvih 15min. držali dance u šahu imali +2 i onda na početku 2.poluvremena su ih vratili sami u igru. protiv danaca to ne ide.. u polufinalu se to ne smije dopustiti.. i to je to. da danci su imali suce koji su ih gurali ali da su naši odigrali sve kako treba mislim da ne bi bilo problema..
I amar prestar aen. The world is changed. Han matho ne nen. I feel it in the water. Han mathon ned cae. I feel it in the earth. A han noston ned gwilith. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it.

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: aq
« Odgovor #3 poslato: 25 Januar 2014, 13:16:25 »
Pa realno bilo je za očekivati takvo suđenje. Doduše Hrvati su sami krivi jer su uz par gluposti dozvolili Dancima da se razigraju. IHF je ubedljivo najkorumpiranija sportska organizacija posle FIFA i UEFA

• Djole89
  • Golden Member
  • Zemlja: rs
« Odgovor #4 poslato: 25 Januar 2014, 13:21:11 »
Pad u poslednjih 15 minuta igre je nedopustiv, ali naravno, sudije su uvek tu da (pomalo) dolivaju ulje na vatru. Sramota.

• tetsujin
  • Hero Member
« Odgovor #5 poslato: 25 Januar 2014, 13:29:09 »
ali stvarno taj EHF nevjerojatno. kakve su to gluposti da si domaćin sam bira grupu na ždrijebu u kojem želi biti, da si sam određuje usred natjecanja gdje će biti polufinale i finale...

pa to nije normalno.. i onda imaš situaciju da se danci nisu makli iz herninga.. a mi smo recimo 3x putovali.. što je gluparija. onda napravi u jednom gradu sve -.-

pa i zbog toga je rukomet gdje je.. u zoni ispadanja s olimpijade.. i sve manje popularnosti u svijetu..

• Scooby
  • Golden Member
« Odgovor #6 poslato: 25 Januar 2014, 14:24:07 »
Dobro sad te Golužine žalopojke o putovanjima iz grada u grad su mi malo bezveze kad je reč o Danskoj jer to su zaista minimalne razdaljine.

Ali EHF želi novac a novac dolazi kad je domaćin u polufinalu najmanje

« Odgovor #7 poslato: 25 Januar 2014, 15:19:48 »
Pa zato i imamo situaciju da Srbija i Slovenija kao domaconi osvoje srebrnu medalju, a sledecim takmicenjima ih nema nigde. ::)

• tetsujin
  • Hero Member
« Odgovor #8 poslato: 25 Januar 2014, 15:28:05 »
ali najgora stvar u tom rukometu su:

1. EHF kao vrlo korumpirana organizacija
2. nema širenja i popularizacije na ostale kontinente
3. velika ovlast sucima i dopuštanje različitih kriterija suđenja

« Odgovor #9 poslato: 25 Januar 2014, 15:30:38 »
Za 1 i 3 se slazem, ali za 2 bas i ne. Jeste da se radi o zenskom rukometu, ali Brazilke ne secam se da su skoro imale neki zapazeniji plasman (ili mi se cini), a sad osvojise zlatnu medalju.

• tetsujin
  • Hero Member
« Odgovor #10 poslato: 25 Januar 2014, 15:47:41 »
Za 1 i 3 se slazem, ali za 2 bas i ne. Jeste da se radi o zenskom rukometu, ali Brazilke ne secam se da su skoro imale neki zapazeniji plasman (ili mi se cini), a sad osvojise zlatnu medalju.
pa gle naravno da ne igra samo europa.. ali pogledaj u svijetu imaš koreju, brazil i ima li još tko? u muškom isto koreja, malo nešto egipat i tunis i mislim da je to to .. australija, argentina kao iz j.amerike ali to sve smješno i slabo.. sj.amerika ništa ... 0 bodova. azija isto.. osim koreje..

• Scooby
  • Golden Member
« Odgovor #11 poslato: 25 Januar 2014, 16:00:19 »
Pa zato i imamo situaciju da Srbija i Slovenija kao domaconi osvoje srebrnu medalju, a sledecim takmicenjima ih nema nigde. ::)

Ili još gore Tunis i Egipat osvoje 4. mesto na SP.

A sad će ovi da rade na širenju rukometa po svetu, na OI u Riju ima da obe selekcije domaćina osvoje medalje, ženska zlato, a muška verovatno bronzu  ;:))

Edit: Pošto sam gledao rukomet na RTS, naletih danas na kednom hr portalu komentar o "komentarisanju HRT komentatora Draga Ćosića" koji je u napadu "sportske histerije" odvalio sldeće: A suci? Gospodo draga, to nisu bili Geipel i Helb iz prijateljske Njemačke, nego Šljivančanin i Mrkšić.

Znači umirem  :lol))
« Poslednja izmena: 25 Januar 2014, 19:00:34 Scooby »

« Odgovor #12 poslato: 25 Januar 2014, 19:42:00 »
Neciji kompleksi ocigledno idu do te mere da nas pominju cak i kad ne igraju protiv nas. ::) ;--; ;--;

• Dav
  • Hero Member
  • Zemlja: ch
« Odgovor #13 poslato: 26 Januar 2014, 19:35:47 »
Ali EHF želi novac a novac dolazi kad je domaćin u polufinalu najmanje
Pa da. :fuj:
Ipak su pobedili Francuzi 41-32. ;)

Andrea Lekić najbolja rukometašica sveta u 2013. godini !_! !_! !_!
:geb: :eeb: :rub: :sib: :azb: :isb: :alb: :seb: :esb: :nob:

11. :cz: 12. :me: 13. :pl: 14. :lt: 15. :de: 16. :il: 17. :lv: 18. :by: 19. :mk: 20. :ch: 21. :ie: 22. :am: 23. :ro: 24. :it:

25. :nl: 26. :gr: 27. :mt: 28. :hu: 29. :fr: 30. :be: 31. :at: 32. :pt: 33. :dk: 34. :cy: 35. :sm: 36. :gb: 37. :md: 38. :fi:

• tetsujin
  • Hero Member
« Odgovor #14 poslato: 26 Januar 2014, 20:36:18 »
duvnjak najbolji rukometaš  :-*

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter