Autor Tema: Tenis  (Pročitano 28213 puta)

• tetsujin
  • Golden Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
Odg: Tenis
« Odgovor #1185 poslato: 11 Novembar 2017, 18:00:36 »
meni je to sve vrh. je bilo čudno na 4-3 da završi set ali sam se nakon 2 meča naviknuo dapače bolje je. ono kada igraju na 7-6 je nikad kraja.. najčešće meč završi u sat i pol do 2 što je super pogotovo za grand slamove. inače, nema više bunjenja tenisača zbog odluke suca jer sve lopte unutar 5cm od crte se prikazuju na ekranu... odlično odlično ;(:);
I amar prestar aen. The world is changed. Han matho ne nen. I feel it in the water. Han mathon ned cae. I feel it in the earth. A han noston ned gwilith. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it.

OGAE Serbia forum

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: is
« Odgovor #1186 poslato: 20 Novembar 2017, 11:07:18 »
Велика шампионка и некадашњи број 2 женаког тениса Јана Новотна преминула је синоћ у 49. години након вишегодишње борбе са раком. Баш тужна вест. Почивај у миру тениска краљице :(

FYRIR ISLAND HM 2018

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
  • Zemlja: rs
« Odgovor #1187 poslato: 20 Novembar 2017, 11:17:45 »
Nisam ni cuo da je bolesna  :(
" Leo - Državna zajednica Azerbejdžana, Švedske i Rusije sa posebnim ministarstvom za tursku, rumunsku i moldavsku dijasporu "

23.septembar 2014.
Scooby

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
« Odgovor #1188 poslato: 20 Decembar 2017, 16:23:51 »
Bartoli se vraca tenisu  :o

• Destroyer
  • OGAE member
  • I learned to die a long time ago...
« Odgovor #1189 poslato: 16 Januar 2018, 23:52:17 »
Šta njoj pa bi? I onaj WB što je uzela svi znamo kako je uzela. Msm bila mi je jedna od omiljenih teniserki za gledanje jer je sva bila otkačena na terenu ali opet da se vrati tek tako. Ostala bez para? :D :D
Darkness cannot drive out darkness: Only light can do that. Hate cannot drive out hate: only love can do that.

• mirCo
  • Golden Member
« Odgovor #1190 poslato: 18 Januar 2018, 11:51:03 »
Prati li se AO i Novakov kambek? Zbog mog poremećenog bioritma odgledao sam oba meča. ;zv:)

Nova grafika mi se ne sviđa. Je l' su oni skoro menjali ili sam pobrkao sa US openom?

• tetsujin
  • Golden Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
« Odgovor #1191 poslato: 24 Januar 2018, 22:39:50 »
odličan ao  ;zv:)
grafika u potpunosti promijenjena jer cijela država kao mijenja imidž tako nešto. grafika brutalna! love it. jedva čekam da nađem taj font na netu. još nije izašao. uglavnom, svako malo ao mijenja svoju grafiku. jedino bbc i wimbledon žive u 2000ima.. ona zelena i ljubičasta bez imalo kreativnosti je koma

• mirCo
  • Golden Member
« Odgovor #1192 poslato: 27 Januar 2018, 13:48:11 »
Neverovatno da je Voznjacki od zamalo izgubljenog meča u drugom kolu došla do prve gs titule. :o Bukvalno kad misliš da je njeno vreme prošlo, ona se vrati.

A onaj Federer će doći do još jedne titule. ::) Jadan Novak. Ne znam da l' će moći da se vrati poput Nadala i Federera. :(

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
« Odgovor #1193 poslato: 27 Januar 2018, 14:19:22 »
I Kerber isto tako 2016. u prvom kolu  :D
Drago mi je sto je osvojila Karolina, mada se nadam da ce i Simona doci do svog prvog trofeja ove godine

• mirCo
  • Golden Member
« Odgovor #1194 poslato: 27 Januar 2018, 14:29:43 »
Možda je Ana prebrzo odustala.  :( Iznenadio sam se da će da se porodi u Bg-u. :o

• Destroyer
  • OGAE member
  • I learned to die a long time ago...
« Odgovor #1195 poslato: 27 Januar 2018, 15:03:18 »
Verujem u Novakov povratak ali morace malo da saceka. Nije lako vratiti se na vrh.

Iznenadila me Karolina ali mi je drago da je uspela da osvoji AO i ako sam navijao za Halepovu.

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
« Odgovor #1196 poslato: 28 Januar 2018, 09:55:35 »
Mislim da se on nikad vise nece vratiti na vrh nazalost  :(

Ali sto se mene tice, uradio je i vise nego dovoljno  :G) Steta samo sto i na Olimpijadi nije uspeo da uzme zlato dok je bio u top formi. Ali ne moze sve biti savrseno.

• mirCo
  • Golden Member
« Odgovor #1197 poslato: 28 Januar 2018, 23:57:42 »
Ja mislim da hoće, vratiće se on sigurno u top 10 do kraja godine, osim ako opet ne bude pravio velike pauze. Al' na prvo mesto će morati da sačeka, al' verujem da će uspeti  i to, kao i da će osvajati još gs titula! Samo da bude fizički zdrav. Tek sad se oseti koliki je uspeh bio pobediti na sva četiri gs turnira za redom!

Napred, Nole! :win:

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
« Odgovor #1198 poslato: 31 Mart 2018, 10:13:20 »
Andre Agasi nije više trener Novaka Đokovića.

"Imao sam najbolje namere, pokušao sam da pomognem Novaku. Ali, prečesto nismo bili saglasni oko određenih stvari. Želim mu sve najbolje u nastavku karijere", saopštili su komentatori američke televizije tokom prenosa polufinala Mastersa u Majamiju.

Mislim da je ovo i definitivno kraj jedne velike karijere  :G)

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: is
« Odgovor #1199 poslato: 31 Mart 2018, 10:40:45 »
Школски пример како погрешне одлуке могу да униште једну врхунску каријеру. Али добро, освојио је све што се освојити може и сада је ред да ужива у резултатима свог рада

Poslato uz blagoslov Wiwi tetkica

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter