Autor Tema: Košarka  (Pročitano 28472 puta)

• tetsujin
  • Golden Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
Odg: Košarka
« Odgovor #1005 poslato: 13 Septembar 2015, 11:56:34 »
krećeee ajmooo ;:)) po kvalifikacije  ;:))

edit: čini se da su prerano ušli u "formu" pa isto tako i prerano ispali iz nje.. odbijam gledati ovo  ::) >:(
« Poslednja izmena: 13 Septembar 2015, 12:20:57 tetsujin »
I amar prestar aen. The world is changed. Han matho ne nen. I feel it in the water. Han mathon ned cae. I feel it in the earth. A han noston ned gwilith. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it.

OGAE Serbia forum

• Timofey
  • Full Member
  • Zemlja: hr
« Odgovor #1006 poslato: 13 Septembar 2015, 13:39:14 »
Katastrofa 59:80 -.-
"I am therefore leaving immediately for Nepal, where I intend to live as a goat..”

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
  • Zemlja: rs
« Odgovor #1007 poslato: 13 Septembar 2015, 13:42:03 »
Ocekivano i zasluzeno Ceska. Jos sam i juce rekao da je ekipa preslaba,ocaj odbrana i napad nista bolji.Ali ovo ce im dobro doci za buducnost da se saberu.

Послато са LG-E460 уз помоћ Тапатока

" Leo - Državna zajednica Azerbejdžana, Švedske i Rusije sa posebnim ministarstvom za tursku, rumunsku i moldavsku dijasporu "

23.septembar 2014.
Scooby

• tetsujin
  • Golden Member
« Odgovor #1008 poslato: 13 Septembar 2015, 14:04:02 »
kako su prostrli tako će i spavati.. kakva država takav i sport.. idemo dalje...

• Leo Cezar
  • Moderators
  • Florin Cezar Ouatu
« Odgovor #1009 poslato: 13 Septembar 2015, 14:08:02 »
Kakve sad veze ima drzava :D Ovo je totalno do ekipe dobri individualci ali nije bilo hemije da bi ekipa bila jedno.

Послато са LG-E460 уз помоћ Тапатока

• tetsujin
  • Golden Member
« Odgovor #1010 poslato: 13 Septembar 2015, 14:11:06 »
pa između ostalog u ovoj državi se krade, ne ulaže se u ono što treba počevši od sporta.. klubovi su svi propali.. sport vode političari i uništavaju ga... ništa se ne radi sustavno ... što reći.. a igrači ko igrači.. neka si nabave psihologe.. ne znam što drugo reći.. svi se uhljebili u dobre klubove pa im se valjda neda igrati za reprezentaciju ili što.. ne bih ulazio u to.. da su individualci dobri jesu.. ali ne funkcioniraju.. stvar za trenera i njegov stožer..  idmeo dalje.. pratimo preko slovenaca dalje eurobasket :)

• Miloš
  • Administrator
« Odgovor #1011 poslato: 13 Septembar 2015, 16:09:33 »
Pobediše naši Fince 94-81  ;(:);

• mirCo
  • Golden Member
« Odgovor #1012 poslato: 13 Septembar 2015, 16:11:00 »
Uf, nije uopšte bilo lako. Bravo! ;(:);

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: is
« Odgovor #1013 poslato: 13 Septembar 2015, 16:44:46 »
Šta ja rekoh za Hrvate? I slepcu je bilo jasno još od one utakmice sa Holandijom da Hrvatska nema TIM. Hemija među igračima je bila nula, tako da za mene ovo uopšte nije iznenađenje (kao što me ne bi iznenadilo i da večeras Gruzija izbaci Litvaniju koja je u identičnim problemima kao Hrvatska). Česi ni sami nisu svesni šta su u stvari napravili.

Drago mi je zbog Šilba koji je igrao za Zvezdu, i naravno partizanovca Veselog. A kad smo kod "naših" igrača iz ovih jačih ekipa tu su još i partizanovci Vesterman i Lovernj u Francuskoj, Bertans u Letoniji, zvezdaši Blažič i Cirbes i tako.

A mi smo danas igrali taman koliko je trebalo za prolazak. Bez odbrane lagano damo opet 90+ (4. utakmica u nizu gde smo postigli više od 90 poena).  Prvi cilj ostvaren jer su skoro pa obezbeđene kvalifikacije za Rio  ;(:);

FYRIR ISLAND HM 2018

« Odgovor #1014 poslato: 13 Septembar 2015, 16:51:38 »
Bila je uzbudljiva utakmica, prva polovina neizvesna onako... Ali naši momci su sjajni, realno su bolji tim...  ;zv:)

Nemanja Bjelica je dosta izvukao stvari, čini mi se...  :)

• Miloš
  • Administrator
« Odgovor #1015 poslato: 13 Septembar 2015, 17:57:48 »
Na košarkaški turnir na OI u Riu već se kvalifikovale sledeće zemlje:

SAD (šampion sveta 2014)
Brazil (domaćin OI)
Venecuela (šampion Amerike)
Nigerija (šampion Afrike)
Australija (šampion Okeanije)
Argentina (drugoplasirana ekipa sa prvenstva Amerike)

U kvalifikacije su se plasirali:

Kanada (3. mesto na prvenstvu Amerike)
Meksiko (4. mesto na prvenstvu Amerike)
Portoriko (5. mesto na prvenstvu Amerike)
Angola (2. mesto na prvenstvu Afrike)
Tunis (3. mesto na prvenstvu Afrike)
Senegal (4. mesto na prvenstvu Afrike)
Novi Zeland (2. mesto na prvenstvu Okeanije)

Čekaju se još Evropljani i Azijci.

« Odgovor #1016 poslato: 13 Septembar 2015, 19:32:15 »
Šta ja rekoh za Hrvate? I slepcu je bilo jasno još od one utakmice sa Holandijom da Hrvatska nema TIM. Hemija među igračima je bila nula, tako da za mene ovo uopšte nije iznenađenje (kao što me ne bi iznenadilo i da večeras Gruzija izbaci Litvaniju koja je u identičnim problemima kao Hrvatska). Česi ni sami nisu svesni šta su u stvari napravili.

Drago mi je zbog Šilba koji je igrao za Zvezdu, i naravno partizanovca Veselog. A kad smo kod "naših" igrača iz ovih jačih ekipa tu su još i partizanovci Vesterman i Lovernj u Francuskoj, Bertans u Letoniji, zvezdaši Blažič i Cirbes i tako.

A mi smo danas igrali taman koliko je trebalo za prolazak. Bez odbrane lagano damo opet 90+ (4. utakmica u nizu gde smo postigli više od 90 poena).  Prvi cilj ostvaren jer su skoro pa obezbeđene kvalifikacije za Rio  ;(:);

Cirbes valjda ovo prvenstvo nije igrao zbog povrede, a imamo jos jednog predstavnika, s obzirom da u reprezentaciji Izraela igra jedno od najnovijih pojacanja Zvezde, Mekel.

Drago mi je zbog pobede Srbije i malo krivo sto necemo odmeriti snage sa komsijama, ali u neku ruku i nije iznenadjenje ovakav ishod. :)
« Poslednja izmena: 13 Septembar 2015, 19:41:53 ivana-ns »
:grb: :itb: :beb: :frb: :nob: :meb: :atb: :amb: :nlb: :mkb: 

:ch: :de: :dk: :ua: :lt: :lv: :cz: :az: :au: :pl:

:hu: :al: :fi: :by: :es: :il: :ro: :md: :si: :ie:

:ge: :se: :pt: :mt: :gb: :hr: :bg: :ee: :ru: :cy: :sm: :is:

• Timofey
  • Full Member
  • Zemlja: hr
« Odgovor #1017 poslato: 13 Septembar 2015, 19:36:11 »
Bravo za Srbiju! Tako se igra, to je tim :)

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: is
« Odgovor #1018 poslato: 13 Septembar 2015, 19:53:54 »
Cirbes valjda ovo prvenstvo nije igrao zbog povrede, a imamo jos jednog predstavnika, s obzirom da u reprezentaciji Izraela igra jedno od najnovijih pojacanja Zvezde, Mekel.

Baš htedoh da napišem ua Makela. Nisam znao da ga je Zvezda uzela. Za sada jedini u redovima Izraela koji bilo šta pokazuje. Biće Zvezda opet moćna i jaka i naredne sezone

« Odgovor #1019 poslato: 13 Septembar 2015, 19:56:42 »
Da, gledam i ja zavrsnicu utakmice najvise bas da bih videla kakvog smo igraca doveli i bogami dobar je :).

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter