Autor Tema: Košarka  (Pročitano 30950 puta)

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
  • Zemlja: rs
Odg: Košarka
« Odgovor #690 poslato: 08 Februar 2015, 19:36:46 »
Bas vas briga, naKRKAli ste se lepo  ;D

Kao i svake godine u ovo doba, vanzemaljski tim iz Zeleznika pocinje da posrce.......cekajte, sad ce i plej-of, pa taman da vas izbacimo na vreme i onda mozete polako da se spremate za sledecu sezonu  ;D

Doduse, nadam se, za dobrobit nase kosarke, da necemo jedni na druge u polufinalu, realno je da igramo u finalu, jer smo objektivno dve najjace ekipe u regionu, ali ako se namerimo...........sta da se radi, moracete da ispadnete ;D

OGAE Serbia forum

« Odgovor #691 poslato: 08 Februar 2015, 20:07:33 »
Polako, polako. ;D Znas kako se kaze "prvo skoci, pa reci hop!" Jos uvek niste matematicki ni obezbedili ucesce u plejofu, a vec planirate koga cete i kako da izbacite.  ;D

Mi bar nemamo trenera zvanog od miloste "drama queen" (ili bi trebalo da kazem king  ;D)  Nece igrati na finalnom turniru Kupa, mos mislit! To prica sada, a kad dodje vreme, ima da bude odusevljen sto ce doci u priliku da nas udalji od odbrane jedinog trofeja koji cemo mozda i biti u prilici da osvojimo. 8)
:nl: :it: :fr: :mk: :am: :ru: :il:  :pt: :ge:

• Scooby
  • Golden Member
  • Sova ili?
  • Zemlja: va
« Odgovor #692 poslato: 08 Februar 2015, 20:56:18 »
Realno nebitna utakmica i očekivan poraz. Glupo je i očekivati da možemo da pobedimo sve utakmice u ligi
A Partizan nek ljubi sliku Milorada Dodika i grb Igokee jer su sinoć dobili Olimpiju  :D

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #693 poslato: 08 Februar 2015, 20:58:45 »
Pa sta je u tome lose. Mi nemamo drzavu da stoji iza nas, imamo finansijskih problema kao i ostali klubovi, pa sto ne bi, na kraju krajeva, i pustili niz vodu taj kup koji nam bas nista ne znaci na ustrb recimo osvajanja ABA lige.

I prosle godine smo pustili niz vodu to vatrogasno takmicenje, a na kraju smo opet izdominirali i postali sampioni drzave. Tako da, sto se mene tice, slobodno ne moramo da putujemo u Nis.

Nemate, vi imate trenera koji je ucio od tog drama queena koji vas terorise iz godine u godinu ;D Ali vrhunac je da sto vise mrzite Duleta (ljudi koji navijaju za ovu i za onu staru Zvezdu), on vas sve slasnije spusta kad dodje vreme. To mi je vrh vrhova!  ;D

A Partizan nek ljubi sliku Milorada Dodika i grb Igokee jer su sinoć dobili Olimpiju  :D

Ja mislim da cemo mi da ljubimo Covica na kraju sezone, redovno nam donosi sampionski pehar od kad vas je kupio.

• Scooby
  • Golden Member
  • Sova ili?
« Odgovor #694 poslato: 08 Februar 2015, 21:02:39 »
Pa ljubit ćemo i mi Duleta. Realno kad je on na terenu protivnik ima zagarantovanih 10 slobodnih bacanja i 5, 6 lopti sa strane zbog njegovih tehničkih.

A pravi se javili u vezi sa stajanjem države iza nekoga  :D U doba kad su svi klubovi u zemlji sastavljali kraj sa krajem Duletovu mašinu finansirala sve i jedna državna kompanija  8)

• tetsujin
  • Golden Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
« Odgovor #695 poslato: 08 Februar 2015, 21:05:16 »
čemu voditi ovaj razgovor?  ;--; dogodit će vam se opet cedevita i mir hahahahahahahahahahahhaha ...  :D :D :D šalim se :) realno po prikazanome zvezda osvaja ligu... cedeviti bi bilo super da ostane 3. i budućnost 2. ili obrnuto.. a vas 2 kluba se pošorate za finale i jedan manje problem za naš jedini klub koji živi :) sve ostalo propalo.. samo povijest ostala koja blijedi  ::) ;zv:)
I amar prestar aen. The world is changed. Han matho ne nen. I feel it in the water. Han mathon ned cae. I feel it in the earth. A han noston ned gwilith. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it.

« Odgovor #696 poslato: 08 Februar 2015, 21:07:52 »
Pa sta je u tome lose. Mi nemamo drzavu da stoji iza nas, imamo finansijskih problema kao i ostali klubovi, pa sto ne bi, na kraju krajeva, i pustili niz vodu taj kup koji nam bas nista ne znaci na ustrb recimo osvajanja ABA lige.

I prosle godine smo pustili niz vodu to vatrogasno takmicenje, a na kraju smo opet izdominirali i postali sampioni drzave. Tako da, sto se mene tice, slobodno ne moramo da putujemo u Nis.

Nemate, vi imate trenera koji je ucio od tog drama queena koji vas terorise iz godine u godinu ;D Ali vrhunac je da sto vise mrzite Duleta (ljudi koji navijaju za ovu i za onu staru Zvezdu), on vas sve slasnije spusta kad dodje vreme. To mi je vrh vrhova!  ;D

Ja mislim da cemo mi da ljubimo Covica na kraju sezone, redovno nam donosi sampionski pehar od kad vas je kupio.

Malo pricas generalno, ja nigde nisam napisala ili rekla da ga mrzim, stavise potpuno ga postujem kao trenera, ali malo pocinje da nervira to njegovo konstanto vrtenje u krug jednog te istog. Po vasem misljenju, nas "guraju" na sve moguce i nemoguce nacine, OK, shvatili smo, ajmo dalje. Ali ne mozemo kad mu je to jedina prica koju ima i ponavlja je u krug, ne znam kako i njemu samom ne dosadi. :-\

Realno nebitna utakmica i očekivan poraz. Glupo je i očekivati da možemo da pobedimo sve utakmice u ligi

Bas to. :) Nisam znala da je Igokea dobila, onda se moze reci da su blizu da obezbede ucesce. :D

« Odgovor #697 poslato: 09 Februar 2015, 18:02:25 »
Штета за овај пораз, али би могао врло добро да дође да се елиминише евентуални притисак. Низ је већ постајао нереалан, а нажалост се наставља традиција значајног пада форме у другом делу сезоне. Нису баш толико доминанти, али довољно да се зна да су убедљиви фаворити. Нажалост, то Звезда углавном није умела да искористи и финишира у складу са квалитетом.

« Odgovor #698 poslato: 17 Februar 2015, 20:43:01 »
Ja sam napisao jedan uvod u sportska desavanja za narednih nekoliko dana. Tek sad vidim da sam sve strpao u temu '' Kosarka'', zato i ovaj edit i spoiler. Izvinjavam se :D

Nije Vam dozvoljeno da vidite sadržaj spojlera.
« Poslednja izmena: 17 Februar 2015, 21:08:12 Albatros »

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #699 poslato: 22 Februar 2015, 10:07:11 »
Cestitke na zasluzenoj pobedi sinoc  :G)

« Odgovor #700 poslato: 22 Februar 2015, 10:36:30 »
Hvala, videh kasnije da smo dobili, mada sam se isprva "lomila" sta uopste da pratim i na kraju ostadoh uz nac. izbore, mada sam i mogla da ukljucim da mi ide na TV-u utakmica, ali posto je pocela kasnije, potpuno zaboravih.

• Scooby
  • Golden Member
  • Sova ili?
« Odgovor #701 poslato: 22 Februar 2015, 12:37:58 »
Cestitke na zasluzenoj pobedi sinoc  :G)

Pa jel moguće da ovo čitam. Znači mi smo zasluženo pobedili  ;:))

« Odgovor #702 poslato: 01 Mart 2015, 19:55:55 »
Citat
Navijači Partizana dočekali su Troickog aplauzima i ovacijama, a Đokovića su sačekali zvižduci i pogrdna skandiranja: “Plati porez, p..ko c.....ka“.
Дотакли смо дно као ,,спортска нација''.

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #703 poslato: 01 Mart 2015, 20:20:32 »
Ovo bih radije da ne komentarisem..........

Ali sa sportske strane.............kakvo je samo ovo polivanje uh uh uh  ;D

A mogli bi malo da stanemo, ne moramo opet da vas nabijemo sa 30ak razlike, dosta smo vas puta ispolivali tako, da ne dobijete traume jos  ;D

« Odgovor #704 poslato: 01 Mart 2015, 20:24:35 »
Citat
Navijači Partizana dočekali su Troickog aplauzima i ovacijama, a Đokovića su sačekali zvižduci i pogrdna skandiranja: “Plati porez, p..ko c.....ka“.
Дотакли смо дно као ,,спортска нација''.

Strasno. :-\

Prvi smo sigurno, tako da me bas i ne zanima ishod utakmice preterano, a i zar nisi pomislio da smo mozda procenili da radije ne bismo igrali protiv vas u polufinalu (ako ne mora) pa da ovo dodje cisto kao potvrda toga da vam slucajno ne padne na pamet da ipak ne odlucite da budete cetvrti na kraju?  ;D

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter