Autor Tema: Košarka  (Pročitano 31059 puta)

Odg: Košarka
« Odgovor #660 poslato: 17 Januar 2015, 00:47:35 »
Zato sto je vec unapred postojao kostur po kome ce se formirati te dve grupe (nije bilo ponovnog zrebanja).
Tako je ispalo da, uzimam za primer D grupu, prvi i treci (Olimpijakos i Laboral), a drugi i cetvrti (mi i Galatasaraj) budemo ponovo u istoj grupi. Isto je i sa ostalima, tako su na primer u istoj grupi Makabi i Alba (igrali vec u B grupi), Fenerbahce i Armani...

BTW, danas bolje da sam gledala Pinkove zvezdice umesto sto sam se dzabe nervirala.  :-\ Pad forme je evidentan, tako da mogu da kazem samo "bilo je lepo dok je trajalo", posto ovde definitivno zavrsavamo ucesce za ovu sezonu.  bye:)
:nl: :it: :fr: :mk: :am: :ru: :il:  :pt: :ge:

OGAE Serbia forum

• tetsujin
  • Golden Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
« Odgovor #661 poslato: 17 Januar 2015, 11:59:25 »
fiba europe je valjda organizacija koja stalno mixa i mixa..i to na uštrb košarke -.-
I amar prestar aen. The world is changed. Han matho ne nen. I feel it in the water. Han mathon ned cae. I feel it in the earth. A han noston ned gwilith. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it.

• Scooby
  • Golden Member
  • Sova ili?
  • Zemlja: va
« Odgovor #662 poslato: 17 Januar 2015, 16:08:56 »
I opet se ponavlja ista priča, kako sezona odmiče mi sve slabiji i sve lošiji. Umesto da se diže forma, mi padamo. I više sam nego ubeđen da opet nećemo uspeti da osvojimo ABA ligu. Ali šta očekivati kada manje više sve utakmice počinjemo sa istom petorkom, a Radonjić koristi 7 igrača ukupno u rotaciji

• tetsujin
  • Golden Member
« Odgovor #663 poslato: 17 Januar 2015, 16:30:36 »
joj daj molim te skubi.. o čemu pričaš nema šanse da vam itko uzme ove godine ligu. pa pogledaj cibonu - propala, pol igrača otišlo, nikoga ne dovode jer zagreb ne da.. i nema se para..

partizan isto više nije kao prije.. cedevita mijenja igrače, ali ne dovodi kapitalce. otišao im markota koji ih je vukao i bio odličan..

očekivao sam više od union olimpije, ali su i oni fejlali. šteta što se slovenci ne priključe borbi za vrh da bude zanimljivije. ostali igraju ligu da bi se igrala...

« Odgovor #664 poslato: 17 Januar 2015, 17:42:37 »
Ne znam, ni ja nisam toliko sigurna da osvajamo ABA ligu (bez obzira na sadasnje stanje na tabeli). Ustvari se cak i pitam kako uopste imamo 17-0, imajuci u vidu igre u poslednjih mesec dana. :-\ Ne verujem da ce bas samo odjednom da se sve vrati na staro, cak mi se vise cini da smo vise zreli za to da prvi put izgubimo (ne znam protiv koga igramo u narednom periodu sve), a posle toga ima puno toga da ode u tri lepe. ::) Mislim da verovatno ulazimo u polufinale (mozda finale), ali da osvaja neko drugi. Al tako nam i treba kad u strucnom stabu nemaju blage veze o tome kako se tempira forma. Nije sad da se zalim, lepo je sto smo usli po prvi put u TOP16, ali kad budu dosle one glavne utakmice, opet ce biti sve po starom. ;--;

Pominjes Cibonu, a dobar primer je ono sto se desilo prosle godine. Bas takvi timovi, za koje se na papiru stavlja da su najslabiji i koji budu uopste i odusevljeni sto su i stigli toliko daleko, mogu da budu i velika pretnja jer nemaju sta da izgube, a sebi mogu postaviti situaciju u fazonu "kad smo vec dosli do ovde, sto ne bismo otisli i korak dalje", a tim koji bude pominjan kao favorit se opusti malo i moze da bude svasta.

O Partizanu ne bih da govorim, mozda i jesu malo slabiji nego prethodne sezone, ali.. A pored njih ima i jos dobrih timova (Cedevita, Buducnost...). Mislim da ce ishod zavisiti i od trenutnog raspolozenja i formi ekipa koje se budu nasle u 8 najboljih na kraju.

• Scooby
  • Golden Member
  • Sova ili?
« Odgovor #665 poslato: 17 Januar 2015, 17:56:12 »
Titulu će da osvoji Partizan ovaj put, u to sam ubeđen. Bez obzira na sve probleme postepeno dižu formu i iz utakmice u utakmicu igraju sve bolje i bolje. Dok mi radimo upravo kontra.

• tetsujin
  • Golden Member
« Odgovor #666 poslato: 17 Januar 2015, 18:06:52 »
pa dobro istina je da ja pratim formu ostalih klubova preko aba lige.. ali inače, pa ove godine nema final4 nego se igra na 3 pobjede..pa će biti teže.. ali da def. budućnost cedevita partizan crv.zvezda..možda se zgura i union olimpija.. bit će zanimljivo

« Odgovor #667 poslato: 20 Januar 2015, 00:56:32 »
Zvezda danasnjom pobedom protiv Zadra i teoretski obezbedila ucesce u playoffu 8 kola pre kraja. ;(:);
Nisam gledala (mada rezultat govori sam za sebe), ali nekako i dalje ne mogu da poverujem da smo bas toliko jaci od ostalih. :-\ Ipak, nam tek predstoje dueli protiv Buducnosti, Cedevite i Partizana i ako tu prodjemo sa manje od dva poraza (imajuci u vidu trenutnu igru i formu), mozda i bude neceg dobrog. ;D

• tetsujin
  • Golden Member
« Odgovor #668 poslato: 20 Januar 2015, 10:45:10 »
naravno da ste bolji.. zašto? cz ima para... cedevita radi s mladima i stalno mijenja roster, cibona je na konopcima, zadar jedva diše.. ni drugi nemaju nešto bolje uvjete.. uglavnom tko ima para može što hoće ;) svi znamo i po primjerima u nogometu..

« Odgovor #669 poslato: 26 Januar 2015, 20:30:58 »
Prva pobeda u Podgorici jos od 2004. i 19-0. ;(:); ;(:);
Mada iskreno nisam ocekivala da cemo dobiti. Sad je mozda cak i moguce da zavrsimo sa svih 26 pobeda, ako ne "puknemo" derbi ili eventualno od Krke (mada mislim da je ovo drugo tesko moguce da izgubimo).

• Scooby
  • Golden Member
  • Sova ili?
« Odgovor #670 poslato: 26 Januar 2015, 20:43:50 »
Ja bio ubeđen da se utakmica igra od 21:00 i taman krenem da tražim strim kad ono  :D
Mislim da smo s ovom pobedom i definitivno osigurali prvo mesto. Nadam se da će Partizan prešišati Cedevitu i zauzeti treće mesto. Em neću njih u polufinalu, em hoću dva naša kluba u EL sledeće godine

« Odgovor #671 poslato: 26 Januar 2015, 20:47:37 »
Isto. :D
Tek onda videh na fejsbuk strani da smo pobedili (pretpostavljam u poslednjim sekundama) poenima Kalinica.

• Scooby
  • Golden Member
  • Sova ili?
« Odgovor #672 poslato: 26 Januar 2015, 20:50:24 »
Eh da je sada da napokon dobijemo Žalgiris u EL  ;:))

« Odgovor #673 poslato: 26 Januar 2015, 20:53:41 »
Uh, to bi bilo sjajno. Jos smo domacini, mislim da ne bi smeli da dozvolimo jos koji poraz u utakmicama sa ekipama koje su nam pribliznog kvaliteta.

• Scooby
  • Golden Member
  • Sova ili?
« Odgovor #674 poslato: 26 Januar 2015, 20:56:09 »
Slažem se. Iako je i ovo sada već ogroman uspeh, bilo bi lepo zabeležiti i koju pobedu u ovoj fazi. Ne bi bilo loše i da malo osveže ekipu jednim šuterom

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter