Autor Tema: Košarka  (Pročitano 28490 puta)

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
  • Zemlja: rs
Odg: Košarka
« Odgovor #615 poslato: 30 Novembar 2014, 20:55:48 »
Pa čekaj ima vremena da vas stignemo i sa trofejima  8) Ne sanjam ja Partizan jer me ič ne zanima, ali prosto malo da ti vraćam za prethodne godine i sva ona silna iživljavanja  ;D

Hahaha, cuj ovo, da nas stignete sa trofejima, pa ovo je vic godine  ;D Uh sto si mi vratio............e moj Scooby, pa i vrabac na grani zna da Dule uvek izgubi prvi derbi, gubili smo i vaseg starog kluba kad smo bili mnogo jaci, a kamoli u ovakvoj situaciji.

Vi osim vatrogasnog kupa nemate niti jedan trofej. Mislim na vas sadasnji klub, tako da, iz tog ugla gledano, trebalo bi da budete prvaci vise od 20 godina zaredom, a to ce malo teze da ide, jer vi imate problem i da osvojite 1 titulu a ne 20 ;D

EDIT: Pardon, imate 1 ABA ligu, izvinjavam se ;D Jedan trofej znaci. Jedan ali vredan  ;zv:)

OGAE Serbia forum

« Odgovor #616 poslato: 30 Novembar 2014, 20:57:02 »
Hvala. :) :G)

Pa čekaj ima vremena da vas stignemo i sa trofejima  8) Ne sanjam ja Partizan jer me ič ne zanima, ali prosto malo da ti vraćam za prethodne godine i sva ona silna iživljavanja  ;D

Ne razumem koji je problem sa nama kada treba da se privede utakmica kraju. Uvek to neko bezvezno opuštanje

Ovo ni ja ne shvatam i mislim da je to jedan od glavnih problema. Ajde, ovde smo ipak bili bolji od protivnika, ali prosle nedelje protiv Cedevite i to jos u Zagrebu mi je bilo nedopustivo da smo skoro pa razbijali protivnika koji nam je ravan po kvalitetu i na kraju im skoro dopustimo da nas pobede.
:grb: :itb: :beb: :frb: :nob: :meb: :atb: :amb: :nlb: :mkb: 

:ch: :de: :dk: :ua: :lt: :lv: :cz: :az: :au: :pl:

:hu: :al: :fi: :by: :es: :il: :ro: :md: :si: :ie:

:ge: :se: :pt: :mt: :gb: :hr: :bg: :ee: :ru: :cy: :sm: :is:

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #617 poslato: 30 Novembar 2014, 21:00:25 »
Vama je to svake godine problem, a bice i ove.

To ide rame uz rame sa onim da se uvek stegnete u bitnim utakmicama i zato ni ne osvojite nista. I sad ste se stegli cim smo se mi spustili.

Doduse, meni se svidja kako igrate ove godine, cak mislim da igrate najtimskije u zadnje 3 godine, ali sve ovo ne znaci nista jos uvek, jer ovo je uvek bio period kad ste bili na vrhuncu, a posle znamo sta sledi...........  ;D

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: is
« Odgovor #618 poslato: 30 Novembar 2014, 21:03:54 »
Ja i dalje mislim da je Radonjić skroman trener i da nije za velike domete. Mi pola utakmice odigramo bukvalno kao da smo u NBA, a drugu polovinu kao drugoligaš.

Pa Miloše ja se iskreno nadam da će partizan da se vrati tamo gde je i bio. Jer ovaj rivalitet je nešto što svaki normalan ljubitelj sporta može samo da poželi u svojoj zemlji. Ta dva tima su veliki rivali i uvek jedan drugog vuku ka maksimumu i ka vrhu. A to je super za našu košarku

FYRIR ISLAND HM 2018

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #619 poslato: 30 Novembar 2014, 21:27:19 »
To se slazem sa tobom, ali da bi se vratio rivalitet vi morate ponovo da budete VI. Znaci Crvena Zvezda sa Malog Kalemegdana. Ovo sve je sarena laza.

Rezultati trenutno postoje i za to svaka cast, odlicno reprezentujete celu zemlju u EL i ja nemam dileme da cete proci dalje u top 16 ali sve bi to bilo mnogo bolje da je ove rezultate ostvario vas pravi klub i da ga niste zamrzavali. Mislim da i vi sami to mislite.

• Scooby
  • Golden Member
« Odgovor #620 poslato: 30 Novembar 2014, 22:12:56 »
Crvena Zvezda sa Malog Kalemegdana je i dalje Crvena Zvezda sa Malog Kalemegdana, samo ovaj u privatnom vlasništvu. A to nam je donelo ono bez čega moderni sport ne može (na žalost), novac. Igrači dobijaju plate na vreme, imaju obezbeđene uslove za treninge i za vrhunske rezultate.

To isto čeka i Partizan u vrlo skorijoj budućnosti (možda čak i slična fuzija sa Megom) i ja ne vidim ništa loše u tome. Mene interesuje samo sport i rezultati, ostalo me ne zanima niti me dotiče.

« Odgovor #621 poslato: 30 Novembar 2014, 22:22:59 »
Pa da i ja mislim da cemo pre da docekamo zakon o privatizaciji sportskih klubova, nego sto ce Covic da se sad odrekne toga da ima bilo kakvog posla sa Crvenom Zvezdom.
Procitah na jednom od navijackih sajtova (sad da li je istina ili nas "zavlace", to ne znam) intervju sa Covicevim zetom, koji je, dok je ovaj bio u zatvoru, bio na predsednickoj funkciji,  u kome kaze da je cela ova zavrzlama radjena zbog toga kao da Zvezdu izvuku za ovih 5 godina iz finansijskih problema, da bi tek onda fuzionisali i zvanicno dva kluba. Pa mom misljenju, totalna besmislica, ali ajde. ::)

Inace, slazem se sa drugim delom Scooby-jevog posta, koliko god se vi opirali i mislili da mozete ovako da funkcionisete, svejedno ce i vama za koju godinu da se desi ovo isto. Sto pre prihvatite to bolje.

• tetsujin
  • Golden Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
« Odgovor #622 poslato: 30 Novembar 2014, 22:53:47 »
istina je. danas preživljavaju samo oni koji su većinom privatnici.. takav primjer su i kod nas cedevita, rijeka i još neki..

ovdje se predlaže fuzija cibone i cedevite.. ali mislim da od toga ne bude ništa..

I amar prestar aen. The world is changed. Han matho ne nen. I feel it in the water. Han mathon ned cae. I feel it in the earth. A han noston ned gwilith. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it.

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #623 poslato: 01 Decembar 2014, 09:48:52 »
Crvena Zvezda sa Malog Kalemegdana je i dalje Crvena Zvezda sa Malog Kalemegdana, samo ovaj u privatnom vlasništvu. A to nam je donelo ono bez čega moderni sport ne može (na žalost), novac. Igrači dobijaju plate na vreme, imaju obezbeđene uslove za treninge i za vrhunske rezultate.

To isto čeka i Partizan u vrlo skorijoj budućnosti (možda čak i slična fuzija sa Megom) i ja ne vidim ništa loše u tome. Mene interesuje samo sport i rezultati, ostalo me ne zanima niti me dotiče.

Sta znaci ovo "Crvena Zvezda sa Malog Kalemegdana je i dalje Crvena Zvezda sa Malog Kalemegdana, samo ovaj u privatnom vlasništvu" ?

Postoji Crvena Zvezda sa Malog Kalemegdana koja je zamrznuta i FMP koji je preimenovan u Crvena Zvezda Telekom (umesto "Telekom" ide bilo koji sufiks koji je isto deo imena kluba, posto ne mozete da bude KK Crvena Zvezda, jer takav vec postoji u APRu) sa sedistem  u Stjepana Supanca. Znaci ne postoje dve Zvezde na Malom Kalemegdanu, postoji samo jedna, a ta se ne takmici nigde vec 4 godine.

I ono sto je kljucno i nakon cega je izlisno bilo sta dalje komentarisati, to je da je Crvena Zvezda sa Malog Kalemegdana deo sportskog drustva Crvena Zvezda, dok Crvena Zvezda Telekom sa sedistem u Stjepana Supanca nije clan sportskog drustva Crvena Zvezda. Ovde je sve receno i svaka dalja diskusija bi bila i vise nego suvisna.

Dalje, opet mesas pojmove. Jedno je fuzionisati se sa nekim, a sasvim je drugo ugasiti klub i navijati za klub koji nije tvoj. Znam da bi vi voleli da poistovetite te stvari, ali na vasu zalost, to nije isto ;D

A sto se rezultata tice..........pa valjda mi je stalo da te rezultate ostvaruje moj pravi klub, a ne tudji koji, satro, nosi moje ime?

Inace, slazem se sa drugim delom Scooby-jevog posta, koliko god se vi opirali i mislili da mozete ovako da funkcionisete, svejedno ce i vama za koju godinu da se desi ovo isto. Sto pre prihvatite to bolje.

Gresis. Daleko je verovatniji scenario da se Partizan potpuno ugasi i da vise ne postoji od toga da Todoric, Danilovic i Vujosevic npr. ugase Partizan i da se Mega preimenuje u npr. Partizan Telenor.

Vi stvarno mislite da bi ova trojica to uradila? Oni bi pre dali da ih kastriraju nego da ovo urade. Zapravo, nama je to vec nudjeno i odbijeno je istog trenutka. Tako da je situacija vrlo jasna.

A to oko nacina funkcionisanja.........vi ste jedini klub koji ja znam ne u Srbiji nego na svetu koji funkcionise ovako - da cim se nagomilaju dugovi ugasite klub i otvorite novi, ili date drugom da promeni ime, i onda je to kaobajagi vas klub. Ja to jos nigde drugo nisam video sem u ovoj nasoj zemlji cuda. I samo u Srbiji gde se niti jedan propis ne postuje je ovo i moguce. Tu vam je sve jasno.

Tako da, ovo prodavanje vere za veceru koje su "izmislili" veliki umovi poput Covica nikako ne moze da bude model po kom treba da se funkcionise. Svi klubovi naidju na finansijske probleme, neki se ugase i odu u istoriju, ali nisam jos cuo da je neko uradio ovo sto ste i vi.  Evo npr. Rendzers ode u 4. ligu u Skotskoj, u ogromnim je finansijskim problemima, tamo ni nema derbija vec neko vreme, pa niko nije dosao na ideju da "zamrzne" klub i da preminuje neki levi klub tako da ima slicno (ne i isto) ime kao i originalni klub i onda da kaze "e ovo je vas pravi klub, onaj za kog ste oduvek navijali". Tamo ne bi bilo ni izvodljivo to da se uradi, a kad bi i uspelo nekako, javnost bi ih ismejavala na sva vrata.

Tako da, suma sumarum svega je da se Partizan mozda nekad i fuzionise sa nekim, ali da napravi ovu "tehnicko-poslovnu" saradnju kao vi nece sigurno, tako da smo mi spokojni sa te strane. Danilovic moze svasta da uradi, ali da proda Partizan i sve ono sto on nosi na ovaj nacin to nece ni mrtav da uradi.

« Poslednja izmena: 01 Decembar 2014, 09:56:40 Milos-S »

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #624 poslato: 03 Decembar 2014, 11:32:21 »
Umro Aco Petrovic.........  :( :( :( :( Nazalost, nije imao sanse protiv ove bolesti za koju nema leka :(

Jos jedan veliki covek i veliki strucnjak nas je napustio u vrlo kratkom vremenskom periodu :( :( :(

« Odgovor #625 poslato: 03 Decembar 2014, 11:53:52 »
R.I.P.  :(

• Scooby
  • Golden Member
« Odgovor #626 poslato: 05 Decembar 2014, 22:52:11 »
Odlična utakmica i velika pobeda večeras. Top 16 zagarantovan, i to gotovo sigurno sa druge pozicije  ;(:); ;(:); ;(:);
Marjanović je stvarno eksplodirao ove sezone. Čovek čuda čini u reketu

« Odgovor #627 poslato: 05 Decembar 2014, 23:21:42 »
Ja potpuno zaboravila na utakmicu. :-\ ::)
Mada sam i bila zauzeta skoro ceo dan, pa nisam slusala vesti. Drago mi je zbog pobede, a i ocekivano je bilo da sigurno budemo drugi, ako dobijemo Valensiju, s obzirom da smo bolji i od Neptunasa i Galatasaraja u medjusobnom skoru, a sumnjam da moze da se desi da protiv Laborala izgubimo u Beogradu sa nekom vecom razlikom. Sad, protiv Olimpijakosa, sta nam bog da, mada mislim da najverovatnije gubimo, ali zavrsavamo pobedom protiv Laborala (bez obzira sto se cini da su malo podigli formu ili mi se samo cini).

• Scooby
  • Golden Member
« Odgovor #628 poslato: 05 Decembar 2014, 23:24:21 »
Igrali smo po običaju odlično tri četvrtine, i stvarno smo izdominirali nad protivikom u svakom smislu. U poslednju četvrtinu ulazimo sa +12 i onda..... svega 5 poena u 6 minuta i protivnik dolazi na -3. I na kraju povuci potegni i +9

Mislim da jesmo digli formu, igra je mnogo brža i tečnija

« Odgovor #629 poslato: 05 Decembar 2014, 23:28:56 »
Mislila sam na Laboral kad sam to napisala, videh da su dobili Galatasaraj u Turskoj, pa predpostavljam da nece biti nimalo laka utakmica.Al o njima kad za to dodje vreme. ;D

Mada mi je naravno drago i zbog naseg podizanja forme, taman kad treba. Iako i dalje ostaje stara boljka - pad koncetracije i opustanje u poslednjoj cetvrtini.

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter