Autor Tema: Košarka  (Pročitano 28465 puta)

• Petar
  • Golden Member
  • PMS produkcija™
  • Zemlja: ca
Odg: Košarka
« Odgovor #555 poslato: 03 Oktobar 2014, 20:59:35 »
Šta je ABA?
Učinilo mi se na trenutak da vas volim. Ne brinite se, prošlo me je.
Follow: https://twitter.com/petarketchupov / https://www.last.fm/user/PetarListens

OGAE Serbia forum

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
  • Zemlja: rs
« Odgovor #556 poslato: 03 Oktobar 2014, 21:24:44 »
Tacno da covek zaplace :( Bili smo blizu i za dlaku smo izvisili. Ne bih da komentarisem sudjenje, ali u nekim situacijama je bas bilo previse ocigledno navlacenje za domacine. Svejedno, svaka cast devojkama na svemu sto su prikazale  ;(:);  :G)

A ovi iz Sport Kluba su jadnici nevidjeni. Ja imam SK 1 i 2, ali mi nista ne znaci, jer recimo sutra prenos Partizana ide na SK 3 koji nema bar 90% Srbije (cak i mi koji imamo SK). Ali jbg, bitan je mec izmedju Aston Vile i Vest Hema, ko sisa nase klubove...........

« Odgovor #557 poslato: 03 Oktobar 2014, 22:07:31 »
Ja jos vrtim, ono vec po navici Arenusport da vidim na kom je od 4 kanala sto imam, kad ono nema ni na jednom. :o  Rekoh, hajde da vidim cisto sta ima na SK, prebacim na SK1 i "pozitivno" se iznenadih. ::) Ajd bar sam odgledala jedan deo utakmice, nismo nesto briljirali, ali je i pored toga ostvarena ubedljiva pobeda nad Levskim (85:55). A stvarno malo preteruju, nije im dovoljno sto imaju Evroligu, nego bi sad da uzmu da prenose sve moguce, mada se nadam da nisu uzeli i Evrokup (to bi im vec bilo mnogo).

Za Solnok-Partizan videh da u nedelju ima reprizni termin (17h), ali mogli su, kad su vec uzeli ligu da prenose, da omoguce da ga vidi malo veci broj gledalaca (posebno sto se radi o srpskom klubu). U ostala dva slucaja su u pitanju prenos fudbalskih liga Spanije i Engleske. ::)

Šta je ABA?

ABA konkretno predstavlja skracenicu od Adriatic Basketball Assotiation. Pod njihovim vodjstvom je ABA liga u kojoj igraju klubovi sa prostora ex-YU uz dva "padobranca" (popularna rec ovih dana) Solnokom iz Madjarske i Levskim iz Bugarske.

Evo ti sajt pa tu mozes da vidis ako te nesto konkretnije zanima: http://www.abaliga.com/n1/Home
:grb: :itb: :beb: :frb: :nob: :meb: :atb: :amb: :nlb: :mkb: 

:ch: :de: :dk: :ua: :lt: :lv: :cz: :az: :au: :pl:

:hu: :al: :fi: :by: :es: :il: :ro: :md: :si: :ie:

:ge: :se: :pt: :mt: :gb: :hr: :bg: :ee: :ru: :cy: :sm: :is:

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #558 poslato: 04 Oktobar 2014, 11:10:30 »
Srecom nisu, B92 prenosi Evrokup, tako da ce ljudi moci da gledaju Partizan bez trazenja strimova.

A ne znam ni gde uopste moze da se gleda SK3 online, za Arenu sam imao strimove, za ovo ne :(

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #559 poslato: 04 Oktobar 2014, 20:09:04 »
Pobeda protiv Solnoka  ;(:);  :G) Hvala Bogu da i mi trijumfujemo u Madjarskoj najzad ;D Srecom, uspeh da nadjem stream pa sam gledao.

I to nikad slabiji smo pobedili tamo. A bice sve mnogo bolje kad se kipe prikljuce Muric, Luka Bogdanovic i Andrija Milutinovic.

Dosta gresaka generalno, kao sto se i ocekivalo, ali pokazali smo karakter i odigrali odlicnu odbranu, sto je najvise presudilo da pobedimo.

« Odgovor #560 poslato: 07 Oktobar 2014, 20:58:24 »
Hahaha, ovo izgleda ima da bude naplata duga sa kamatom, kako je krenulo. ;D

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: is
« Odgovor #561 poslato: 07 Oktobar 2014, 22:36:23 »
Odličan i ubedljiv ulazak u novu sezonu  ;(:);

FYRIR ISLAND HM 2018

• Scooby
  • Golden Member
« Odgovor #562 poslato: 16 Oktobar 2014, 22:48:53 »
Kakvo demoliranje Galatasaraja i kakva pobeda aaaaaaaaaaaaaa  :y) :y) :y)
Znači ne pamtim da je Marjanović u nekoj utakmici izdominirao kao večeras, gospodario je u oba reketa kao pravi bedem

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #563 poslato: 17 Oktobar 2014, 10:11:48 »
Cestitke na zasluzenoj pobedi  :G)

« Odgovor #564 poslato: 17 Oktobar 2014, 13:13:12 »
Drago mi je sto smo pobedom zapoceli ovu sezonu, ali onakvi "prazni hodovi" kao sto je bilo pri kraju utakmice su totalno nedopustivi i podhitno to treba da se popravlja. :-\ Ostalo je sve bilo manje-vise na zavidnom nivou, Markus Vilijams jos jednom pokazao koliki je majstor, ja se ne secam da je Marjanovic ovako dominirao pod kosevima kao u ovim dosadasnjim utakmicama, velika zasluga ide i njemu.

Verujem da sa ovakvom igrom definitivno mozemo do bar 5 pobeda, sto bi valjda bilo dovoljno za cetvrto mesto u grupi (vise i ne trazim).Mada, idemo polako, tek je pocetak i ima jos dosta da se igra.

• Scooby
  • Golden Member
« Odgovor #565 poslato: 23 Oktobar 2014, 21:04:31 »
Koji debilski poraz  >:(
Prosto ne mogu da verujem da onakve gluposti možeš da radiš a zoveš se profesionalnim košarkašem
I sa zadovoljstvom bih povešao sve komentatore sa Sport kluba, koji diletanti. Kad se samo setim prenosa sa Arene od prošle godine

• tetsujin
  • Golden Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
« Odgovor #566 poslato: 23 Oktobar 2014, 21:37:34 »
što se događa sa partizanom? sinonim za nepobjedivu momčad sada ima 5 poraza u nizu...  :-[ :-[ :-[ jesu li prodali momčad?

znam da je cibona skoro pa potpuna prodala sve igrače pa su zato jadni.. ali ne pratim druge klubove.. a sada kako je bandić uhićen još će više propasti  >:(
I amar prestar aen. The world is changed. Han matho ne nen. I feel it in the water. Han mathon ned cae. I feel it in the earth. A han noston ned gwilith. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it.

« Odgovor #567 poslato: 23 Oktobar 2014, 21:43:28 »
Fnansijski problemi i kod njih.

Utakmicu nisam gledala, mrzelo me da ukljucim TV, mada se za ovo sto se tice komentatora slazem.

• Scooby
  • Golden Member
« Odgovor #568 poslato: 23 Oktobar 2014, 22:16:30 »
Sa Partizanom se dešava isto ono što i sa Cibonom, nema se novca, a dugovi stigli na naplatu

• tetsujin
  • Golden Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
« Odgovor #569 poslato: 23 Oktobar 2014, 23:10:06 »
je.. ovdje klubovi svi rade na dugovima -.-

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter