Autor Tema: Košarka  (Pročitano 31058 puta)

• Scooby
  • Golden Member
  • Sova ili?
  • Zemlja: va
Odg: Košarka
« Odgovor #315 poslato: 25 Jun 2014, 19:30:38 »
Zvezda direktno u Evroligu  ;:)) ;:)) ;:))
Partizan ostao bez kvalifikacija, pozivnice dobili Hapoel i Asvel (to su valjda te nerazvijene košarkaške zemlje lool)

OGAE Serbia forum

« Odgovor #316 poslato: 25 Jun 2014, 19:37:43 »
A krivo mi je zbog Partizana, ako ne vajld kard, ono zasluzili su bar poziv u kvalifikacije. :(
Mada, naravno da mi je drago sto ce Zvezda igrati u Evroligi i sledece sezone.  ;(:);
:nl: :it: :fr: :mk: :am: :ru: :il:  :pt: :ge:

• Scooby
  • Golden Member
  • Sova ili?
« Odgovor #317 poslato: 26 Jun 2014, 11:59:42 »
Jedan od komentara koji sam pročitao na sajtu večernjih novosti a povodom vesti o EL i naravno Vujoševićevog šokiranja istom

Citat
Vlada Jova 26. jun 2014. 09:35 #3001668

Poštovani Dule, partizanovac sam i to od rođenja što znači pune 43 godine i nemojte molim vas da tražite sada alibi u nekim "čudnim" odlukama. Osnovni razlog neigranja u Evroligi je poraz od Cedevite a za to Vi snosite glavnu dogovornost i kraj. Nema čudnih okolosti. Na svakoj utakmici dobijate tehničke, unervozite ekipu, psujete i svoje-naše igrače, klub posle svake utakmice plaća za Vašu nedisciplinu a kukate da klub nema novca. Prvo da rasčistimo svoje dvorište pa da gledamo u komšijsko!

I slažem se sa ovim

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
  • Zemlja: rs
« Odgovor #318 poslato: 03 Jul 2014, 22:51:54 »
Lepo je poceo Djordjevic, kao i najskoriji primer slican primer - Sinisa Mihajlovic. Jos fali da zapevamo himnu i to je to. Jos nije ni poceo da radi, a vec unosi razdor u reprezentaciju i svadja naciju.

Kao sto rekoh  i ranije, daj Boze da gresim, al sve ovo mirise na jednu veliku blamazu. Pravicemo mi Ivkovica "senilnog golubara" od blata. A Djordjevic ce biti samo jos jedna u nizu legendi koje su ukaljale svoje ime, ali sam je kriv, jer kad nisi kadar da se uhvatis necega, onda treba da se drzis po strani.

• Scooby
  • Golden Member
  • Sova ili?
« Odgovor #319 poslato: 04 Jul 2014, 11:55:49 »
Po čemu je Đorđević kriv jer je Veličković ispao neviđeni šupak? Dok je bio bez ino angažmana bio je spreman da igra za reprezentaciju, samo da bi skrenuo ppažnju na sebe. A dana nakon što je potpisao ugovor sa Trabzonom se povredio.... ma jel bogati, pao sa stolice u kuhinji ili šta već. Da se mene pita taj više nikada zaigrao ne bi

« Odgovor #320 poslato: 04 Jul 2014, 14:28:01 »
Kao sto rekoh  i ranije, daj Boze da gresim, al sve ovo mirise na jednu veliku blamazu. Pravicemo mi Ivkovica "senilnog golubara" od blata.
Ко је овако нешто рекао? Знам да је било оних који су га омаловажавали (нпр. то се ради и када се са Дулетом Вујошевићем ставља у исти кош), али је већина свесна каква је легенда у питању. Ипак су морали кад-тад да нађу неко ново решење и зато је ово урађено, суштински никоме није сметао Дуда. Уосталом, није ни смењен.

Не видим ни шта је толико страшно са Новицом. Барем нам у кошарци није непозната оваква ситуација...

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #321 poslato: 04 Jul 2014, 22:15:10 »
Po čemu je Đorđević kriv jer je Veličković ispao neviđeni šupak? Dok je bio bez ino angažmana bio je spreman da igra za reprezentaciju, samo da bi skrenuo ppažnju na sebe. A dana nakon što je potpisao ugovor sa Trabzonom se povredio.... ma jel bogati, pao sa stolice u kuhinji ili šta već. Da se mene pita taj više nikada zaigrao ne bi

Kriv je zato sto je i on poceo da se menadzerise kao neki (da ih ne pominjem). Nadam se da ne mislis da je Simonovic pozvan zbog svog kvaliteta.

Slazem se sto se Velickovica tice i ne branim ga uopste, mislim isto sto i ti, ali isto to je on uradio i Savanovicu i Tepicu, pa nikom nista.

Zivi bili pa videli, al ja kazem da nas cekaju moskitosi vol. 2. Daj Boze da gresim, ali intuicija me retko vara. Pogotovo sad kad imamo trenera cirkuzanta na klupi + Mutu pijanduru  i Djordjevicevog kuma kao pomocnike (niko drugo ni ne bi hteo da mu bude pomocnik).

Kao sto rekoh  i ranije, daj Boze da gresim, al sve ovo mirise na jednu veliku blamazu. Pravicemo mi Ivkovica "senilnog golubara" od blata.
Ко је овако нешто рекао?

O veruj mi da sam citao i to i mnogo gore stvari. Ako nadjem link za jedan kosarkaski blog ostavicu ga ovde cisto da procitate kolika je to kolicina mrznje. Pojedinci su isli cak i do toga da su Dudu optuzivali za stagniranje Milicica i proglasavali ga antitalentom od trenera. Te optuzivali njega i Obradovica da su krivi za propast srpske kosarke.

Mislim licno da je najbolje i ne komentarisati tako nesto..........evo sad cemo da procvetamo na ovom prvenstvu.

• Scooby
  • Golden Member
  • Sova ili?
« Odgovor #322 poslato: 05 Jul 2014, 14:08:38 »
Ja lično verujem u Đorđevića i mislim da on i Mihajlović nikako nisu za poređenje. Mihajlović je i kao fudbaler uvek bio bandoglav i nedisciplinovan, uvek je radio po svome i mislio samo na sebe. Sa druge strane Sale je uvek bio podređen kolektivu, uvek je bio timski igrač i verujem da je taj karakter zadržao i kao trener

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #323 poslato: 05 Jul 2014, 14:11:17 »
Po ovome sto za sad radi, ne pokazuje ni promil toga, ali vreme ce pokazati.

Ja nikad manje poverenja u selektora Srbije nisam imao, ali ako me demantuje, niko srecniji od mene. Mada, brat bratu, sanse za to su manje od 10% . Ali postoje.

• Scooby
  • Golden Member
  • Sova ili?
« Odgovor #324 poslato: 05 Jul 2014, 15:36:37 »
Oženio se Bobi Marjanović. Ali mlada mu je malčice..... pa malčice.... hm

« Odgovor #325 poslato: 10 Jul 2014, 16:29:11 »
 :D
Ajd da "osvezimo" i ovu temu, s obzirom da je danas ipak bilo bitnih desavanja. ;D

Opet grupa D i opet po istom sablonu (mada smo mozda ovaj put za nijansu bolje prosli, ako tako moze da se kaze). Zadovoljna sam grupom, onako bas je po meri. I uz to imamo vec dve zagarantovane feste (i kod kuce i u gostima). Mogli smo i bolje da prodjemo, mada je definitivno moglo i gore (grupa C).

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #326 poslato: 10 Jul 2014, 17:07:03 »
Mislim da vam je grupa bas dobra. Uz malo srece mozete da prodjete dalje  :G) A sa svima ovde mozete da se nosite.

« Odgovor #327 poslato: 10 Jul 2014, 17:16:31 »
To i ja mislim, odmah sam od pocetka rekla da je grupa D ono bas za pozeleti, ali videcemo kad krene. Sve zavisi kakvi ce i biti sastavi ekipa.
Mada nije bilo svejedno kad smo ostali sa Bajernom, ja celo vreme u sebi ponavljala "samo ne grupa C" i na kraju mi se ostvarilo. I ostale dve grupe su OK sastavljene, mislim da bi definitivno imali sanse da smo stavljeni i u A (mada bi ovde zavisilo dosta i od toga ko dodje iz kvalifikacija) ili B grupu, ali D grupa mi je bila prva zelja.

U kvalifikacijama je definitivno Uniks prvi favorit, a drugi finalista mislim da ce biti pobednik meca Asvel-Ostende.

• Scooby
  • Golden Member
  • Sova ili?
« Odgovor #328 poslato: 10 Jul 2014, 17:36:01 »
I ja sam zadovoljan grupom. Kuču smo već dva puta dobijali prošle sezone, sa Neptunasom možemo da se nosimo u obe utakmice, baš kao i sa Olimpijakosom i Valensijom na domažem terenu. Što se Galate tiče ja nekako ne verujem u tursku košarku, imaju oni para i ulažu, ali sve mi to nekako deluje na silu

• tetsujin
  • Golden Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
« Odgovor #329 poslato: 10 Jul 2014, 23:47:47 »
ovdje svi oduševljeni cedevitinom skupinom. kao nisu u najgoroj skupini... otkad je cibona ispala iz eurolige uopće više ne pratim to natjecanje. doslovno četvrtinu novih klubova uopće ne znam odakle su izvadili a i vidiim malo su promijenili sustav natjecanja.uglavnom ako su ovdje presretni skupinom onda sam i ja :D

Ždrijeb Eurolige:
Skupina A: Real Madrid, Anadolu Efes, Žalgiris, Nižnji Novgorod, Dinamo Sassari, pobjednik kvalifikacija
Skupina B: CSKA Moskva, Maccabi Tel Aviv, ALBA, Unicaja, Cedevita, Limoges
Skupina C: Barcelona, Panathinaikos, Fenerbahče, Emporio Armani, Bayern München, Turow Zgorzelec
Skupina D: Olympiakos, Valencia, Vitoria, Galatasaray, Crvena zvezda, Neptunas Klaipeda

Parovi kvalifikacija:
Uniks - Zielona Gora
Hapoel Jeruzalem - Nymburk
ASVEL - Ostend
VEF Riga - Strasbourg
I amar prestar aen. The world is changed. Han matho ne nen. I feel it in the water. Han mathon ned cae. I feel it in the earth. A han noston ned gwilith. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it.

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter