Autor Tema: Košarka  (Pročitano 28453 puta)

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
  • Zemlja: rs
Odg: Košarka
« Odgovor #210 poslato: 18 Maj 2014, 20:10:54 »
Cestitke  :G)

OGAE Serbia forum

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #211 poslato: 30 Maj 2014, 11:25:24 »
Realno, ako liga kaznjava Duleta i Mutu za skidanje sakoa, onda je red da kazne i Radonjica za skidanje gaca juce u Jezeru  ;D

A sad ozbiljno, preslikana situacija kod vas kao i prethodnih sezona. Pucanje po savovima i totalni raspad sistema kad se sezona lomi, tj. kad se odlucuje o peharima. Radonjic je zestoko pogubio konce, ali i ekipa je u evidentnom padu forme i u nekoj vrsti kontra-ritma.

Sutra vam dolazimo mi i ako vas i mi puknemo (sto uopste nije nemoguce, jer vi ste se protiv nas provlacili u sve tri utakmice do sad, cak i kad ste bili u najboljoj formi) mislim da se Radonja pakuje za Crnu Goru.

Po meni smo mi, na osnovu prikazanog, blagi favoriti ali sanse su 50-50. Ocekujem reakciju vase ekipe nakon 2 poraza, a i generalno bolju partiju.

« Odgovor #212 poslato: 30 Maj 2014, 11:31:58 »
Samo sam te cekala da se oglasis.  ;D
Ne znam gde je problem, mozda je to sto kazes i plus im je jos naisla prinudna pauza koja je ocigledno naletela u pogresno vreme. ;D Sto se sutrasnje utakmice tice, ne bih nista da prognziram.
A sto se tice eventualne smene, mogu da ga smene ako izgubi i sutrasnju, ali nemam ni najmanju ideju koga bi mogli da postave za trenera, a da nije trener istog kalibra kao i Radonjic (posto je potpuno jasno da nekog boljeg nece uspeti da nadju, a da pristane na sve uslove).
:grb: :itb: :beb: :frb: :nob: :meb: :atb: :amb: :nlb: :mkb: 

:ch: :de: :dk: :ua: :lt: :lv: :cz: :az: :au: :pl:

:hu: :al: :fi: :by: :es: :il: :ro: :md: :si: :ie:

:ge: :se: :pt: :mt: :gb: :hr: :bg: :ee: :ru: :cy: :sm: :is:

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #213 poslato: 30 Maj 2014, 11:42:14 »
Moramo malo da dignemo temu, a ovo je najaktuelnije ;D

Problem je ponovo sto se forma nije tempirala kako treba. Slazem se da je i prinudna pauza naletela u pogresno vreme (ali tako je svima ovde), ali vi generalno sve losije igrate od kad ste ispali iz Evrokupa. Svega nekoliko ubedljivih utakmica ali protiv mnogo slabijih protivnika od vas. Ali da ne pominjem mec sa Cibonom na F4, ova dva sad zadnja..........pa i zadnji nas susret (medjusobni) ste dobili vise nego srecno, kao i prvi nas mec ove sezone, gde smo mi u oba ispustali dvocifrenu prednost. Prvi ste dobili u produzetku, ovaj sada zadnji u poslednjih par minuta nakon serije nasih idiotluka. Onaj drugi ste bili bolji ali ste bili na ivici i taj da izgubite.

Kao sto sam rekao, vasa ekipa nema karakter, i to je glavni problem. Sutra nas ceka uzbudljiv mec, u svakom slucaju. Ni mi nesto ne briljiramo, ali u boljem smo momentumu trenutno. Ali, svakako da ocekujem da odigrate bolje.

Na kraju krajeva, igrate i na svom pravom terenu, tako da ne sumnjam da ce motivacija biti na nivou  ;D  ;zv:)

Sto se trenera tice, tu se slazem i to je jedino sto ce mozda da ga ostavi na klupi. Ja mislim da je Radonjic solidan trener, cesto su ga napadali vasi navijaci bespotrebno po meni ranije, ali ovo sto se sada desava je njegovo maslo. A na stranu sto nema osecaj za utakmicu uopste pa rotaciju igraca pravi iskljucivo da raspodeli minutazu a ne shodno desavanjima na terenu. Jedine eventualne zamene su Klipa i Gurovic (kad bi se on terao), ali obe su losije od njega.

Moguce je i da on ostane do kraja sezone cak i ako veze tri poraza pa i koji vise, ali onda, ako izgubi i domacu titulu, definitvno mislim da nece docekati sledecu sezonu na vasoj klupi.

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #214 poslato: 31 Maj 2014, 14:44:01 »
Izgleda da ce ova "petogodisnja fransiza" da se zavrsi mnogo pre nego sto se ocekivalo, bar prema poslednjim informacijama.

« Odgovor #215 poslato: 31 Maj 2014, 22:07:41 »
Nisam upucena, ali bilo bi mi drago da se to desi.

A "veciti derbiji" ove sezone izgleda imaju neki ustaljenu semu. ;D Mislim da ovaj gubimo (ili bi bar trebalo).
Mada se Pavlovic sa pravom bunio, ali nije morao da onako zestoko reaguje.

EDIT:

Dramaticna i pomalo komicna zavrsnica regularnog dela. :D
« Poslednja izmena: 31 Maj 2014, 22:15:09 ivana-ns »

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #216 poslato: 31 Maj 2014, 23:22:15 »
Oh kako divno vece..........  ;D

A vi kako 'te? ;D

Bome, mislim da se Radonji ne pise dobro.

Sve u svemu...........nismo briljirali uopste ali smo zasluzeno pobedili. Opet smo prosuli dvocifrenu prednost, treci put vec ove sezone. Serija gluposti na obe strane i moram da dodam, sudjenje koje je bilo katastrofalno. No, i pored toga smo trijumfovali.

Dobro je sto imamo prednost domaceg terena u finalu (svakako ocekujem finale izmedju ove dve ekipe) i to stavlja vece sanse za titulu na nasu stranu, no videcemo, nece biti lagano.

Ali mislim da se Radonjicu ne pise dobro. On se i u ovoj utakmici izgubio u potpunosti. I samo je potvrdio ono sto sam pisao, da ne prati stanje na terenu nego menja da raspodeli minutazu.

Ekipa vam je u teskom padu forme, cak se i koncepcija igre totalno razbila. Sad se sve svodi ili na sut za tri ili na Bobija. Ako se ekipa ne trgne, tesko cete do titule.

« Odgovor #217 poslato: 31 Maj 2014, 23:28:07 »
Cestitke, samo cu toliko (posto nisam gledala veci deo utakmice).

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #218 poslato: 31 Maj 2014, 23:31:25 »
Hvala  :G)

Inace, sad gledam opet neke delove, ne znam sta bi Marjanovicu da na 7 sekundi do kraja baci loptu preko celog terena :D Imali ste zadnji napad.............

« Odgovor #219 poslato: 31 Maj 2014, 23:36:39 »
Adrenalin, verovatno. :D
Nije ni pogledao na sat, pretpostavljam. ;D

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #220 poslato: 31 Maj 2014, 23:48:24 »
Duletova izjava sa konferencije............... ;D

Citat
Vujošević: Sledi FMP, ne ovaj danas, nego drugi...

:lol)) :lol)) :lol))

« Odgovor #221 poslato: 31 Maj 2014, 23:56:11 »
Videh to, ne znam sto bi mi to bio problem, kad je covek rekao istinu (sa jedne strane). ;D

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #222 poslato: 01 Jun 2014, 10:20:06 »
Dabome da je rekao istinu ;D

Nego Scooby nam se negde izgubio, sad cemo da pitamo Meri Cetinic dal ona zna gde je nas drugar........

:lol)) :lol)) :lol))

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: is
« Odgovor #223 poslato: 01 Jun 2014, 12:01:19 »
Bar imamo vlastitu dvoranu, bila ona u Železniku a u Jajincima sve jedno je  8)
Nego kako se pripremate za EL sledeće sezone?  ;D

Žalosno je videti da nam se domaća liga svela na obične kvalifikacije za Jadran, bezveze
Jadransku treba proširiti na 18 klubova i formirati jedisntvenu drugu ligu. Ova nacionalna takmičenja više nemaju nikakvog smisla

FYRIR ISLAND HM 2018

• tetsujin
  • Golden Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
« Odgovor #224 poslato: 01 Jun 2014, 15:20:28 »
cibona će igrati euroligu. danas je grad zagreb na izvanrednoj sjednici potvrdio da će riješiti dug i dati nove pare itd itd.
I amar prestar aen. The world is changed. Han matho ne nen. I feel it in the water. Han mathon ned cae. I feel it in the earth. A han noston ned gwilith. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it.

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter