Autor Tema: Košarka  (Pročitano 28491 puta)

Odg: Košarka
« Odgovor #180 poslato: 09 April 2014, 19:56:29 »
Odbojkasice Partizana su postale prvakinje Srbije. Danas su ostvarile i trecu pobjedu u finalnoj seriji nad Crvenom Zvezdom, i tako nakon 46 godina ponijele trofej drzavnog prvaka u Humsku 1.

Sto se tice revansa CZT sa Uniksom, ne znam sto je Radonjic cuvao Marjanovica u prelomnim momentima, a i bekovi CZT su se ''sakrili'' kada je trebalo da se prelomi.

Da nisu Simonovic 2 puta i Blazic jednom pogodili one trojke, mislim da bi Uniks dobio sa 20+ razlike.

U finalu navijam za Valensiju, zbog Lucica i Dubljevica.

OGAE Serbia forum

« Odgovor #181 poslato: 09 April 2014, 20:02:39 »
Cestitke (iako kazete da kao ne navijate za njih), ali malo si pogresio temu.

A sto se tice  Uniksa i CZT, nije mogao Marjanovic sam da dobije, a i njega su "zatvorili" par puta. Slazem se sto se tice bekova, ponovo se pokazalo da kad Nelson i Dzenkins ne odigraju dobro, ni ekipa ne moze da se nada povoljnom rezultatu. Mada mislim da ih je Uniks uhvatio i pomalo nespremne na startu poluvremena, sto takodje nije smelo da se desi.
:grb: :itb: :beb: :frb: :nob: :meb: :atb: :amb: :nlb: :mkb: 

:ch: :de: :dk: :ua: :lt: :lv: :cz: :az: :au: :pl:

:hu: :al: :fi: :by: :es: :il: :ro: :md: :si: :ie:

:ge: :se: :pt: :mt: :gb: :hr: :bg: :ee: :ru: :cy: :sm: :is:

« Odgovor #182 poslato: 09 April 2014, 20:05:43 »
Hvala. Ja nisam nikada rekao da ne navijam. Oni su usli u nas SD i utkali se tako reci u nas. Mislim da nije slicno kao kod vas u kosarci, ali da ne otvaramo tu temu...

Sta RTS prenosi veceras od LS? Bajern - Mancester ili Barselona - Atletiko?

Edit. Evo, mi cak nismo ni imali odbojkasku sekciju ( zensku) 40 godina:

www.zurnal.rs/2013/06/25/partizan-i-vizura-ozvanicili-saradnju-sledeci-cilj-ls
« Poslednja izmena: 09 April 2014, 20:09:23 Albatros »

« Odgovor #183 poslato: 09 April 2014, 20:15:41 »
Izvini, onda sam nesto pogresno razumela. Nisam ni rekla da je ista slicno u ta dva slucaja.

Prenose Bajern i Mancester, sad videh.

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: is
« Odgovor #184 poslato: 09 April 2014, 20:48:57 »
Čestitke i Vizuri na domaćoj tituli  ;D

FYRIR ISLAND HM 2018

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
  • Zemlja: rs
« Odgovor #185 poslato: 09 April 2014, 22:41:18 »
Steta..........dobro ste usli u utakmicu, imali ste jasnu ideju, pogotovo u odbrani. Uniks je bio dosta nervozan, ali pad u drugoj cetvrtini, tj. zadnja dva minuta iste su vas kostala pobede. Uniks je, fakticki, bez igre dosao do +6, vama usla voda u usi, a oni cim se malko odlepe i cim nateraju protivnika da udje u jurnjavu sa njima, lome ga do samog kraja. Opet, imali ste sanse i na kraju, ali vam fali timsko iskustvo, pored cinjenice da gotovo uvek izgubite u odsudnim mecevima. Imali ste sansu ali ne treba da zalite preterano, jer je ovo lep uspeh. Ostaje zal za finalom, ali dobru ste evro-sezonu imali i mozete da budete zadovoljni.

Generalno, mozda po prvi put mislim da Radonjic snosi veliku odgovornost za poraz. Nije rotirao kako treba i nije reagovao na situaciju na terenu. Marjanovica i Dzenkinsa drzao na klupi, Katica rovitog u igri itd.........do sad sam ga uglavnom branio od nekih vasih navijaca, ali za vecerasnji poraz i on ima dobre zasluge.

Uzgred, čitam danas reakciju Vučića na prozivke Vujoševića i Čovića i ladno im je poručio "da odjebu" i da ako hoće pare neka nađu sponzore heeh  ;(:);

Ja bih ovo prvi podrzao kad bih bio siguran da ce stvarno tako biti i kad bih bio siguran da pare nece zavrsiti u dzepovima stranackih "tajkuna". Ovo je, cini mi se, Feketic vol. 2.0.

Izgleda da se doslo i do suda.. ;D
Bas me zanima da vidim koliko ce da izdrze, a da se ne bave vise Vujosevicevim komentarima.

I mene zanima koliko cete vi da izdrzite da ne pomenete Duleta Vujosevica  :P  ;D

« Odgovor #186 poslato: 09 April 2014, 23:09:58 »

Bas me zanima da vidim koliko ce da izdrze, a da se ne bave vise Vujosevicevim komentarima.

I mene zanima koliko cete vi da izdrzite da ne pomenete Duleta Vujosevica  :P  ;D

Ja ovo napisah u svetlu poslednjeg pasusa saopstenja, gde su to rekli ovi iz CZT.Meni je on potpuno nebitan. Mada mi se ponekad cini da se vise bavi Zvezdom i svime sto se desava oko nje, nego timom ciji je stvarni trener. ;D

• Scooby
  • Golden Member
« Odgovor #187 poslato: 10 April 2014, 10:45:14 »
Ja ovo napisah u svetlu poslednjeg pasusa saopstenja, gde su to rekli ovi iz CZT.Meni je on potpuno nebitan. Mada mi se ponekad cini da se vise bavi Zvezdom i svime sto se desava oko nje, nego timom ciji je stvarni trener. ;D

Amin  ;(:);

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #188 poslato: 10 April 2014, 11:17:38 »

Pa sta ces, ima kompleks od vas, kao i mi ;D Opste je poznato da imamo kompleks od vas u kosarci ;D Jbg, nikad nismo imali neke rezultate u basketu, a sanjali smo da imamo rezultate kao sto vi imate u zadnjih 12 godina i normalno je da imamo kompleks od vas ;D

I neki od vas se vise bave njegovim likom i delom nego vasim klubom, pa mu dodje na isto ;D

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #189 poslato: 10 April 2014, 14:39:28 »
E evo vam i ovo - strucna analiza jucerasnjeg meca od strane jednog i jedinog ;D ...........

--;) Ovaj covek je moj idol  :lol)) :lol)) :lol)) :lol))

« Odgovor #190 poslato: 10 April 2014, 14:42:54 »
Ja bih se na njegovom mestu sakrila u misju rupu posle ovoga. :-\
Jedino, sto je mozda u pravu da bi mogao Maljkovic za trenera, ali o tome smo vec nadugacko raspravljali.

• tetsujin
  • Golden Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
« Odgovor #191 poslato: 10 April 2014, 18:12:30 »
SVJETSKO PRVENSTVO U KOŠARCI 2014. - Španjolska

Izašle skupine :)

1. Brazil, Egipat, Francuska, Iran, Srbija, Španjolska
2. Argentina, Hrvatska, Grčka, Filipini, Portoriko, Senegal
3. Dominikanska Rep., Finska, Novi Zeland, Turska, Ukrajina, USA
4. Angola, Australija, J. Koreja, Litva, Meksiko, Slovenija

u 2. krugu križaju se A i B, C i D skupine .. 4 idu dalje iz svake skupine

I amar prestar aen. The world is changed. Han matho ne nen. I feel it in the water. Han mathon ned cae. I feel it in the earth. A han noston ned gwilith. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it.

« Odgovor #192 poslato: 10 April 2014, 19:46:40 »
Koliko se secam, vec su ranije izvucene grupe. Secam se da smo ih, cini mi se komentarisali..Ako nisam nesto pobrkala. :-\

• Scooby
  • Golden Member
« Odgovor #193 poslato: 10 April 2014, 19:53:40 »
te grupe su izašle pre dva meseca  :D

« Odgovor #194 poslato: 10 April 2014, 19:57:28 »
skupine za SP u košarci

Skupina A:
Španjolska
Srbija
Francuska
Brazil
Egipat
Iran

Skupina B:
Filipini
Senegal
Portoriko
Argentina
Grčka
Hrvatska

Skupina C:
Dominikanska Republika
Turska
SAD
Finska
Novi Zeland
Ukrajina

Skupina D:
Slovenija
Litva
Angola
Južna Koreja
Meksiko
Australija

Sad videh post na prvoj strani teme.
Cak si ih ti, tetsujine napisao i prvi put.  :D

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter