Autor Tema: Košarka  (Pročitano 28473 puta)

Odg: Košarka
« Odgovor #165 poslato: 07 April 2014, 19:01:58 »
To je i za mene glavno pitanje, ne znam zasto Partizanovce toliko interesuje to kome je Zvezda prodala prava na koriscenje obelezja i uopste njena administracija. Kazete, Covic nas obrlatio. Pa sta i da jeste, ne vidim zasto je to vama problem? Vec sam napisala da svako ima pravo da podrzi ili neneki klub koji god da je i kakav god da je.
:grb: :itb: :beb: :frb: :nob: :meb: :atb: :amb: :nlb: :mkb: 

:ch: :de: :dk: :ua: :lt: :lv: :cz: :az: :au: :pl:

:hu: :al: :fi: :by: :es: :il: :ro: :md: :si: :ie:

:ge: :se: :pt: :mt: :gb: :hr: :bg: :ee: :ru: :cy: :sm: :is:

OGAE Serbia forum

« Odgovor #166 poslato: 08 April 2014, 18:40:59 »
Ne interesuje nas toliko to, samo ja licno volim da nekome stavim do znanja kad se pravi lud. To je bila sustina. I drago mi je da se gospodin koji je prije tebe ostavio komentar povukao iz rasprave, jer je tako indirektno priznao da sam upravu.

Ovaj njegov pokusaj omalovazavanja nasih titula, i jos jedna notorna laz koju je izrekao kroz '' Evropski rezultati sve govore'', je jos jedan dokaz da u jednoj opustenoj diskusiji koja sadrzi argumente teza jedne strane, i perfidnih stavova i laziranja nekih podataka druge strane, ne moze biti korektan, i na kraju bar malo realan. Poceo je i da psuje...

Slazem se da nema ni FKP neke rezultate u Evropi, ali recimo da se ne moze generalisati po tom pitanju sa Zvezdom, koja nije docekala ni jesen u Evropi 7,8 godina. Fudbalski klub Partizan ima LŠ 2003 (  3 boda, 0-0 sa Real Madridom u kojem su igrali Ronaldo, Bekam, Kasiljas, Karlos, Figo, Porto je bio u toj grupi i osvojio LŠ te sezone), LŠ 2010 ( i 4 dobre partije), izmedju toga ima proljece u Evropi 2005 i poraz u osmini finala od kasnijeg sampiona, CSKA iz Moskve, Ligu Evrope ( nekadasnji Kup Uefa) 2007, 2008, 2009, 2012.

Samo 2011 i 2013 nismo igrali grupnu fazu nekog evropskog takmicenja

Poslednja 2 pasusa su se odnosila na fudbal, o kosarci je suvisno pricati.

A gospodina koji je prije tebe ostavio komentar srdacno pozdravljam i zelim dobro zdravlje i malo manje pristrasnosti i vise objektivnosti.

Over and out :)
« Poslednja izmena: 08 April 2014, 18:44:34 Albatros »

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
  • Zemlja: rs
« Odgovor #167 poslato: 09 April 2014, 12:21:12 »
Albatrose, zatvorio si sve to tu ;D Ovo sa maticnim brojem je direktan knock-out zajedno sa cuvenim iseckom gazda Nebojse gde isti kaze "Niko nece FMPu da brani kako cemo mi da se zovemo" ;D Ali, ne vredi, to je kao da pricas sa recimo astroloskim fanatikom, on nikad nece prihvatiti da njegova pseudonauka ne funkcionise (testiranja su je oborila svaki put), zaljubljenik u tarot nikad nece prihvatiti da citanje sudbine iz karata nema veze sa mozgom itd itd........sta god ljudi uradili, makar im i nacrtali, oni to nikad nece prihvatiti i to je to ;D Oni vide istinu ali nece da je prihvate, zele da veruju u iracionalno.

Lepo sam ja rekao da postoje stvarnost i Zvezdaska stvarnost. E oni zive u ovoj drugoj, a problem im je sto drugi zele da ostanu u pravoj stvarnosti ;D

Ali dobro, makar su jedinstveni u svetu, ja ne znam za jos neki primer u svetu sporta kao ovaj njihov, gde se navijaci prodaju vlasniku drugog privatnog kluba, on mu promeni ime i oni odma to nazivaju svojim pravim klubom i cak mu i istoriju izmene ;D Ja kad pricam ovo strancima oni vriste od smeha  ;zv:) Ali ne shvataju oni da je to bre najveci brend na svetu, da je to najsrpskiji od svih srpskih klubova i veciti intergalakticki sampion sa najvise titula, najvise navijaca, najvecim stadionom.......ma sve bre naj naj.........kad bi to shvatili, valjda bi im bilo jasnije ;D Ali sta mi znamo, znaju Zvezdasi i njihov Covic, mi samo lupamo gluposti ovde.....

Klasična priča kada je komšiji više stalo oko toga za koga si se oženio/udao nego samom tebi. Ja samo ne kontam koji *urac vas Partizanovce boli kada je reč o zvezdinoj administraciji? Što se ne palite po tom pitanju kada je recimo reč o finansiranju Radničkog iz Niša ili Voždovca?

Što se fudbala tiče, tj. domaćeg prvenstva, idiotu je jasno da se tamo rezultati nameštaju već 15 godina. I mene kao navijača Zvezde ni najmanje nije sramota da priznam da smo dobili tonu utakmica uz pomoć sudija. A nešto ne vidim da je bilo ko od navijača Partizana ikada spomenuo išta slično (iako je takođe idiotu jasno da je i taj klub "ispod žita" dolazio do prethpdnih titula). Na kraju krajeva evropski rezultati oba kluba su dokaz njihove "vrednosti i veličine".

Isključujem se do daljnjeg iz svega što ima veze sa tim prepucavanjima. Što se mene tiče vi se možete ujediniti i sa Vlaznijom i sa Mančesterom, zabole me  bye:)

Ne znam dal je klasicna prica ili ne, ali klasicne zamene teza u tvom odgovoru jesu ;D I jopet zamena teza ;D Procitajte pazljivo sta pisemo pre nego sto odgovorite, jer izvrtanjem reci nista necete dobiti. Nemate argumente bas nikakve (i niste vi krivi za to, jer ih i nema, ponavljam) ali nemojte da izvrcete nase, jer ih mi imamo.  Ja sam najmanje tri puta do sada rekao da me ne intresuje za koga navijate, to je vase pravo i nemamo sta da se tu mesamo. Ali nemate pravo da drugima prodajete lazi i da druge ubedjujete da trenutno navijate za pravu Zvezdu, kad to nije istina. Jel shvatate da vas niko ne bi drndao da ste od starta napravili konsenzus i priznali i sebi i drugima da TRENUTNO navijate za FMP a da cete posle, kad vam se odmrzne stari klub, navijati opet za taj klub? E to bi tad bilo potpuno legitimno i niko vas ne bi ni drndao. Ali ovako em ste se prodali, em lazete, e pa izvinite, ali svesno ste nam se namestili na zicer i sad trpite ako hocete da i dalje terate svoje, sta da vam ja radim. To ste hteli, sa tim idu i druge posledice ;D Sami ste krivi, u sebi trazite krivca, vi ste zamrznuli klub i prodali se, nismo mi.

Ovo za finansiranje Radnickog iz Nisa si napisao tek da se zove da si napisao nesto. Bolje da nisi nista. To ne da nije nikakav argument nego ni vidim ni poentu i vezu njihovog finansiranja i vase prodaje Covicu. Osim ako i oni nisu neki drugi klub koji je promenio ime, a da mi to ne znamo? UPS, ovde postoji samo jedna maaaala zackoljica a to je da u UEFI ovakve gluposti i svinjarije ne bi prosle. Pa vi bi to isto uradili i sa fudbalskim klubom, ja ti tvrdim. A posto su vas lepo nasankali za kosarkaski, a to je ujedno bio i probni balon za FK, nema razloga da i na to ne pristanete. Ali UEFA, ponavljam ovakve vase gluposti u fudbalu ne bi prihvatila i od njih bi dobili jos gore odgovore nego od nas ovde. A onda biste vi to svalili na Toletovu vezu sa Miselom koji nece da prihvati uspon velike Zvezde....... ;D  A FIBA i ULEB su cirkus za sebe, njih nista ni ne intresuje.

Sto se tice nasih fudbalskih titula, istina je da je bilo meceva koji su ocigledno namesteni u nasu korist i mi smo to uglavnom govorili kada vidimo, nismo bezali od toga i nije nam bilo pravo. Ne postoji fudbalski klub koji nije namestio niti jednu utakmicu. Pa i Barsa i Real imaju namestene utakmice, samo oni imaju i nesporan kvalitet, pa niko toliko tome ni ne pridaje znacaj. Ali, druze moj, VASIH namestenih utakmica je daleko vise. Pa evo samo ovg proleca daj Boze da ste 2 utakmice regularno dobili. A o kriterijumu sudija prema vama da i ne pricam.........ove sezone jednostavno nista niste prepustili slucaju i ne bi me cudilo da nadmasite Bajern Minhen sa rekordom pobeda. I sve bi to bilo u redu da zaista izgledate nadmocno na terenu ali vi, izuzev Vozdovca (takodje sumnjiva utakmica) nigde niste pokazali da ste najbolja ekipa u Srbiji, ama bas nigde. Pa ti proceni koliko je to realno.......I proceni da li je realno da na apsolutno svakoj utakmici bude situacija gde se direktno pogresi na nasu stetu. Slucajno sve, dakako....

O nasim i vasim evropskim rezultatima nemoj, jer mi za razliku od vas smo dva puta usli u Ligu Sampiona, a igrali smo gotovo svaki put bar LE u zadnjih 6-7 godina. Pobedili smo jedan Sahtjor recimo koji je najjaci klub u istocnoj Evropi, izbacili Anderleht, umalo dobili Inter na Meaci. Da ne pricam 2003. kad smo nadigrali Real kuci i nesretno remizirali, a od te dream-team ekipe primili samo jedan gol tamo i to iz ofsajda. A kuci nas niko nije dobio tada, cak ni Murinjov Porto koji je osvojio LS. Za isto vreme, vi redovno zavrsavate vase evropske price u sezoni kupanja. Bila je i koja bruka u vidu Tuna ili Samroka, ali je bilo daleko lepsih stvari nego kod vas, tako da to nemoj da poredis.

I ovo zadnje je opet branjenje neodbranjivog, u vidu zamene teza (ko zna koje po redu ;D). Mozda se ujedinimo sa nekim klubom, ali necemo se prodati kao vi! Naucis da pravis razliku izmedju ta dva pojma.

To je i za mene glavno pitanje, ne znam zasto Partizanovce toliko interesuje to kome je Zvezda prodala prava na koriscenje obelezja i uopste njena administracija. Kazete, Covic nas obrlatio. Pa sta i da jeste, ne vidim zasto je to vama problem? Vec sam napisala da svako ima pravo da podrzi ili neneki klub koji god da je i kakav god da je.

Na ovo sam vec odgovorio i sad Scoobyju i ranije tri puta barem, a evo jos jednom cu - navijajte za koga hocete ali nemojte druge da ubedjujete u lazi u koje ni sami ne verujte a prihvatili ste ih. To jeste problem i to mi necemo da prihvatimo a vi imate pravo da navijate za koga hocete.

Mada, nije mi jasno, ispada da vi volite da vas neko vuce za nos i da vam je svejedno? Ja recimo ne volim kad me neko pravi budalom i kad pokusava da me prevari, ali vi izgledate nemate problem sa time. Takav stav mi, priznajem, nije jasan.

Meni je zalosno koliko vas je Covic kupio, a obzirom na kakve komentare nailazim i na drugim mestima, cenim da nekima od vas kaze da skacete s mosta, da bi drage volje i skocili.........tuzno. A jos tuznije da izmedju vase najvece legende Dragana Dzajica i ovog moralnog pigmeja ondomad kad su se dzapali, vi ste se vecinski odlucili za mafijasku pudlicu. To je jos tuznije. Ali, vasa stvar.

« Odgovor #168 poslato: 09 April 2014, 16:11:50 »
Ali dobro, makar su jedinstveni u svetu, ja ne znam za jos neki primer u svetu sporta kao ovaj njihov, gde se navijaci prodaju vlasniku drugog privatnog kluba, on mu promeni ime i oni odma to nazivaju svojim pravim klubom i cak mu i istoriju izmene ;D Ja kad pricam ovo strancima oni vriste od smeha  ;zv:) Ali ne shvataju oni da je to bre najveci brend na svetu, da je to najsrpskiji od svih srpskih klubova i veciti intergalakticki sampion sa najvise titula, najvise navijaca, najvecim stadionom.......ma sve bre naj naj.........kad bi to shvatili, valjda bi im bilo jasnije ;D Ali sta mi znamo, znaju Zvezdasi i njihov Covic, mi samo lupamo gluposti ovde.....

Dobro, sa najvise titula mozda i nismo, ali da najvise Srba u zemlji (a i sire) navija za Zvezdu i da imamo najveci stadion na teritoriji Srbije, to je svakako istina. ;D Ovo za brend malo sad preterujes, ali dobro.

Citat
Na ovo sam vec odgovorio i sad Scoobyju i ranije tri puta barem, a evo jos jednom cu - navijajte za koga hocete ali nemojte druge da ubedjujete u lazi u koje ni sami ne verujte a prihvatili ste ih. To jeste problem i to mi necemo da prihvatimo a vi imate pravo da navijate za koga hocete.

Mada, nije mi jasno, ispada da vi volite da vas neko vuce za nos i da vam je svejedno? Ja recimo ne volim kad me neko pravi budalom i kad pokusava da me prevari, ali vi izgledate nemate problem sa time. Takav stav mi, priznajem, nije jasan.

Meni je zalosno koliko vas je Covic kupio, a obzirom na kakve komentare nailazim i na drugim mestima, cenim da nekima od vas kaze da skacete s mosta, da bi drage volje i skocili.........tuzno. A jos tuznije da izmedju vase najvece legende Dragana Dzajica i ovog moralnog pigmeja ondomad kad su se dzapali, vi ste se vecinski odlucili za mafijasku pudlicu. To je jos tuznije. Ali, vasa stvar.

Ovaj prvi pasus se verovatno odnosi na siru javnost, posto ne vidim da je neko od nas ovde pokusavao da vas ubedi u nesto sto ne zelite da poverujete, a slozili smo se (barem ja) sa vama da nije tako kao sto pokusavaju da predstave. Mada ne mogu da ne kazem, da bar deo njih (ustvari mozda i vecina) zna prirodu celog ovog sporazuma ali pokusava da ga predstavi kao nesto drugo  http://franchising.rs/abc-fransiza/28/definicija-fransizinga/ sto mozda u sustini, sa jedne strane i jeste tako, ali ovde u pitanju nisu preduzetnici, vec se to prilagodilo sportskoj strani.

Nisam napisala da je mene licno obrlatio, vec "sta i da jeste tako" sto je barem, po mom misljenju drugacije. Takodje sam napisala i ranije, da mi svakako nije bas svejedno, ali ne mozes da kazes da su nas obicne navijace nesto i pitali pre svega ovoga (a i sto bi), odlucili su u ime svih, ljudi iz te iste branse iz koje je i Covic (posto sigurno ne moram da ti pisem ovde ko je vodio (i verovatno jos uvek vodi originalnu Zvezdu)).

Da, i ovde sad stvarno stajem sa bilo kakvom raspravom na ovu temu, i ubuduce ignorisem bilo cija pitanja na istu. A, vi sto se mene tice, odgovarajte kako god hocete i kome god hocete.
« Poslednja izmena: 09 April 2014, 16:28:34 ivana-ns »

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: is
« Odgovor #169 poslato: 09 April 2014, 17:52:07 »
Poješću nokte do kraja utakmice  Drogajli

FYRIR ISLAND HM 2018

« Odgovor #170 poslato: 09 April 2014, 17:54:32 »
 :D

Ima jos dosta da se igra, mada i ova razlika ne pokazuje trenutno stanje stvari.

« Odgovor #171 poslato: 09 April 2014, 18:05:18 »
E sad ce da bude veselo.. ::)

• Scooby
  • Golden Member
« Odgovor #172 poslato: 09 April 2014, 18:53:28 »
E sad ce da bude veselo.. ::)

E sad već jeste veselo  :jaoj:

I tako se naša "rezultatski skroz nebitna sezona na evro sceni" završila

« Odgovor #173 poslato: 09 April 2014, 18:55:28 »
A steta, ali sami su krivi. Mislim, nedopustivo je bilo praviti onakve greske na ovom nivou takmicenja i to jos protiv ekipe koja je i pre proglasena prvim favoritom.

• Scooby
  • Golden Member
« Odgovor #174 poslato: 09 April 2014, 19:00:19 »
Slažem se. Jednostavno ovaj put su nas te greške koštale, i to skupo. Ali sve u svemu ja sam prezadovoljan ovom sezonom što se tiče takmičenja u Evropi. I više nego odlični rezultati.

« Odgovor #175 poslato: 09 April 2014, 19:01:12 »
Slazem se. :G)

• Scooby
  • Golden Member
« Odgovor #176 poslato: 09 April 2014, 19:02:50 »
Uzgred, čitam danas reakciju Vučića na prozivke Vujoševića i Čovića i ladno im je poručio "da odjebu" i da ako hoće pare neka nađu sponzore heeh  ;(:);

« Odgovor #177 poslato: 09 April 2014, 19:07:55 »
Pa pametno im rekao..Treba i nesto sami da urade, a ne samo da traze pomoc od drzave.

http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2014&mm=04&dd=09&nav_id=834678

Izgleda da se doslo i do suda.. ;D
Bas me zanima da vidim koliko ce da izdrze, a da se ne bave vise Vujosevicevim komentarima.
« Poslednja izmena: 09 April 2014, 19:11:26 ivana-ns »

• Scooby
  • Golden Member
« Odgovor #178 poslato: 09 April 2014, 19:22:08 »
Pa neće da izdrže verovatno ni dva dana. Njih da se pita mi bi imali građanski rat, kakva Ukrajina, kakav crni Krim, to je bajka u odnosu na situaciju na relaciji CZ-PAR. Gade mi se  :-\

« Odgovor #179 poslato: 09 April 2014, 19:32:38 »
Zaboravih da podelim ovo. Solnoku je utakmica u 26.kolu bila poslednja koju je odigrao u ABA ligi. Za njihove naslednike pominju se rumunski Asesoft, kao i neki klubovi iz Bugarske. Takodje bi u sledecoj sezoni mogao da se takmici i libanski Al Rijadi, ali bi oni bili nesto u fazonu Makabija, tj platili bi pozivnicu za ucesce, a i ostalim ekipama bi placali sve troskove.

http://www.index.hr/sport/clanak/madjari-izlaze-rumunji-i-libanonci-zele-u-aba-ligu/738506.aspx

Mada se slazem sa autorom teksta, posto ne vidim smisao dovodjenja takvih ekipa i da one samo mogu da naprave problem klubovima koji jedino ovako mogu da se bore za ucesce u Evroligi (mada Libanci verovatno ne bi ni imali pravo nastupa, cak i da se izbore).

Pa neće da izdrže verovatno ni dva dana. Njih da se pita mi bi imali građanski rat, kakva Ukrajina, kakav crni Krim, to je bajka u odnosu na situaciju na relaciji CZ-PAR. Gade mi se  :-\

I meni. :-\

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter