Autor Tema: Košarka  (Pročitano 28462 puta)

Odg: Košarka
« Odgovor #75 poslato: 25 Mart 2014, 19:16:04 »
Sa prvim pasusom se slazem, osim toga da je Ivanovic odigrao dobro u prvoj cetvrtini, a posle se nije ni video maltene.
Sto se vas tice, Bertransu nece trebati bas toliko dugo da "udje u ritam." Vec se juce videlo da je na tragu povratka u formu koju je imao pre povrede. Pavlovic mozda jos uvek nije 100% spreman, ali i on daje svoj doprinos koji nikako nije mali. A slazem se, sto se tice centarske linije, ona vam je sa izuzetkom Lovernja, pa mogu tako da kazem definitivno slabiji deo tima. :D

Verujem da hocemo, mada necu unapred da upisujem pobedu i prolaz. Neki kazu da je mozda i malo umor odigrao ulogu, s obzirom da se putovalo prvo u Viljnus, pa nazad u BG, onda u Zadar i na kraju Kaunas. Jeste da je u pitanju bio avion, al opet su duga putovanja. Sa Uniksom ce da bude cupavo. Jesmo ih pobedili (cini mi se prosle godine) sa slabijim timom, ali smo tada imali boljeg trenera, tako da nam dodje na isto. ;D Bice tesko, ali naravno da verujem u ekipu.

I ja mislim da ce biti isti scenario kao prosle godine na F4, i da cemo se sastati u finalu, pa nek pobedi bolji.
Jedino mi zanimljiva promena sto su ove godine uveli da se igra sva tri dana po jedna utakmica. Prvog dana 1. i 4., zatim 2. i 3. i na kraju finale.

« Poslednja izmena: 25 Mart 2014, 19:26:12 ivana-ns »
:grb: :itb: :beb: :frb: :nob: :meb: :atb: :amb: :nlb: :mkb: 

:ch: :de: :dk: :ua: :lt: :lv: :cz: :az: :au: :pl:

:hu: :al: :fi: :by: :es: :il: :ro: :md: :si: :ie:

:ge: :se: :pt: :mt: :gb: :hr: :bg: :ee: :ru: :cy: :sm: :is:

OGAE Serbia forum

• tetsujin
  • Golden Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
« Odgovor #76 poslato: 25 Mart 2014, 19:21:23 »
Posljednjih 40 minuta osnovnog dijela ABA lige dati će odgovor hoće li Hrvatska već idući tjedan dobiti euroligaša ili ćenaši put do najelitnijeg europskog košarkaškog natjecanja morati tražiti u grotlu Beograda. U ponedjeljak od 20.45 sati Cibona dočekuje C. zvezdu, dok u isto vrijeme u Beogradu igraju Partizan i Cedevita. Pobjede Cibone i Cedevite omogućile bi im međusobni ogled u polufinalu (i sigurnog predstavnika Hrvatske u Euroligi), u suprotnom će Cedevita na Partizan, a Cibona na C. zvezdu.

Cibone na završnom turniru ABA lige nije bilo četiri godine. S obzirom na turbulencije kroz koje je klub prolazio kroz sezonu, ovogodišnji rezultat je podvig. No, kada u momčadi imate Darija Šarića, sve je moguće.

Ipak, koliko god zadovoljstvo budi podatak da će Hrvatska prvi put na Final Fouru ABA lige imati dva kluba, toliko žalosti pogled na Zadrovu poziciju.

Za ostanak u ligi potrebno im je da u posljednjem kolu u Višnjiku svladaju Olimpiju, a Široki izgubi kod Igokee.
I amar prestar aen. The world is changed. Han matho ne nen. I feel it in the water. Han mathon ned cae. I feel it in the earth. A han noston ned gwilith. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it.

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: is
« Odgovor #77 poslato: 26 Mart 2014, 21:44:09 »
Pa odgledam li još jednu ovakvu utakmicu lepo ima srce da me otrese ko beba zvečku. Onoliko izgubljenih lopti i grešaka na obe strane je van svake pameti. Teška i mučna utakmica, ali ipak je najvažnije da smo slavili i plasirali se u polifinale EL-a.  ;:)) ;:)) ;:))

Sledeći protivnik je Uniks iz Kazanja koji je razbucao tursku Ankaru u obe utakmice. Ako budemo ovako igrali ugasili smo ga samo tako

FYRIR ISLAND HM 2018

« Odgovor #78 poslato: 26 Mart 2014, 21:49:38 »
Amin na ceo sadrzaj posta.
Koji je majstor ovaj Dzenkins!!! ;(:); ;(:); ;(:); ;:))
A jos usput i apsolutno oboren rekord u poseti, sto se tice svih ULEB takmicenja.. :G) ;(:); ;(:);

• Scooby
  • Golden Member
« Odgovor #79 poslato: 26 Mart 2014, 22:06:27 »
Ček ček zar ono i Partizan nije igrao u Areni, a ništa od rekorda  ;D

Atmosfera u dvorani je bila prelepa, a ja sam se cepao kad sam na početku video onu džinovsku rusku zastavu haha. Mogu misliti reakcije ukrajinskih komentatora  ;:))

« Odgovor #80 poslato: 26 Mart 2014, 22:09:23 »
Nisam  pratila od pocetka. Ne zezaj da su stvarno razvili rusku zastavu?  :D
Mora da su ukrajinski komentatori poludeli, u najmanju ruku. ;D

• Scooby
  • Golden Member
« Odgovor #81 poslato: 26 Mart 2014, 22:42:12 »
Na početku utakmice preko cele tribine razvili rusku zastavu i još skandirali Putinu  :D

« Odgovor #82 poslato: 26 Mart 2014, 22:46:23 »
Ahahahah...
Mogu misliti na kakve je reakcije to naislo u Ukrajini.:D :D :D

« Odgovor #83 poslato: 27 Mart 2014, 17:03:45 »
Мени је то са руском заставом и скандирањем било непотребно и неприкладно. :o Која год да је страна у праву у актуелној ситуацији око Крима, сигурно је многим људима јако тешко у овим тренуцима, неки животи су се губили. То, не да је свеже, него и даље траје. Најмање што је потребно је неко такво провоцирање и подсећање, поготово на спортским манифестацијама, које постоје да би се забавом скренуле мисли, показало да су разлике и политика превазиђени и небитни...

Teška i mučna utakmica, ali ipak je najvažnije da smo slavili i plasirali se u polifinale EL-a.  ;:)) ;:)) ;:))
Надрљаћеш због овог лапсуса. :P

Иначе, браво за огроман успех и оборен рекорд! !_!
12 :ee: 10 :no: 8 :bg: 7 :fi: 6 :cz: 5 :by: 4 :mk: 3 :fr: 2 :ua: 1 :me:

• Scooby
  • Golden Member
« Odgovor #84 poslato: 27 Mart 2014, 17:29:06 »
Teška i mučna utakmica, ali ipak je najvažnije da smo slavili i plasirali se u polifinale EL-a.  ;:)) ;:)) ;:))

Što je babi milo....  :D

« Odgovor #85 poslato: 27 Mart 2014, 17:31:26 »

Иначе, браво за огроман успех и оборен рекорд! !_!

Tek sad videh da je napravio lapsus. :D

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
  • Zemlja: rs
« Odgovor #86 poslato: 28 Mart 2014, 16:27:24 »
Cestitke na plasmanu u polufinale EK-a  ;(:);  :G) Teze je bilo nego sto se ocekivalo. Cini mi se da je ekipa ponovo osecala veliki pritisak pred svojom publikom i da se to i odlikovalo brojnim promasenim zicerima i velikim brojem nerezonskih gresaka ali kasnije je kvalitet ipak dosao do izrazaja. U ovakvim utakmicama znaci i iskustvo i petlja da se preuzme odgovornost, a Dzenkins i Nelson to imaju. Prvi je odigrao kljucnu ulogu ali naravno, zasluge idu celom timu.

Protiv Uniksa mora mnogo bolje, ali verujem da i hoce, jer tu necete biti favoriti pa s te strane nece biti opterecenja.

Ček ček zar ono i Partizan nije igrao u Areni, a ništa od rekorda  ;D

Ali neverovatno je kako ni u trenucima ovakvog slavlja i srece ti ne mozes a da ne spomenes Partizan ;D Ti sanjas Partizan i Duska Vujosevica, bez zezancije ;D Takva preopterecenost moze da bude stetna po zdravlja, pazi se ;D

A sto se rekorda tice, vidim kako ga obarate....

E moj Scooby, jos vi morate mnogo mleka da pijete da bi se tu merili sa nama ;D A prvi korak je da se odlucite za koji klub navijate  ;D

• Scooby
  • Golden Member
« Odgovor #87 poslato: 28 Mart 2014, 16:55:11 »
Ali neverovatno je kako ni u trenucima ovakvog slavlja i srece ti ne mozes a da ne spomenes Partizan ;D Ti sanjas Partizan i Duska Vujosevica, bez zezancije ;D Takva preopterecenost moze da bude stetna po zdravlja, pazi se ;D

Aaaaa nedostajalo mi je ovo  :-*

• tetsujin
  • Golden Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
« Odgovor #88 poslato: 28 Mart 2014, 17:09:59 »
e dabome i kod nas pod tvu i novinama izašli članci o kartama koje zapravo nisu kupljene..kako bi se oborio rekord hahaha :D

« Odgovor #89 poslato: 28 Mart 2014, 18:21:09 »
Samo ti "peckaj" Milose, pojasnili su vec u cemu je bila fora sa tim videom. A i ljudi koji su bili na utakmici su potvrdili pricu. Sigurno neces, ako ti je napolju na hiljade ljudi, a utakmica samo sto nije pocela, nastaviti da radis po utvrdjenoj (a sporijoj) proceduri, uz rizik da se to otegne mozda i u nedogled.

Inace, hvala na cestitkama. Moguce da je igracima ponovo atmosfera "vezala" ruke, kao u prvoj utakmici u Euroligi, s obzirom da su odbranu, jos koliko toliko i igrali dobro, dok su u napadu promasivali zicere. Slazem se da ce protiv Uniksa morati da bude mnogo bolje (ako ne zelimo da se obrukamo, o sansama za moguci prolaz i da ne govorim).

Poslednju recenicu cu ignorisati, da ne bismo ulazili u istu raspravu po stoti put. ;D
« Poslednja izmena: 28 Mart 2014, 18:26:45 ivana-ns »

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter