Autor Tema: Košarka  (Pročitano 30954 puta)

Odg: Košarka
« Odgovor #60 poslato: 04 Mart 2014, 13:26:11 »
Mozda su ovi insistirali da to bude Rasko. ;D
Mada mi je malo nefer da neki pevaju u duetu ili triju cak, a neki solo (iako nekima ni to ne pomaze, al ajd nije im to primarno zanimanje pa moze i da im se progleda kroz prste).
U ovoj prvoj rundi Majk Batist definitivno pobedio, bas sam se nasmejala. :D

:nl: :it: :fr: :mk: :am: :ru: :il:  :pt: :ge:

OGAE Serbia forum

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
  • Zemlja: rs
« Odgovor #61 poslato: 04 Mart 2014, 14:42:45 »
Dobro pazi, generalno, himna Evrolige nije lagana za pevanje uopste, ima dosta bas visokih tonova, maltene treba da budes operski pevac da bi je izvukla. I dosta pravih pevaca da je otpeva, zvucalo bi smesno. Ali u tome i jeste fora, sto kosarkasi (uglavnom) nisu (i) pevaci pa su i hteli da bude fora ;D Kod nas znam da Kinsi svira gitaru ali nisam cuo nikad nijednu pesmu kako peva ;D

Moracu da odgledam nastupe, nisam nijedan gledao.

« Odgovor #62 poslato: 04 Mart 2014, 14:57:12 »
Ja, koliko sam shvatila iz teksta koji stoji na tom sajtu, nije uopste bio cilj da oni bas imitiraju original (da otpevaju sto bolje mogu mozda, ali i to je cak neki sekundarni cilj, u najmanju ruku), vec vise da se igraci, a i navijaci zabave i dobro nasmeju. Uostalom, pogledaj snimke kad budes stigao, mozda ce ti biti jasnije malo.
Mada, slusajuci ih, moram da priznam da neki cak i dosta dobro pevaju. ;D

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #63 poslato: 04 Mart 2014, 18:40:45 »
Pa da, zato i kazem to i jeste fora, jer ovo je skoro nemoguce otpevati ako glas nije utreniran, a svako ko se bavi pevanjem trenira svoj glas, dok oni koji pevaju za "fun" (myself included ;D ) logicno, nisu imali nikad vokalne treninge, pa, bar u tom trenutku, ne mogu ovo da iznesu.

Nego, ovaj Tegi bas voli da prska Covica ;D

Ovo nije humano sta mu radu  :lol)) Covicu, spremi se da jedes papir!  ;D

« Odgovor #64 poslato: 05 Mart 2014, 22:03:15 »
OK smo prosli protiv Ritasa. Moglo je mnoogo bolje, a bome je moglo i gore (kad se setimposlednje sekunde jos uvek se jezim  :((( ). Sve u svemu, razlika sasvim po meri, definitivno imamo cemu da se nadamo u revansu, posebno ako popravimo jos neke stavke. Prvo, da prestanu da prave gluposti i jeftino gube lopte i drugo, pod hitno poraditi na odbrani dva na dva, bilo mi je stvarno mucno za gledati kako nam prave prodore ko kako hoce  ::) :-\(Gecevicijus prvenstveno). Raduje dobra igra Bobija Marjanovica, jos ako je istina da ce ovaj Ukrajinac sto je dosao biti delom zaduzen i da razigrava njega, bice odlicno. Ostale ne bih nesto posebno izdvajala, u stvari mozda bih imala i ponesto da kazem Simonovicu za onaj propust na kraju sto je pustio da li Gecevicijusa ili Seibutisa (ne mogu da se setim) da sutira ka kosu, sva sreca sto ovaj nije pogodio, inace bi u revansu bilo "cupavo."

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #65 poslato: 06 Mart 2014, 10:45:30 »
Cestitke na pobedi  :G) Generalno je trebalo da bude vecom razlikom jer ovako na dva poseda je u revansu i dalje sve otvoreno, ali svakako je ovo rezultat koji daje veliku nadu i obecva da je plasman u naredno kolo realnost.

Mislim da ste suvise zgrceno igrali dobar deo meca, sto se moze i objasniti cinjenicom da su ovo sada eliminacione utakmice i da mnogo prostora za gresku zapravo nema i to i objasnjava onolike izgubljene lopte, promasene zicere i u pojedinim momentima veoma jednolicne napade. Ipak, imali ste odgovor na svaku njihovu seriju i zasluzeno dobili utakmicu.

U revansu ne sme da se igra opusteno ali ocekujem ipak da odbranite ovaj kapital i prodjete dalje.

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #66 poslato: 08 Mart 2014, 16:00:57 »
Samo da konstatujem i citiram jednog drugara:

Citat
U*rali smo se u Bajern

:E :y)

« Odgovor #67 poslato: 12 Mart 2014, 19:08:48 »
Kako Zvezda sutira trojke, nestvarno. :ooo: :ooo:

EDIT: Pao procenat suta u drugom poluvremenu, sto se i ocekivalo mozda. ;D
Cetvrtfinale je tu, mada je malo bzvz sto smo izgubili, al sta sad.
Dopada mi se to (govorim o ovoj utakmici, ne generalno) sto je prvenstveno Dzenkins odigrao ocajno vise od 3/4 meca, a kada je bilo gusto, bio je tu da preuzme odgovornost i, sto je jos vaznije, pogadjao je. Nelsonu takodje svaka cast za kljucna bacanja. Katic takodje veoma dobar. Ostali uglavnom tu i tamo.

Rival u cetvrtfinalu Budiveljnik, sad ovako naslepo mogu definitivno da kazem da nam je prednost sto igramo na domacem terenu, dok ce oni morati igrati kao domacini u Litvaniji. Ono sto sam ih gledala protiv Partizana, rekla bih da ne bi trebalo da nam naprave probleme (narocito u BG), mada se nikako ne smeju ni podceniti.
« Poslednja izmena: 12 Mart 2014, 20:26:18 ivana-ns »

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #68 poslato: 24 Mart 2014, 23:05:05 »
Sve u svemu, zacin C ;D

Kako smo i predvidjali, sve ide ka tome da bude srpsko finale ponovo  !_! I tako i treba da bude, a onda neka bolji pobedi.

Ocekivao sam pobedu danas. Komplikovali smo u nekim situacijama previse ali se osecalo da ne mozemo da izgubimo. Ko zna koji put smo najbolji kad je najteze i kad je najpotrebnije. Nadam se da cemo osigurati EL, a posle kako bude.

Steta je sto su nas povrede ovako izmasakrirale ove sezone mogli smo jos mnogo vise da uradimo. I u ovakvom stanju smo skinuli skalpove Makabiju, Feneru i CSKA. Ja licno sam prezadovoljan.

« Odgovor #69 poslato: 24 Mart 2014, 23:38:10 »
Pa da, ja sam otpisala Buducnost jos na poluvremenu, s obzirom da im je trebala pobeda sa vise od 7 ili eventualno da dobiju bilo kojom razlikom, a da vi puknete sledece kolo od Cedevite (sto mislim da ni Dule, ovakav kakav je (blesav  ;D) nije lud da dozvoli. Kako se odvijala utakmica, shvatila sam da nema sanse ni za jedan od ta dva scenarija. A, s obzirom da sam prestala da pratim utakmice u Evroligi (ne znam da li je igrao, pretpostavljam da jeste), lepo je bilo videti i Bertransa konacno na parketu ponovo (mada kontam da mi kasnije i nece biti bas toliko, al ajd. ;D).

Znaci da bi trebalo da su sad poznati svi ucesnici F4, samo se ceka da se napravi i konacan raspored posle 26. kola, posto jos nije sigurno ko je 3., a ko 4. izmedju Cibone i vas, ako sam dobro shvatila. Mada, pretpostavljam da cemo dobiti Cibonu u ZG, al ajd da ne idem unapred.
Prvo ide revans Evrokupa, za koji imamo i vise nego fantastican rezultat posle prve utakmice, s obzirom kako je ocajno odigrana (mogli smo mozda i da se izvucemo sa neresenim  8).

• tetsujin
  • Golden Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
« Odgovor #70 poslato: 25 Mart 2014, 01:02:49 »
jeje 2 naša kluba su na f4.mislim da je f4 u beogradu.

ne očekujem od cibone ništa s obzirom da je bandić zavrnuo pipu i rekao da neka juniori igraju. jer je cibona bila pred bankrotom i zatvaranjem. čak se govorilo o fuziji cibone, cedevite i zagreba..

cedevita je li la.kako je jedan novinar rekao savkog može pobijedit od svakog može i izgubit..ali bih bio sretan da jedan naš klub ode u finale jer finalisti idu u euroligu..a mislim da mi 2,3g nismo imali kluba u euroligi..  ;:))
I amar prestar aen. The world is changed. Han matho ne nen. I feel it in the water. Han mathon ned cae. I feel it in the earth. A han noston ned gwilith. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it.

« Odgovor #71 poslato: 25 Mart 2014, 12:41:20 »
Jeste F4 u Beogradu, s obzirom da je Zvezda osvojila prvo mesto na kraju ligaskog dela.
Mislim da je tesko moguce da cete imati jedan od vasih klubova u finalu, posebno ako budu mesovita polufinala (a sve ide ka tome). Igra se u BG-u, a Zvezda nema nijedan poraz kod kuce, dok mi se cini da i nase komsije dizu formu polako, a jos sad jaci i za Bertransa. Ali, ajd videcemo.

• tetsujin
  • Golden Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
« Odgovor #72 poslato: 25 Mart 2014, 13:58:25 »
igrat će 1. i 4. pa 2. i 3. mislim.

po tome zvezda i cibona te  cedevita i partizan.. a najbolja fora je da u zadnjem kolu igraju cibona i crvena zvezda i partizan i cedevita hahaha.. ako izgubi partizan a pobijedi cibona onda će na f4 igrati c.zvezda i partizan te cibona i cedevita..što je super za nas hahahaha

« Odgovor #73 poslato: 25 Mart 2014, 14:08:25 »
Tako je.

Zvezda ima sanse da izgubi od Cibone, ali mislim da Partizan dobija 100%, tako da su male sanse za to.

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #74 poslato: 25 Mart 2014, 16:56:59 »
Pa da, ja sam otpisala Buducnost jos na poluvremenu, s obzirom da im je trebala pobeda sa vise od 7 ili eventualno da dobiju bilo kojom razlikom, a da vi puknete sledece kolo od Cedevite (sto mislim da ni Dule, ovakav kakav je (blesav  ;D) nije lud da dozvoli. Kako se odvijala utakmica, shvatila sam da nema sanse ni za jedan od ta dva scenarija. A, s obzirom da sam prestala da pratim utakmice u Evroligi (ne znam da li je igrao, pretpostavljam da jeste), lepo je bilo videti i Bertransa konacno na parketu ponovo (mada kontam da mi kasnije i nece biti bas toliko, al ajd. ;D).

Znaci da bi trebalo da su sad poznati svi ucesnici F4, samo se ceka da se napravi i konacan raspored posle 26. kola, posto jos nije sigurno ko je 3., a ko 4. izmedju Cibone i vas, ako sam dobro shvatila. Mada, pretpostavljam da cemo dobiti Cibonu u ZG, al ajd da ne idem unapred.
Prvo ide revans Evrokupa, za koji imamo i vise nego fantastican rezultat posle prve utakmice, s obzirom kako je ocajno odigrana (mogli smo mozda i da se izvucemo sa neresenim  8).

Tako je  ;zv:) Utakmica nije bila nesto lepa za gledanje ali nijedna utakmica koja odlucuje o necemu sto je vrlo vazno nije lepa. Mislim da smo se dobro spremili i da smo usli u utakmicu kako treba. Buducnost je igrala prilicno konstantno tokom veceg dela sezone, ali rekao bih da nisu tempirali formu kako treba jer nivo igre im sve vise opada. Sehovic je juce samo jednu trojku pogodio recimo, a on im je jedna od udarnih ugli u napadu i upravo taj sut sa distance. Ni Nikola Ivanovic se nije proslavio, a Akindele koji je vrlo nezgodan igrac i kog sam video kao mozda i najvecu pretnju, jos manje. Jednostavno bez igre pod kosem i sa slabim ucinkom spoljasnje linije je tesko dobiti ovakvu utakmicu cak i kod kuce.

A sto se nas tice, Pavlovic jos nije ni blizu svoje forme, ali ovako gledano kroz dugorocnu prizmu, uklapa se u ekipu i ocekujem (jos) vise od njega u nastavku, a i Bertansu ce trebati vremena, jer je dugo van stroja. Medjutim, mislim da ce trebati manje nego sto se generalno ocekuje.

Najgori utisak je naravno nasa centarska linija. Tu mi, evo vec 2 godine za redom, nije jasno kako smo uspeli da takve komade bukovine spojimo zajedno. Gagic jeste borben i za to mu svaka cast, ali neverovatno je koliko je on kosarkaski neinteligentan igrac. Da ne pricam tek sto nema nikakvu tehniku i da jos nije naucio kako se igra ledjima prema kosu + sto masi i nemoguce maltene. Musli otprilike isto. Milutinov je mnogo obecavao, ali sve vise postaje Gagic no.3, tako da i kad ga se ratosiljamo, imacemo dostojnu zamenu sledece godine :D Salic je potpuna enigma dok je Bezbradica jos uvek nespreman za velika takmicenja (bice od koristi u pasteta ligi). Tu smo nekada najjaci bili a sada se ne zna ko je od koga gori. Ne mogu a da ne primetim koliko bi ova ekipa bila bolja da imamo iole normalnog i upotrebljivog centra + pleja. Tacno nam fale glava i rep. Ali dobro, guramo i ovako i guracemo do kraja.

Proci cete lagano Budiveljnik. Moguce je da su ih igraci malo potcenili tamo, nisu oni bas tako losa ekipa. Ali naravno, vi ste mnogo bolji. Ne ocekujem nikakve probleme u revansu. Posle vam sledi najtezi test - Uniks. Tu su oni veliki favoriti, ali naravno niste ni vi bez sansi. Uz povoljan rezultat u prvom mecu, sve je moguce  :G)

Ne ocekujem da se poklopi da igramo u polufinalu medjusobno. Ubedjen sam da cemo mi pobediti Cedevitu i time otkloniti mogucnost medjusobnog susreta u pf. A iskreno, i vi vrlo verovatno dobijate Cibonu tamo. Cak i sa pola gasa bi trebalo da dobijete. Naravno, to ne znaci da je Cibona slaba (daleko od toga), ali jednostavno ste kvalitetniji pa shodno tome i ocekujem vasu pobedu.

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter