Autor Tema: Košarka  (Pročitano 25147 puta)

• mirCo
  • Golden Member
  • #INFESrbija
  • Zemlja: rs
Odg: Košarka
« Odgovor #1410 poslato: 17 Septembar 2017, 18:09:24 »
Rusi ponovo nisu iskoristili to što su nakon velike prednosti Španaca, spustili na samo dva poena razlike.
1. Molitva  2. Goodbye (Shelter)  3. Oro  4. Beauty never lies  5. Nije ljubav stvar  6. In too deep  7. Ljubav je svuda  8. Čaroban  9. Ovo je Balkan  10. Cipela
1. Rise like a phoenix  2. Amar pelos dois  3. Satellite  4. Euphoria  5. Only teardrops  6. 1944  7. Believe  8. Heroes  9. Fairytale  10. Running scared

OGAE Serbia forum

« Odgovor #1411 poslato: 17 Septembar 2017, 22:33:40 »
Ipak je veliki uspeh u pitanju, sobzirom da dodjosmo do finala prakticno bez kompletne prve petorke, ali mislim da smo mogli dobiti. Utakmica je izgubljena glupostima nasih u poslednjoj cetvrtini. Mada mi je hit da su i finale i utakmica za trece mesto zavrseni istim rezultatom - 93:85. :D :D

« Odgovor #1412 poslato: 17 Septembar 2017, 22:35:33 »
Nisam bio optimista pred mec, potajno sam mislio da mozemo Slovence da spustimo ispod 80 jer jedino tako bi mogli da ih dobijemo. Ako ste primetili mi u proseku dajemo izmedju 80-90 poena i to je sa ovom ekipom bio nas maksimum. Slovenija je na 3 meca postigla manje od 90 poena, odlicni su suteri. Uspeli smo da zaustavimo Doncica, ali ne i Dragica... Svaka cast momcima na srebru, mi smo ipak kosarkaska velesila  ;(:);
FSC Records
Pobede: 3
Top5: 6
Top10: 13
Ucesca: 43
Finala: 30

• Ro
  • Sr. Member
  • Zemlja: hr
« Odgovor #1413 poslato: 17 Septembar 2017, 22:37:25 »
Svaka čast vašima , dobro ste ih uhvatili na kraju , nijanse su presudile , ali zasluženo Slovenci osvojili zlato , nijedan poraz , odlična uigrana košarka , vama čestitke na srebru , i to je odličan uspjeh s obzirom da ste došli s drugom ekipom.

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: aq
« Odgovor #1414 poslato: 17 Septembar 2017, 22:43:57 »
Убедљиво најбоља екипа је победила. Играли су феноменалну кошарку цео турнир и било их је уживање гледати. Браво Словенци. Искрено се надам да се Дончић није озбиљније повредио.

Наши су одрадили одличан посао и буквално са резервним тимом освојити сребро је невероватан успех

• tetsujin
  • Golden Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
« Odgovor #1415 poslato: 17 Septembar 2017, 22:51:08 »
nikad slabiji turnir, nikad bolja slovenija... pratim ju godinama s obzirom da ju smatram drugom državom.. godinama rastu i na nevjerojatan način su usred eurobasket u sloveniji izgubili neke utakmice.. fantastična utakmica i bravo za oba susjeda...   ;(:);

a hrvatska će se morati na remont i dobro zasukati rukave, a ne pričati nebuloze.. svoj maksimalan učinak su pokazali na zadnja 2 eurobasketa... vrijeme je za psihologe... neka se ugledaju na vaterpoliste...  ;--;
I amar prestar aen. The world is changed. Han matho ne nen. I feel it in the water. Han mathon ned cae. I feel it in the earth. A han noston ned gwilith. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it.

• mirCo
  • Golden Member
  • #INFESrbija
« Odgovor #1416 poslato: 17 Septembar 2017, 23:02:07 »
Nije nam bilo suđeno! Tj. Slovencima je bilo suđeno! Tako da one propuštene prilike da pređemo u vođstvo nisu slučajne.

Slovenci su bili ubeđeni u pobedu od početka, dok su naši bili u fazonu daćemo sve od sebe, pa me čudi da su se sad toliko smorili.

Ovo je ogroman uspeh, sreća nas je pratila, idemo dalje!!! BRavo naši, bravo Sale! ;(:);

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: aq
« Odgovor #1417 poslato: 17 Septembar 2017, 23:05:57 »
И трећа узастопна сребрна медаља на три највећа светска такмичења. Играли смо у финалима светског, олимпијског и европског првенства. Капа доле момци

• mirCo
  • Golden Member
  • #INFESrbija
« Odgovor #1418 poslato: 17 Septembar 2017, 23:09:32 »
Ostaje žal, al' tu su naredna prvenstva! Sale će sigurno kao trener osvojiti neko zlato. ;zv:)

• euronik
  • Hero Member
  • That's all.
« Odgovor #1419 poslato: 17 Septembar 2017, 23:33:13 »
Ma bravo za nase! Kapa dole za svakog ponaosob! Cestitke i Slovencima, bili si sjajni!
ESC 2017 PED top 10 by euronik:
:itb::ptb::hub::beb::rsb::mkb::dkb::seb::isb::azb:

« Odgovor #1420 poslato: 17 Septembar 2017, 23:36:00 »
Ustvari ovo je treća medalja na zadnja 4 takmicenja za Srbiju.

• mirCo
  • Golden Member
  • #INFESrbija
« Odgovor #1421 poslato: 17 Septembar 2017, 23:48:27 »
Ljudi će uvek hteti još i uvek više, to nažalost ne možemo da promenimo. Al' barem ćemo vremenom shvatiti koliki je ovo uspeh. ;zv:)

• Majsta94
  • OGAE member
  • 2018
  • Zemlja: gr
« Odgovor #1422 poslato: 18 Septembar 2017, 13:08:36 »
Ne znam. Sinoć sam nakon utakmice bio na fazon, a dobro, ogroman je to uspjeh, nije nam se dalo. Kad su se slegli utisci baš mi je žao bilo jer su tako blizu bili i zaslužili su to zlato zbog svega što rade dugi niz godina. Ovako sad čekamo 4 godine do sledećeg Evropskog i prilike za zlato, pošto jedino čudo može da se desi da dobijemo Amere i na SP i OI. Ali ja vjerujem u čuda ;D

Svaka čast Sloveniji, stvarno su odlični bili, ali najviše svaka čast našoj ekipi, naklon do poda!

• mirCo
  • Golden Member
  • #INFESrbija
« Odgovor #1423 poslato: 18 Septembar 2017, 13:11:14 »
Da, to je najgore, što moramo da čekamo 4 godine. :( Ništa, idemo sad da podržavamo odbojkašice do zlata! ;(:); ;D

• Majsta94
  • OGAE member
  • 2018
  • Zemlja: gr
« Odgovor #1424 poslato: 18 Septembar 2017, 13:16:27 »
Ali koliko ja živaca potrošim zbog Srbije bilo da je u pitanju Dječja Evrovizija ili Olimpijada :D :D :D Ali svaki uspjeh to nadoknadi i nadmaši  ;(:);

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter