Autor Tema: Fudbal  (Pročitano 26189 puta)

Odg: Fudbal
« Odgovor #1410 poslato: 17 Novembar 2017, 19:15:00 »
До сада је само први шешир био према ранглисти, а остало по континентима. Сада, ваљда, не могу репрезентације из исте конфедерација (осим Европе) да буду у групи.

OGAE Serbia forum

• stres92
  • OGAE member
  • All Aboard!
  • Zemlja: rs
« Odgovor #1411 poslato: 17 Novembar 2017, 20:46:52 »
I maksimalne su dve evropske ekipe po grupi.
Pričali smo već o tome Coa. :)

« Odgovor #1412 poslato: 18 Novembar 2017, 01:33:35 »
Мени је мрак било која јужноамеричка земља да је у нашој групи. Могу да нас напуше лако. Још ми са новим селектором.... ::) :(
#хвалатијаниномцрнцу

« Odgovor #1413 poslato: 18 Novembar 2017, 16:03:46 »
Pa sigurno će biti neko iz Juzne Amerike ili Meksiko sa Srbijom u grupi.

« Odgovor #1414 poslato: 18 Novembar 2017, 19:26:05 »
Iskreno mislim da je i sam plasman na mundijal uspeh, sumnjam da u bilo kojoj grupi možemo da prođemo dalje nismo to uradili ni u poslednja dva mundijala sa mnogo jačim timovima. Nema velike razlike između onoga što smo mogli biti u 3. šeširu i što smo ovako u 4.
Po pravilima žreba dok dođe do izvlačenja našeg 4. šešira ostaće nam samo 3 moguće grupe u kojima možemo da igramo, jer postoji 13 Evropskih rep u prva 3 šešita.. Mislim da je bolja opcija dobiti u grupi Brazil ili Argentinu iz prvog šešira, a neku Evropsku ekipu iz drugog naravno osim Španije.. Kako god ne dajem nam više od 10% šanse da prođemo dalje..  :)

« Odgovor #1415 poslato: 18 Novembar 2017, 21:59:13 »
Moguće da će četvrtu jakosnu grupu izvlačiti drugu,a drugu ostaviti za kraj da bude zanimljivije.

• tetsujin
  • Golden Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
« Odgovor #1416 poslato: 18 Novembar 2017, 22:19:48 »
uvijek se ide odozada.. od najslabijih potova prema jačima zbog interesantnosti s time da su u zadnje vrijeme promijenili pa su radili 4,3,1,2 čisto da se trzaju malo prvopostavljeni..
I amar prestar aen. The world is changed. Han matho ne nen. I feel it in the water. Han mathon ned cae. I feel it in the earth. A han noston ned gwilith. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it.

• stres92
  • OGAE member
  • All Aboard!
« Odgovor #1417 poslato: 19 Novembar 2017, 08:34:20 »
Oko čega da se zezaju prvopostavljeni? :D

• tetsujin
  • Golden Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
« Odgovor #1418 poslato: 19 Novembar 2017, 16:06:09 »
pa ne znam. možda da trzaju drugopostavljene.. što ja znam lol

« Odgovor #1419 poslato: 20 Novembar 2017, 21:21:57 »
Za svetsko se izvlači od 1. do 4. i tu nema menjanja da bude zanimljivije  8) bye:)

• Majsta94
  • OGAE member
  • 2018
  • Zemlja: gr
« Odgovor #1420 poslato: 20 Novembar 2017, 23:53:51 »
Hajoj eto žrijeba još malo. Nakon 8 godina pratim sa tremom :D

• Destroyer
  • OGAE member
  • Ubi bene, ibi patria.
« Odgovor #1421 poslato: 21 Novembar 2017, 09:07:16 »
Ja sam toliko ono pod nekom euforijom da sam se vratio u klinacko doba i poceo da skupljam slicice  :D :D :D.

Sta god bude na zrebu ja gledam da momci ostave srce na terenu i da izgaraju za tu pobedu da igraju sa nekom opustenoscu. To je dugo misaona imenica za nas ali kad pogledam kosarkase shvatim da bas i nije tako.. Sve je do stava igraca. Mi sa kosarkasima da smo poslali i c tim uradili bi svasta jer momci igraju pre svega sa srcem pa se tu cak i onaj osrednji talenat provuce kao nesto super jer igraju kao tim a ne kao individualci. E to da se vidi kod fudbalera i na konju smo ko god da nam dodje necemo se obrukati!

Samo jos da budemo sigurni ko nam je trener  :D
Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: aq
« Odgovor #1422 poslato: 21 Novembar 2017, 10:35:15 »
Мени је еуфорију заменило разочарење због свих ових перипетија са селектором. Какву год групу да извуку са Крстајићем (или сличном икебаном) на клупи неће направити ништа. Једноставно атмосфера у тиму је нарушена и то је на жалост то

• Majsta94
  • OGAE member
  • 2018
  • Zemlja: gr
« Odgovor #1423 poslato: 21 Novembar 2017, 11:17:24 »
A kao da znamo kakva je bila kad je Muslin bio. Kao što ti reče za SMS-a, da mora da se prilagodi timu, tako bi valjda i ovi igrači trebalo da se prilagode tim promjenama a ne da kukaju do juna kako Savez funkcioniše. Ima još i više nego dovoljno vremena da se saberu, ako su već smoreni, a vjerujem da su omladinci puni želje i motivacije da se dokažu i da jedva čekaju da igraju

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: aq
« Odgovor #1424 poslato: 21 Novembar 2017, 11:22:47 »
Видело се то у изјавама Ивановића и Коларова након Муслинове смене. Једини који јавно хвали Крстајића и Савез је Љајић који по мени апсолутно не заслужује место у тиму. Дај боже да грешим али тешко. Видећемо

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter