Autor Tema: Fudbal  (Pročitano 35388 puta)

• tetsujin
  • Golden Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
Odg: Fudbal
« Odgovor #1680 poslato: 15 Avgust 2018, 11:48:11 »
nakon što su učinili ono što su htjeli lagano se osipa repka .. starija ekipa se oprašta od reprezentacije.. nakon ćorluke i mandžukića danas je objavio kraj i subašić, a navodno će to učiniti i modrić ovaj tjedan ...

:o

no svejedno im hvala, učiniše i više nego što smo očekivali...   :-*
I amar prestar aen. The world is changed. Han matho ne nen. I feel it in the water. Han mathon ned cae. I feel it in the earth. A han noston ned gwilith. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it.

OGAE Serbia forum

• Josipa.
  • Golden Member
  • dancing alone
  • Zemlja: it
« Odgovor #1681 poslato: 15 Avgust 2018, 13:02:59 »
Ma ko reče da će Modrić? Ne vjerujem da će on, mislim da će on nakon EP.

• tetsujin
  • Golden Member
« Odgovor #1682 poslato: 15 Avgust 2018, 14:07:34 »
eno piše se u novinama.. navodno je izbornik dao svima rok tko misli odustat jer sljedeći tjedan mora objaviti popis za ligu nacija...

pa realno ovo je najbolji trenutak da se napravi nekakva smjena. svi oni imaju oko 30+ godina, a sada kreće novi ciklus za sljedeće SP...

• Josipa.
  • Golden Member
  • dancing alone
« Odgovor #1683 poslato: 15 Avgust 2018, 14:29:34 »
Ne vjerujem. Mislim da će Modrić i Raketa ostati još jedno 2 godine, zajedno sa Vidom, Lovrenom, Perišićem, Pivarićem, Badeljom i možda Strinićem (osim ako on već sad ne ode). A onda smo propali :D

• tetsujin
  • Golden Member
« Odgovor #1684 poslato: 15 Avgust 2018, 14:34:38 »
i meni se čini da će ostatak nakon eura otići... pa bilo bi bolje pola pola.. a ne da odjednom svi odu.. bar da se dio novih nauči uz ove prekaljene. ali da ovakvu repku nećemo više imati tako da opet ulazimo u ono "bit ćemo sretni ako prođemo rundu" haha

• Josipa.
  • Golden Member
  • dancing alone
« Odgovor #1685 poslato: 15 Avgust 2018, 14:44:23 »
A čuj imamo potencijala, a i stvarnog talenta. Dalić se pokazao kao odličan trener, možda nešto i bude. ;D

« Odgovor #1686 poslato: 15 Avgust 2018, 14:48:37 »
Upravo.  :G) Imali ste već odličnu generaciju sa Šukerom i ostalom ekipom koja je svoje igranje krunisala bronzom na SP, verovatno se i tada pričalo slično i da nećete imati toliko dobru ekipu, pa evo aktuelna generacija otišla i korak dalje. Ko može biti siguran da vam neka sledeća neće doneti i titulu.. :D

Inače, slažem se da je možda bolje da se ide postepeno sa odlaskom tih starijih igrača.
:grb: :itb: :beb: :frb: :nob: :meb: :atb: :amb: :nlb: :mkb: 

:ch: :de: :dk: :ua: :lt: :lv: :cz: :az: :au: :pl:

:hu: :al: :fi: :by: :es: :il: :ro: :md: :si: :ie:

:ge: :se: :pt: :mt: :gb: :hr: :bg: :ee: :ru: :cy: :sm: :is:

• tetsujin
  • Golden Member
« Odgovor #1687 poslato: 15 Avgust 2018, 14:56:32 »
ja ni ne znam kako imamo sve nogometaše s obzirom da sustav ne postoji, da nemamo nijedan normalan stadion. najbliže tome je splitski poljud... nemamo ni kampove haha.. jad..

iako sam protiv rasipanja novca, stvarno bih volio da zagreb napokon napravi taj jedan stadion normalne veličine, a ne glomazni, koji će biti moderan.. eno i osijek gradi... ali oni imaju privatnog vlasnika..

nego ro što je s rijekom. propade njihov plan s novim stadionom :P ode volpi ode i stadion.. bar imaju kamp i rujevicu..

a tko zna.. možda jednog dana.. možda  :D

• Josipa.
  • Golden Member
  • dancing alone
« Odgovor #1688 poslato: 15 Avgust 2018, 15:31:13 »
Poljud realno svake godine iznova bude unisten radi Ultre (travnjak). A sve ostalo treba to renovirati.

Sta kaze Ivana, eto za 20 godina idemo po titulu :D

• tetsujin
  • Golden Member
« Odgovor #1689 poslato: 15 Avgust 2018, 15:35:37 »
ako postanemo svj. prvaci možda i napokon dobijemo moderan stadion haha.. realno nije da nam treba. ionako nam rukometne dvorane ne posluju u pozitivi.. ali ja bih sve te stadione dao klubovima.. kao što dinamo drži maksimir.. u najam.. pogotovo zg.. šteta što plavi vulkan neće raditi.. poljud bih potpuno renovirao da procvjeta... rijeka će valjda dobiti svoju arenu zaslužila je.. osijek gradi svoj novi stadion.. još kad bi varaždin imao svoj neki ljepši stadiončić i eto... 5 lijepih arenica i centara po HR...

• Ro
  • Hero Member
  • Zemlja: hr
« Odgovor #1690 poslato: 15 Avgust 2018, 15:36:23 »
Tets , ne znam šta se događa sa izgradnjom tog stadiona za Rijeku , a i nije da me nešto briga , nek ostanu na rujevici , simpatičan je stadion , što se tiče reprezentacije , treba nam nacionalni stadion u Zagrebu , Maksimir je smeće , Poljud izgleda lijepo izvana , unutra krš , treba novi gradit u Zagrebu , drugi smo na svijetu , a nemamo normalni stadion , a što se tiče ovih opraštanja od reprezentacije , bilo je i vrijeme , doći će novi kvalitetni igrači , kao što su došli i ovi , nema propadanja , samo promjena igrača , jer talenta imamo...

• Neoniej
  • Sr. Member
  • Zemlja: rs
« Odgovor #1691 poslato: 15 Avgust 2018, 21:02:54 »
Poljud izgleda fantasticno spolja, dolazim na Ultra. xD Ionako sam drzavljanin obe zemlje. A i tu blizu sam. Smislicemo nesto... :D

A dobro, Maksimir ima kapacitet veliki iako izgleda lose to veoma. Nacionalni stadion vam treba (i nama), ako jedna Makedonija i Rumunija (dobro, Rumunija se ne moze porediti sa nama) mogu da izgrade Stadion Filipa Drugog i onaj na kome se igralo finale UEFA-e, onda sad mora Hrvatska. Samo sto ja nisam pristalica toga da stadion bude iskljucivo nacionalni, jer ce da bleji bezveze i niko nece na njemu igrati osim reprezentacije. Ako se bude gradio u Zagrebu nacionalni, neka Dinamo predje na njega i placa rentu (iz ovdasnje perspektive je najjaci klub), a neki drugi klub iz Zagreba (ili okoline) ode na Maksimir. Ili neka se Maksimir srusi.
Tako ce i biti verovatno, na rumunskom nacionalnom stadionu igraju dva najveca kluba iz Bukuresta. Kako god bilo, samo da stadion ne zvrji prazan i samo za utakmice reprezentacije.
Oni Rusi ludi sto su izgradili onaj stadion u Sociju, bas me zanima da li ce to iko da popuni. Mada, morace u prvu ligu taj klub koji igra u Sociju, cini mi se da se vec nalazi u drugoj.

Bio sam u Rijeci, ali ne i na Kantridi. Mislim da je prelep dozivljaj gledati utakmicu i biti na onoj strani sa koje se vidi more. Ako se vidi more. :D Tj. ako se bude videlo nakon rekonstrukcije. Mozda je malo 14 000 ljudi za Rijeku, doduse. Ne znam kulturu navijaca.

• Josipa.
  • Golden Member
  • dancing alone
« Odgovor #1692 poslato: 15 Avgust 2018, 21:33:30 »
Sve dok je država centralizirana, samo će se u Zagrebu graditi, a ostale stadione ko je*e, nema se para.

« Odgovor #1693 poslato: 16 Avgust 2018, 22:33:58 »
Partizan u plej of kvalifikacija, igra sa Bešiktašem, iako je maalo falilo da Austrijanci prođu (imali su prolaz u džepu do 91. minuta).

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
  • Zemlja: rs
« Odgovor #1694 poslato: 18 Avgust 2018, 13:18:20 »
Istina, uhvatio sam zavrsnicu preko streama. Besiktas se provukao kroz iglene usi a ekipa je u krizi obzirom da ni u prvenstvu ne blistaju.

No, ocekujem mnogo bolju predstavu u dvomecu sa nama. Mi isto moramo daleko bolje od ovoga da bi makar teoretski imali sansu da napravimo iznenadjenje jer ovako su sam sanse nekih 10%. Besiktas je skoro 4 puta skuplji od nas i to dovoljno govori kolika je razlika u svemu u ovoj situaciji.

Ima i nekih promena na bolje ali nazalost nije ni Mirkovic kriv sto je nasledio ekipu u ovakvom stanju. Nazalost, ne moze preko noci da se proigra. Ali makar postoji neka zivost i realizacija se popravila u odnosu na Djukica tako da sa neke mrtve tacke smo se pomerili koliko-toliko.

Ja sam za to da se izadje i da se proba. Autsajderi smo, nemamo pritisak pa nemamo ni sta da izgubimo. Ako nas napune, sta da se radi. Ali makar da mi damo sta je do nas.

Zvezda ide u Ligu Sampiona  :G) Salzburg jeste dobar ali redovno ispada u ple-ofovima. Zvezda sa ovakvom igrom i sa Milojevicem ima vrlo realne sanse za LS.

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter