Autor Tema: Fudbal  (Pročitano 33554 puta)

Odg: Fudbal
« Odgovor #1350 poslato: 12 Novembar 2017, 00:43:06 »
 :-\

Nadam se da nisu ozbiljni..
:grb: :itb: :beb: :frb: :nob: :meb: :atb: :amb: :nlb: :mkb: 

:ch: :de: :dk: :ua: :lt: :lv: :cz: :az: :au: :pl:

:hu: :al: :fi: :by: :es: :il: :ro: :md: :si: :ie:

:ge: :se: :pt: :mt: :gb: :hr: :bg: :ee: :ru: :cy: :sm: :is:

OGAE Serbia forum

« Odgovor #1351 poslato: 12 Novembar 2017, 01:18:38 »
Ja se iskreno nadam da se to nece obestiniti  :o

Ga naar België / Go Belgique / Gehe nach Belgien / Go Belgium

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: is
« Odgovor #1352 poslato: 12 Novembar 2017, 18:43:50 »
Како сада ствари стоје Крстајић ће да води тим и у Русији. Сад кроз репрезентацију има да продефилују и Курта и Мурта, а Крле је већ кренуо да их сакупља (односно да му их сакупљају). Свим срцем уз Кореју у уторак

FYRIR ISLAND HM 2018

• tetsujin
  • Golden Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
« Odgovor #1353 poslato: 12 Novembar 2017, 23:03:28 »
zadatak učinjen.. idemo na SP! 10. od samostalnosti veliko natjecanje  ;:))

a inače stvarno čime se pređe austrijska granica i zakorači na balkan stvarno je južnije tužnije.. u svakom smislu..  :o

što se tiče grčke igre - potpuni remont..
I amar prestar aen. The world is changed. Han matho ne nen. I feel it in the water. Han mathon ned cae. I feel it in the earth. A han noston ned gwilith. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it.

« Odgovor #1354 poslato: 12 Novembar 2017, 23:05:13 »
Meni nije jasno kako su Grci uopste uspeli biti 2. sa ovakvom igrom  :D

• Scooby
  • Golden Member
« Odgovor #1355 poslato: 12 Novembar 2017, 23:06:56 »
Како су били у јадној групи. Иначе и Тунис и Мароко су се квалификовали, Мароко чини ми се први пут након пуних 20 година

• Ro
  • Hero Member
  • Zemlja: hr
« Odgovor #1356 poslato: 12 Novembar 2017, 23:09:56 »
Ostaje samo žal što im nismo 6 ili 7 komada utrpali u prvoj utakmici , ali svejedno sam zadovoljan i sretan , iako znam da nam je osmina ili četvrtfinale plafon

« Odgovor #1357 poslato: 12 Novembar 2017, 23:31:10 »
Maroku i Tunisu je ovo 5. plasman na SP.Maroko je jednom prošao grupu,a Tunis nije nijednom.

• Scooby
  • Golden Member
« Odgovor #1358 poslato: 12 Novembar 2017, 23:52:04 »
Ostaje samo žal što im nismo 6 ili 7 komada utrpali u prvoj utakmici , ali svejedno sam zadovoljan i sretan , iako znam da nam je osmina ili četvrtfinale plafon
Па богами уколико на СП будете играли као против Украјинаца и Грка далеко ћете да догурате. Гледао сам прошлу утакмицу и стварно је било уживање гледати Модрића  и компанији. Лука је прави лидер тима у сваком погледу

• Majsta94
  • OGAE member
  • rootz.
  • Zemlja: rs
« Odgovor #1359 poslato: 13 Novembar 2017, 00:03:25 »
Teško da će Krstajić ostati trener, naći će se neko uskoro, vjerujem. I malo mi je smiješno da se priča da će SAD menadžeri da guraju svoje igrače, kao da to nisu radili i kod Muslina... :D

Nisam njegov otkaz komentarisao ovde - mislio sam da zaslužuje da vodi ekipu jer je, iako JEDVA i uz dosta sreće, odveo repku na SP, ali uz uslov da promijeni katastrofalnu taktiku i ne bude tvrdoglav što se pozivanja igrača tiče. Očito je to i bio jedan od razloga otkaza, pa me ni ne čudi što je tako sve ispalo na kraju. Nadam se da nalaze nekoga ko će da posloži igru kako treba i da će ekipa biti stabilna u junu/i nadam se, julu.

Najdraži su mi oni komentari "zašto idemo kad ćemo da ispadnemo u grupi" kao da smo jedina ekipa koja bi ili će ispasti u grupi :-* Može da nas potrefi skroz ok grupa i u trećem i u četvrtom da smo, a isto tako može da nas use*e da ne znamo gdje smo (tipa Njemačka - Kolumbija - Srbija; Argentina - Španija - Srbija i sl), pa se i tu opet nadam najboljem, jer ako sam bio optimista već godinu i po, mogu još !_!

• Destroyer
  • OGAE member
  • I learned to die a long time ago...
« Odgovor #1360 poslato: 13 Novembar 2017, 00:05:13 »
Nisam se previse potresao oko Muslina jer sam cuo da odlazi dve nedelje pre nego sto je zvanicno otisao.

Voleo bih da Piksi bude trener ali ko god bude bice tesko jer ipak ne verujem da su trebali da menjaju Muslina ipak nas je covek odveo na Svetsko..
Darkness cannot drive out darkness: Only light can do that. Hate cannot drive out hate: only love can do that.

« Odgovor #1361 poslato: 13 Novembar 2017, 00:33:35 »
Najbolja grupa za Srbiju bi bila da iz prvog šešira dobije Poljsku i Perua.

• Majsta94
  • OGAE member
  • rootz.
« Odgovor #1362 poslato: 13 Novembar 2017, 00:44:08 »
Prije Rusiju nego Poljsku bih ja haha, Rusi nisu nešto jaki, samo da ne igramo sa njima na otvaranju i mislim da bismo ih mogli i dobiti. Mada, nikad se ne zna, možda baš dobijemo nekog jačeg u grupi a puknemo od nekog slabije rangiranog od nas. Svakako jedva čekam žrijeb !_!

« Odgovor #1363 poslato: 13 Novembar 2017, 00:46:13 »
I ja bih rekla da je to sasvim mogući scenario. Poslednji put dobismo Nemce, a znamo kako se završilo.

• tetsujin
  • Golden Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
« Odgovor #1364 poslato: 13 Novembar 2017, 11:09:11 »
ro ako smo mogli pobijediti španjolce i proći na EP kao 1. u skupini i neslavno i jadno izgubiti od kasnijeg prvaka europe u zadnjim sekundama onda možemo i ovdje nešto učiniti. dalić mi ulijeva povjerenje..

ali kako god bude bitno je da smo na SP i nebitno hoćemo li biti prvi ili zadnji.. pa pobogu jedna smo od 32 najbolje na svijetu i idemo se nadmetati s najjačima.. a nismo niži rang. to je dobro... to će im biti super iskustvo za dalje..

a ovo što učinismo nakon finske mi je filmski scenariji ne bih se čudio da sve okrune na SP-u nekim dobrim rez. vjerujem da je osmina ili četvrtina dohvatljiva ovisno o ždrijebu... ali sa svima možemo igrati...

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter