Autor Tema: Fudbal  (Pročitano 33556 puta)

• Majsta94
  • OGAE member
  • rootz.
  • Zemlja: rs
Odg: Fudbal
« Odgovor #1155 poslato: 03 Septembar 2017, 00:14:58 »
Dobijemo Irsku u utorak i jednom nogom smo u Rusiji ;:))

OGAE Serbia forum

« Odgovor #1156 poslato: 03 Septembar 2017, 00:55:17 »
Velsani ce isto navijati za Srbiju u utorak, jer bi u slucaju da mi pobedimo a oni slave protiv Moldavije, Irska pala na 3. mesto, pa bi se Velsanima otvorila pozicija broj 2. Jedva cekam utorak, dobar je i remi, poraz bi nam sve zakomplikovao, ali pobeda bi nas kao sto Majsta rece jednom nogom odvela na mundijal. U utorak se Vels sastaje sa Moldavijom a Austrija sa Gruzijom, pa bi se u slucaju njihovih pobeda i naseg remija sa Ircima opet "zguzvalo" i ove cetiri ekipe koje su jos u borbi za plasman "nagurale" bi se u 5 poena razlike pred zadnja dva kola. Nasi fudbaleri ne smeju da zaborave da pobeda protiv Irske nije i kraj, kao sto su odbojkasi mozda veceras mislili posle vodjstva od 2:0 u setovima  ;D , jer posle tog meca sledi opasno gostovanje u Austriji gde ce Austrijanci traziti svoju sansu da se priblize vrhu tabele, a njima nista drugo ne preostaje nego da vijaju pobedu protiv Srbije ako zele da kreiraju makar kakvu sansu za to 2. mesto.
« Poslednja izmena: 03 Septembar 2017, 00:58:54 Denza_Sombor »

Ga naar België / Go Belgique / Gehe nach Belgien / Go Belgium

« Odgovor #1157 poslato: 03 Septembar 2017, 23:08:16 »
Belgija je prva reprezentacija iz Evrope koja je kroz kvalifikacije izborila plasman , ukupno 6. ucesnik Mundijala  ;(:);

• Ady
  • Hero Member
  • Hvala, ne!
« Odgovor #1158 poslato: 03 Septembar 2017, 23:21:52 »
Da, pratio sam ih i ja dobrim delom protiv :gr:. Jako je dobra utakmica bila, a :be: ima neverovatno jak tim!
Za drugo mesto u grupi se bore Grčka i BiH, ali mislim da Grci imaju bolje izglede za eventualni baraž, iako trenutno imaju poen manje.

• Majsta94
  • OGAE member
  • rootz.
« Odgovor #1159 poslato: 04 Septembar 2017, 14:05:16 »
Ako mi kojim slučajem dobijemo sutra, čemu se iskreno nadam, jer smo bolji od Irske (ne shvatam kako je ova repka tako dobre rezultate ostvarila kad su stvarno prosjek, Velšani su mnogo bolji od njih), i Vels dobije sutra, Austrija skoro da je ispala tako da možda neće imati za šta ni da igra protiv nas ;D Ali svakako, dobijemo li sutra, i da ne daj Bože izgubimo od Austrije, 3 poena protiv Gruzije u Beogradu pred punim stadionom će sigurno da nas odvedu u Rusiju. Ali, korak po korak. Prvo sutra 3 boda, pa u oktobru preostalih 6 ;D

• mirCo
  • Golden Member
« Odgovor #1160 poslato: 04 Septembar 2017, 14:16:47 »
Toliko utakmica, da bi na SP ispali već u grupi. :(

« Odgovor #1161 poslato: 04 Septembar 2017, 14:20:33 »
A ako odigramo nereseno sa Irskom, treba nam 4 boda iz dva poslednja meca.

• Majsta94
  • OGAE member
  • rootz.
« Odgovor #1162 poslato: 04 Septembar 2017, 14:35:44 »

Nikad se ne zna, kad vidim ko će sve biti u prvom i drugom šeširu na izvlačenju, možda nam se posreći pa i prođemo ;D

A ako odigramo nereseno sa Irskom, treba nam 4 boda iz dva poslednja meca.

Pa dobro, 3 od Gruzije i 1 od Austrije, realno je. A treba uzeti u obzir da Velšani i Irci poslednju igraju jedni protiv drugih. Oni da remiziraju i vrh ;D

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: is
« Odgovor #1163 poslato: 04 Septembar 2017, 14:50:27 »
Реално за сада је бесмислено размишљати о томе, најважније је се пласирати. Ако сутра добијемо Ирце готово смо решили своје проблеме. Мада имам осећај да ће бити нерешно

FYRIR ISLAND HM 2018

« Odgovor #1164 poslato: 04 Septembar 2017, 14:57:52 »
Ja evo svega mi sutra igram : 2 i 0-2 gola.  ;:))

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: is
« Odgovor #1165 poslato: 04 Septembar 2017, 14:59:14 »
Не можемо ми једноставно кад може компликовано. У сваком случају само да не изгубе

« Odgovor #1166 poslato: 04 Septembar 2017, 15:23:35 »

To mi je apsolutno nebitno. Najbitnije od svega mi je da nas uopste ima na SP.

• mirCo
  • Golden Member
« Odgovor #1167 poslato: 04 Septembar 2017, 15:34:04 »
Najviše se pažnje posvećuje fudbalu, a najmanje rezultata. Mislim da nam jedino ženski vaterpolo ide lošije. Za sad. I uvek kad je Sp se napravi neka euforija, a kad ispušimo, možemo samo da se nerviramo.

Čak smo i u borilačkim veštinama počeli da dominiramo, a u fubalu nikad ništa. Ima li neko logično objašnjenje? :(

• Majsta94
  • OGAE member
  • rootz.
« Odgovor #1168 poslato: 04 Septembar 2017, 17:02:58 »
To sve stoji da su fudbalski rezultati bili očajni poslednjih 7 godina, ali sad kad ide dobro ne treba razmišljati tako - zašto nije išlo ranije i zašto smo propuštali prvenstva. Idemo u Rusiju, to je najbitnije ;D

« Odgovor #1169 poslato: 04 Septembar 2017, 18:16:53 »
Najvaznije od svega, ne ponavljaju nam se kvalifikacije za Uefa Euro 2016.

Daj Boze samo da ne izgube sutra utakmicu.

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter