Autor Tema: Fudbal  (Pročitano 33562 puta)

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: is
Odg: Fudbal
« Odgovor #1125 poslato: 24 Avgust 2017, 23:16:49 »
Да ли је ово могуће. Ја не памтим када су задњи пут Звезда и Партизан овако играли. А вечерас кад се нисам шлогирао никад нећу

FYRIR ISLAND HM 2018

OGAE Serbia forum

• Majsta94
  • OGAE member
  • rootz.
  • Zemlja: rs
« Odgovor #1126 poslato: 25 Avgust 2017, 09:14:26 »
Bravoooooooooooooooooooooooooo ;(:); ;(:); ;(:); Kakva noć za srpski fudbal. Svaka čast! Ipak se nadam da će oba tima izbjeći Arsenal :D

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
« Odgovor #1127 poslato: 25 Avgust 2017, 12:14:41 »
Svaka cast i Zvezdi i Partizanu  ;(:); Ovo mislim da niko nije ocekivao.

Ja licno nisam bio optimista protiv Videotona ne zato sto sam mislio da su oni bolja ekipa nego zato sto im je trener isti covek koji je nas trenirao do pre 3 meseca. Covek koji zna sta jedu ovi nasi. Medjutim, ova utakmica sinoc je bila na izrazito visokom nivou. Ne pamtim kad smo nekog ovako pocepali u gostima.

Eto Nikolicu, da si ostao na klupi i da nisi pohrlio u "naprednu" madjarsku ligu , igrao bi Evropu sada  ;D U neku ruku ima i logije u tome da smo mu bas mi dosli glave. I to na ovakav nacin. Partizan nije prolazna stanica.

I Zvezdi isto svaka cast  ;(:); Nakon onakvog dvomeca sa Spartom, bio sam siguran da postoje sanse i ovde iako je Krasnodar bio ubedljivi favorit. Ali rezultat iz prve utakmice je i te kako govorio da se ovo moze desiti u revansu. Mislim da je definitivno Milojevic glavni "odgovorni" za ovakvu igru. Ovo je ista ekipa maltene kao Grofova ali vidi se ocigledna razlika. Milojevic je sa pravom jedan od najperspektivnijih trenera u Srbiji  :G)

Sad sta bude nek bude u grupama, imamo dva kluba u LE i imamo sta da gledamo. Sto se mene tice, moze da dodje bilo ko, pa i Arsenal  ;D

• Ro
  • Hero Member
  • Zemlja: hr
« Odgovor #1128 poslato: 25 Avgust 2017, 13:38:31 »
U Rijeku dolazi Milan  ;:)) ;:))
Zvezda izvukla Arsenala
Partizanu najlakša grupa

• Scooby
  • Golden Member
« Odgovor #1129 poslato: 25 Avgust 2017, 13:50:03 »
Uf....

Partizan je imao malo vise srece od Zvezde. Definitivno mogu da se nose sa Dinamom i Jang bojsima. Ali zasto Skenderbeg, zar nisu bili rekli da ubuduce srpski i albanski timovi ne mogu biti u istim grupama? Partizan cak moze i da prodje grupu.

A na Marakani ce da gostuje Arsenal. Naravno da je jasno ko je tu favorit ali bice to pravi fudbalski praznik. A i Majsta ce biti na mukama, za koga navijati hehe. Keln  je veliki favorit takodje, ali verujem da njima mozda mozemo i da oduzmemo koji bod. A mislim da smo trenutno bolji od BATE-a. Svasta moze da se desi.

Rijeka i Vardar definitivno nisu imali srece. U Skoplje ce Zenit, Sosijedad i Rozenborg, ali kad su uspeli da izbace Fener svasta moze da se desi.  A i u Rijeci ce da gostuje jedan od najboljih timov sveta, gde ces bolje

• Majsta94
  • OGAE member
  • rootz.
« Odgovor #1130 poslato: 25 Avgust 2017, 15:02:45 »
A i Majsta ce biti na mukama, za koga navijati hehe.

:D :D :D

Navijam za crveno-bijele sa sjevera ;)

Šalim se, Arsenal volim, ali, krv nije voda. ;D Nadam se da Partizan može do top 2 iako samo čekam neki skandal sa Albancima kojem se UEFA raduje ne bi li uzela još para od kazni. S druge strane, Zvezdi će biti teže malo ali opet se nadam da će uspjeti proći. Aj' Srbija :D

• Scooby
  • Golden Member
« Odgovor #1131 poslato: 25 Avgust 2017, 15:06:54 »
И ја се надам да неће бити пичвајза са Албанцима

• Majsta94
  • OGAE member
  • rootz.
« Odgovor #1132 poslato: 25 Avgust 2017, 15:52:04 »
19. oktobra Zvezda - Arsenal. Pogodite ko nije tad tu da ide.

• Ro
  • Hero Member
« Odgovor #1133 poslato: 25 Avgust 2017, 16:01:03 »
Arsenal je očajan klub , Zvezda na Marakani ima šanse za pobjedu

« Odgovor #1134 poslato: 25 Avgust 2017, 16:09:23 »
Bio sam sinoc na utakmici, bilo je fantasticno, na severu.  ;:))  Mislim da nije onoliko ljudi bilo u skorije vreme na nekoj utakmici. Ljudi moji sever treba doziveti ko nije, sve u svemu ostao sam bez glasa  ;M)

Ga naar België / Go Belgique / Gehe nach Belgien / Go Belgium

• Majsta94
  • OGAE member
  • rootz.
« Odgovor #1135 poslato: 25 Avgust 2017, 16:12:08 »
Arsenal je očajan klub , Zvezda na Marakani ima šanse za pobjedu

Izloguj se na duže vrijeme zbog te prve izjave ;D

• Ro
  • Hero Member
« Odgovor #1136 poslato: 25 Avgust 2017, 16:31:37 »
Navijam za Chelsea , pa malo provociram  ;D

• tetsujin
  • Golden Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
« Odgovor #1137 poslato: 25 Avgust 2017, 16:49:02 »
dajte molim vas rijeka je dobila super ždrijeb. milan kao 1. a rijeka može kao 2.

vardar je super ove sezone i ne bih ga otkantao.. zvezda isto ima šanse. partizan bi se trebao prošetati na 2. mjesto
I amar prestar aen. The world is changed. Han matho ne nen. I feel it in the water. Han mathon ned cae. I feel it in the earth. A han noston ned gwilith. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it.

« Odgovor #1138 poslato: 25 Avgust 2017, 20:31:40 »
Ja sam iskreno jos u soku, svaka cast za oba kluba. Sad, sta bude, nek bude. Partizan svakako ima sanse i za sesnaestinu finala (mada nisu morali bas Albanci da upadnu u istu grupu), a verujem da i Zvezda sa ovakvom igrom moze da se nosi sa bilo kim od rivala (mada ih nisam ocekivala ni u plejofu).

Послато са ZTE Blade III уз помоћ Тапатока

:grb: :itb: :beb: :frb: :nob: :meb: :atb: :amb: :nlb: :mkb: 

:ch: :de: :dk: :ua: :lt: :lv: :cz: :az: :au: :pl:

:hu: :al: :fi: :by: :es: :il: :ro: :md: :si: :ie:

:ge: :se: :pt: :mt: :gb: :hr: :bg: :ee: :ru: :cy: :sm: :is:

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
« Odgovor #1139 poslato: 25 Avgust 2017, 20:54:16 »
Zadovoljan sam grupom ali definitivno nisam srecan sto su uleteli Siptari. Ne zbog njihovog fudbalskog kvaliteta nego zbog dobro poznatih stvari. Nadao sam se da cemo tu utakmicu koju opet igramo pred praznim tribinama igrati bas sa njima ali prvo domacinstvo nam je protiv Dinama  :( Tacno i osecam da ce opet biti neka budala koja ce napraviti glupost a ne bi me cudilo i da oni opet puste neki dron ili nesto............oni realno ovde nemaju sta da traze pa ce protiv nas bar gledati da nas satru sto visu mogu.

Ove druge dve ekipe su po meri. Mislim da je Young Boys po kvalitetu najbolja ekipa iako Dinamo ima veci koeficijent (Young Boys ih je izbacio iz kvalifikacija za LS). Na JNA mozemo da otkinemo bodove i jednima i drugima. A Dinamu mislim da mozemo i u Kijevu. Protiv Svajcaraca bi mogli da imamo i polu-domaci teren tamo zbog gastosa ;D

Iskreno, ne zanosim se i tako je najbolje. Pre 2 godine smo uzeli 9 bodova bez ikakvih ocekivanja i bili na granici da prodjemo grupu. Ovo sada je jos bolja prilika a i bolja je ekipa. Ali korak po korak.

Zvezda nazalost po meni mozda i najtezu grupu i dobila  :( Ali to ne mora da znaci da je nuzno lose. Mislim da ovde moze svim ekipama pa i Arsenalu da se uzmu bodovi. Arsenal i protiv nas kad je igrao nije nas bas nesto nadigrao. Doduse jeste to bila kombinovana ekipa ali opet............uz atmosferu sa tribina, Zvezda moze do podviga. Mislim da je BATE ovde po meri. Namazana ekipa ali ovde mozete da otkinete bodove u oba meca. Nas je BATE rutinirao u prvoj utakmici pre 2 godine ali smo i mi isli kao na streljanje tada. A u Humskoj smo ih dobili.

Svaki bod koje osvoje i jedni i drugi ce znaciti  ;(:); A verujem da ce biti bodova za obe ekipe.

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter