Autor Tema: Fudbal  (Pročitano 33570 puta)

• Milos-S
  • Global Moderator
  • Veliki Brat koji sve posmatra
  • Zemlja: rs
Odg: Fudbal
« Odgovor #990 poslato: 09 Maj 2016, 09:13:24 »
E da....bar to.

S tim sto ce i Kokeza da nastavi gde je Tole stao. To je uvek fora u nasem fudbalu, imena se menjaju ali metodologija rada ni pod razno.

OGAE Serbia forum

« Odgovor #991 poslato: 10 Maj 2016, 17:53:11 »
Čukarički savladao Partizan sa 2:1 i učvrstio sa na drugom mestu Jelen Super lige  :hmm:

Partizan je vec vratio drugo mjesto, a sutra igra finale Kupa. :D

« Odgovor #992 poslato: 14 Maj 2016, 00:54:49 »
Iiii Kosovo je zvanično primljeno u FIFA :uf:

• Scooby
  • Golden Member
  • Zemlja: is
« Odgovor #993 poslato: 14 Maj 2016, 19:44:59 »
Iiii Kosovo je zvanično primljeno u FIFA :uf:

Zajedno sa Gibraltarom

FYRIR ISLAND HM 2018

« Odgovor #994 poslato: 25 Maj 2016, 17:41:31 »
Dobro ovo izgleda, barem za sada, imajući u vidu da je Muslin imao prilike da održi samo dva treninga.  :)
Ima tu još stvari koje se moraju i mogu popraviti, ali biće vremena kroz prijateljske utakmice i same kvalifikacije.
Jedino smo mogli bez glupog autogola.. :D
:grb: :itb: :beb: :frb: :nob: :meb: :atb: :amb: :nlb: :mkb: 

:ch: :de: :dk: :ua: :lt: :lv: :cz: :az: :au: :pl:

:hu: :al: :fi: :by: :es: :il: :ro: :md: :si: :ie:

:ge: :se: :pt: :mt: :gb: :hr: :bg: :ee: :ru: :cy: :sm: :is:

« Odgovor #995 poslato: 25 Maj 2016, 17:50:33 »
Pa dobro, malo se zezamo kad već možemo protivniku da uteramo možemo i sebi :D

« Odgovor #996 poslato: 25 Maj 2016, 17:57:26 »
I to što kažeš. :D

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #997 poslato: 25 Maj 2016, 19:01:28 »
Ovo je najgluplji autogol u istoriji fudbala. Ja gluplji video nisam u zivotu. A obzirom koliko cesto vracamo loptu golmanu i kad treba i kad ne treba vec godinama, nije ni cudo.

Mi smo inace oduvek bili kraljevi prijateljskih utakmica.........sacekajmo bolje zvanicne pre no sto krenemo da sudimo ;D A Kipar je retka reprezentacija koja je u jos vecem rasulu od nas. I to treba umeti :D

« Odgovor #998 poslato: 25 Maj 2016, 19:14:14 »
Meni je najgori onaj autogol kad smo 2010. u Beogradu igrali protiv Estonije, kad je Luković lobovao Stojkovića. :uf:

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #999 poslato: 26 Maj 2016, 10:34:11 »
Na taj sam i zaboravio  :D Mada ovo mi je jos gore, ali tu su negde oba.

Elem, dobra igra i rezultat, ali treba sacekati kvalifikacije.

• tetsujin
  • Golden Member
  • 'cause there is a light guiding my way ...
  • Zemlja: nl
« Odgovor #1000 poslato: 09 Jun 2016, 22:19:12 »
UEFA, europska krovna nogometna organizacija, nakon što je u svoje članstvo primila Kosovo i Gibraltar, odlučila je u kojim će skupinama te reprezentacije igrati.

Kosovo zbog sigurnosti ne može igrati s BiH i Srbijom, pa će debitirati u skupini I gdje su Hrvatska, Island, Ukrajina, Turska i Finska.

Gibraltar je u skupini H s Belgijom, BiH, Grčkom, Estonijom i Ciprom.

::)
I amar prestar aen. The world is changed. Han matho ne nen. I feel it in the water. Han mathon ned cae. I feel it in the earth. A han noston ned gwilith. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it.

« Odgovor #1001 poslato: 20 Jun 2016, 12:41:50 »
Fudbaleri Crvene Zvezde će u drugom kolu kvalifikacija za LŠ igrati protiv pobednika meča Valeta (Malta) - B36 (Farska Ostrva). Verovatno ovi Maltežani, nije loše, s obzirom da je moglo da bude i mnogo gore.

Prve utakmica je na programu 12/13. jula , revanš sedam dana kasnije.

Od 13h na programu je žreb za prvo kolo kvalifikacija za Ligu Evrope kada će svoje rivale saznati i Vojvodina i Čukarički. Interesantno mi što je moguć dupli srpsko - crnogorski okršaj..

Potencijalni rivali Vojvodine: Širak, Lusitans, Birkirkaru, Bokelj i Folgor.
Potencijalni rivali za Čukarički: Ordabasi, Zarija, Budućnost, Santa Koloma i Europa.

Nova sezona u Jelen Super ligi počinje 23. jula.

EDIT:  Ipak jedan srpsko-crnogorski okršaj "zakazan"  :D

Vojvodina će igrati protiv Bokelja, dok Čukarički čeka kazahstanski Ordabasi.

Prve utakmice igraju se 30. juna, revanši 7 dana kasnije. Vojvodina je u prvom mecu gost, Čukarički domaćin
Zaboravih i da napomenem da će Zvezda takođe gostovati u prvoj utakmici.

U ovim trenucima je počeo žreb za drugo kolo kvalifikacija LE, protivnika od srpskih klubova čeka još Partizan.

« Poslednja izmena: 20 Jun 2016, 14:33:56 ivana-ns »

« Odgovor #1002 poslato: 20 Jun 2016, 21:52:12 »
Partizanov protivnik će biti ili Slavija iz Sofije ili poljsko Zaglebje. Mislim da će biti Bugari.

• Milos-S
  • Global Moderator
« Odgovor #1003 poslato: 21 Jun 2016, 17:20:15 »
Ja tipujem na Poljake. Zeznuti protivnici za ovu fazu, ali ne i nepremostivi. Moracemo vrlo dobro da se spremimo.

Zvezda dobila verovatno najbolju opciju. Sa Valetom smo i mi igrali 2012. i pobedili lagano dva puta. Intresantno da su i dosta igraca iz tog sastava i dalje tu, ukljucuci i Mifsuda koji je i najveca opasnost.

Vojvodina dobila odlicnog protivnika i trebalo bi da prodje dalje bez problema. Cukaricki je dobio vrlo nezgodnog protivnika. Ova ista ekipa je izbacila Jagodince pre par godina, ima dosta stranaca, atletski su vrlo dominantni a to nasim ekipama nikad nije odgovaralo. 50:50 su sanse ovde, ali Cuka ima sansu svakako.

« Odgovor #1004 poslato: 01 Jul 2016, 14:21:57 »
Mislim da je realno da u drugom kolu kvalifikacija LE imamo sva tri kluba. Možda mi je malo iznenađenje što je Vojvodina samo remizirala sa Bokeljom u gostima, ali Čukarički, posle ovih 3:0, ne verujem da bi trebalo da ima baš toliko problema da na kraju dođe do elimincije. Ali, ajd videćemo. :D

Što se tiče duela koji će dati protivnika Partizanu, Slavija je kao domaćin pobedila Zaglebje sa 1:0, tako da i dalje nemamo sa sigurnošću učesnika drugog kola. Mada se i meni čini da su Poljaci bliđi plasmanu.

Proteklih dana igrano je i 1. kolo kvalifikacija za LŠ, Valeta je kao domaćin pobedila B36 takođe sa 1:0

OGAE Serbia forum

Deli preko delicious Deli preko digg Deli preko facebook Deli preko furl Deli preko linkedin Deli preko myspace Deli preko reddit Deli preko stumble Deli preko technorati Deli preko twitter